Kā piekļūt YouTube vietnei Ķīnā 2020. gadā – tas tiešām darbojas

Vai jūs ceļojat uz Ķīnu? Vai plānojat skatīties YouTube, kamēr esat tur? Sliktā ziņa ir tā YouTube ir bloķēts Ķīnā. Bet neuztraucieties – mums ir vienkāršs risinājums jums!

YouTube bija viena no pirmajām sociālo mediju vietnēm bloķēts Ķīnā sakarā ar valdības stingro cenzūras politiku. Līdz šim, Ķīna ir cenzējusi vairāk nekā 10 000 vietņu, ieskaitot Facebook, Twitter un pat Google. Lai redzētu, kuras no jūsu iecienītākajām vietnēm ir bloķētas Ķīnā, varat izmantot mūsu rīku, lai pārbaudītu ugunsmūri.

Neatkarīgi no tā, vai esat pilsonis vai ceļotājs, Tiešsaistes cenzūra un uzraudzība apdraud jūsu brīvību un drošību. Ja plānojat ceļojumu uz Ķīnu, jums jāatrod veids, kā apiet tās cenzūras sistēmu, ja vēlaties sekot līdzi saviem iecienītākajiem YouTube lietotājiem..

Bet neuztraucieties – mēs esam šeit, lai palīdzētu! Šajā ceļvedī atradīsit mūsu labākie padomi piekļuvei YouTube Ķīnā.

Ātrs risinājums

Vienkāršākais veids, kā piekļūt YouTube, Ķīnā, ir instalējiet VPN pirms ierašanās.

  1. Lejupielādējiet un instalējiet VPN visās savās ierīcēs – NordVPNir mūsu pirmā izvēle!
  2. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV vai citā valstī, kurā YouTube netiek cenzēts.
  3. Izbaudiet neierobežotu piekļuvi visiem saviem iecienītākajiem YouTube kanāliem!

Iegūstiet NordVPN tūlīt

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu YouTube Ķīnā

Ja jūs ceļojat uz Ķīnu, jūs nonāksit bez piekļuves lielākajai daļai savu iecienītāko sociālo mediju vietņu, piemēram YouTube, Facebook un WhatsApp. Patiesībā Ķīna ir bloķējusi visas vietnes, kas atrodas Google korporatīvajā jumtā, ieskaitot Google Maps un Gmail.

Tomēr Lielais siena nav tik neizturama, kā liek domāt tās nosaukums. Ar labo VPN, jūs varēsit apiet cenzūru un atbloķēt YouTube. Lielākā daļa VPN ir bloķēta Ķīnā, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tādu, kas darbojas. Lai jums palīdzētu šajā jautājumā, mēs esam izveidojuši ceļvedi 6 labākajiem ĶTR VPN.

VPN maskē jūsu IP atrašanās vietu tad tu vari apiet cenzūru un ģeobloķēšanu. Pārējā pasaulē izskatīsies tā, it kā jūs piekļūtu internetam no sava attālinātā servera atrašanās vietas. Tā arī būs šifrējiet savus datus, aizsargājot jūs no ļaunprātīgiem uzbrukumiem un valdības uzraudzības.

Ja plānojat piekļūt aizliegtām vietnēm, jūsu tiešsaistes anonimitāte ir vitāli svarīga. Valdības uzraudzība Ķīnā ir neticami izplatīta, un jūs nevēlaties, lai valdība redzētu, ko jūs darāt tiešsaistē.

Ķīnas valdība bloķē piekļuvi lielākajai daļai VPN vietņu, tāpēc ir svarīgi, lai jūs pirms ierašanās instalējiet VPN. Kad esat ieradies Ķīnā, vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri citā valstī, un jūs nekavējoties sazināsities ar saviem iecienītākajiem YouTube spēlētājiem.

Ko vēl VPN var darīt jūsu labā??

VPN ir a spēcīgs drošības rīks kas aizsargā jūsu tiesības uz tiešsaistes brīvību, bet tas nav viss, ko viņi var darīt jūsu labā.

Glabājiet valdības uzraudzību

Ķīnā runas brīvības principa nav. Valdība turpina aizliegt vārdus un frāzes tas uzskatāms par aizskarošu, un prezidenta apvainošana ir sodāms pārkāpums. Valdības uzraudzības iestādes policijas pilsoņu runu, tā anonimitātei ir izšķiroša nozīme, lai saglabātu savu fizisko brīvību Ķīnā.

