Skatieties MSNBC no jebkuras vietas Kā dzīvot straumēt ziņas 2020. gadā

Rasela Maddow vai Rīta Džo fane?

Neatkarīgi no tā, vai skatāties MSNBC ar sava kabeļa abonementu vai jums ir MSNBC profils, ziņu tīkls ir numur viens veids, kā daudzi no mums seko jaunumiem ASV un visā pasaulē.

Tāpēc tas ir tik kaitinoši, kad dodaties uz ārzemēm un saprotat jūs nevarat skatīties MSNBC ārpus ASV.

MSNBC tiešām ir starptautiski kanāli tādos reģionos kā Tuvie Austrumi un Dienvidamerika. Tomēr parasti tie straumē tikai vietējo saturu.

Citās valstīs MSNBC vispār nav pieejams.

Vienīgais veids, kā no jebkuras vietas pasaulē skatīties MSNBC versiju ASV, ir ar VPN.

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties MSNBC no jebkuras vietas

 1. Atrodiet VPN ar serveriem Amerikā. ExpressVPN ir mūsu galvenais ieteikums.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet jūsu izvēlētās ierīces VPN lietotne.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.
 4. Piesakieties savā MSNBC kontā un izbaudi!

Skatieties MSNBC tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos MSNBC

Lai ievērotu licencēšanas likumus, MSNBC bloķē tā saturu.

Kad izveidojat savienojumu ar MSNBC tiešsaistē, vietne izmanto jūsu IP adresi, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu. Ja tas redz, ka atrodaties citā MSNBC reģionā, tas parādīs vietējās ziņas no šī apgabala.

Ja tā konstatē, ka atrodaties valstī, kurā MSNBC nav pieejams, tas pilnībā bloķēs jūsu piekļuvi.

Ja vēlaties skatīties MSNBC US no ārzemēm, jums būs jāmaina sava IP adrese.

Ģeogrāfiskas izkrāpšanas līdzekļi maskējot jūsu patieso IP adresi un liekas, ka jūs piekļūstat vietnei no citas vietas.

MSNBC gadījumā jums tas būs jādara pievīla vietni, domājot, ka atrodaties Amerikā lai piekļūtu vietnes ASV versijai.

Ģeogrāfisku krāpniecību var panākt, izmantojot VPN. VPN darbojas, savienojot jūs ar kādu no viņu serveriem, kas darbojas kā starpnieks starp jūsu ierīci un vietni, kurai vēlaties piekļūt..

  Top 10 patiešām bezmaksas VPN Fortnite

Kad izveidosit savienojumu ar vietni, izmantojot VPN serveri, vietne redzēs VPN servera IP adresi, nevis savu. Savienojums ar serveri citā valstī to ļauj atbloķējiet saturu, kas ir pieejams tikai šajā valstī.

Lai no jebkuras vietas skatītos ASV ziņas par MSNBC, jums būs jāpieslēdzas serverim ASV. Tas jums piešķirs ASV IP adresi un liks MSNBC domāt, ka jūs skatāties no štatiem – atbloķējot visu tā ASV saturu.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

VPN ne tikai maskē jūsu IP adresi. Tas arī novirza visu jūsu interneta trafiku, izmantojot drošu tuneli.

Tā kā visi dati, kas iet caur šo tuneli, ir šifrēti, tas nevar pārtvert vai atšifrēt ikviens, kurš varētu vēlēties aizrauties ar jūsu darbībām tiešsaistē.

Tas var ietvert jebko no sociālo mediju izsekotājiem, kas pārdod jūsu datus reklāmdevējiem, ļaunprātīgiem hakeriem, kuri meklē veidu, kā iefiltrēties jūsu ierīcē.

Arī VPN var neļaujiet savam interneta pakalpojumu sniedzējam snoopēt.

ISP ir zināmi pārdot informāciju par jūsu pārlūkošanas paradumiem reklāmdevējiem. Viņi arī dažreiz var ierobežot joslas platumu ja viņi domā, ka jūs izmantojat pārāk daudz datu par tādām darbībām kā straumēšana vai straumēšana.

Šifrēšana, ko izmanto VPN, neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam atklāt jebko, ko jūs darāt tiešsaistē. Jūsu ISP varēs redzēt, ka jūs izmantojat VPN, bet tas tiek izmantots nevarēsit pārraudzīt to, ko darāt kamēr esat savienots.

Daži VPN pat piedāvā īpašus aizsprostoti serveri vai maskēti savienojumi lai jūsu ISP nevarētu redzēt, ka jūs vispār izmantojat VPN.

