Kā skatīties WWE SmackDown LIVE bezmaksas tiešsaistes!

Ja esat viens no cīkstoņiem, WWE SmackDown LIVE nav notikums, kuru vajadzētu palaist garām. Tikai un vienīgi FOX Sports, jūs varat skatieties WWE SmackDown tikai tad, ja atrodaties ASV.

FOX Sports nosaka ģeogrāfiskus ierobežojumus tā saturam. Tas nozīmē, ka, atrodoties ārpus ASV, jūs nevarat kaut ko straumēt un jūs nokavēsit tiešraides cīņas darbību..

Par laimi, ir risinājums. Mēs jums parādīsim, kā VPN instalēšana ierīcē palīdzēs jums izvairīties no FOX ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem, tātad tu var skatīties WWE SmackDown LIVE lai arī kur tu būtu.

Tev vajag reģistrējieties FOX Sports GO, lai skatītos WWE SmackDown. Tas ir bez maksas, bet jums būs arī jāabonē televīzijas pakalpojumu sniedzējs, lai to skatītos. Neatkarīgi no tā, vai jums jau ir TV pakalpojumu sniedzējs, kas sadarbojas ar FOX Sports GO, vai arī jums tas jāreģistrējas, mēs esam iekļāvuši dažus īsos ceļvežus, lai jūs straumētu nekavējoties.

Īsa rokasgrāmata – kā skatīties WWE SmackDown LIVE vietnē FOX Sports GO

 1. Izvēlieties VPN – mēs iesakām ExpressVPN tā ātruma un ultra-HD straumēšanas kvalitātes dēļ.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savu VPN programmatūru.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.
 4. Piesakieties pie sava TV pakalpojumu sniedzēja.
 5. Dodieties uz FOX Sports vietni, reģistrējieties / piesakieties un nospiediet spēlēt!

Sāciet straumēt WWE SmackDown LIVE tūlīt!

Kā skatīties FOX Sports GO kopā ar savu televīzijas pakalpojumu sniedzēju

Ja jums jau ir TV pakalpojumu sniedzējs, kas strādā ar FOX Sports GO, vienkārši veiciet šīs vienkāršās darbības, lai sāktu.

 1. Pievienojieties savam VPN un izvēlieties ātrgaitas serveri ASV.
 2. Dodieties uz FOX Sports vietni un noklikšķiniet uz “Pierakstīties”.
 3. Noklikšķiniet uz “TV pakalpojumu sniedzēji” un atlasiet abonēto.
 4. Piesakieties un sagatavojieties skatīties jaunāko WWE SmackDown LIVE sēriju.

Kā skatīties FOX Sports GO ar Hulu

Ja jums nav TV pakalpojumu sniedzēja, tā vietā reģistrējieties Hulu kontam. Veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Pievienojieties savam VPN un izvēlieties ātrgaitas serveri ASV.
 2. Dodieties uz Hulu vietni.
 3. Lai skatītos WWE SmackDown LIVE, atlasiet paketi Hulu + Live TV. Jūs varēsit baudīt bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju!
 4. Apmeklējiet vietni FOX Sports un reģistrējieties / piesakieties.
 5. Atlasiet Hulu kā savu TV pakalpojumu sniedzēju, pēc tam atrodiet jaunāko WWE SmackDown LIVE sēriju un sāciet skatīties!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos WWE SmackDown LIVE

Ja jums kādreiz ir šķitis, ka kāds jūs vēro internetā, tas ir tāpēc, ka viņi tādi ir. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) izseko jūsu atrašanās vietu un seko cilnēm par jūsu darbību.

FOX Sports ir ekskluzīvs ASV, Kad būsit ārpus šīs atrašanās vietas, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs to uzzinās. Tas nozīmē, ka viss FOX saturs nebūs pieejams straumēšanai.

Instalējot VPN ierīcē, jūs varat izveidot savienojumu ar serveri ASV kur ir pieejams FOX Sports. Jūsu reālā IP adrese iet caur šifrēšanas tuneli, kas ir ļoti drošs un neredzams jūsu ISP.

