Kā skatīties ļoti Brady atjaunošanu: svētku izdevums jebkur tiešsaistē!

Vai esat gatavs pārbūvei mājās un 70. gadu svētku mielastam? Ļoti Brady renovācija: svētku izdevums ir atrodams HGTV. Jūs varat baudīt skatīšanos, kā oriģinālie Bradija aktieri atjauno ikonisko Bradija māju tieši laikā, lai pavadītu brīvdienas TV vai YouTube TV.

Tomēr visi izcilie straumēšanas pakalpojumi ir saistīti ar nozveju. Ja atrodaties ārpus ASV, šo raidījumu nevar skatīties kopš tā laika Sling TV un YouTube TV nosaka ģeogrāfiskos ierobežojumus, ja jums nav ASV adreses IP adreses.

Nelieciet izmisumā. Risinājums ir daudz vienkāršāks nekā Grega Bradija bakalaura spilventiņa pārveidošana. Izturīgais VPN apiet ģeogrāfiskos blokus ka TV pakalpojumi ir ieviesti.

VPN slēpj visus jūsu datus, nosūtot tos caur šifrētu tuneli kad izveidojat savienojumu ar ASV serveri. Jūs varat iedzīt Bradys bez raizēm par blokiem neatkarīgi no tā, kur tu dzīvo. 

Izlasiet manu ceļvedi zemāk trīs labākie VPN, skatoties ļoti Brady Renovation: Holiday Edition.

Īsā rokasgrāmata – Kā skatīties ļoti trakulīgu atjaunošanu: svētku izdevums Sling TV vai YouTube TV

 1. Izvēlieties labāko VPN straumēšanai. ES iesaku NordVPN par labāko pakalpojumu kopumā.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru.
 3. Izveidojiet savienojumu ar ASV serveri.
 4. Dodieties uz Sling TV vai YouTube TV un piesakieties / reģistrējieties. Izklaidējies!

Sāciet ļoti Brady renovācijas straumēšanu: svētku izdevums tūlīt!

Īsā rokasgrāmata – Kā reģistrēties Sling TV

Sling TV ir lielisks pakalpojums lielu kanālu straumēšanai, taču tas uzliek ģeogrāfiskus ierobežojumus IP adresēm ārpus ASV. Otrs ierobežojums ir tāds, ka, lai varētu izmantot Sling TV pakalpojumu, jums nepieciešama kredītkarte ar ASV adresi. Neuztraucies. Izlasiet manu ceļvedi zemāk un veiciet darbības, lai jūsu Sling TV konts darbotos dažās minūtēs.

 1. Piesakieties / reģistrējieties PayPal kontam.
 2. Dodieties uz PayPal ASV dāvanu karšu veikala lapu.
 3. Meklēšanas joslā ierakstiet “Sling TV” un pēc tam iegādājieties dāvanu karti.
 4. PayPal nosūta virtuālu dāvanu karti uz jūsu PayPal e-pasta adresi.
 5. Pievienojieties savam VPN un izvēlieties ASV serveri.
 6. Iet uz Sling TV.
 7. Dodieties uz sadaļu “Saņemt piedāvājumus” un noklikšķiniet uz “Izpirkt dāvanu karti”.
 8. Pēc tam instrukcijas sniegs norādījumus par to, kā reģistrēties kontam un izmantot dāvanu karti.
 9. Jūs varat reģistrēties vai nu Sling Blue, vai Sling Orange, lai iegūtu HGTV (ļoti Brady renovācijas mājas: mājas izdevums).
 10. Dodieties uz HGTV un sāciet straumēt Bradys!

Īsā rokasgrāmata – kā reģistrēties YouTube TV

Tāpat kā Sling TV, arī YouTube TV bloķē IP adreses, kas nav ASV. Turklāt, pat ja atrodaties ASV, YouTube TV ierobežo vietējos TV kanālus, ja atrodaties ārpus reģionālā pārklājuma. Bet uzticams VPN ir saistīts ar jebkuru YouTube TV ģeogrāfisko ierobežojumu, kas atbloķē visus kanālus, lai jūs varētu izbaudīt. Izpildiet manu ceļvedi zemāk, lai ātri pārietu uz YouTube TV.

