Kā ērti straumēt Zviedrijas TV ārpus Zviedrijas 2023. gadā

Ar tādām sajūtām kā Tilts un Modus, Zviedrijas TV pēdējos gados ir piedzīvojusi popularitātes pieaugumu. Neatkarīgi no tā, vai jūs nevarat pietiekami nokļūt ar Nordic Noir vai esat zviedru emigrants, dodoties mājās, lai jūs varētu baudīt savas iecienītās komēdijas vai ziņu pārraides, mums vajadzētu, ja jums patiktu, ja varētu straume SVT, TV4 un citi fantastiski Zviedrijas kanāli.

Tomēr, ja mēģināt piekļūt Zviedrijas TV kanāliem no valsts, jūs atradīsit, ka tie ir ģeogrāfiski bloķēts autortiesību likumu dēļ.

Bet neuztraucieties! Izmantojot uzticamu VPN, tas ir iespējams skatīties visas iecienītās Zviedrijas TV pārraides no jebkuras vietas. Izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus, un jūs to tūlīt skatīsities!

Kā skatīties zviedru TV ārpus Zviedrijas: Īsā rokasgrāmata

 1. Izvēlieties VPN ar serveriem Zviedrijā (CyberGhost ir lieliska izvēle.)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savā ierīcē VPN lietotni.
 3. Izmantojiet VPN, lai izveidotu savienojumu ar serveri Zviedrijā.
 4. Dodieties uz vēlamā kanāla vietni vai lietotni un atlasiet šovu, kuru vēlaties skatīties.
 5. Izbaudiet sava iecienītā Zviedrijas TV satura skatīšanos!

Sāciet skatīties TŪLĪT!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai straumētu Zviedrijas TV no jebkuras vietas

Zviedrijas televīzijai ir daudz ko piedāvāt, sākot ar tādām spēļu pārraidēm kā På Spåret un beidzot ar tādām drāmām kā Bonus Family, un, ja psiholoģiski trilleri ir jūsu lieta, jūs gaida īsts kārums. Bet diemžēl, lielākie tīkli, piemēram, SVT un TV4, ir pieejami auditorijai tikai Zviedrijā.

Šie ģeogrāfiskie ierobežojumi, kas noteikti licences līgumu dēļ, padara jūsu iecienītās Zviedrijas programmas gandrīz neierobežotas. par laimi, ar laba VPN palīdzību jūs varat apiet geoblokus un viegli piekļūt labākajai Zviedrijas TV.

Pārslēdzot jūsu IP adresi uz tādu, kas atrodas Zviedrijā, VPN liek jums parādīties tā, it kā jūs būtu skatītājs, kurš atsit atpakaļ uz dīvāna Stokholmā, kas ļauj tai atbloķējiet katru Zviedrijas tīkla straumēšanas pakalpojumu bezgalīgām stundām, lai baudītu skatīšanos.

Papildus ģeobloku celšanai, VPN aizsargā arī jūsu identitāti, šifrējot jūsu datus un ļauj anonīmi sērfot internetā. Labākajiem VPN, kuriem ir arī izsekošanas novēršanas funkcijas, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka jūsu darbība ir pasargāta no trešo personu ziņkārīgajām acīm.

Izvēloties VPN Zviedrijas TV straumēšanai, meklējiet to ar serveri Zviedrijā un ātrs savienojuma ātrums lai novērstu kavēšanos. Daži pakalpojumu sniedzēji pat piedāvā optimizētus serverus video straumēšanai un citām darbībām ar lielu joslas platumu, piemēram, P2P koplietošanai. Ja plānojat pārmērīgi skatīties, noteikti vēlēsities arī neierobežotu joslas platumu.

  HMA strādā ar Netflix un iPlayer | Skatieties neierobežotu saturu

Runājot par interneta drošību, pārliecinieties, vai jūsu VPN ir stingra politika bez reģistrēšanās, kā arī spēcīga šifrēšana un aizsardzība pret noplūdi, lai nodrošinātu, ka jūsu dati netiks apdraudēti.

Ņemot vērā šos standartus, šeit ir norādīti labākie VPN, lai piekļūtu Zviedrijas TV ārzemēs.

Labākie VPN Zviedrijas TV straumēšanai ārpus Zviedrijas

1. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

Vai esat jauns VPN pasaulē? CyberGhost ir ideāls ievads – visaptverošs VPN sniedzējs ar vienkāršu instalēšanas procesu un vienkāršu saskarni, kas paredzēts gan VPN iesācējiem, gan profesionāļiem.

Ar 50 optimizēti serveri Zviedrijā, Šis Rumānijā esošais pakalpojumu sniedzējs nodrošina jums drošu piekļuvi visiem labākajiem Zviedrijas TV šoviem.

CyberGhost piedāvājumi neierobežots joslas platums, kā arī atbalsta P2P aktivitātes, ieskaitot straumēšanu. Tas arī aizsargā lietotāju tiešsaistes privātumu ar funkcijām, tostarp anonīmu sērfošanas profilu, kas ne tikai slēpj jūsu IP adresi, bet arī automātiski palaiž jūsu pārlūkprogrammu inkognito režīmā. Automātiskais iznīcināšanas slēdzis pārtrauc datu trafika noplūdi jūsu ISP savienojumā, ja VPN savienojums kādreiz pārtrūkst.

