Šrilanka bloķēja sociālos medijus (atkal) – lūk, kā jūs to atgūstat

Šrilanka saskaras ar vairākiem drošības jautājumiem, jo ​​valstī pieaug politiskā un reliģiskā spriedze. Daudzas reliģisko kopienu valstis ir mērķējušas dažādas teroristu grupas un dusmīgi pūļi, radot trauslu mieru valstī, kas joprojām atgūstas no pilsoņu kara pirms desmit gadiem.

Rezultātā, Šrilankas valdība dažkārt veic ārkārtīgus pasākumus, lai apturētu naida kurināšanu tiešsaistē un samazināt vardarbības risku. Ir gadījuma gadījumi sociālo mediju aptumšošana visā valstī, uz laiku bloķējot visus lielākos sociālos tīklus, tostarp Facebook, Instagram, Viber un Whatsapp.

Kamēr valdība kopumā ir apņēmusies saglabāt plašsaziņas līdzekļu un preses brīvību, Šrilankā ir palielinājusies arī ziņu vietņu un cita tiešsaistes satura cenzūra.

Tiem, kas vienkārši vēlas uzturēt kontaktus ar draugiem un ģimenes locekļiem Facebook un Whatsapp vai lasīt ziņas, tā ir reāla problēma.

Par laimi, jūs varat apiet šos blokus ar VPN. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā.

Atbloķējiet sociālo multividi, izmantojot VPN

Šrilanka nav pirmā valsts, kas sabiedrībai cenzē lietotnes un vietnes. Ķīna, Krievija un Katara jau iepriekš ir bloķējušas sociālos plašsaziņas līdzekļus (un joprojām to dara!).

Labā ziņa ir tā ir veids, kā apiet bloku, un tas faktiski ir likumīgs.

Ar virtuālo privāto tīklu (VPN), savu patieso atrašanās vietu var slēpt, izveidojot savienojumu ar serveri citā valstī. Tas ne tikai ļaus jums atgūt piekļuvi saviem sociālajiem medijiem, bet arī šifrēs visas jūsu darbības internetā, lai hakeri, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai valdības aģentūra to nevarētu izsekot..  

Plašāku skaidrojumu par VPN darbību skat mūsu iesācēju ceļvedis.

Netālu no Šrilankas ir vairāki kvalitatīvi VPN ar serveriem. Jebkuram no šiem gadījumiem vajadzētu izveidot un darbināt jūsu sociālo mediju.

  1. NordVPN – Kopumā vispopulārākais un visaugstāk novērtētais VPN tirgū ar vairāk nekā 5000 serveriem visā pasaulē, nodrošinot zibens ātrumu un nozarē vadošo drošību.
  2. ExpressVPN – Lielisks budžetam draudzīgs VPN iesācējiem, kas neupurē drošību, ātrumu un pieredzi.
  3. Privāta piekļuve internetam – Kā norāda nosaukums, PIA padarīs jūs pilnīgi anonīmus un slēps jūsu aktivitātes tiešsaistē.
  4. CyberGhostVPN – Apiet cenzūru un izbaudiet īpaši ātrus savienojumus ar vairāk nekā 3600 serveriem visā pasaulē, izmantojot ļoti lietotājam draudzīgu saskarni.
  5. VyprVPN – Pastāvīgi uzlabojot viņu pakalpojumus un apņemoties apiet cenzūru, tā ir lieliska izvēle piekļuvei bloķētam saturam.

To darāt šādi:

  1. Dodieties uz kādu no iepriekš uzskaitītajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Mēs iesakāmNordVPNpiekļūt, apejot cenzūru.
  2. Izpildiet instalēšanas un lejupielādes instrukcijas.
  3. Pēc instalēšanas VPN lūgs jums izvēlēties serveri pēc jūsu izvēles.
  4. Lai uzturētu ātru ātrumu, izvēlieties serveri ārpus Šrilankas, bet netālu no tā.

Tagad jūsu IP adrese tiks mainīta uz vienu jūsu izvēlētajā valstī, un jūs varat piekļūt jebkurai vietnei vai platformai, kas tur ir pieejama.

Izmantojot bezmaksas VPN

Ja jūs uztrauc budžets, varat izvēlēties dažus bezmaksas VPN. Tomēr apzinieties to daudzi bezmaksas VPN izmanto kaitinošus trikus, lai joprojām nopelnītu naudu no jums, tostarp uznirstošās reklāmas, jūsu datu pārdošanu vai ļaunprātīgas programmatūras instalēšanu. Tas viss var apdraudēt jūsu drošību un privātumu tiešsaistē, tāpēc esiet piesardzīgs, jo izmantojat tikai vienu no labākajiem bezmaksas VPN. 

Galu galā, premium VPN vienmēr ir labākā izvēle drošībai un anonīmam tiešsaistē, vienlaikus apejot arī cenzūru.

Izmēģiniet NordVPN bez riska tagad!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me