 1. Dodieties uz savu VPN un izvēlieties ASV serveri. Ja atrodaties ASV, bet vēlaties skatīties vietējos kanālus, piemēram, Ņujorkā, izvēlieties Ņujorkas serveri.
 2. Reģistrējieties YouTube TV.
 3. Pēc tam tiek parādīts aicinājums izmantot Google kontu. Izveidojiet jaunu ASV kontu ASV.
 4. Ievietojiet ASV kredītkarti vai savu PayPal konta informāciju.
 5. Dodieties uz HGTV.
 6. Tieši tā! Ļoti Brady renovācija: Brīvdienu izdevums gaida!
  Kā skatīties Boba Sirdis Abishola 1. sezonu tiešsaistē!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos ļoti Brady atjaunošanu: svētku izdevums

Ļoti Brady renovācija: svētku izdevums ir obligāti jāredz, ja vēlaties skatīties, kā Ree Drummond no The Pioneer Woman sniedz ēdiena gatavošanas padomus. Bet jums nav veiksmes, ja dzīvojat ārpus ASV. Sling TV un YouTube TV ļauj jums skatīties nevienu tā raidījumu.

Tur ir kur noderīgs ir uzticams VPN.

Labākie VPN nodrošina plašu ASV serveru izvēli. Kad izveidojat savienojumu ar kādu no tā serveriem, kuru pamatā ir ASV, VPN paslēpj jūsu faktisko adresi caur tā šifrēto tuneli.

Sling TV vai YouTube TV uzskata, ka atrodaties tās reģionā, un tas atslēdz visu lielo kanālu izvēli. 

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Ļoti Brady renovācijas straumēšana: brīvdienu izdevums ir vienkārši paredzēts sākums tam, ko nodrošina izturīgais VPN.

Ko darīt, ja vēlaties skatīties citas realitātes balstītas izrādes, piemēram, Top Chef? Pateicoties neskaitāmi globālie serveri, VPN sniedz jums neierobežotu piekļuvi visa veida straumēšanas vietnēm, no Hulu un Netflix līdz STARZ.

Atrodoties internetā, lielas bažas rada zādzības tiešsaistē, invazīvas reklāmas un pat valdības spiegošana. Augstākā līmeņa VPN nodrošina visas jūsu tiešsaistes informācijas drošību ar labākajām kiberdrošības funkcijām, piemēram AES 256 bitu šifrēšana un reklāmprogrammatūru un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāji.

Jūs arī paliekat 100% anonīma ar VPN politiku bez reģistrēšanās.

Ja kāda iemesla dēļ savienojums tiek pārtraukts, kamēr atrodaties VPN, tas ir automātiska nogalināšanas slēdzis nodrošina, ka jūsu dati nekad nav redzami kad VPN meklē jaunu savienojumu.

Visbeidzot, lielisks VPN pakalpojums atrisina visus jūsu jautājumus– līdzīgi maršrutētāja konfigurācijām – ar lielisks klientu serviss un tiešsaistes konsultācijas.

3 labākie VPN, kas vērsti uz ļoti Brady renovācijas skatīšanos: svētku izdevums

Tagad, kad jums ir laba ideja par labāko VPN darbu, apskatīsim manu trīs iecienītākie VPN, lai straumētu ļoti Brady Renovation: Holiday Edition.

1. NordVPN

NordVPN

Manam iecienītākajam VPN šajā sarakstā ir labākās vispārējās iespējas, sākot no ātruma un beidzot ar drošību. Varat izveidot savienojumu ar Sling TV vai YouTube TV, un ar NordVPN nav problēmu 1500 vairāk serveru ASV.

Bradys nekad nesamierinās ar NordVPN’s neierobežots joslas platums un tā super-ātrais savienojums ātrumi. Tam ir vairāk nekā 5300 globālo serveru kas var atrast gandrīz jebkuru straumēšanas pakalpojumu pasaulē, piemēram, NOW TV.

 SmartPlay funkcija ir optimāls, ja vēlaties, lai NordVPN jūs atradīs ātrākais konkrētas straumēšanas vietnes serveris piemēram, Sling TV.

Pēdējā lieta, ko vēlaties, skatoties filmas Bradys svinības, ir hakeris, kas zog jūsu informāciju. Neuztraukties. Interneta nelieši neiefiltrēsies NordVPN militāras pakāpes šifrēšana. 

Tā politika bez žurnāliem nodrošina, ka valdībai nekad nav jūsu tiešsaistes ierakstu. Jūs arī saņemat automātiskais nogalināšanas slēdzis un dubultā VPN. 

Double VPN funkcija ir unikāls papildinājums. Tas jums dod papildu mieru vada jūsu interneta trafiku, izmantojot nevis vienu, bet divus drošus serverus.