  Top 10 patiešām bezmaksas VPN Fortnite

Kad jūsu IP adrese ir paslēpta, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nezina, kur atrodaties. Jūsu izvēlētais VPN piešķirs jums jaunu ASV IP adresi izskatās, ka jūs skatāties no ASV.

Kad savienojums būs izveidots, jums tas būs neierobežota pieeja FOX Sports un katrai WWE SmackDown LIVE epizodei FOX.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Jūs varētu būt pārsteigts, uzzinot, ko var darīt VPN. Tā ļauj piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam populārās straumēšanas vietnēs, taču tas var darīt vēl daudz vairāk.

VPN ir labākais veids, kā saglabāt drošību internetā. Kā visa jūsu darbība un informācija iet caur šifrēšanas tuneli, tas ir paslēpts no trešajām pusēm vai hakeriem.

Tas nozīmē jūsu personiskajai informācijai nav riska nonākt nepareizajās rokās.

Publiskais wi-fi ir datu urķu zelta ieguve. VPN uztur jūs drošs un anonīms, lai kur jūs atrastos, pat tad, kad esat savienots ar nenodrošinātiem publiskiem tīkliem.

Pēc prēmiju VPN testēšanas mēs zinām, ka vairums piedāvājumu iespaidīgas atbloķēšanas iespējas. Viņu spēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus ir lieliska apejot digitālās cenzūras likumus kā arī straumēšana.

Ja jūsu valdība ierobežo ierobežojumus vietnēm, kuras varat apmeklēt, VPN var tos atbloķēt tev. Tad jūs varat izmantojiet savu VPN, lai pārlūkotu tiešsaistē, pārbaudītu savus e-pastus un atjauninātu savus sociālo mediju kanālus.

3 labākie VPN, lai skatītos WWE SmackDown LIVE

1. ExpressVPN

Kā skatīties WWE SmackDown LIVE bezmaksas tiešsaistes!

ExpressVPN ir ātrākie serveri no visiem mūsu pārbaudītajiem VPN. Tas padara to par mūsu numuru 1 ieteikums straumēšanai WWE SmackDown LIVE.

Ar 3000 un vairāk serveru 160 vietās, ExpressVPN ir iespaidīgs globālais tīkls. Tam ir 30 ātrgaitas serveri gandrīz 20 dažādās ASV pilsētās. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties WWE SmackDown LIVE, izmantojot Ņujorkas, Maiami vai Vašingtonas DC IP adresi, ExpressVPN ir daudz, lai apbrauktu.

Jebkurš jūsu izvēlētais serveris nāk komplektā degošs ātrums un neierobežots joslas platums tad tu vari skatīties ultra-HD kā konkursanti dodas uz galvu.

Nav atpalicības vai buferizācijas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par šo svarīgo mirkļu pazušanu vai jāgaida, kad tas tiks ielādēts.

Izmantojot Windows vai Mac ierīci? Izmēģiniet ExpressVPN ātruma testu. Tas mēra latentumu un lejupielādes ātrumu, lai redzētu, cik ātri darbojas jūsu izveidotais serveris. Ja ir pieejams ātrāks serveris, vienkārši pārslēdzieties lai iegūtu vislabāko WWE straumēšanas pieredzi.

ExpressVPN piedāvā Viedā atrašanās vieta funkcija, kas ļauj viegli atrast pareizo serveri. Kad esat pieteicies, tas ātri atrod serveri ar zibens ātrumu.

Labākā šifrēšana klasē garantē drošu un anonīmu straumēšanu. Ir arī nulles zināšanu DNS, a stingra politika bez žurnāliem, un automātiskais nogalināšanas slēdzis. Retos gadījumos, kad neizdodas izveidot savienojumu, slepkavas slēdzis paslēpj jūsu IP adresi.

