Kā skatīties Amerikas Ninja Warrior 11. sezonas tiešraidi tiešsaistē 2023. gadā

Vasara ir klāt, kas nozīmē, ka ir pienācis laiks jaunai amerikāņu Ninja Warrior sezonai.

Jaunākās filmas Amerikāņu Ninja Warrior ir pieejami straumēšanai NBC bez maksas. Tomēr, ja atrodaties ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, NBC bloķēs jūsu straumēšanas piekļuvi. Ģeoblokus nav neiespējami apiet; jūs vienkārši nepieciešams skatīties, izmantojot VPN.

VPN izmantošana, lai piekļūtu ģeogrāfiski bloķētam saturam, ir vienkāršs veids, kā sekot līdzi iecienītākajiem šoviem neatkarīgi no tā, kurā valstī atrodaties. Mēs jums palīdzēsim. kā izmantot VPN, lai piekļūtu NBC saturam. Pēc tam mēs sniegsim jums mūsu ieteikumus par dažiem labākajiem VPN pakalpojumiem, kas apiet šos ģeobloķējumus.

Kā skatīties amerikāņu nindzju karavīru: īsa rokasgrāmata

 1. Izvēlieties VPN ar ASV serveriem. CyberGhostis ir mūsu labākā izvēle!
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN. Savienojiet ar ASV serveri.
 3. Dodieties uz NBC.com un uzziniet, kurš būs nākamais amerikāņu Ninja Warrior.

Skatieties, izmantojot CyberGhost

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos amerikāņu Ninja Warrior

Kā ASV televīzijas tīkls, NBC ierobežo tā straumēšanas saturu ASV auditorijai. Ģeobloki ir izplatīta straumēšanas platformu izmantošana licencēšanas iemeslu dēļ. Lietotāji, kas atrodas ārpus paredzētā reģiona, to darīs saņemt kļūdas ziņojumu mēģinot apskatīt saturu, kas ir pakļauts ģeoblokiem.

Šie pakalpojumi pamatojoties uz jūsu IP adresi, zināt, kur atrodaties. Lietojot VPN, jūs to varat nomainiet savu IP adresi izveidojot savienojumu ar serveri VPN tīklā. Tas ir vieglākais veids, kā piekļūt saturam, kam ir ierobežots ģeogrāfiskais saturs. Ja izveidojat savienojumu ar VPN svešā valstī, jūs slēpt savu īsto IP adresi. Tas liek vietnei uzskatīt, ka jūs pārlūkojat internetu no citas valsts.

Ne visi VPN var atbloķēt katru straumēšanas pakalpojumu. Tā kā VPN lietošana sāka pieaugt, sāka darboties šīs vietnes IP adrešu bloķēšana ka viņi zināja, ka tie ir saistīti ar VPN pakalpojumiem. Premium VPN apiet šos VPN ierobežojumus līdz regulāri pagriežot viņu IP adreses. Vajadzētu labu VPN straumēšanai daudz servera iespēju valstī, kuras bibliotēkai jums jāpiekļūst.

Jūs arī vēlēsities VPN, kas uztur ātru ātrumu, lai jūs varētu nepārtraukti straumēt, negaidot, kamēr jūsu šovs tiek buferizēts.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

VPN nav tikai jūsu reģiona maiņa, lai skatītos amerikāņu Ninja Warrior. Viņi ir spēcīgs rīks, kas to var aizsargājiet savas ierīces no dažādiem tiešsaistes draudiem. Kad izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot VPN, jūs ne tikai slēpjat faktisko atrašanās vietu. Jūs arī esat datu un interneta savienojuma nodrošināšana.

  10 labākās vietnes, kur 2023. gadā skatīties Hindi filmas tiešsaistē

VPN šifrējiet savus datus, kas slēpj jūsu darbību no tiem, kas vēlas to pārtvert. Zagt datus no nenodrošināta interneta savienojuma nav izaicinājums. VPN pievieno drošības līmeni, izmantojot savu serveris kā kanāls, pa kuru jūsu dati šķērso, pirms sasniedzat publisko internetu.

Daudzi labākie VPN pakalpojumi izmanto tehnoloģiju, kas to arī var izmantot palīdzēt lietotājiem apiet stingru valdības cenzūru tādās valstīs kā Krievija un Ķīna. Īpaši šajos gadījumos ir svarīgi, lai tie būtu stingra politika bez žurnāliem, tāpēc jūsu darbību nevar izsekot. Tā ir arī laba ideja nogalināšanas slēdzis, tāpēc jūsu dati neizplūst, ja samazināsies interneta savienojums.

Jums var rasties kārdinājums izmantot bezmaksas VPN lai tiktu pie amerikāņu Ninja Warrior. Tomēr daudzi bezmaksas VPN nav patiesi bezmaksas. Iesācējiem jūs parasti nav piekļuves serveriem, kas var atbloķēt straumēšanas platformas piemēram, NBC. Vietā ir arī bezmaksas VPN stingri ierobežojumi, ko varat izmantot joslas platumam kamēr ir izveidots savienojums ar viņu serveriem. Šie ir labākie gadījumi.

Daudzas bezmaksas VPN iespējas liek maksāt ar rādot jums lielu skaitu reklāmu, vācot un pārdodot savus datus, kā arī izmantojot vājus šifrēšanas līmeņus. Tā vietā, lai palielinātu savu privātumu un drošību, neuzticams bezmaksas VPN var apdraudēt jūsu savienojumu.

