Kā skatīties noziedzīgu prātu noslēguma sezonu 2020. gadā

Vai esat palaidis garām savu parasto drūmo slepkavību labošanu un ik pēc dažām sekundēm dzirdējis vārdu “atsaukt”? Nu jā, gaidīšana ir beigusies. Ir klāt 15. un pēdējā kriminālās prāta sezona.

Šīs epizodes tiks rādītas CBS un straumēšanas pakalpojuma CBS All Access tīklā. Diemžēl abi ir bloķēts skatītājiem ārpus ASV. Nelieciet panikā !! Varat sekot līdzi visiem Uzvedības analīzes vienības (BAU) izmeklējumiem līdz izmantojot VPN no jebkuras vietas piekļūt CBS All Access.

Ar VPN – piemēram, mans favorīts Nr. 1, NordVPN – virtuālo atrašanās vietu var mainīt, izveidojot savienojumu ar ASV serveri. Tad jums ir ASV IP adrese, kas jums nepieciešama, lai atbloķētu CBS no jebkuras vietas, kur atrodaties, un dodieties uz kriminālo prātu pasauli.

Vēlaties doties tieši uz VPN pakalpojumu sarakstu, ko iesaku kriminālprocesa 15. sezonas straumēšanai? Noklikšķiniet šeit.

Īsa rokasgrāmata – Kā skatīties noziedzīgu prātu 15. sezonu vietnē CBS All Access

 1. Izvēlieties VPN ar pienācīgu ASV ātrgaitas serveru tīklu. Mana galvenā izvēle ir NordVPN jo tas viegli apiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu un piedāvā augstākās drošības funkcijas.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru savās ierīcēs.
 3. Izmantojiet savu VPN, lai izveidotu savienojumu ar ASV serveri.
 4. Reģistrējieties / piesakieties CBS All Access un sāciet kriminālprocesa 15. sezonas straumēšanu.

PRO padomsJa jūs gaidāt, līdz tiks parādīta visa kriminālās prāta 15. sezona, varat to skatīties bez maksas, reģistrējoties a bezmaksas 7 dienu izmēģinājums ar CBS pilno piekļuvi.

Sāciet kriminālprocesa straumēšanu 15. sezonā!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos noziedzīgu prātu 15. sezonu

Jūs esat skatījies noziedzīgus prātus kopš 1. sezonas, bet tagad, jo jūs atrodaties ārpus ASV, jums ir liegta pieeja CBS All Access lai redzētu pēdējo braucienu. Cik nomākta! Ja vietne redz jūsu IP adresi, kas nav ASV, jums nav paveicies straumēt 15. sezonu.

Tāpēc jums ir nepieciešams VPN. Ja neatrodaties ASV robežās, jūs izmantojat VPN, lai pasargātu faktisko IP adresi un iegūtu ASV. VPN maskē jūsu patieso atrašanās vietu un maldina CBS All Access, uzskatot, ka vietnei piekļūstat no ASV.

Tagad jūs varat straumēt kriminālās prāta pēdējo sezonu, lai kur jūs atrastos, un uzzināt, kā izrāde beidzas pēc visiem šiem gadiem. Tā tas ir viegli un droši, un tas prasa tikai dažas minūtes – tad tu esi iekšā!

Tomēr jums tas jāzina ne visi VPN var pārspēt CBS un citu straumēšanas pakalpojumu ģeobloķējumus.

Jūs izvēlaties labākas iespējas izveidot uzticamu savienojumu ar CBS All Access un BAU VPN ar lielu ASV serveru tīklu. Vairāk serveru dod jums piekļuvi lielākam IP adrešu skaitam, un, jo vairāk IP adreses jums jāizvēlas, jo ticamāks jums ir. piekļūt globālam bloķētam saturam. 

Pirms izvēlaties: ko vēl var darīt VPN??

Ar VPN jūs saņemat vairāk naudas. Tas ļauj ne tikai piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam no jebkuras vietas, bet arī VPN aizsargātu jūs tiešsaistē, izmantojot uzlabotus drošības protokolus.

Militārā līmeņa šifrēšana rada necaurlaidīgu sienu starp jūsu identitāti un slepeniem datiem un kiberzagļiem un jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP). Nav datu zādzību un ātruma samazināšanas.

Šī robustā šifrēšana neļauj internetam pārtvert jūsu datus vai jūsu tiešsaistes pēdu izsekošana. Droši straumējiet un pārlūkojiet, zinot, ka neviens tavus datus neapkopo vai nodot to trešajām personām, piemēram, reklāmdevējiem.