4 labākie VPN, lai skatītos MSNBC

1. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir mūsu ieteicamais VPN. ExpressVPN ir beidzies 30 serveru atrašanās vietas ASV, tāpēc jums nebūs problēmu atbloķēt MSNBC no jebkuras vietas pasaulē. Tas ir arī ātrākais VPN no visiem, ko esam pārbaudījuši, straumēšanu padarot ātru un bez bufera.

  Nostipriniet svarīgos failus tieši avotā, izmantojot BitDam

Šie pasaules klases ātrumi neapdraud jūsu drošību, kad izmantojat ExpressVPN. AES 256 bitu šifrēšana atbilst abiem DNS un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm un a avārijas poga lai aizsargātu jūsu privātumu. TrustedServer tehnoloģija noslauka katru ExpressVPN serveri katru reizi, kad tas tiek izslēgts un ieslēgts.

Pastāv iemesls, kāpēc ExpressVPN ir tik augstu novērtēts. Uzziniet, kāpēc sev bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Noskatieties MSNBC, izmantojot ExpressVPN!

2. Surfshark

Surfshark ierīces

Lielisks kompromiss starp cenu un funkcionalitāti, Surfshark ir viens no pieejamākajiem VPN tirgū. Jūs joprojām saņemat daudz par savu naudu, taču Surfshark lietotāji to novērtē uzticams ātrums un noderīgu funkciju klāsts.

Straumēšana ir padarīta vienkārša, izmantojot funkciju Quick Connect, kas to arī veiks automātiski savieno jūs ar labāko serveri straumēšanai MSNBC. Tu būsi aizsargāti pret ļaunprātīgu programmatūru, reklāmām, izsekošanu un pikšķerēšanas mēģinājumiem izmantojot tīru Web tehnoloģiju, kamēr uzņēmums Surfshark darbojas Maskēšanās režīms pārtrauks jūsu ISP snooping par jūsu straumēšanas paradumiem.

Surfshark dod jums 30 dienu naudas atdošanas garantija tāpēc pirms jebkādu saistību uzņemšanās jūs varēsit pārliecināties, vai tas jums ir piemērots.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Skatieties MSNBC ar Surfshark!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Vēl viens VPN ar iespaidīgu pasaules tīklu, CyberGhost ir beidzies 1000 serveru tikai ASV. Tas ir arī pielāgots straumēšanai ar īpaši straumēšanas profili lai jūs savienotu ar labāko straumēšanai optimizēti serveri jūsu atrašanās vietai.

  Kā atcelt VyprVPN un saņemt atmaksu - atjauninājums 2020. gadam

CyberGhost ātrumi ir uzticami, un lietotāji apgalvo, ka to ir ārkārtīgi viegli izmantot. Viena pieskāriena savienojums vai jūs īsā laikā skatīsities MSNBC.

Vai vēlaties izvairīties no kaitinošiem reklāmas pārtraukumiem? CyberGhost ir iebūvēti reklāmu, ļaunprātīgas programmatūras un izsekotāju bloķētāji.

Pats labākais, ka jums būs daudz laika, lai pārbaudītu CyberGhost iespējas, izmantojot 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu un 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, speciālajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties MSNBC, izmantojot programmu CyberGhost!

4. NordVPN

Skatieties MSNBC no jebkuras vietas Kā dzīvot straumēt ziņas 2020. gadā

NordVPN nodrošina straumēšanai optimizēti serveri, un tā SmartPlay tehnoloģija būs automātiski savieno jūs ar labāko serveri straumēšanai jūsu izvēlētajā reģionā. Savienojuma ātrums ir ātrs ātrai un ērtai apskatei.

NordVPN drošība ir tikpat kvalitatīva. Militāras pakāpes šifrēšana vienlaikus aizsargā jūsu datus DNS noplūdes aizsardzība un 2 atsevišķi nogalināšanas slēdži saglabās jūsu privātumu, pat ja zaudējat savienojumu. Arī programmatūra CyberSec bloķē ļaunprātīgu programmatūru un reklāmas.

Izlasiet, kāpēc īstiem lietotājiem patīk NordVPN, vai izmēģiniet to pats ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Noskatieties MSNBC, izmantojot NordVPN!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Nepalaidiet garām svarīgas ASV ziņas un aktualitātes tikai tāpēc, ka dodaties darba vai atvaļinājuma laikā. Iegūstiet labu VPN, piemēram, ExpressVPN un jūs varēsit skatīties MSNBC no jebkuras vietas pasaulē.

Tagad, kad jūs zināt vairāk par ģeobloķēšanu, kāpēc gan nezināt, kā atbloķēt Netflix US, atrodoties arī ārzemēs?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me