NordLocker apskats 2020. gada janvāris (kā jūs varat to izmēģināt BEZMAKSAS)

Ap NordLocker izlaišanu ir daudz satraukuma – bet vai baumas ir patiesas?? Vai NordLocker mainīs jūsu digitālo drošību?

Es nolēmu pats pārbaudīt NordLocker, lai redzētu, ko tas var – un ko nevar?.

  • Kas ir NordLocker??
  • NordLocker iespējas
  • Lietotāja pieredze
  • Saderība
  • Cena
  • Kopsavilkums

Kas ir NordLocker??

NordLocker ir programma, kas šifrē jūsu failus.

Šifrēšana neļauj kibernoziedzniekiem piekļūt jūsu personiskajai informācijai. Plašāku informāciju par šifrēšanu varat izlasīt mana kolēģa rakstā šeit.

Jūs varat izmantojiet NordLocker, lai šifrētu fotoattēlus un citus dokumentus pirms to saglabāšanas datorā, augšupielādēšanas mākonī vai kopīgošanas ar citiem.

Šifrēšana ļauj:

  • Kopīgojiet savus fotoattēlus un videoklipus privāti ar ģimeni un draugiem. Atšķirībā no sociālajiem medijiem un citām fotoattēlu koplietošanas platformām, kopīgotos fotoattēlus un videoklipus varēs redzēt tikai cilvēki, kuriem uzticaties.
  • Droši glabājiet dokumentus un personisko informāciju. Jūs varat šifrētu pases, personas apliecības vai citu svarīgu dokumentu kopijas. Tādā veidā jūs vienmēr varēsit tiem piekļūt ārkārtas situācijās un atrodoties prom no mājām.
  • Koplietojiet failus ar kolēģiem neraizējoties par nejaušu klientu informācijas noplūdi.

Iespējas

Drošība

NordLocker izmanto tiešu šifrēšanu. Tas nozīmē, ka pat pats uzņēmums nevar redzēt šifrētos failus. Tas izmanto uzlabotus šifrus un principus, ieskaitot Argon2, AES256, ECC (ar XChaCha20, EdDSA un Poly1305).

Tas ir izstrādāts un pieder uzņēmumam NordVPN, cienījamu VPN pakalpojumu sniedzēju. Lai uzzinātu vairāk par NordVPN, varat izlasīt mūsu detalizēto pārskatu.

Dalīšanās

Jūs varat arī izmantojiet NordLocker, lai koplietotu šifrētus failus. Personai, ar kuru kopīgojat saturu, jābūt arī NordLocker biedram.

  Vai Torrenting ASV ir droša 2020. gadā? Ja vien jūs to nedarīsit

Lietotāja pieredze

NordLocker lietotni ir viegli uzstādīt un lietot. Tas ir gatavs doties mazāk nekā piecu minūšu laikā.

Es to pārbaudīju savā Windows 10 klēpjdatorā. Pirmoreiz mēģinot to izmantot, man radās kļūda, taču tā tika ātri novērsta, atkārtoti instalējot lietotni.

Pirmoreiz piesakoties, man tika lūgts izveidot galveno paroli. Šī parole tiek izmantota, lai piekļūtu visiem jūsu failiem. Es to uzzināju NordLocker nenosūta jūsu paroli pa e-pastu, tāpēc jums tā būs jāatceras.

Nākamajā ekrānā man tika dota atkopšanas atslēga, kuru izmantot, ja pazaudēju paroli. NordLocker iesaka droši glabāt šo atslēgu. Ja aizmirstat paroli un atkopšanas atslēgu, nevarēsit piekļūt failiem.

NordLocker apskats 2020. gada janvāris (kā jūs varat to izmēģināt BEZMAKSAS)Lietotne bija gatava lietošanai, tiklīdz es pieteicos. Failu augšupielādei tā izmanto vienkāršu nomest un vilkt metodi. Noklikšķiniet uz faila, kuru vēlaties šifrēt, velciet to uz atvērto NordLocker logu un atlaidiet peles pogu. Gatavs!

NordLocker apskats 2020. gada janvāris (kā jūs varat to izmēģināt BEZMAKSAS)

Es apskatīju iestatījumu izvēlni, bet pielāgošanas iespēju ir ļoti maz. Tomēr jūs varat konfigurēt lietotni tā, lai tā tiktu atvērta, startējot datoru.

Mana testa faila šifrēšana un atšifrēšana NordLocker ilga apmēram sešas sekundes.

Tālāk es mēģināju koplietot failu ar draugu. Tas ir viegli. Viss, kas jums jādara, ir ievadīt tās personas e-pasta adresi, ar kuru vēlaties dalīties, un pārējo dara NordLocker. Ja jūsu draugs nav dalībnieks, fails tiks parādīts kā “gaidošs”, līdz viņš pievienosies.

NordLocker apskats 2020. gada janvāris (kā jūs varat to izmēģināt BEZMAKSAS)

Saderība

NordLocker ir lietotnes MacOS un Windows.

Cena

NordLocker piedāvā bezmaksas konts ar 5 GB datu. Kad būsit izmantojis 5 GB, jaunus failus nevarēsit šifrēt. Bet, jūs joprojām varat piekļūt failiem, kurus jau esat šifrējis, un failus, kas ir koplietoti ar jums.

Jaunināšana nodrošinās jums neierobežotu datu daudzumu un prioritāru atbalstu 24 stundas diennaktī un 7 dienas laikā. Tas piedāvā pieejamus plānus, sākot no viena mēneša līdz trim gadiem. Garāki plāni piesaista lielāku atlaidi, un ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

  Tor vs VPN: Kurš ir labāks torrenting? Privātums? Tu? (2020. gads)

NordLocker apskats 2020. gada janvāris (kā jūs varat to izmēģināt BEZMAKSAS)

Kopsavilkums – vai NordLocker ir tā vērts?

NordLocker ir viena no labākajām datu šifrēšanas programmām, ko esmu izmantojis. Tas ir ērti lietojams, drošs un pieejamu.

Lietotnes ir uzticamas un vienkāršas. Jums tas nav jākonfigurē un nav jāmaina iestatījumi; NordLocker ir gatavs doties, tiklīdz jūs piesakāties.

Tas piedāvā arī 5 GB bezmaksas datu. Ja jūs pārsniedzat šo ierobežojumu, varat jaunināt uz pieņemamu cenu plānu par neierobežotu datu daudzumu. Pat ja jūs neveicat jaunināšanu, jūs joprojām varēsit piekļūt visiem šifrētajiem failiem.

NordLocker ir pavisam jauns, un es ar prieku redzu, kur tas nonāks nākotnē. Es ceru, ka mēs redzēsim dažas mobilās lietotnes, kas atvieglos fotoattēlu uzņemšanu, augšupielādi un šifrēšanu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me