Kā skatīties Karola Otrās sezonas 1. sezonu tiešsaistē!

Pievienojieties Karolijai Kenijai, kad viņa sāk jaunu ārsta karjeru Karola Otrā akta 1. sezonā, kuras pirmizrāde notika CBS septembrī. Diemžēl CBS visam saturam izmanto ģeoblokus, un Karola otrais akts ir tāds pieejams tikai skatītājiem ASV.

Tomēr tās nav visas sliktās ziņas, ja vēlaties skatīties Karola otro aktu no savas vietas. Izmantojot VPN, jūs to varat apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas nozīmē, ka jūs varat skatiet CBS saturu no jebkuras vietas.

VPN ne tikai ļauj jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, bet arī nodrošina an papildu drošības līmenis jūsu tiešsaistes darbībām. Rezultāts nozīmē varat baudīt drošāku pārlūkošanas un straumēšanas pieredzi.

Šajā rakstā es ieteikšu 3 VPN, kas ir lieliski piemēroti, lai skatītos Karola Otrā likuma 1. sezonu CBS, neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

Īsā rokasgrāmata – Kā skatīties Karola Otrā likuma 1. sezonu kanālā CBS

 1. Izvēlieties VPN ar serveriem ASV. ES iesaku NordVPN, pateicoties vienkāršai lietošanai, nemainīgam ātrumam un iespaidīgām funkcijām.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savu VPN.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.
 4. Pierakstieties savā CBS kontā un sāciet skatīties Karola otro aktu!

Skatieties Karola Otrās sezonas 1. sezonu tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Karola Otrā likuma 1. sezonu

Jums, visticamāk, nāksies saskarties ar problēmām, ja mēģināt piekļūt CBS no valstīm ārpus ASV. CBS atzīs, ka esat cenšamies noskatīties tā saturu, izmantojot IP adresi, kas nav ASV adrese un neļaus jums skatīties izrādes, piemēram, Karola otrais akts.

VPN apiet ģeobloķēšanas problēmu un dod jums brīvība straumēt šovus no jūsu izvēlētās valsts.

VPN to dara līdz maskējot jūsu IP adresi un trafika maršrutēšana caur drošu serveri jūsu izvēlētajā valstī. Pēc tam tas piešķir jums jauna IP adrese no jūsu izvēlētās valsts, kas liek izskatīties no turienes.

Lai skatītos Karola Otrā likuma 1. sezonu CBS, jums būs jāizveido savienojums ar ASV serveri ar jūsu izvēlēto VPN..

Diemžēl daži tīkli, piemēram, CBS, ir izmantojuši VPN un ir izmantojuši anti-VPN tehnoloģija viņu straumēšanas pakalpojumiem. Anti-VPN tehnoloģijai izdodas atklāt un bloķēt dažus VPN.

  ThreatMetrix - globāls lietotāju, iekārtu un uzvedības identitātes tīkls

Lai izvairītos no šīs problēmas, iesaku jums izmantot premium VPN. Premium VPN regulāri atjaunina savu serveru IP adreses. Tas nozīmē, ka varat izvairieties no atklāšanas un turpiniet skatīties straumes no jebkuras vietas.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Iespēja piekļūt saturam, piemēram, Karola otrajam aktam, no jebkuras vietas, kur jūs izvēlaties, ir fantastiska. Bet VPN var darīt tik daudz vairāk, ieskaitot tiešsaistes aktivitātes nodrošināšana.

Pieaugot draudiem digitālajai konfidencialitātei, tiešsaistes režīmā jums ir jābūt drošam. VPN aizsargātu savus pārlūkošanas un straumēšanas paradumus šifrējot trafiku, kas nozīmē, ka trešās puses ir nespēj izsekot un uzraudzīt jūs, kamēr esat tiešsaistē.

Ja izmantojat publisko bezvadu internetu, šeit ir vairāk labu ziņu –VPN aizsargā jūs kamēr jūs pārlūkojat un straumēšana publiskie tīkli.

Ir vēl! Pārlūkošanas un straumēšanas ātrums ir vēl viena būtiska problēma, kad atrodaties tiešsaistē. Daži interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) droseļvārsta joslas platums kad viņi atklāj tādas darbības kā straumēšana, kas var palēnināt jūsu ātrumu.

Tomēr a VPN slēpj jūsu straumēšanas paradumus no sava ISP un novērš droseli. Tā rezultātā jūs saņemat vislabākie pieejamie savienojuma ātrumi.

3 labākie VPN, skatoties Karola otrā akta 1. sezonu

1. NordVPN

nordvpn

NordVPN ir mana galvenā izvēle, lai skatītos Karola otro likumu par CBS. Tās iespaidīgās īpašības, vienkāršs interfeiss un liels ātrums arī padarīt to par numur 1 izvēle ar lietotājiem.

Ar 5600 un vairāk serveru 60 valstīs un vairāk nekā 1800 serveru ASV, NordVPN ir viens no plašākajiem serveru diapazoniem VPN tirgū.

Ir pieejams ļoti daudz drošības elementu. Var gaidīt militāras pakāpes šifrēšana, dubultā VPN funkcija un CyberSec, kas automātiski bloķē aizdomīgās vietnes tāpēc ļaunprogrammatūra nevar inficēt jūsu ierīci.

