ThreatMetrix – globāls lietotāju, iekārtu un uzvedības identitātes tīkls

Kad lietotājs apmeklē jūsu uzņēmuma vietni, lai veiktu pirkumu vai pieteiktos uz kontu, kā jūs zināt, ka viņi patiesībā ir tie, par kuriem viņi apgalvo, ka ir? Vai viņi izmanto zagtu identitāti vai šmauc esošo? Gandrīz ikvienam uzņēmumam šodien ir jāuzdod šie jautājumi, lai izvairītos no finansiāliem (vai citiem) zaudējumiem identitātes krāpšanas dēļ.

Teds Egans, ThreatMetrix Āzijas un Klusā okeāna viceprezidents, mums skaidro, kā viņa uzņēmuma globālais identitātes tīkls vāc un analizē datus, lai palīdzētu uzņēmumiem ticami apstiprināt (vai noliegt) apmeklējumu / lietotāju identitāti viņu tīmekļa vietnēs. Viņš arī dalās ar mums dažās domās par drošības programmatūras tirgus nākotni un problēmām, kas saistītas ar darījumiem ar klientiem visā pasaulē.

Parunāsim mazliet par jūsu fonu. Jūs nodibinājāt apsardzes firmu, kuru vēlāk iegādājās ThreatMetrix – pareizi?

2005. gadā es līdzdibināju uzņēmumu TrustDefender, kur mēs izstrādājām platformu ļaunprātīgas programmatūras identificēšanai un mobilo ierīču drošībai. Sākotnēji mēs sākām Austrālijas krājaizdevu telpā, kas saskārās ar nopietnām problēmām. Trīs mēnešus pēc darbības uzsākšanas Austrālijā mēs sākām zvanus no lielām organizācijām ASV.

2011. gadā mēs apvienojāmies ar ThreatMetrix. Mēs jau zinājām viens otru, un mūsu produktu ceļi bija saplūstoši, tāpēc tas abiem uzņēmumiem patiešām radīja daudz jēgas.

Raksturojot savas vietnes un produktus savā vietnē, jūs runājat par lomām, nevis par funkcijām vai priekšrocībām. Kāpēc ir tā, ka?

draudu metrikas lomas

 

Mēs esam atraduši, ka, ja mēs runājam tikai par funkcijām, mēs sevi sasaistām mezglos. Kaut arī funkcijas atrisina problēmas, tās bieži rada citas problēmas, un jūs ne vienmēr redzat, kā atrisināt kopējo problēmu (-as). Mēs cenšamies sniegt vienu skatu un aprakstīt mūsu atrisinātās problēmas, izmantojot šīs lomas un gadījumus:

 • Kiberdrošība
 • Digitālā pieredze
 • Izpildvaras vadība
 • Krāpšanas pārvaldība
 • Mobilais bizness

Kādas ir jūsu platformas būtiskās iezīmes?

Digitālajiem uzņēmumiem nepieciešama visaptveroša un slāņaina pieeja, lai apstiprinātu lietotāja vai jauna konta pieteicēja identitāti. Paļauties tikai uz statiskiem identitātes datiem, kā tas ir ierasts mūsdienās, ir neefektīvi, jo krāpnieki tos var viegli nozagt vai krāpt..

Mēs esam izveidojuši globālo digitālās identitātes tīklu. Mēs autentificējam pieteikšanās, tiklīdz lietotājs apmeklē vietni. Mēs to darām vairākos līmeņos – lietotājs, ierīce un uzvedība. Katru dienu mēs apstrādājam vairāk nekā 70 miljonus darījumu, tāpēc mums ir daudz datu par lietotājiem un ierīcēm. Protams, mēs šos datus izmantojam marķējumā, lai nebūtu personiski identificējamas informācijas. Balstoties uz visiem mūsu apkopotajiem datiem, mēs aprēķinām gan pašreizējā lietotāja, gan notikuma ticamības un uzticamības rādītājus.

  HMA strādā ar Netflix un iPlayer | Skatieties neierobežotu saturu

Mūsu digitālās identitātes platforma tiek piegādāta kā SaaS (programmatūra kā pakalpojums), kas klientiem piedāvā reāllaika pieredzi. Papildus pamattehnoloģijai un funkcionalitātei mēs piedāvājam arī API (lietojumprogrammu programmēšanas saskarnes), kas padara to ļoti viegli integrējamu ar citām ierīcēm un lietojumprogrammām..

