Kā skatīties Empire 6. sezonu tiešsaistē no jebkuras vietas

Kad Fokss paziņoja, ka sestajā sezonā impērijai būs pēdējā sezona, mēs tikko noslēdzām sezonu, kurā Lionu ģimene bija sadalīta māja. Ja izrādes aizraujošais un ātrs stāstu stāstījums pēdējās piecās sezonās liecina par to, ko mēs varam sagaidīt noslēdzošajā izbraukumā: mēs esam pretimnākoši. Mums visiem pietrūks šo varoņu, it īpaši dzirkstošais un neaizmirstamais Taraji P. Henson, kurš pēdējā laikā ir bijis diezgan veiksmīgs kā vienas no sarežģītākajām un aizraujošākajām ģimenēm matriarhs..

Impērijas fani: neatkarīgi no tā, kur atrodaties, jūs nevēlaties palaist garām minūtes no šova pēdējās sezonas, kurā kalpojusi lieliska mūzika, lieliski kostīmi, neaizmirstami monologu mirkļi (skatoties uz jums, Terrrance “Lucious” Hovards un Paldies par atmiņām). Mēs zinām, ka mums pietrūks Hensona zvaigžņu veidošanas pagrieziena kā sīkfaila, tāpat kā pārējiem jums. Ja jūs meklējat ātrāko un vienkāršāko veidu, kā noskatīties impērijas sesto un pēdējo sezonu, jums ir ierobežota izvēle, ja atrodaties ārpus ASV. Par laimi, tāpēc mums ir Hulu. Diemžēl Hulu – vienīgais straumēšanas pakalpojums, kas nodrošina impēriju – ir bloķēts ārpus ASV.

Piesakoties VPN, jūs to iegūsit piekļuve Hulu neatkarīgi no atrašanās vietas, pat ja jums nav ASV maksājuma veida (bankas vai kredītkartes).

Tālāk izpildiet šīs vienkāršās darbības, lai uzzinātu vienkāršāko un ātrāko veidu, kā skatīties impērijas 6. sezonu tiešsaistē no jebkuras vietas pasaulē.

Kā skatīties: Īsā rokasgrāmata

  1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju (mēs mīlam CyberGhost). Izpildiet viņu lietotājam draudzīgos norādījumus, lai reģistrētos pakalpojumam un lejupielādētu lietotni.
  2. Palaidiet VPN un izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs.
  3. Dodieties uz MyGiftCardSupply un iegādājieties Hulu dāvanu karti. Tas ļaus jums reģistrēties Hulu Live TV bez ASV bankas vai kredītkartes.
  4. Reģistrējieties Hulu kontam un izpildiet MyGiftCardSupply instrukcijas, lai izpirktu dāvanu karti.
  5. Paņemiet iecienītāko uzkodu un apmetaties. Skatieties Empire tiešsaistē no jebkuras vietas.
  Kā skatīties 47. Starptautisko Emmy balvu tiešsaistē!

Sāciet skatīties TŪLĪT!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos impēriju

Hulu nodrošināja ekskluzīvās straumēšanas tiesības Empire, kad tā debitēja 2015. gadā. Tas nozīmē, ka Hulu ir vienīgais straumēšanas pakalpojums, kurā jūs varat skatīties 6. sezonu tiešsaistē, lai gan jūs varat nokļūt iepriekšējās sezonās, izmantojot Fox pakalpojumu pēc pieprasījuma, ja jums notiek derīga autentifikācija no ASV kabeļtelevīzijas vai satelīta pakalpojumu sniedzēja.

Abos gadījumos gan Fox, gan Hulu ir bloķēti ārpus ASV. Ja tu vēlies lai skatītos pašreizējās sezonas impēriju no jebkuras vietas ārpus ASV, jums būs nepieciešams VPN. VPN ļauj piekļūt IP adresei ASV, izvairoties no populāro straumēšanas platformu bloķēšanas, ja esat pašreizējais abonents. Izmantojot a augstas kvalitātes VPN pakalpojums ir vienīgais drošais un uzticamais veids, kā atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, lai jūs varētu skatīties iecienītās TV pārraides no kurienes esi.

Arī VPN dara ne tikai noņem ģeobloķējumus. Viņi arī uzlabojiet savu privātumu tiešsaistē, šifrējiet darbības, lai tās nevarētu izsekot, un pasargātu jūs no ļaunprātīgas programmatūras un hakeri.

Mūsdienās ir simtiem pieejamu VPN pakalpojumu izvēles. Tomēr ne visi VPN ir izveidoti vienādi. Ja Tu gribi viegli apiet geoblokus un baudiet ātru un nepārtrauktu impērijas apskati, lasiet par mūsu visaugstāk novērtētajiem VPN kas ir ideāli piemēroti satura straumēšanai tiešsaistē no jebkuras vietas pasaulē.

