Kā skatīties Oskarus LIVE no jebkuras vietas

Pie horizonta ir 91. Kinoakadēmijas balva, un mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kurš ņems vainagu!

Ceremonija tiešraidē tiks rādīta kanālā ABC Go, un skatītājiem būs pieejams saderīgs ASV televīzijas tīkla abonements, bet kā ir ar pārējiem mums?

Esf jūs dzīvojat ārpus ASV vai nevēlaties maksāt par TV abonementu, mums ir viegli kapāt skatīties Oskarus tiešraidē bez maksas. Viss, kas jums nepieciešams, ir ātrgaitas VPN ar serveriem Austrālijā!

Kanāls 9 Austrālija Tiešraidē straumējiet Oskarus bez maksas vietnē 9NOW, tā tiešsaistes straumēšanas platforma.

9NOW izmanto ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģiju, lai bloķēt ārvalstu skatītājus, bet to ir viegli izdarīt apiet šo bloku ar VPN.

Kvalitatīvs VPN lai tas izskatās kā jūs straumējat no Austrālijas lai jūs varētu skatīties Oskarus tiešraidē, kā arī pēc pieprasījuma, kad tie iznāk.

Arī pareizais VPN šifrējiet savu interneta trafiku lai aizsargātu jūsu personisko informāciju no hakeriem, izsekotājiem un zagļiem. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūs iepērkaties, bankā vai maksājat par pakalpojumiem tiešsaistē.

Šajā vienkāršajā rokasgrāmatā, mēs jums parādīsim, kā izmantot VPN, lai bez maksas straumētu Oskarus no jebkuras vietas pasaulē. Mēs arī to darīsim palīdzēs jums izvēlēties labāko pakalpojumu jūsu vajadzībām.

Kā skatīties Oskarus: Īsā rokasgrāmata

 1. Reģistrējieties VPN ar ātrgaitas serveriem Austrālijā. Hotspot Shieldis ir mūsu pirmā izvēle 9NOW!
 2. Instalējiet savu VPN lietotni un izveidojiet savienojumu ar Austrālijas serveri.
 3. Izveidojiet savu bezmaksas kontu 9NOW un dodieties uz cilni Tiešraide.
 4. Ielieciet popkornu, jūs esat gatavs skatīties Oskarus!

Sāciet skatīties TŪLĪT!

Kā izveidot bezmaksas 9NOW kontu no ārpuses Austrālijas

Kā skatīties Oskarus LIVE no jebkuras vietasKad izveidosit jaunu kontu, 9NOW lūgs jums pamatinformāciju, tostarp četrciparu pasta indeksu. Jums būs jāizmanto Austrālijas pasta indekss, piemēram:

 • 5000 (Adelaida)
 • 6000 (Pērta)
 • 7000 (Hobārta)

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Oskarus no jebkuras vietas

ASV iedzīvotāji ar saderīgu TV tīkla abonementu var skatīties Oskarus tiešraidē kanālā ABC Go. Starptautiski skatītāji un ASV iedzīvotāji bez maksas abonēšanas pakalpojuma var izmantot VPN, lai bez maksas straumētu Oskarus vietnē 9NOW.

  Skatieties Netflix ar NordVPN: vienkārša 2 minūšu iestatīšanas rokasgrāmata!

Atverot straumi vietnē 9NOW, tās ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas programmatūra pārbauda jūsu IP atrašanās vietu. Ja jūs dzīvojat ārpus Austrālijas, jūs redzēsit kļūdas ziņojumu, kas neļauj straumēt.

Par laimi, VPN var pārvarēt šo bloku maskējot savu IP, lai tas izskatās pēc straumēšanas no Austrālijas.

Varat izmantot savu VPN, lai piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm un pakalpojumiem visā pasaulē, ieskaitot Netflix ASV un Indijas Karstā zvaigzne. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar serveri valstī, kurā vietne ir pieejama, un jūs varēsit doties tālāk.

Lai iegūtu pēc iespējas ātrāku straumēšanas pieredzi, jums būs nepieciešams VPN ar ātrgaitas savienojumiem un neierobežotu joslas platumu. Galu galā jūs nevarat būt atjaunināts ar visu sarkanā paklāja drāmām, ja jūsu straume turpina buferizēt!

Tas būs arī augstas kvalitātes VPN aizsargātu savu personīgo informāciju, piemēram, jūsu kredītkarti un pieteikšanās informāciju. Jums vajadzētu izvēlēties tikai pakalpojumu, kas piedāvā 256 bitu šifrēšana, stingri politika bez reģistriem, un automātiskais nogalināšanas slēdzis.

Labākie VPN, skatoties Oskarus 9NOW

1. Hotspot vairogs

karstā punkta vairoga ierīces

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājums un 45 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Viegli lietojamas lietotnes visām galvenajām platformām.
 • Globālais serveru tīkls.

Hotspot vairogs ir mūsu galvenā straumēšanas izvēle. Tā piedāvā neierobežots joslas platums uz tāĀtrdarbīgu serveru globālais tīkls. Tās tīklā ir uzticami Austrālijas serveri, kas to var apiet 9NOW geoblokus.

Šis populārais VPN aizsargā jūsu personisko informāciju ar 256 bitu šifrēšana un a stingra politika bez žurnāliem. Visās lietotnēs ir automātiskais nogalināšanas slēdzis un iebūvēts aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanu.

Tās lietotnes ir viegli instalēt un lietot, pat ja VPN lietojat pirmo reizi. Hotspot Shield piedāvā: 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un a 45 dienu naudas atdošanas garantija uz visiem tās plāniem, lai jūs varētu to izmēģināt pats. Uzziniet vairāk, lasot reālu Hotspot Shield lietotāju atsauksmes.