VPN aizsargā jūs, arī izmantojot internetu, pārvietojoties. Tā kā lielie pakalpojumu sniedzēji piedāvā mobilās lietotnes, jūsu anonimitāte un dati tiek aizsargāti ar IP aizsardzību pret noplūdi, kad jūs izveidojiet savienojumu ar nenodrošinātiem publiskiem WiFi tīkliem.

Izvēlieties VPN, kas darbojas saskaņā ar stingru aizliegumu reģistrēties un visaptverošā aizsardzība ir pilnīga. Nulles žurnālu politika nozīmē, ka jūsu VPN serveros neieraksta nevienu jūsu informāciju, tāpēc valdības aģentūrām nekas nav jādara..

Pabalstu saraksts vēl nebeidzas. Jums arī patīk straumēšana bez reklāmām – bez kaitinošām vai nelaikā uznirstošām reklāmām, kamēr atrodaties kriminālās prāta šokējošās izmeklēšanas laikā.

Arī premium pakalpojumi glabājiet ļaunprātīgu programmatūru, reklāmprogrammatūru un pikšķerēšanas mēģinājumus, aizsargājot ierīces no kaitīga satura.

3 labākie VPN, lai skatītos noziedzīgu prātu 15. sezona

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN noteikti ir mans labākais risinājums kriminālprocesa 15. sezonas straumēšanai no jebkuras vietas. Ar iespaidīgu ASV tīkls ar vairāk nekā 1600 serveriem, jūs varat izlauzties no CBS pilnas piekļuves geoblokiem un izbaudīt uzticams savienojums, straumējot kriminālprocesus.

Papildu pakalpojums sevi nostāda mana saraksta augšgalā, pateicoties SmartPlay tehnoloģija. Izmantojot SmartPlay, jūs droši spridzināt, izmantojot ģeogrāfiskos ierobežojumus un NordVPN piešķir piekļuvi specializētiem straumēšanas serveriem bez manuālas konfigurācijas. Pārmērīga kriminālo prātu vērošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

Vai vēlaties straumēt HD formātā bez iesaldētiem pikseļiem vai ar nokavēšanos? Protams, jūs darāt. NordVPN piešķir jums neierobežots joslas platums un degošs ātrums – visātrākais, ko faktiski pārbaudīju. Izmantojot ātrumu un visu nepieciešamo joslas platumu, jūs nepalaidīsit garām nevienu brīdi, kad tiks izdarīta noziedzīga profilēšana.

NordVPN ir grūti pārspēt, runājot par drošību. Militārā līmeņa AES 256 bitu šifrēšana padara jūsu datus un identitāti tālu nepieejamu tiešsaistes noklausītājiem.

Izmantojot NordVPN, jūsu sensitīvi dati divreiz saņem aizsardzību ar funkciju Double VPN. Jūsu dati tiek cauri divi droši serveri šifrēšanas līmenim, kuru pat visprasmīgākie hakeri nespēj uzlauzt.

An automātiskās nogalināšanas slēdzis neļauj jūsu IP adresei būt redzamai nenodrošinātā tīmeklī, pārtraucot interneta savienojumu, ja pēkšņi pazaudējat saiti uz NordVPN, pat ja uzreiz nezināt, kas noticis.

Reģistrēšanās Panamā nozīmē, ka NordVPN nebūt nav satraucoši datu saglabāšanas likumi. Tāpēc tā var ievērot stingru politiku bez žurnāliem, dodot jums pārliecību, ka tā neapkopos jūsu datus un neļaus kādam tiem piekļūt.

Jūsu anonimitāte un dati tiek aizsargāti, bet kā ir ar jūsu ierīcēm? Arī par viņiem rūpējas NordVPN. CyberSec bloķē ļaunprātīgu programmatūru un novērš uznirstošās reklāmas no sabojāt skatīšanās pieredzi.

Nepieciešama neliela palīdzība iestatīšanā vai jautājums par funkcijām? Ekspertu tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti.

Vai vēlaties uzzināt, vai NordVPN reaģē uz labu? Izmantojiet 30 dienu naudas atdošanas garantija izmēģināt visas funkcijas bez riska un, pateicoties, jūs varat dalīties tajā ar ģimeni seši ierīces savienojumi.

Ja jums patīk vienmērīga straumēšana un papildu drošība, ko nodrošina NordVPN, apskatiet mūsu kuponu lapa par lielu daudzumu jūsu abonementa.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par VPN ātrumu un veiktspēju? Pārbaudiet mūsu eksperta padziļinātais NordVPN pārskats.