LAN neredzamības iestatījums slēpj jūsu ierīci lokālajos tīklos, kas ir ideāli piemērots, ja mēģināt atrast vietējo kanālu vietnē YouTube TV ārpus sava reģiona.

  10 labākās bezmaksas straumēšanas vietnes filmām un TV šoviem 2023. gadā

Man arī patīk CyberSec, NordVPN’s ļaunprātīgas programmatūras un reklāmprogrammatūru aizsardzības funkcija. Tas pat bloķē jūs no vietnēm, kas varētu būt slēpjot ļaunprātīgu ļaunprātīgu programmatūru.

Ja esat spēlētājs, NordVPN aizsargā jūs no DDoS uzbrukumiem kad esat tiešsaistē.

Jūs saņemat visu nepieciešamo palīdzību 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. 

30 dienu naudas atdošanas garantija un seši vienlaicīgi savienojumi ir lielisks veids, kā jums un jūsu mājas biedriem izmēģināt šo VPN bez riska.

Ja jums ir nepieciešama sīkāka informācija par NordVPN drošības protokoliem vai straumēšanas funkcijām, izlasiet mūsu pilns eksperta pārskats.

Mūsu NordVPN kupons ir lielisks veids, kā ietaupīt abonementā.

NordVPN galvenās funkcijas

 • 5300 serveri 59 valstīs
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • SmartPlay funkcija, CyberSec funkcija
 • Neatbalstīšanas politika un automātiska nogalināšanas slēdzis
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Seši vienlaicīgi savienojumi
 • 24/7 tiešraide
 • Darbojas ar: Sling TV, YouTube TV, BBC iPlayer, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox, maršrutētājiem

Straumējiet ļoti Brady renovāciju: svētku izdevums ar NordVPN!

2. ExpressVPN

Kā skatīties ļoti Brady atjaunošanu: svētku izdevums jebkur tiešsaistē!

Stundu garās filmas “Ļoti brady Renovation: Holiday Edition” epizodes liek izskatīties tā, it kā mājas rekonstrukcija vispār neaizņem laiku. Tomēr, ja vēlaties kaut ko tādu ātri degošs reāllaikā, pēc tam skatieties ne tālāk kā ExpressVPN.

Šis VPN ir plkst manu ātruma testu augšdaļa, un tas ir neierobežots joslas platums nozīmē, ka jūs nepalaidīsit garām istabu Bradija mājā. Tam ir daudz ASV serveru, kā arī vairāk nekā 3000 serveri 90 un vairāk valstīs. Jūs varat pāriet no mājas renovācijas realitātes šova uz futbolu vietnē beIN Sports dažu sekunžu laikā.

Sadalīts tunelis dod jums iespēju novirzīt daļu trafika caur jūsu VPN, bet pārējo – caur internetu – multitaskera sapnis.

ExpressVPN’s kiberdrošības funkcijas ir tikpat iespaidīgas kā tās ātrums. Pateicoties tam, jūs nepiedzīvosit drošības trūkumus stingra politika bez reģistrēšanās, aizsardzība pret DNS noplūdi un aizsardzība pret IPv6.

Trešo pušu izsekotāji neko neredzēs ar Express VPN militāras pakāpes šifrēšana. Iebūvēts nogalināšanas slēdzis aizsargā visus jūsu datus pat savienojuma pārtraukuma gadījumā.

Vēl viena ironclad iezīme ir TrustedServer tehnoloģija. Šī tehnoloģija iznīcina globālā servera atmiņu ar katru restartēšanu. Plus, tas izmanto nulles zināšanu DNS katrā serverī. 

Lai iegūtu papildinformāciju par visām tā drošības funkcijām, lasiet mūsu plašs pārskatsieskaitot mūsu domas par TrustedServer.

Ja rodas problēmas ar savienojumu ar Sling TV vai YouTube TV, ExpressVPN piedāvā lielisku iespēju 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Tomēr šobrīd netiek sniegts atbalsts pa tālruni.

ExpressVPN nav lētākais variants, taču tas tomēr piedāvā a 30 dienu naudas atgriešanas garantija un līdz pat pieciem ierīces savienojumiem vienlaikus. Izmēģiniet mēnesi bez riska un pēc tam izlemiet, vai tas jums ir piemērots.

Ietaupiet uz ExpressVPN rēķina ar mūsu kuponu.

