Kāpēc intelekts ir jūsu zīmola nodrošināšanas atslēga

Kāpēc no visām citām jomām jūs nolēmāt ieguldīt kiberdrošības projektā??

Kad es apvienoju spēkus ar savu partneri Dovu Brahavu, mēs kopā meklējām daudzsološu ieguldījumu. Mēs abi vienojāmies, ka kibernoziegumi bija interesants lauks, kurā ienirt, it īpaši Izraēlā, kas ir starta valsts, kurā pastāvīgi tiek izstrādātas daudzas aizraujošas inovācijas. Mēs sākām nozares izpēti, kuras mērķis nav nišas produkts, bet gan pamats, kas var kļūt par nākamo Amdocs vai IBM. CyberInt bija piemērots lielisku tehnoloģiju, pārsteidzošu cilvēku un, pats galvenais, spēcīga visaptveroša risinājuma apvienojums ar potenciālu kļūt par pasaules nozares līderi.

Kas padara CyberInt unikālu?

CyberInt ir vērsts uz uzņēmumu aizsardzību ārpus “perimetra”, atklājot jebko, kas var sabojāt organizāciju no korporatīvā ugunsmūra. Lai gan vairums risinājumu attiecas uz atklāšanu un novēršanu, kas balstīta uz tīkliem, mēs izmantojam proaktīvu pieeju un skatāmies ārpus perimetra, ņemot vērā uzbrucēja skatījumu. Mēs izstrādājām platformu, kas apvieno dažus modeļus, lai reāllaikā sniegtu informāciju par draudiem. Mūsu sistēma ir paredzēta agrīnu norāžu atrašanai un tiešsaistes aktīvu, piemēram, vietņu un sociālo mediju kontu, aizsardzībai. Mēs arī sniedzam drošības risku analīzi, ko varētu radīt trešās puses, ar kurām uzņēmums nodarbojas. Mēs skenējam potenciālo partneru tiešsaistes nospiedumu un virsmu, lai novērtētu viņu riska pakāpi, un visu informāciju apkopojam kibermodelijās no ārpuses.

amir ofek CEO @ CyberInt

Kas var izmantot programmu CyberInt? Vai tas prasa IT personu? Vai es to varu izmantot no sava mājas biroja??

Mūsu risinājums nav paredzēts indivīdiem, bet gan uzņēmumiem. Parasti mēs strādājam vai nu ar IT / IS komandu, vai ar mārketinga nodaļu tā vienkāršā iemesla dēļ, ka zīmola aizsardzībai ir daudz sakara ar lietu mārketingu un uzņēmējdarbību, nevis tikai ar IT vidi. Lielākām korporācijām zīmola aizsardzība ir spēles nosaukums.

Piemēram, TalkTalk grupa; Pirms dažiem mēnešiem viņiem uzbruka un viņi zaudēja vērtīgus datus. Tas ir milzīgs kaitējums TalkTalk zīmolam, kuru varēja novērst, ja viņi būtu izmantojuši tādu pakalpojumu kā mūsu. Izmantojot mūsu agrīnās atklāšanas mehānismu, mēs būtu varējuši novērst visu negadījumu, piemēram, brīdinot viņus par iespējamām pikšķerēšanas kampaņām sociālajos medijos un tumšajā tīmeklī..

Kas nepieciešams, lai izvietotu CyberInt ?

CyberInt ir mākoņa risinājums, kuru ir viegli ieviest. Tas neprasa instalācijas telpās vai aparatūras ierīcēs.

Mēs piedāvājam savus pakalpojumus dažādā veidā:

  1. Piekļuves piešķiršana vadības panelim, kurā pastāvīgi tiek uzraudzīta tiešsaistes aktīvu izlūkošana. Klienti var sekot mūsu simulācijām un patstāvīgi analizēt mūsu pārskatus.
  2. Kā alternatīvu mūsu analītiķi var pievērst uzmanību operācijai, lai klientam tas nebūtu jādara.
  3. Mums ir arī risinājums starp gadījumiem, kad iespējamiem draudiem nepieciešama īpaša mūsu ekspertu uzmanība.