Ja vēlaties izmantot savu VPN pārlūkošanai, ExpressVPN piedāvā a unikāla dalītā tunelēšanas funkcija. Tas nozīmē, ka jūs varat kontrolēt, kuras vietnes apmeklējat šifrēti, izmantojot savu VPN. Tas ir lieliski piemērots, ja vēlaties pārlūkojiet lokāli un vienlaikus skatieties WWE SmackDown LIVE ar savu ārvalstu IP adresi.

  5 labākās Flixtor alternatīvas: 2023. gadā saņemiet BEZMAKSAS filmas un TV

Vienlaicīgi pievienojiet ne vairāk kā 5 ierīces un skatīties WWE SmackDown epizodes klēpjdatorā, tālrunī, televizorā un citur!

Skatiet paši, kāpēc ExpressVPN ir tik populārs lietotāju vidū mūsu padziļinātajā pārskatā. Mēs pārbaudījām katru ExpressVPN piedāvājumu un esam pārsteigti.

Izmēģiniet to bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vienkārši noklikšķiniet uz zemāk esošā kupona līdz ietaupiet naudu ar abonementu.

49% atlaide

Labākie ātrumi tirgū ar lielu atlaidi – ietaupiet līdz 49%, izmantojot ExpressVPN!

Ietaupiet 49% no jūsu ExpressVPN plāna šodien!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

ExpressVPN var atbloķēt:

 • FOX Sports, Hulu, Netflix, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties WWE SmackDown LIVE ar ExpressVPN!

2. NordVPN

Kā skatīties WWE SmackDown LIVE bezmaksas tiešsaistes!

NordVPN ir vairāk nekā 1880 serveru ASV. Katrs serveris ir ļoti ātrs, lai jūs to varētu straume WWE SmackDown LIVE bez problēmām, bez kaitinošas buferizācijas.

Neierobežots joslas platums nozīmē arī to, ka ir nav ierobežojumu, cik WWE SmackDown epizožu jūs varat skatīties. Ja skatāties tiešraidē, jums nav jāuztraucas par datu sakopšanu un nākamās nedēļas epizodes pazušanu.

Vienkārši piesakieties NordVPN un nospiediet pogu “Ātrais savienojums”. Tā automātiski atrod ātrākos serverus ASV, tāpēc jūs varēsit straumēt nekavējoties.

NordVPN piedāvājumi augstākā līmeņa drošība, ieskaitot 256-AES bitu šifrēšana, a stingra politika bez žurnāliem, un automātiskais nogalināšanas slēdzis.

Katra funkcija darbojas saglabājiet savu IP adresi un aktivitātes paslēptas, ar neviena taka nepalika Kad jūsu WWE SmackDown sērija ir beigusies.

Tas arī piedāvā CyberSec funkcija, kas darbojas uz novērstu aizdomīgu ļaunprātīgu programmatūru no jūsu ierīces inficēšanas. Tas automātiski bloķē potenciāli kaitīgās vietnes un visas kaitinošās uznirstošās reklāmas, arī.

NordVPN jūs uztur droša publiskajā bezvadu tīklā ar to militāras pakāpes šifrēšana. Ja vēlaties šo epizodi paņemt līdzi, atrodoties ceļā, jums tiek garantēts, ka paliksit drošībā un paslēpts.

Globālais pārklājums, drošība un liels ātrums padarīt NordVPN ļoti populāru starp lietotājiem. Iepazīstieties ar mūsu detalizēto pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc NordVPN ir viens no labākajiem VPN apkārtnē.

Jūs varat izmēģiniet to bez riska izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jūs reģistrējaties, vienkārši izmantojiet zemāk esošo kuponu, lai pievienotu atlaidi.

70% atlaide

Ietaupiet 70% no jūsu NordVPN plāna šodien!

Iegūstiet 3 gadu NordVPN plānu par USD 3,49 mēnesī!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:

 • FOX Sports, Hulu, Netflix, HBO, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties WWE SmackDown LIVE ar NordVPN!