NordVPN galvenās funkcijas

 • 5400+ globālo serveru ar vairāk nekā 1600 ASV
 • SmartPlay tehnoloģija, lai pārvarētu ģeoblokus
 • Zibens ātrums un neierobežots joslas platums
 • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana
 • Stingra politika bez reģistrēšanās
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Seši ierīces savienojumi vienlaikus
 • Klientu atbalsts 24 stundas diennaktī
 • Darbojas ar: CBS All Access, Sling TV, Hulu, Philo, Showtime, BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+
 • Savietojams ar: Windows, Chrome, macOS, iOS, Firefox, Android, Linux, Android TV, Raspberry Pi, maršrutētājiem

Skatieties noziedzīgu prātu 15. sezonu ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Bezgalīga iekraušana un buferizēšana patiešām var jūs izvest no zonas, kad jūs mēģināt pārmērīgi uzmanīt kriminālās prātus. Par laimi, ExpressVPN ir degošs ātrums un neierobežots joslas platums tāpēc buferizācija, laikietilpīga iekraušana un kavēšanās ir sen aizmirstas problēmas.

CBS All Access geobloki neatbilst ExpressVPN’iem ASV serveru tīkls, kas atrodas 25 vietās tautā. Tas ļauj jums daudz izvēlēties IP adreses, lai pārspiestu iepriekšējos ģeogrāfiskos ierobežojumus jebkuram ASV straumēšanas pakalpojumam, ieskaitot CBS All Access.

Jums ir pāri, lai atbloķētu saturu no visas pasaules 3000 serveri no kuriem izvēlēties.

Straumējiet jebkuru no savām ierīcēm neatkarīgi no tā, vai viņi atbalsta VPN vai nē MediaStreamer. Izmantojot šo funkciju, jums ir atļauts straumēt viedtālruņos un spēļu konsolēs, kurām nav lietotnes ExpressVPN. Sekojiet līdzi BAU jebkuram vēlamajam TV skatīšanās rīkam.

Ja esat liels TV straumēšanas fane, jūs to novērtēsit sadalīta tunelēšana. Jūs izvēlaties, kuras lietotnes un pakalpojumus šifrēt, izmantojot VPN, un kuras var palaist caur jūsu vietējo IP adresi. Tas nozīmē, ka varat iepirkties tiešsaistē lokāli un vienlaikus straumēt kriminālprocesu un citu saturu. Turklāt, šifrējot tikai daļu trafika, jūsu tvaicēšana var vairāk paātrināties!

BAU aģenti var kļūt par daudzu nekrietnu noziedznieku upuriem, bet, pateicoties, jūs to nedarīsit ExpressVPN augstākā līmeņa drošības elementi. Ciets militāras pakāpes šifrēšana novērš kibernoziegumus – vai kāds cits – no jūsu datu nozagšanas vai tiešsaistes izsekošanas.

Pārlūkošana, straumēšana un lejupielāde ir paredzēta tikai jūsu acīm, izmantojot ExpressVPN, jo tā darbojas stingra nulles reģistrēšanas politika. Neviena no jūsu darbībām tiešsaistē vai slepena informācija nepaliek serveros. Pēc atteikšanās tas vairs nav pieejams.

Papildu uzlabotās drošības funkcijas ietver automātisks iznīcināšanas slēdzis un necaurlaidīgas lietotnes, abi šie dati neļauj jūsu datiem vai identitātei parādīties atklātā tīmeklī.

Ja nakts vidū straumējat noziedzīgus prātus un pazaudējat savienojumu, neuztraucieties, Atbalsts ir pieejams visu diennakti ar 24/7 tiešraidi.

Izmantot a 30 dienu naudas atdošanas garantija izmēģināt ExpressVPN funkcijas un veiktspēju ar bezriska iespēju, kas ļauj jums saņemt pilnu atmaksu, bez uzdotajiem jautājumiem. Pārbaudes brauciena laikā un jebkurā laikā straumējiet līdz piecas vienlaicīgas ierīces. Ļaujiet savam mājsaimniecības loceklim pēc iespējas ātrāk ķerties pie kriminālās prāta izmeklēšanas.

Ja izvēlaties turpināt abonēšanu, ietaupiet naudu ar lieliska atlaide jūsu ExpressVPN plānam.

Vai vēlaties iesaistīties vairāk informācijas par ExpressVPN pirms apņemšanās? Pārbaudiet mūsu visaptverošais pārskats.

