Kā skatīties ABC iview Australia Online from Anywhere – 2023

Labākajai Austrālijas televīzijas drāmai un komēdijai, kā arī 24 stundu globālajiem jaunumiem ar Down Under perspektīvu nav labākas vietas, kur meklēt, nekā Austrālijas nacionālajai raidorganizācijai ABC.

Jūs varat piekļūt izrakstiem no ABC ziņu straumes tieši tīkla mājas lapā. Vairākas citas programmas – piemēram, 7.30 ziņojums, aktualitāšu programma Četri stūri un paneļizrāde Bungas – ir brīvi pieejamas ārpus Austrālijas, izmantojot to attiecīgās vietnes.

Visām citām programmām, ABC piedāvā bezmaksas straumēšanas pakalpojumu ar nosaukumu ABC iview, bet saturs ir bloķēts. Ja mēģināsit skatīties no Austrālijas, jūs saņemsit ziņojumu “tehniska kļūda”.

ierobežotā skaitā ir ABC 24 stundu tiešraides straume, īpaši valsts un vietējie ziņu biļeteni un tādas populāras sērijas kā Grābeklis, The Warriors un Get Krack! N. Vienīgais veids, kā skatīties šīs programmas, ir pārliecināt iview atskaņotāju, ka atrodaties Austrālijā.

Slēpjot savu patieso atrašanās vietu un aizstājot to ar Austrālijas IP, a VPN ļauj piekļūt visai ABC izvēlei uz iview. Šeit ir detalizēts ceļvedis skatīšanai no jebkuras vietas visā pasaulē, kā arī mūsu labākie VPN faili, kas nodrošina uzticamu un vienmērīgu straumēšanu.

Kā skatīties: Īsā rokasgrāmata

 1. Izvēlieties VPN ar lielu ātrumu serveri Austrālijā. Zemāk mēs esam uzskaitījuši savus labākos izpildītājus. NordVPNis ir īpaši uzticams.
 2. Reģistrējieties VPN pakalpojumam, lejupielādējiet lietotni un piesakieties.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri Austrālijā.
 4. Dodieties uz ABC vietni (abc.net.au) un noklikšķiniet uz Iview.
 5. Skatieties visu labāko no ABC iview reāllaikā neatkarīgi no atrašanās vietas!

Sāciet skatīties tūlīt

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos ABC iview – Austrālija

Neatkarīgi no tā, vai esat Aussie pasaules mēroga pastaigā vai vienkārši lielisku Austrālijas TV fanu, jums būs jāsastopas ar ģeoblokiem, ja mēģināt piekļūt citas valsts ABC populārākajām programmām.

Daudzas ABC programmas var parādīt tikai Austrālijā globālo licencēšanas ierobežojumu dēļ. Tā rezultātā, kaut arī dažas programmas iview atskaņotājā piedāvātās programmas faktiski nav ierobežotas, visa skata straume tiek bloķēta lietotājiem ārpus Austrālijas.

Ģeobloķēšanas programmatūra darbojas, identificējot servera IP adresi, kas savukārt atklāj jūsu atrašanās vietu. Autors pārvirziet savu interneta trafiku, izmantojot savu tīklu, VPN aizvieto jūsu patieso atrašanās vietu ar viena no tā serveru IP.

Labākie VPN ļauj jums izvēlēties valsti un pat precīzu serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, tāpēc, ja vēlaties skatīties ABC, vienkārši izvēlēties serveri Austrālijā.

Kopš ABC iview atskaņotājs ir bezmaksas, neierobežots pakalpojums, jums nav nepieciešams abonements vai pieteikšanās akreditācijas dati, tikai VPN, lai maskētu jūsu atrašanās vietu.

Tomēr, ja jūsu izvēlētajam VPN ir lēni, nekonsekventi savienojumi – tas ir tas, ko jūs saņemat ar lielāko daļu bezmaksas VPN, jūsu iecienītākais ABC saturs būs novājējis, iesaldējošs juceklis. Meklējiet pakalpojumu ar liels, zibens ātrs globālais tīkls, uzticami savienojumi, un ērta servera maiņa.

  Tas ir iemesls, kāpēc jums ir nepieciešams hakeris, lai bloķētu reklāmas bloķētāju

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Diemžēl, paplašinot tiešsaistes pasauli, atslēdzot ģeogrāfiski ierobežotu saturu, jūs arī palielinat spiegošanas un kibernoziedzības risku. Papildus tam, ka jūs visā pasaulē varat piekļūt straumēšanai, Galvenie VPN piedāvā vislabāko tiešsaistes drošību un privātuma aizsardzību ka naudu var nopirkt.