Labākie VPN, lai skatītos impēriju tiešsaistē

Mēs iesakām visiem VPN piedāvāt drošu, stabilu un ātru servisu, lai jūsu impērijas skatīšanās pieredzi neiznīcinātu pārtraukumi un buferizēšana.. Galu galā tas ir pretrunā ar TV straumēšanas mērķi, ja jums jāgaida, līdz saturs tiek ielādēts.

1. Kiberfosts

kibernostats vairākas ierīces

Cyberghost uztur iespaidīgus 2200 serverus 56 valstīs, lai nodrošinātu lielu ātrumu un piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam no visas pasaules. Cyberghost neuztur lietotāju žurnālus un to pārredzama un visaptveroša privātuma politika vajadzētu viegli padomāt par drošības problēmām. A 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija gan iOS, gan Android lietotnēm dod jums iespēju pārbaudīt šo VPN pirms apņemšanās. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, pārbaudiet, kas bija Cyberghost lietotājiem, lai uzzinātu vairāk par to, kas patika mūsu pārskatītājiem, kad viņi to pārbaudīja reālā laika vidē.

  Kā ērti straumēt Zviedrijas TV ārpus Zviedrijas 2023. gadā

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

2. NordVPN

NordVPN ieguvumu informācija

Mūsu Labākais kopējais VPN 2023. gadā, NordVPN ir stingra politika bez reģistrēšanās un unikāls VPN drošības protokols Onion over VPN, lieliskas ziņas ikvienam, kam rūp digitālā drošība. Ātrs ātrums, 256 bitu šifrēšana un īpaši atsaucīga klientu apkalpošana ir tikai trīs no daudzajiem iemesliem, kādēļ klienti mīl NordVPN. Ja vēlaties pats redzēt, ko NordVPN var piedāvāt, varat to izdarīt bez jebkāda riska, pateicoties 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN ir viens no ātrākajiem un uzticamākajiem VPN pakalpojumiem ir pieejams un turpina apkopot zvaigžņu klientu atsauksmes, lai to pierādītu. ExpressVPN parāda, ka, lai nodrošinātu jūsu informācijas drošību, ar iebūvētu nogalināšanas slēdzi, nepierakstīšanās politiku, DNS noplūdes aizsardzību, dalītu tunelēšanu un AES 256-CBC militārā līmeņa šifrēšanu tiek nopietni ņemts vērā jūsu privātums. Ja rodas kādas problēmas, adaptīvais tehnoloģiju atbalsts ir pieejams 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi, un kvalitāte tiek garantēta ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

Par mūsu tika izvēlēts PrivateVPN Labākais VPN klientu apkalpošanai 2023. gadā, un rūpes un rūpes, ko uzņēmums izrāda klientiem, ir atspoguļotas tās lietotāju pārskatos. Salīdzinot ar citiem VPN, PrivateVPN piedāvā satriecošu pakalpojumu, kas nozīmē, ka jums nebūs piekļuves dažām patiešām uzlabotajām funkcijām, kas pieejamas no daudziem citiem šeit uzskaitītajiem pakalpojumu sniedzējiem. Ja esat iesācējs VPN pasaulē un vienkārši vēlaties ātru un drošu opciju, kas darbojas, PrivateVPN var būt viss, kas jums nepieciešams.

Skatiet PrivateVPN piedāvājumus

5. VyprVPN

Kā skatīties Empire 6. sezonu tiešsaistē no jebkuras vietas

VyprVPN ir viena no labākajām izvēlēm, lai straumētu ģeogrāfiski bloķētu saturu no jebkuras vietas. Liels lejupielādes ātrums un stabils savienojums nozīmē: vienmērīga skatīšanās pieredze bez buferizācijas vilšanās – galvenā priekšrocība, kas minēta aizrautīgajās klientu atsauksmēs. Ja jums ir bažas par privātumu, ir svarīgi zināt, ka VyprVPN 30 dienu laikā saglabā lietotāju žurnālus. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Šveicē, kas nozīmē, ka jūsu datus aizsargā valsts īpaši slavenie privātuma likumi.

  Intervija ar Bitcoin un Blockchain drošības autoriem - iekļauta bezmaksas nodaļa!

Skatiet VyprVPN piedāvājumus

Kopsavilkums

Kad impērija 2015. gada janvārī sasniedza mazo ekrānu, tā kļuva par hītu uz nakti un popkultūras parādību. Kad sākas 6. sezona, Empire faniem, kas atrodas ārpus ASV, būs nepieciešams VPN – pieejamais, ātrs un lietotājam draudzīgais veids, kā apiet geoblokus un skatīties šovu Hulu. Pateicoties mūsu mazajam dāvanu karšu saīsnim, tagad jūs zināt, kā abonēt Hulu un skatīties impērijas 6. sezonu no jebkuras vietas, tāpēc jums nevajadzēs palaist garām nevienu minūti.

Ja rodas grūtības izlemt, kurš VPN ir piemērots jums, mēs esam ieguvuši daudz vairāk informācijas par galvenajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem mūsu labāko VPN saraksts kopumā.

Sāciet savu bezmaksas CyberGhost izmēģinājuma versiju tūlīt!