  10 labākās bezmaksas straumēšanas vietnes filmām un TV šoviem 2023. gadā

Skatīties ar Hotspot vairogu

2. NordVPN

nordvpakalpojumi

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Dubultā VPN šifrēšana.
 • 5 100+ serveri 61 valstī.

NordVPN ir ideāls ātrgaitas VPN straumēšanai. Tā piedāvā neierobežots joslas platums un vismodernākā drošība funkcijas ieslēgts 5 100+ serveri 61 valstī. Ja tīkls ir tik liels, jums nekad netrūks virtuālo vietu, no kurām izvēlēties!

NordVPN’s lietotnes ir viegli lietojamas. Tā unikālā SmartPlay funkcija padara ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšanu vienkāršu. Tā automātiski savieno jūs ar nepieciešamo serveri apiet jebkuru ģeobloku, ar kuru jūs saskaraties.

Tās iespaidīgais un uzticamais pakalpojums ir izpelnījies izcilu NordVPN klientu atsauksmes. Varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Skatieties kopā ar NordVPN

3. ExpressVPN

Kā skatīties Oskarus LIVE no jebkuras vietas

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija un bezmaksas izmēģinājumi mobilo sakaru lietotājiem.
 • Diennakts klientu apkalpošana, izmantojot tiešraidi.
 • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs.

ExpressVPN ir ātrākais pieejamais VPN. Tas padara to par perfektu spēli straumēšanai 9NOW. Un tāpēc, ka tas piedāvā neierobežots joslas platums, skatoties Oskarus, varat atvadīties no buferizācijas.

ExpressVPN darbojas 3000 un vairāk serveru 148 vietās, ieskaitot četras lielākās Austrālijas pilsētas. Šis milzīgais serveru tīkls to ļauj tuvināt iepriekšējos geoblokus kamēr tā augstākās klases drošības elementi saglabājiet savus datus drošībā.

Jauni lietotāji to var izmantot pilnībā 30 dienu naudas atdošanas garantija lai redzētu, ko var paveikt šis zibens ātrais VPN. Android un iOS lietotājiem arī patiks 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Lai uzzinātu vairāk, pārbaudiet, kas īstajiem lietotājiem ir sakāms par ExpressVPN.

Skatieties, izmantojot ExpressVPN

4. CyberGhost

CyberGhost VPN

 • Diennakts bezmaksas izmēģinājums un 45 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Intuitīvs interfeiss, kas ir lieliski piemērots iesācējiem.
 • 3700+ serveri 54 valstīs.

CyberGhost’s liels ātrums un neierobežots joslas platums nodrošinās, ka jūsu Oskaru skatīšanās ballīte noritēs bez traucējumiem.

lietotājam draudzīgas lietotnes ļaujiet ērti optimizēt savienojumu straumēšanai tikai ar dažiem klikšķiem, un tā augstākās klases drošības elementi jūsu pārlūkošanas darbība būs privāta. Izmantojot tādas funkcijas kā šīs, ir viegli saprast, kāpēc CyberGhost ir tik iecienīts pūlis.

  Kā 2023. gadā skatīties franču Ligue 1 Conforama no jebkuras vietas

Varat to izmēģināt bez riska, izmantojot Diennakts bezmaksas izmēģinājums un dāsns 45 dienu naudas atdošanas garantija. Tā arī piedāvā bezmaksas izmēģinājumi līdz 7 dienām Android, iOS un Windows lietotājiem.

Skatieties, izmantojot CyberGhost

5. DrošāksVPN

safervpn-ierīces

 • Diennakts bezmaksas izmēģinājums un 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Lietotnes visām ierīcēm, ieskaitot maršrutētājus.
 • 700+ serveri 34 valstīs.

Šis ātrs un drošais VPN ir lieliski piemērots straumēšanai, pārlūkošana un viss, kas atrodas starp tām. SaferVPN piedāvā ātrākais iespējamais ātrums un neierobežots joslas platums visu dienu, katru dienu.

Tas darbojas a globālais serveru tīkls, lai jūs varētu atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu jebkurā valstī. Jūs varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu un 30 dienu naudas atdošanas garantija lai redzētu, kas par visu satraukumu.

Skatieties, izmantojot SaferVPN

Kopsavilkums

VPN ir ātrākais veids, kā skatīties Oskarus dzīvot no jebkuras vietas pasaulē. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar serveri Austrālijā un jūs varat skatīties ceremoniju tiešraidē un bez maksas 9NOW.

Augstas kvalitātes VPN kanāls apiet geoblokus un atbloķējiet ekskluzīvu saturu no visas pasaules, ieskaitot visas jūsu iecienītās izrādes un filmas.  Tas arī aizsargās jūsu personisko informāciju no hakeriem, izsekotājiem un spiegiem.

Neesat pārliecināts, kurš VPN ir labākais jūsu Oskariem? Mēs iesakām Hotspot Shield un varat to izmēģināt bez maksas!

Sāciet savu bezmaksas tīklāja vairoga izmēģinājumu TAGAD!

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties saglabāt grūti nopelnīto naudu? Mūsu budžeta eksperti, kas taupīgi izmanto budžetu, ir apkopojuši labāko pieejamo VPN darījumu sarakstu.

Skatiet, kuri VPN pakalpojumu sniedzēji mūs iznīcināja 2023. gada VPN balvu pasniegšanā.

Vai jūs interesē vairāk nekā tikai droša straumēšana? Iepazīstieties ar mūsu ekspertu ieteikumiem par labāko VPNS bez žurnāla.