Piedāvās labu VPN militāras pakāpes šifrēšana, lai jūsu dati būtu droši, pārvietojoties no ierīces uz ārējo serveri. Jūs varat viegli paslēpt trafiku no sava ISP. Jums palīdzēs arī VPN izveidotā drošā kanāla izmantošana aizsargājiet savus datus no hakeriem un ļaunprātīgas programmatūras. 

Kad interneta pakalpojumu sniedzējs neredz jūsu trafiku, viņi arī nezina, cik lielu joslas platumu jūs izmantojat. Ja kādreiz esat atradis, ka pārlūkošanas ātrums ir samazinājies brīdī, kad sākāt straumēšanu, iespējams, esat atradies adresāta beigās ISP droseles. Šajā gadījumā, VPN var pat paātrināt savienojumu.

Labākie VPN, skatoties ABC iview ārpus Austrālijas

1. NordVPN

NordVPN ierīces

Ar gigantisku 5000 serveri vairāk nekā 60 valstīs, ieskaitot 226 Austrālijā, NordVPN ir spēkstacija ABC straumju ģeogrāfisko ierobežojumu apiešanai, lai jūs varētu skatīties no jebkuras vietas.

Pat labāk, daudz no NordVPN’iem tīkls ir optimizēts multivides straumēšanai – kas nozīmē, ka nav problēmu ar buferizāciju vai atpalikšanu. Un jūs varat baudīt šīs straumes līdz pat 6 ierīcēm vienlaikus.

NordVPN piedāvā militārā līmeņa 2048 bitu SSL šifrēšanu, tai ir stingra politika bez reģistrēšanās un tiek piedāvāti dubultā VPN un Tor VPN savienojumi. Funkcija CyberSec nodrošina reklāmu bloķētājs un ļaunprātīgas programmatūras detektors par papildu sirdsmieru.

Divus gadus pēc kārtas NordVPN ir pieprasījusi mūsu balvu par labāko VPN kopumā, un tai ir kvēlas lietotāju atsauksmes, lai atbalstītu tās elites reputāciju. Visus NordVPN abonementus arī atbalsta a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Tā kā NordVPN tīkls ir tik liels, jūs ne vienmēr redzēsit, ar kuru precīzu serveri esat izveidojis savienojumu. Tomēr jūs varat ērti pārslēdzieties uz citu serveri tajā pašā valstī, tāpēc šis šķietamais ierobežojums neietekmēs jūsu spēju skatīties ABC iview atskaņotāju.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties kopā ar NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Mūsu testi apstiprina, ka ExpressVPN patiešām ir ātrākais premium VPN tirgū, un tam piekrīt daudzi entuziasma pilni. Tikai šī iemesla dēļ, ExpressVPN ir ideāla izvēle, lai piekļūtu ABC iview no ārpuses Austrālijai.

  Kā pastāvīgi izdzēst Tinder kontu - 2023. gada atjauninājums

ExpressVPN piedāvā 5 vienlaicīgus ierīces savienojumus, kas ir mazāk nekā citiem premium VPN, taču tas kompensē šo ierobežojumu ar īpaši lietotājam draudzīgām lietojumprogrammām un visvairāk zinoša, atsaucīga klientu atbalsta komanda visu diennakti biznesā.

Šis Britu Virdžīnu salās esošais pakalpojumu sniedzējs uztur jūs anonīmu ar stingru aizliegumu reģistrēties un nodrošina visu jūsu satiksmi 256 bitu militāras pakāpes šifrēšana un automātisks iznīcināšanas slēdzis. Uzlabotas iespējas, piemēram, dalīta tunelēšana un jūsu izvēlētie protokoli, piešķir vēl lielāku drošību.

ExpressVPN piedāvā vairāk nekā 3000 serveru 94 valstīs, ieskaitot super ātrās vienības Melburnā, Brisbenā, Sidnejā un Pērtā. Ja neesat pārliecināts, varat izmēģināt pakalpojumu 30 dienas bez uzdotajiem jautājumiem naudas atdošanas garantija. Mobilo ierīču lietotāji arī saņem a 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties, izmantojot ExpressVPN

3. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost’s pastāvīga apņemšanās uzlabot pakalpojumus ir padarījuši to par nozares līderi. Pateicoties nesenajiem tīkla paplašinājumiem un tā lietotāja interfeisa jauninājumiem (tagad tas ir viens no lietotājiem draudzīgākajiem tirgū), tas ir viens no mūsu visaugstāk novērtētajiem VPN katrā kategorijā.

Ja vēlaties skatīties ABC, CyberGhost ir lieliska izvēle ar 50 no tā iespaidīgajiem 2900 serveriem visā pasaulē atrodas Austrālijā. Ļoti intuitīvās lietotnes ļauj ērti mainīt arī serverus, lai jūs varētu izveidot savienojumu ar dažādām pilsētām iegūstiet savu iecienīto vietējo saturu.

