Kā skatīties MLB spēles no jebkuras vietas Atjaunināts 2020. gadā

Nav nekas vairāk kā saistošs Major League beisbols gada sezonu. Kopš atklāšanas dienas, visu pasaules sēriju, katrs solis un katrs trāpījums kaut ko nozīmē. Bet, ja atrodaties ārpus ASV un Kanādas, vai arī jūsu komanda ir noklusēta, iespējams, nevarēsit skatīties spēles.

Neuztraucieties, sezonu var ietaupīt! Izmantojot mūsu ātro ceļvedi un VPN varat straumēt katru spēli Jūs vēlaties redzēt.

Mūsu ieteikumi

MLB straumēšanas noteikumi ir ļoti neskaidri. Šajā sadaļā sniegtie ieteikumi var jums palīdzēt izdarīt pareizo izvēli sev un savām vajadzībām.

 • Ja plānojat straumēt tikai MLB spēles (un citiem sporta veidiem nevēlaties ESPN, FS1 vai TBS):
  MLB.tv ir labākā izvēle. Ja atrodaties ārpus ASV, vienkārši iegādājieties abonementu un skatieties spēles. Ja atrodaties ASV, iegādājieties abonementu un izmantojiet savu VPN, lai izveidotu savienojumu no valstīm ārpus ASV: jūs varat straumējiet visas savas komandas spēles, kā arī izslēgšanas spēles un Pasaules sēriju.
 • Ja vēlaties skatīties arī citus sporta veidus:
  Sling TV ir labākais jums. Ar Sling TV Blue & Oranžā pakete ar Sporta papildpaketi, jūs varat skatīties MLB spēles vairākos dažādos kanālos. Turklāt jūs varat skatīties futbolu, basketbolu un dažādus citus sporta veidus. Izmantojiet savu VPN, lai izveidotu savienojumu no ASV, iegādātos Sling TV abonementu, un jūs varat iegūstiet visus kanālus, kurus vēlaties redzēt.

Īsā rokasgrāmata: skatieties MLB spēles vietnē MLB.tv

MLB.tv pārraida katru spēli MLB sezonā. Tomēr elektrības pārtraukumi jūsu reģionā var neļaut jums redzēt savu komandu. Lai skatītos MLB spēles vietnē MLB.tv:

 1. Atlasiet lielu ātruma VPN pakalpojumu sniedzēju un serverus, kas neatrodas jūsu komandas aptumšošanas apgabalā (mēs iesakām NordVPNformatētai beisbolam). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri ārpus jūsu komandas aptumšošanas zonas (tas var atrasties ārpus ASV un Kanādas).
 3. Dodieties uz mlb.tv un abonējiet.
 4. Piesakieties mlb.tv un straumējiet spēles!

Skatieties MLB vietnē NordVPN TŪLĪT!

Īsā rokasgrāmata: skatieties MLB spēles televizorā

Sling TV ļauj skatīties MLB spēles dažādos tīklos, ieskaitot TNT, TBS, ESPN un daudz ko citu. Sling TV arī ļauj jums pieteikties raidorganizāciju vietnēs un straumēt to saturu. Lai skatītos MLB televizorā Sling:

 1. Straumēšanai atlasiet VPN pakalpojumu sniedzēju ar ātrgaitas ASV serveriem (NordVPNservice ir mūsu labākais beisbola piedāvājums). Reģistrējieties pakalpojumam un lejupielādējiet viņu lietotni.
 2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet servera atrašanās vietu ASV.
 3. Dodieties uz Sling TV un reģistrējieties vienam pakotnei, kas nodrošina jums vēlamos kanālus * (Ja jums nav norēķinu metodes uz ASV bāzes, iegādājieties Sling TV dāvanu karti vietnē MyGiftCardSupply.com un izpildiet norādījumus, lai izmantotu karti un abonēt Sling TV).
 4. Spēles dienā piesakieties Sling TV, atlasiet straumi un skatiet visas darbības!
  Kā atbloķēt Pirātu līci un piekļūt tam visur 2020. gadā

* Sling TV Orange ir šādi kanāli: ESPN, TBS un (ar Sporta papildpaketi) MLB tīkls.
Sling TV Blue ir šādi kanāli: FS1, Fox un TBS.