Citas drošības funkcijas ietver an automātiskais nogalināšanas slēdzis, 256 bitu šifrēšana, un a politika bez reģistriem. Ir arī a 24/7 tiešraides tērzēšanas funkcija, tikai gadījumā, ja jums ir kādi jautājumi par pakalpojumu.

SmartPlay tehnoloģija nozīmē, ka ir nav nepieciešama manuāla konfigurēšana, un saturam var piekļūt, noklikšķinot tikai uz pogas. NordVPN ļauj jums izmantot līdz 6 ierīces vienlaicīgi.

  Tas ir iemesls, kāpēc jums ir nepieciešams hakeris, lai bloķētu reklāmas bloķētāju

Jūs arī izvēlaties plānus, kuriem visiem ir neierobežots joslas platums.

Abonējiet NordVPN un izbaudiet a 30 dienu naudas atdošanas garantija. Lietojot kuponu, maksājiet mazāk par abonementu.

70% atlaide

Ietaupiet 70% no jūsu NordVPN plāna šodien!

Iegūstiet 3 gadu NordVPN plānu par USD 3,49 mēnesī!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

.

NordVPN var atbloķēt:

 • CBS, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties Karola otrā akta 1. sezonu, izmantojot NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN

Ātrums ir spēle ar ExpressVPN, kas piedāvā ātrākais ātrums VPN tirgū– kaut ko es pārbaudīju savā detalizēts pārskats.

Atrodot serveri Karola Otrā likuma skatīšanai, ar ExpressVPN nebūs problēmu. Tā piedāvā 3000 un vairāk serveru 160 dažādās vietās ar 30 serveriem ASV.

Drošības funkcijas ietver AES 356 bitu šifrēšana, IPv6 aizsardzība pret noplūdēm, Aizsardzība pret DNS noplūdi un tīkla bloķēšana (automātiskā nogalināšanas slēdža versija). Piedāvā arī ExpressVPN sadalīta tunelēšana, kas ļauj jums vienlaicīgi piekļūt globālajam un vietējam saturam.

Citas iespaidīgas funkcijas ietver MediaStreamer, kas piedāvā straumēšana platformās, kas neatbalsta VPN. TrustedServer tehnoloģija ļauj ExpressVPN pilnībā darbināt savus serverus RAM, kas tālāk samazina risku drošības ievainojamības.

Jūs varat arī izbaudīt līdz pat 5 ierīces vienlaicīgi.

Izbaudi a 30 dienu naudas atdošanas garantija izmantojot ExpressVPN, un ietaupiet naudu ar kupona kodu.

49% atlaide

Labākie ātrumi tirgū ar lielu atlaidi – ietaupiet līdz 49%, izmantojot ExpressVPN!

Ietaupiet 49% no jūsu ExpressVPN plāna šodien!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • CBS, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.
  5 labākie EA himnas VPN - atjaunināti spēlēm 2023. gadā

Noskatieties Karola otrā akta 1. sezonu, izmantojot ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost, pateicoties tam, ir vēl viens mīļākais lietotājam draudzīgas saskarnes un tādas funkcijas kā iestatīšana ar vienu klikšķi, kas ļauj jums sākt sesiju, jūs uzminējāt, tikai ar vienu klikšķi. Skatīt citus iemeslus kāpēc lietotāji dod priekšroku CyberGhost.

Jūs esat aizsargāts arī attiecībā uz serveriem! CyberGhost ir pieejama vairāk nekā 6000 90 valstīs. ASV servera atrašana par Karola otro aktu vispār nebūs problēma.

Drošības pazīmes ir politika bez reģistrēšanās, nogalināšanas slēdzis, 256 bitu šifrēšana, hermētiskas lietotnes, kā arī reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāju. Tiešsaistes tērzēšanas funkcija nodrošina tūlītēju piekļuvi klientu atbalstam, ja tas jums nepieciešams.

Jūs varat izmantot līdz 7 ierīces vienlaicīgi ar CyberGhost.

CyberGhost abonements nāk ar iespaidīgu 45 dienas, naudas atdošanas garantija.  Ietaupiet abonementā, izmantojot kuponu.

79% atlaide

Ietaupiet 79% no sava CyberGhost VPN plāna šodien!

Iegūstiet 3 gadu CyberGhost plānu par USD 2,75 mēnesī!

Naudas atdošanas garantija: 45 dienas

.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Īpašs straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti CBS, Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs: 

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Noskatieties Karola otrā akta 1. sezonu, izmantojot programmu CyberGhost

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Nevajadzētu palaist garām brīdi no Karola otrā likuma ar maniem ieteiktajiem VPN. Katrs ļauj jums izvēlēties ASV serveri, kas nodrošina HD kvalitātes straumēšanu izvēlētajā vietā.

ES izvēlos NordVPN kā mans numur 1 izvēle par Karola otrā akta 1. sezonas skatīšanos kanālā CBS. Tas nodrošina daudz iespēju, piedāvā iespaidīgu ātrumu, un to ir viegli izmantot, padarot to ideāli piemērotu gan VPN iesācējiem, gan profesionāļiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par maniem ieteiktajiem VPN? Pārbaudiet ExpressVPN salīdzinājumā ar NordVPN: abi lieliski – kas jums vislabāk patīk.