Faktiski pilsonis no Sanjas, Ni Huaping, bija ieslodzījumā uz 10 dienām par nepatīkamu komentāru par prezidentu ievietošanu WeChat grupas sarunā. Aizvainojošs komentārs? Nu viņš nosauca prezidentu par dimwit. 30 dienas pēc tā ievietošanas, valsts amatpersonas viņu aizturēja.

Vēl viens VPN izmantošanas ieguvums ir tas, ka jūs paliks anonīms ja valdība pārtver jūsu datus un privātas sarunas – lai gan jūs joprojām vēlaties izvairīties no publisku komentāru izdarīšanas, izmantojot savu īsto vārdu.

VPN pasargās jūs no hakeriem

Ķīna ir draņķīga par savu milzīgo kibernoziedznieku skaitu. Šie uzbrucēji laupās neaizsargāti, nešifrēti savienojumi nozagt privātus datus, piemēram, tiešsaistes banku un kredītkaršu datus. Ja, tāpat kā daudzi ceļotāji, izmantojat publisko Wi-Fi, lai piekļūtu internetam, jūs esat īpaši neaizsargāti pret uzbrukumiem.

Labs VPN izmanto militāras pakāpes šifrēšana padarīt jūsu personisko informāciju nesalasāmu hakeriem un spiegiem.

Atslēdziet bloķētus straumēšanas pakalpojumus

Ja esat tikpat atkarīgs no straumēšanas, kā es, jūs baidāties zaudēt pēdējās iecienīto šovu sērijas, kamēr neesat mājās. Izmantojot VPN, tas nav nepieciešams!

Vienkārši izveidojot savienojumu ar serveri mājās, VPN ļaus piekļūt iecienītākajam straumēšanas pakalpojumam no jebkuras vietas pasaulē. Varat arī izmantot šo triku, lai tiešraidē skatītos epizodes, kad tās tiek rādītas vietējā TV tīkla tiešraides straumē, vai arī lai panāktu skatīšanos pēc pieprasījuma..

Atbloķējiet visas savas iecienītās sociālo mediju platformas

VPN būs apiet Lielo ugunsmūri lai piešķirtu jums piekļuvi citām aizliegtām platformām, piemēram, Facebook, WhatsApp un Instagram. Izmantojot VPN, ir viegli uzturēt sakarus ar draugiem un ģimenes locekļiem – un, kas ir vēl svarīgāk, viņus bombardēt ar laimīgiem fotoattēliem un brīvdienu attēliem.!

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu pilnos ceļvežus, kā piekļūt Facebook un WhatsApp Ķīnā.

Piekļūstiet Gmail un Dropbox

Ķīna ir biznesa centrs, taču sekot līdzi darbam var būt grūti, ja nevarat piekļūt tādiem rīkiem kā Gmail un Dropbox. Bet jūs uzminējāt – jūs varat izmantojiet VPN, lai piekļūtu visam Google produktivitātes komplektam.

Kopsavilkums

Labākais veids, kā nodrošināt piekļuvi YouTube jūsu ceļojumos uz Ķīnu, ir instalēt VPN visās savās ierīcēs pirms došanās prom.

VPN būs maskējiet savu IP lai jūs varētu apiet Lielo Ķīnas ugunsmūri un atjaunojiet savu tiešsaistes brīvību.

NordVPN ir labākais VPN Ķīnā, jo tas var viegli apiet Lielo ugunsmūri – un ne tikai to, bet arī var atbloķēt gandrīz jebko. Jums būs piekļuve tādiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem kā Netflix un Hulu, savukārt militārā līmeņa šifrēšana jūsu savienojumu nodrošina privātu, anonīmu un drošu. Draudzīgs klientu serviss ir pieejams visu diennakti, un ir arī citi 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc jūs to pārbaudāt bez riska.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Citi raksti, kas varētu jūs interesēt

Neatkarīgi no tā, vai plānojat ceļojumu uz Ķīnu, vai arī jūs vienkārši interesē viņu politiskā ainava un tiešsaistes cenzūras politika, mūsu informatīvo rokasgrāmatu izlase jums pateiks visu, kas jums jāzina.

Pirms došanās ceļā iepazīstieties ar 5 lietām, kas jums jāzina par Ķīnu, un mūsu ceļvedi uz Pekinu.

Jūs varat uzzināt vairāk par Ķīnas cenzūru un tiešsaistes drošības problēmām mūsu rakstā par VPN bloku Ķīnā un Krievijā, kā arī pasargāt sevi, izmantojot mūsu ceļvedi par 6 labākajiem VPN Ķīnā..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me