Skatieties MLB vietnē NordVPN TŪLĪT!

Īsā rokasgrāmata: straumējiet MLB atskaņošanu vietnē MLB.tv

MLB.tv tiešraidē izslēgšanas spēles un pasaules sēriju cilvēkiem, kuri skatās ārpus ASV. Ja atrodaties ASV un vēlaties straumēt izslēgšanas spēles vai Pasaules sēriju vietnē MLB.tv:

 1. Atlasiet tādu VPN pakalpojumu sniedzēju, kam ir liels ātrums, un serverus ārpus ASV (mēs iesakām NordVPNfor straumēt beisbolu). Reģistrējieties un lejupielādējiet lietotni.
 2. Atveriet lietotni, piesakieties un atlasiet serveri ārpus ASV.
 3. Dodieties uz mlb.tv un abonējiet.
 4. Piesakieties mlb.tv un straumējiet spēles!

Skatieties MLB vietnē NordVPN TŪLĪT!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos MLB spēles

Major League beisbols ir konkurences virsotne beisbolā. Bet straumēšanas noteikumi spēļu skatīšanai var būt ļoti mulsinoši. Jums nepieciešams veids, kā vienkāršot spēļu straumēšanu nemaksājot par visa veida pakalpojumiem.

Jums var palīdzēt VPN dari to pašu. Pieslēdzoties no pareizās valsts, jūs varat atvieglot beisbola skatīšanos. Bez elektrības padeves, bez ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, vienkārši viena vieta, kur skatīties savas spēles.

Nepieciešams savienojums ASV skatīties Sling TV? VPN var jums to dot. Nepieciešams savienojums jebkur citur, nevis ASV straumēt MLB.tv? Arī VPN var dot jums vienu no tiem.

Bet tas nav viss, ko VPN var darīt jūsu labā. Viņi arī var palīdzēs jums saglabāt drošību tiešsaistē.

VPN šifrē jūsu tīkla trafiku, pasargājot jūs no ikviena, kurš aizraujas ar jūsu tiešsaistes darbībām. Lai kur jūs dotos un neatkarīgi no tā, ko darāt internetā, ir tādi, kas vēlas jūs izspiegot. Jūs varat pasargājiet sevi sargājot savus datus ar VPN.

  Kā jebkur 2020. gadā iegūt Argentīnas IP adresi [+ VIDEO]

Tikai pārliecinieties izvēlēties augstas kvalitātes VPN apkalpošana. Raidorganizācijas bieži var atpazīt zemas kvalitātes pakalpojumus, un viņi tos bloķēs. Kvalitatīvu pakalpojumu ir grūtāk atpazīt, tas jums palīdz redzēt vēlamo saturu.

Vienkāršota straumēšana, interneta brīvība un drošība tiešsaistē. Tā ir lieliska kombinācija. Tātad pierakstieties VPN jau šodien un redzēt, ko tas var darīt jūsu labā!

Labākie VPN, skatoties Major League beisbolu

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Par saprātīgu cenu ar daudzām funkcijām, NordVPN ir lieliska izvēle, lai skatītos MLB. Viņu tīkls aptver visu pasauli, ieskaitot daudz serveru ASV. Plus, tā tīklam ir viss ātrumu, kas nepieciešams, lai neatpaliktu no HD straumes.

Koncentrējoties uz drošību, privātumu un satura atbloķēšanu, NordVPN ir nozares līderis datu aizsardzībā. Varat izmantot vienu abonementu, lai vienlaikus izveidotu savienojumu līdz 6 ierīcēm. Un SmartPlay funkcija palīdz jums iegūt un uzturēt stabilu straumēšanas savienojumu visā spēlē.