  HMA strādā ar Netflix un iPlayer | Skatieties neierobežotu saturu

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost piedāvājumi 1300 serveri 11 ASV pilsētās, un tas nepārtraukti pieaug. Jums ir daudz iespēju izvēlēties, lai straumētu WWE SmackDown vietnē FOX.

Izmantojot CyberGhost’s, ir viegli izvēlēties serveri optimizēta servera funkcija. Kad esat iestatījis, kā straumēšanas platformu atlasiet Hulu (vai citu TV pakalpojumu sniedzēju) un to automātiski atrod ātrāko serveri.

Izmantojot 256-AES bitu šifrēšana tehnoloģiju, CyberGhost slēpj jūsu IP adresi un nodrošina jūs drošību visur, kur atrodaties, pat publiskajos tīklos. Vairāki dažādi lietotāji kopīgos jūsu jauno IP adresi, lai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam būtu grūtāk jūs izsekot.

CyberGhost ir viens no vadošajiem VPN vienlaicīgu savienojumu ziņā. Jūs varat vienlaikus savienojiet līdz 7 ierīcēm, kas ir viens no augstākajiem, ko esam atraduši.

Līdzās militāras pakāpes šifrēšana, CyberGhost piedāvā stingra politika bez žurnāliem, an automātiskais nogalināšanas slēdzis, un izvēles No-Spy Server par garantētu anonimitāti.

Tajā ir arī reklāmu bloķētājs, lai novērstu kaitinošos uznirstošos logus kas var likt palaist garām šos saspringtos cīkstēšanās mirkļus vai inficēt ierīci ar ļaunprātīgu programmatūru.

Jūs varat arī papildiniet abonementa funkcijas, ieskaitot a īpaša IP adrese un Privātuma sargs funkcija, lai nodrošinātu pielāgojamu un drošu pieredzi.

CyberGhost’s lietošanas vienkāršība ir viena lieta, kas mums izcēlās mūsu testu laikā. Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss un viena klikšķa darbības. Ja esat iesācējs VPN vai vēlaties nekavējoties iesaistīties WWE SmackDown tiešraidē, šis VPN ir paredzēts jums. Uzziniet, kāpēc CyberGhost ir tik populārs starp lietotājiem, un apskatiet mūsu pārskatu.

Neaizmirsti to darīt izmantojiet zemāk esošo kuponu, lai ietaupītu naudu ar savu abonementu.

79% atlaide

Ietaupiet 79% no sava CyberGhost VPN plāna šodien!

Iegūstiet 3 gadu CyberGhost plānu par USD 2,75 mēnesī!

Naudas atdošanas garantija: 45 dienas

CyberGhost var atbloķēt:

 • FOX Sports, Hulu, Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Comedy Central, Eurosport, ESPN, Sling TV un citi, izmantojot īpašu straumēšanas profilu ar optimizētiem serveriem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties WWE SmackDown LIVE ar CyberGhost!

Kopsavilkums

Lai skatītos WWE SmackDown LIVE jebkur pasaulē, jums nepieciešams kvalitatīvs VPN, kam ir serveri ASV. Jums arī vajag ātri, uzticami serveri un VPN, kuram ir atbloķēšanas iespējas, lai apietu FOX Sports GO ģeogrāfiskos ierobežojumus.

ExpressVPN ir mūsu pirmais numurs ieteikums WWE SmackDown straumēšanai, pateicoties neticamajam ātrumam, augstākās klases drošībai un spējai atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu.

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties darīt vairāk nekā straumēt ar savu VPN? Varbūt jūs pats vēlaties būt daļa no cīkstēšanās! Izlasiet mūsu ceļvedi par 5 labākajiem spēļu VPN.

VPN var atbloķēt daudzas populāras straumēšanas vietnes, ne tikai Hulu. Uzziniet, kuri VPN var piekļūt Netflix anti-VPN programmatūrai, mūsu ceļvedī, kurā uzskaitīti 5 labākie VPN, kas joprojām darbojas ar Netflix.