Kādi ir visbiežāk sastopamie draudi “ārpus perimetra”?

Visizplatītākie draudi ir noplūduši akreditācijas dati, piemēram, paroles un e-pasti, ko veic pikšķerēšanas kampaņas un pikšķerēšanas vietnes, kurās tiek prasīti pieteikšanās akreditācijas dati un kredītkaršu numuri..

Arī pieaugoša tendence ir mērķtiecīgi uzbrukumi sociālajiem medijiem, kad uzbrucēji mēģina pikšķerēt vai iestādīt ļaunprātīgu programmatūru, izmantojot twitter vai Instagram. Mēs redzam arī komplektus, kurus draudu dalībnieki izmanto, lai ļaunprātīgu programmatūru lietotu, lai nozagtu skaidru naudu vai ielauztos lietotāja privātajos kontos.

Uzbrukumi sociālajos plašsaziņas līdzekļos parasti sākas ar apmelojumiem, sliktām sarunām un negatīvām kampaņām, kuru mērķauditorija ir noteikts uzņēmums, aicinot cilvēkus pievienoties cēloņam un dalīties informācijā. Draudu dalībnieki turpina nākamo soli, iegulstot līdzīgu kontu vai kopienas lapu, mēģinot iegūt klientu datus, pieteikšanās akreditācijas datus un visu citu, uz ko viņi var likt savu roku. Satraucoši pieaug arī tas, ka ļaunprātīga programmatūra tiek ievietota komentāros ar tādiem nosaukumiem kā “Nospiediet šeit, lai saņemtu atlaidi”, un pēc tam ļaunprātīgas programmatūras lejupielādēšana lietotāja ierīcē.

Kuras nozares galvenokārt ir pakļautas uzbrukumiem?

Vispārīgi runājot, jo lielāks ir jūsu tiešsaistes nospiedums, jo vairāk esat pakļauts uzbrukumiem. Neaizsargātas nozares, protams, ir tiešsaistes mazumtirdzniecība, kas daudz apstrādā ar klientu datiem, un bankas, kas vienmēr ir bijušas ienesīgs zādzību mērķis jau ilgi pirms kibernoziedzības parādīšanās. Vēl viens mērķis ir telekomunikāciju uzņēmumi, kuriem ir arī ļoti daudz klientu datu.

Kādu labāko praksi jūs ieteiktu zīmola nodrošināšanai tiešsaistē?

Pirmkārt un galvenokārt, jums jābūt vadītam izlūkošanā; tā vietā, lai apkopotu drošības pasākumus visā pasaulē, koncentrējieties uz karstākajiem punktiem, kuri ir visjutīgākie. Labi un stabili izlūkošanas rīki, kas nodrošina agrīnu atklāšanu, var novērst jūs no nepatikšanām, tāpēc jūs varat aizstāvēt organizāciju tur, kur draud draudi. Negaidiet, kamēr draudi jūs piemeklēs; pārsniedziet perimetru un sargājiet savus tiešsaistes aktīvus, jo tie ir visneaizsargātākie pret uzbrukumiem. No otras puses, ārkārtīgi svarīga ir arī ātra reakcija. Pārliecinieties, ka komanda ir informēta un modra, lai ātri reaģētu, ja tiek atklāti draudi, palielinot izpratni organizācijā.

Kiberdrošība ir ļoti aizraujoša; pieaugošā saikne starp drošību un zīmola aizsardzību liek kritiski rīkoties ar draudiem, kas saistīti ar lietu biznesu, nevis tikai no IT viedokļa. Uzņēmumi, piemēram, mēs, palīdz aizsargāt organizācijas, pārliecinoties, ka tās visefektīvāk pārvalda uzbrukumus, saglabājot savu labo vārdu, vienlaikus cīnoties par savu datu aizstāvēšanu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me