Ar savu pārbaudīto politiku bez reģistrēšanās un apņemšanos nodrošināt augstas kvalitātes straumēšanu un tiešsaistes drošību, ir viegli saprast, kāpēc CyberGhost ir kļuvis par galveno izvēli VPN lietotājiem. Skatiet paši, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājums mobilajām ierīcēm un 30 dienu naudas atdošanas garantija visiem lietotājiem.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties, izmantojot programmu CyberGhost Now

2. NordVPN

NordVPN ierīces

Ar zibens ātrumu un 168 serveri, kas atrodas Zviedrijā, NordVPN ir viegli viens no labākajiem VPN, lai straumētu saturu ārpus valsts robežām. Tas nodrošina galvenās straumēšanas funkcijas, piemēram, neierobežotu joslas platumu un SmartPlay tehnoloģiju, kas gan novērš buferizāciju, gan palīdz jums iziet no pagātnes VPN bloķēšanas centieniem.

  Kā iestatīt OpenVPN uz jebkura datora vai tālruņa - 2023. gada atjauninājums

Kas attiecas uz tiešsaistes privātums, NordVPN ir Double VPN funkcija, kas šifrē jūsu datus nevis vienreiz, bet divreiz! Papildu drošības pasākumi, piemēram, 256 bitu un 2048 bitu AES šifrēšana, nogaidīšanas slēdzis un sīpolu pārspiešana, izmantojot VPN, novērš tiešsaistes darbību izsekošanu. Gadu gaitā NordVPN ir kļuvis par uzticamu vārdu nozarē, un apmierināti lietotāji slavē tā neticamo sniegumu.

NordVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties kopā ar NordVPN Now

3. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

Ja jūs meklējat VPN ar degošs ātrums, kas ir lieliski piemērots HD straumēšanai, tad ExpressVPN ir lieliska iespēja. ExpressVPN paceļ geoblokus Zviedrijas TV un palīdz jums apkarot joslas platuma droseļvārstu ar tā sadalītās tunelēšanas funkciju.

Piedāvā arī ExpressVPN spēcīga tiešsaistes drošība, ar militārā līmeņa 256 bitu AES šifrēšanu, uzticamu nogalināšanas slēdzi un atsevišķu DNS funkciju. Lietotājiem tas ļoti ieteicams video un mūzikas straumēšanai, un tas ir arī pazīstams ar ārkārtīgi atsaucīgu un draudzīgu klientu apkalpošanu visu diennakti, izmantojot tiešraidi vai e-pastu..

ExpressVPN nav lētākais VPN nodrošinātājs, taču to ir viegli izmantot un saderīgs ar visām galvenajām ierīcēm, tāpēc jūs varat baudīt Zviedrijas TV skatīšanos jebkur un jebkurā laikā. Jūs varat izmēģināt pakalpojumu bez riska, pateicoties: 30 dienu naudas atdošanas garantija un 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmām Android un iOS.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.
  Intervija: Tutanota Arne Möhle par šifrētu e-pasta priekšrocībām

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties, izmantojot ExpressVPN Tagad

4. VyprVPN

Kā ērti straumēt Zviedrijas TV ārpus Zviedrijas 2023. gadā

VyprVPN pieder interneta konglomerātam Golden Frog, kas ļauj tam darboties pašam neticami ātri serveri vairāk nekā 70 valstīs, ieskaitot Zviedriju. Mēs neesam gatavi apgalvot, ka VyprVPN izpilda savu apgalvojumu par pasaules jaudīgāko VPN, taču tas ir augstākā līmeņa pakalpojums ar neierobežotu joslas platumu un konsekventiem savienojumiem.

VyprVPN ir arī Chameleon Protocol – funkcija, kas ekskluzīva tikai Šveicē bāzētam pakalpojumu sniedzējam un ļauj jums to darīt piekļūt lielākajai daļai ierobežotā satura pasaulē. Protokols OpenVPN un slepkavības slēdzis ir divi no daudziem privātuma aizsardzības pasākumiem.

VyprVPN piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Kaut arī pakalpojumu sniedzējs neļauj abonentiem straumēt, tā lietotājiem ieteiktā straumēšanas veiktspēja un 24 stundas diennaktī pieejamais tiešais atbalsts noteikti sniedz jums laba naudas attiecība.

VyperVPN var atbloķēt: 

 • Netflix, Hulu, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas: 

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

VyperVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Maršrutētāji, Android TV, QNAP, Blackphone, Anonabox.

Skatieties kopā ar VyprVPN Now

Kopsavilkums

Tiklīdz jūs abonēsit kādu no iepriekšminētajiem VPN pakalpojumiem un izveidosit savienojumu ar serveri Zviedrijā, visi kļūdas ziņojumi par ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem vairs nebūs pieejami, un jūs varēsit netraucēti straumējiet katru jūsu iecienīto Zviedrijas televīzijas raidījumu vienalga kur tu atrodies.

Tikai atcerieties izvēlēties VPN ar neierobežotu joslas platumu, īpaši ātru ātrumu, zviedru serveriem un lieliskām drošības funkcijām.

Ja jūs joprojām mēģināt noskaidrot, kā darbojas VPN un kāpēc jums vajadzētu būt pieejamam katru reizi, kad pieslēdzaties tiešsaistē, iepazīstieties ar mūsu iesācēja rokasgrāmatu par VPN pakalpojumiem.

Lai jums būtu daudz vienkāršāk sākt savus Zviedrijas TV straumēšanas piedzīvojumus, mēs esam apkopojuši visas labākās atlaides un kuponu kodus šajos un citos labākajos VPN, lai jūsu maciņš tiktu aizsargāts tieši tāpat kā jūsu privātums!

Sāciet savu bezmaksas CyberGhost izmēģinājuma versiju tūlīt