ExpressVPN galvenās funkcijas

 • 3000 un vairāk serveru 160 vietās visā pasaulē
 • 256 bitu militāras pakāpes šifrēšana
 • TrustedServer tehnoloģija un sadalīta tunelēšana
 • Nulles žurnālu politika
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Ir atļauti pieci ierīces savienojumi
 • 24/7 tiešraide
 • Darbojas ar: Sling TV, YouTube TV, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer
 • Savietojams ar: Android, iOS, Windows, macOS, Android TV, Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Kindle Fire, Chrome, Linux, Firefox, maršrutētājiem
  Kāpēc jums nevajadzētu izmantot bezmaksas starpniekserveri

Straumējiet ļoti Brady renovāciju: svētku izdevums ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Daži VPN abonēšana maksā dārgi. Ne jau ar CyberGhost. Tā intuitīvas lietotņu funkcijas, 1 100+ ASV serveri, ātrs ātrums un neierobežots joslas platums padarīt to par darījumu.

Tas nav obligāts Viedo noteikumu funkcija dod jums izvēles brīvību ātrākais straumēšanas pakalpojuma serveris piemēram, YouTube TV vai BBC iPlayer. Plus, jums nekad nav jāuztraucas par ISP droseļvārstu savukārt Bradija brāļi un māsas parāda, kā izrotāt un pusdienot 70. gadu stilā.

Izmantojot CyberGhost, jūs esat pasargāts no tiešsaistes snoops un zādzībām AES 256 bitu šifrēšana un DNS noplūdes aizsardzība.

Lai gan nav ierakstu par to, ka CyberGhost būtu neatkarīga revīzija, tā tomēr ir nulles žurnālu politika.

Tas arī aizsargā jūs ar automātiska iznīcināšanas slēdzis, kā arī aizsardzība pret reklāmprogrammatūru un ļaunprātīgu programmatūru.

Viena no acīmredzamākajām CyberGhost nepilnībām ir uzticamu klientu atbalsta trūkums. Tas tomēr piedāvā Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, kas ir ļoti atsaucīgs, bet jūs, iespējams, nesaņemsit skaidrākās atbildes pirmo reizi.

Ja jūs lasāt mūsu pārskats, jūs redzēsit, ka mums patīk cena, it īpaši ar CyberGhost dāsno 45 dienu naudas atgriešanas garantija un septiņi vienlaicīgi ierīces savienojumi abonementā.

Ja esat gatavs izmēģināt CyberGhost, izmantojiet kādu no mūsu kuponi par papildu ietaupījumiem

CyberGhost galvenās funkcijas

 • 1 100+ ASV serveri, 5700 un vairāk globālo serveru
 • Lietotājam draudzīgas lietotnes
 • Militāras pakāpes šifrēšana
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Septiņi vienlaicīgi ierīces savienojumi
 • Tiešraides tērzēšana ir pieejama
 • Darbojas ar: Sling TV, YouTube TV, ESPN, DAZN, BBC iPlayer, Netflix, Hulu, Showtime, HBO TŪLĪT
 • Savietojams ar: Chrome, Linux, Firefox, macOS, Windows, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire TV Stick, maršrutētājiem

Straumējiet ļoti Brady renovāciju: svētku izdevums ar CyberGhost!

Noslēgumā

Ļoti Brady renovācija: svētku izdevums ne tikai sniedz jums idejas par rekonstruēšanu, bet arī parāda, kā padarīt sirsnīgu fondī. Izmantojot Sling TV vai YouTube TV kontu, varat izbaudīt visas epizodes un redziet, kādi ir izdzīvojušie Bradiji līdz šīm dienām.

Ja sastopaties ar geoblokiem, varat iegūt vienu no mani ieteiktie VPN, lai apietu visus ģeogrāfiskos ierobežojumus ka Sling TV vai YouTube TV ir ieviesti.

Tu gribi neierobežots joslas platums, lai izvairītos no kavēšanās vai buferizācijas, bet jums arī vajag augstas kvalitātes kiberdrošība. Izturīgs VPN aizsargā visus jūsu datus ar tādām funkcijām kā militāras pakāpes šifrēšana lai jūs nebūtu paslēpts no tiešsaistes zagļiem un snoops.

Par labāko Brady straumēšanas pieredzi es iesaku NordVPN gan ātruma savienojumiem, gan stingrai drošībai.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atbloķēt YouTube TV, izlasiet mūsu rakstu par kā no jebkuras vietas piekļūt YouTube TV, kurā ir arī informatīvs video.