NordVPN’s CyberSec funkcija palīdz neļaut ierīcē rādīt reklāmas un ļaunprātīgu saturu. Dubultā VPN ļauj divreiz šifrēt datus, padarot tos daudz drošākus. Un a stingra politika bez žurnāliem patur anonīmu pat pēc atteikšanās.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu VPN pakalpojumu nr. 1, apskatiet mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Specializēts straumēšanas profils:
Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties MLB vietnē NordVPN TŪLĪT!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Kad jums jāseko līdzi HD straumei, jums ir nepieciešams daudz joslas platuma. ExpressVPN nodrošina visu šo joslas platumu ar dažiem ātrākais tīkla ātrums VPN tirgū.

Lieliski piemērots ģeobloku izlaušanai, ExpressVPN ļauj nokļūt vajadzīgajā saturā no vietnēm visā pasaulē. Jūs pat varat pievienojiet ne vairāk kā 5 ierīces tajā pašā laikā.

Ja vajag uzturēt savienojumu ar vietējām ierīcēm, ExpressVPN ļauj sadalīt trafiku. Jūs pat varat izvēlēties tīkla protokolu. Un, ja jūs sastopaties ar savienojuma jautājumiem, tad viņu 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir tur, lai palīdzētu jums caur jebko.

  10 labākie VPN BBC iPlayer, kas patiešām darbojas 2020. gadā

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar mūsu lietotāju atsauksmēm un uzziniet, kāpēc ExpressVPN ir lieliska izvēle jums!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājuma versija operētājsistēmai iOS un Android

ExpressVPN var atbloķēt:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Specializēts straumēšanas profils:
Nē, bet visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties MLB vietnē ExpressVPN TŪLĪT!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Vai vēl neesat straumējis VPN? CyberGhost ļauj jums ērti straumēt notikumus: tas piedāvā straumēšanai veltīti serveri kas padara jūsu servera izvēli vienkāršu. Šie serveri ir īpaši konfigurēti, lai jums palīdzētu izlauzties cauri ģeoblokiem un uzturēt vienmērīgu, ātru straumēšanas savienojumu.

Ja jums ir nepieciešams daudz savienojumi daudzās dažādās valstīs, CyberGhost ir lieliska izvēle. Tā tīkls piedāvā serverus 90 dažādas valstis, palīdzot jums redzēt saturu, kuru vēlaties redzēt, visā pasaulē.

Lietotne CyberGhost palīdz aizstāvi savu ierīci no tiešsaistes izsekotājiem, reklāmām un ļaunprātīgas programmatūras. Militārā līmeņa šifrēšana tiek nodrošināta, pārvietojoties internetā. Un politika bez reģistriem pasargā jūs pēc pieteikšanās.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par CyberGhost? Tad apskatiet mūsu lietotāju atsauksmes!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas pēc īsiem plāniem; 45 dienas pēc 6 mēnešu vai ilgāka plāna

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 7 dienu izmēģinājums mobilajam tālrunim; Pieejams 1 vai 3 dienu Windows izmēģinājums

CyberGhost var atbloķēt:
Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Specializēts straumēšanas profils:
Jā; parāda valstis un lietotāju skaitu.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties MLB vietnē CyberGhost TŪLĪT!

Kopsavilkums

Major League beisbols ir gatavs parādīt labākās spēles ar labākajiem spēlētājiem uz zemes. Pārliecinieties, ka esat gatavs skatiet visas spēles neatkarīgi no atrašanās vietas ar VPN.

Nezināt, kurš VPN ir vislabākais jums? Mēs iesakām NordVPN beisbolam. Apskatiet mūsu piedāvājumu un kuponu lapu un uzziniet, kā jūs varat ietaupīt abonementā!

Turpmākais lasījums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN un to, ko viņi var darīt jūsu labā, pārbaudiet šīs lapas:

 • Kā lejupielādēt torrentus anonīmi un droši
 • Labākie spēļu VPN
 • Labākie VPN, kas joprojām darbojas ar Netflix
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me