ExpressVPN galvenās funkcijas

 • Vairāk nekā 3000 serveru vairāk nekā 90 valstīs, ieskaitot ASV
 • MediaStreamer izmantošanai visās ierīcēs
 • Neierobežots joslas platums, superliels ātrums, bez droseles
 • Izturīga militārā līmeņa šifrēšana
 • Stingra nulles žurnālu politika
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Ir atļauti pieci vienlaicīgi ierīces savienojumi
 • Eksperts 24/7 tiešraide
 • Darbojas ar: CBS All Access, Hulu, Philo, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Sky Go, HBO, YouTube
 • Savietojams ar: maršrutētājiem, viedajiem televizoriem, Android, iOS, Windows, macOS, Linux, Safari, Chrome, Firefox, spēļu konsolēm

Straumējiet kriminālprocesu 15. sezonu ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Iespējams, ka CyberGhost nav tik ātrs kā NordVPN vai ExpressVPN, taču tas to kompensē specializēti straumēšanas serveri vienmērīgai kriminālās prāta skatīšanai. Pastāv īpašs profils CBS straumēšanai, lai nodrošinātu drošu savienojumu, un tā ātrums joprojām ir pietiekami ātrs, lai pēc epizodes tiktu cauri nav buferizācijas.

CyberGhost sniedz jums plašu izvēli ASV serveri, vairāk nekā 1000. Tas nozīmē, ka, palaižot cauri ģeogrāfiskiem blokiem, nav jāuztraucas par viena servera pārslodzi. Apkārt ir daudz.

Plus, neierobežots joslas platums un bez droseles garantējiet kriminālprocesa vai jebkura cita globāla satura straumēšanu bez traucējumiem.

Izmantojot CyberGhost, jūs esat drošās rokās. Nesalaužams AES 256 bitu militāras pakāpes šifrēšana saglabā tiešsaistes aktivitātes un anonimitāti drošs un neizsekojams. Straumējiet ar mieru, zinot, ka neviens jūs neskatās. Tas ir tikai tas, ka jūs noskatāties kriminālās prāta pēdējo sezonu.

Pie citiem visaugstākajiem drošības elementiem pieder automātiskais iznīcināšanas slēdzis, necaurlaidīgas lietotnes un stingra politika bez reģistrēšanās. Izmantojot CyberGhost, jūsu aizsardzība pret ārējiem draudiem ir pilnīga.

Ja esat iesācējs VPN, CyberGhost ir ļoti ērti lietojams, izmantojot lietotnes, kas ir vienkāršas un intuitīvas. Bet, ja jums tomēr nepieciešami kādi norādījumi, Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams, lai runātu ar jums par visiem jautājumiem.

Izmēģiniet lieliskās CyberGhost straumēšanas iespējas 45 dienas bez riska, ar bagātīgu naudas atdošanas garantiju. Kopīgojiet abonementu ar ģimeni un draugiem un pārbaudiet tā ierobežojumus, izmantojot septiņi vienlaicīgi ierīces savienojumi.

Ja atsauksmes ir labas, neaizmirstiet saņemt a daudz par jūsu CyberGhost abonementu.

Vietnē ir daudz vairāk informācijas, kas var palīdzēt pieņemt lēmumu detalizēts CyberGhost pārskats.

Cyberghost galvenās funkcijas

 • 5800+ serveri 90 valstīs, vairāk nekā 1000 ASV serveru
 • Straumēšanai optimizēti serveri
 • Neierobežots joslas platums un ātrs ātrums
 • AES 256 bitu šifrēšana, slēdzis
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Septiņi vienlaicīgi savienojumi
 • Reaģējošs tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • Darbojas ar: CBS All Access, Sling TV, Disney +, BBC iPlayer, YouTube TV, Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, Hotstar
 • Savietojams ar: Linux, Chrome, macOS, Android, Windows, iOS, Firefox, Amazon Fire TV, maršrutētājiem, spēļu konsolēm

Noskatieties noziedzīgu prātu 15. sezonu, izmantojot CyberGhost!

Noslēgumā

Apiet CBS All Access un CBS ģeogrāfiskos ierobežojumus straumējiet kriminālo prātu 15. sezonu no jebkuras vietas, izmantojot visaugstāk novērtēto VPN.

Mana Pirmais, lai straumētu kriminālprocesu, ir NordVPN. Tam ir plašs ASV serveru tīkls, kas piedāvā lielu ātrumu, stabilu drošību un izcilu veiktspēju. Un tas ir viens no labākajiem pakalpojumiem izlaušanās cauri ģeoblokiem.

Katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojiet VPN, jo augstākās drošības funkcijas, piemēram, militārā līmeņa šifrēšana, nodrošina aizsardzība, kas nepieciešama, lai aizsargātu jūsu privātumu.

Nepieciešams atbloķēt vairāk ASV satura, izlasiet mūsu ceļvedis, kā viegli iegūt ASV IP adresi.

Vai vēlaties iegūt pilnīgu izpratni par slepkavības slēdžiem? Nekādu problēmu. Mēs to ļoti detalizēti izskaidrojam post on kill slēdži.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me