Ņemot vērā iepriekš minētos kritērijus, mēs esam izveidojuši sarakstu ar trim labākajiem VPN, lai skatītos amerikāņu Ninja Warrior.

3 labākie VPN, skatoties amerikāņu Ninja Warrior

1.CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost ļauj ērti straumēt amerikāņu Ninja Warrior ar viņu optimizēti straumēšanas profili. Jums nevajadzēs meklēt vairākos dažādos ASV serveros, lai atrastu serveri, kas darbojas ar NBC. CyberGhost vienkāršo uzdevumu ar iepriekš konfigurētajiem straumēšanas profiliem. Tam pat ir opcija NBC.

  Samurai Champloo atrodas vietnē Netflix! Lūk, kā to noskatīties 2023. gadā.

Izvēloties CyberGhost par savu VPN, jūs saņemsit piekļuvi vairāk nekā 3000 serveru 60 valstīs. Lietotne ir lieliski piemērota iesācējiem, ļaujot jums to izmantot savienojiet tikai ar vienu klikšķi. Pat ar militāras pakāpes šifrēšana, jums būs ātrgaitas savienojums kas netraucēs jūsu skatīšanās pieredzi. CyberGhost lietotājiem piešķir papildu drošības funkcijas, tostarp a avārijas poga un stingri nav žurnālu politikas.

Jūs atradīsit, ka CyberGhost ir visdāsnākā naudas atdošanas garantiju politika no visiem pakalpojumu sniedzējiem. Kamēr jūs varat baudīt Diennakts bezmaksas izmēģinājums, jūs varat saņemt pilnīga abonementa atmaksa 45 dienu laikā pēc pirkuma veikšanase. Tāpēc lietotāji straumēšanai bieži izvēlas CyberGhost.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties, izmantojot CyberGhost

2.NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN ir viens no mūsu labākajiem VPN failiem laba iemesla dēļ. Tam ir vairāk nekā 5000 serveru savā tīklā, tostarp plašas iespējas ASV. Lai gan jūs neatradīsit īpašus straumēšanas profilus, NordVPN ļauj ērti skatīties amerikāņu Ninja Warrior. Tā SmartPlay tehnoloģija optimizē savienojumu tāpēc jums nebūs jāsaskaras ar ģeoblokiem neatkarīgi no tā, vai skatāties NBC vai Netflix.

Jūs saņemsit arī a ātrgaitas savienojums nodrošināts ar AES 256 bitu šifrēšana. Izcilie NordVPN drošības elementi arī padara to par lielisku izvēli P2P lejupielāde. Jūs varat justies droši, zinot, ka NordVPN neveic žurnālus, ir automātisks nogalināšanas slēdzis galvenajām lietotnēm un piedāvājumiem DNS noplūdes aizsardzība.

Jūs varat izmēģināt NordVPN bez riska, izmantojot to 30 dienu naudas atdošanas garantija. Lietotāji piekrīt, ka, runājot par vispārējo VPN veiktspēju, NordVPN ir numur 1.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.
  5 bezmaksas alternatīvas OperaVPN tagad, kad tas izslēdzas

Skatieties kopā ar NordVPN

3.ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir viens no ātrākajiem VPN tirgū. Lielisks savienojuma ātrums ir svarīga detaļa, kas jāmeklē, izvēloties straumēšanai paredzētu VPN. ExpressVPN piedāvā veiksmīgu kombināciju no plašs serveru tīkls visā pasaulē ar lielu ātrumu.

Izmantojot ExpressVPN, jums nebūs jāuztraucas par savu drošību. Jūs saņemsit augsts šifrēšanas līmenis un stingra privātuma politika kas nodrošina jūsu dati nekad netiek reģistrēti uz ExpressVPN serveriem. ExpressVPN ir lietotnes visām galvenajām platformām, ieskaitot maršrutētājus. Lietotāji var savienojiet līdz piecām ierīcēm vienā kontā.

Ir iemesls, kāpēc ExpressVPN ir tik daudz lojālu fanu. Jums par to nav jāuzņemas. Izmēģiniet to bez saistībām, izmantojot ExpressVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties, izmantojot ExpressVPN

Kopsavilkums

Nevajadzētu palaist garām vienu sekundi no amerikāņu Ninja Warrior tikai tāpēc, ka atrodaties ārpus ASV. Jums palīdzēs VPN nomainiet savu IP adresi. Tādā veidā jūs varat apiet geoblokus kas ierobežo straumēšanas saturu, pamatojoties uz jūsu reģionu. Kad izveidojat savienojumu ar ārvalstu serveri, jūs varat izskatīties tā, it kā jūs pārlūkotu no ASV. Jums būs neierobežota piekļuve visam saturam, kas bez maksas pieejams straumēšanai vietnē NBC.com.

Labs VPN, piemēram, CyberGhost, var vēl vairāk uzlabot jūsu skatīšanās pieredzi liela ātruma uzturēšana. Jums nevajadzēs uztraukties ISP droseles no pārāk liela joslas platuma izmantošanas. Turklāt jūs pats būsit pasargātu sevi no hakeriem un izsekotājiems. Konfidencialitāte un drošība iet roku rokā, un VPN var palīdzēt aizsargāt abus.

Turpmākais lasījums

Lai iegūtu labākos NBC VPN, noklikšķiniet šeit.

Iepazīstieties ar mūsu ekskluzīvajiem piedāvājumiem un kuponiem par labākajiem VPN pakalpojumiem.

Uzziniet, kā vienreiz un uz visiem laikiem apiet Netflix starpniekservera kļūdu.