Savietojams ar visām galvenajām platformām, CyberGhost ir aprīkots ar automātisku iznīcināšanas slēdzi, neuzglabā žurnālus un ļauj vienā abonementā vienlaikus aizsargāt līdz 7 ierīcēm..

Ja vēlaties to izmēģināt, pirms uzņemties ilgtermiņa saistības, CyberGhost piedāvā naudas atdošanas garantiju 45 dienām jauniem abonentiem. Jūs varat arī iegūt 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmai iOS un Android, vai noorganizējiet bezmaksas izmēģinājumu savam Windows darbvirsmam.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties, izmantojot CyberGhost

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

Privātajam VPN ir funkcijas, kuras mēs patiešām mīlam, ieskaitot intuitīvas un vienkāršas lietotnes, kuras ir viegli instalēt vairākās platformās. Rūpējīgais klientu serviss ietver attālinātu palīdzību jauniem lietotājiem, izmantojot funkciju TeamViewer, kas ļauj tehnoloģiju komanda, lai konfigurētu lietotni jums.

Privāti VPN piedāvājumi izturīga 2048 bitu un AES-256 šifrēšana, un tā neuztur lietotāju žurnālus. Vienā kontā vienlaikus varat aizsargāt ne vairāk kā 6 ierīces.

  Kā 2023. gadā iegūt Ēģiptes IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]

Ātrs ātrums, augstākā līmeņa tīkla drošība un ātrs serveris Sidnejā padara privāto VPN par stabilu izvēli ABC atbloķēšanai. Bet ne tikai ticiet mums – apskatiet lietotāju atsauksmes, lai redzētu, ko citi saka, vai izmēģiniet pakalpojumu zem 30 dienu naudas atdošanas garantija.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatieties, izmantojot PrivateVPN

5. HMA

hidemyass ierīce

Piedāvājam daudz vairāk, nekā tikai vienu no smieklīgākajiem vārdiem VPN biznesā, ieskaitot 13 ātri Austrālijas serveri, HMA piegādās ABC iview straumes uzticami augstā kvalitātē.

HMA lietotnes ir ļoti vienkārši lietojamas, un tajās ir iekļauts a iepriekš konfigurēts atrašanās vietas režīms ērtai servera izvēlei, lai atbloķētu vietnes ar ģeogrāfiski ierobežotu piekļuvi un pakalpojumus.

Ja rodas jautājums, vai visur ir serveri, kur jums tie nepieciešami, HMA atbildē piedāvā smaidošu “Neuztraucieties, paldies!”. Ar tīkls kas aptver 190 valstis, šis VPN var aizvest jūs visur, kur vēlaties doties tīmeklī.

HMA drošība ir spēcīga, tā ir veidota 256 bitu šifrēšana un iznīcināšanas slēdzis, un kaut arī pakalpojumu sniedzējs diagnostikas nolūkos veic daļējus savienojumu žurnālus, netiek saglabāti dati, kas kādam ļautu jums izsekot jūsu darbībām..

Nodrošiniet visas savas ierīces ar 5 atļautajiem savienojumiem vienā licencē un izmēģiniet pakalpojumu ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

HMA var atbloķēt: 

 • Hulu, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 •  Jā, ir pieejami norādītie P2P serveri.

HMA darbojas šajās ierīcēs:

 •  Windows, macOS, Linux, Android, iOS, maršrutētāji.

Skatieties kopā ar HMA

Kopsavilkums

Mēģinot skatīties iecienītās Austrālijas izrādes no ārzemēm, jums liekas, ka esat iesprūdis interneta bilabongā, labs VPN apiet blokus un atkal saņems jūsu iview straumes. Nevienā laikā jūs būsit gatavs skatīties ABC no jebkuras vietas pasaulē.

Izmantojot bezmaksas izmēģinājumus un naudas atdošanas garantijas, ko piedāvā mūsu ieteiktie pakalpojumu sniedzēji, varat veltīt laiku tam, lai atrastu jums vislabāko VPN..

Izmēģiniet NordVPN šodien bez riska!

Turpmākais lasījums

Kad esat gatavs iegādāties, dodieties uz mūsu ekskluzīvo kuponu kodu lapu, lai priecātos par savu maku!

Lai iegūtu papildinformāciju par ierobežotu pakalpojumu straumēšanu, skatiet mūsu ceļvežus par labākajiem tiešsaistes satura straumēšanas VPN.

Šeit ir sniegti padomi, kā atbloķēt noteiktus reģionus un vietnes, kā arī noderīgas norādes, lai ātri un ērti izveidotu savienojumu ar visvairāk vēlamajiem straumēšanas pakalpojumiem..