Mēs uzskatām, ka klientiem un viņu izpilddirekcijai vajadzētu būt pilnīgai viņu likteņa kontrolei, tāpēc mēs esam ļoti atvērti un nepieņemam melnās kastes pieeju mūsu platformai. Mūsu klienti izlemj un īsteno paši savu politiku, etalonus utt.

Mēs arī piedāvājam papildu produktu, mūsu dinamisko lēmumu platformu, lai apmierinātu lielo uzņēmumu vajadzības. Šīs lielās organizācijas, piemēram, bankas, vēlas reāllaika analītiku, mašīnmācīšanos un spēju integrēties citos pārdevēju risinājumos..

grėsmetrika id

Kā jūs cenu savus pakalpojumus?

Mums ir uz darījumiem balstīts cenu noteikšanas modelis, kurā organizācijas katru gadu pērk darījumu blokus. Viņiem ir arī jāiegādājas ikgadējs atbalsta un uzturēšanas līgums.

Tikai, lai sniegtu jums aptuvenu ideju, mazam uzņēmumam vai jaunizveidotam uzņēmumam tas izmaksātu apmēram USD 20 000 gadā, un, sākot ar to, uzņēmums pieaugtu, pieaugot uzņēmumam.

Kā jūs definējat savu tirgu? Kas ir jūsu konkrētā mērķauditorija šajā tirgū?

Mūsu tradicionālais tirgus ir e-komercijas tirgus, kurā krāpšana ir reāla problēma. Šis tirgus ir pamats mūsu izaugsmei ASV (kuru mēs ienācām 2008. gadā). Mūsdienās visstraujāk augošais tirgus un, iespējams, jau lielākais tirgus kopumā ir bankas un vienlīdzīgu aizdevumu sniedzēji. Kā jūs varat labi iedomāties, šis tirgus arī ļoti cīnās ar klientu identitātes un krāpšanas jautājumiem.

Mēs arī redzam lielu interesi un dodamies uz priekšu sociālo mediju telpā.

Kurus jūs redzat kā galvenos konkurentus?

Mēs īsti nerunājam par konkurentiem. Skaidrs, ka mūsu konkurenti ir visur. Ja jūs meklējat atsevišķu, punktu risinājumu, tur ir daudz iespēju. Tomēr, ja vēlaties visaptverošāku risinājumu, dodieties uz ThreatMetrix un pēc tam integrējiet speciālos risinājumus.

  Kā skatīties Empire 6. sezonu tiešsaistē no jebkuras vietas

Mēs integrējam daudzus mūsu konkurentu produktus savā platformā un redzam, ka lielie uzņēmumi arī mūsu konkurentu produktus integrē savā ThreatMetrix infrastruktūrā.

Cik aktīvu klientu jums šodien ir? Kur viņi galvenokārt atrodas?

Mums pašreiz ir aptuveni 5000 tiešo klientu. Tomēr ārpus tā mums ir daži partneri, kas iekļauj mūsu platformu tūkstošiem klientu.

Tagad mums ir klienti gandrīz katrā no esošajām 242 valstīm / teritorijām. Tomēr lielākā daļa mūsu klientu atrodas četrās galvenajās jomās:

 1. Āzijas Klusais okeāns, Austrālija un Jaunzēlande
 2. Eiropa (gan austrumu, gan rietumu)
 3. Tuvie Austrumi
 4. ASV un Kanāda

Jūs esat Āzijas Klusā okeāna reģiona viceprezidents. Kā jūs raksturotu šo tirgu? Kā tas atšķiras no Ziemeļamerikas un Eiropas tirgiem?

Katrs tirgus ir kulturāli atšķirīgs. Pat Āzijas tirgus sadalās atšķirīgās valstīs un kultūrās:

 • Ķīna un Honkonga
 • Koreja un Japāna
 • Dienvidaustrumāzija
 • Filipīnas, Singapūra, Taizeme un Indonēzija
 • Indija, Pakistāna un Šrilanka,
 • Austrālija, Jaunzēlande un Fidži

Lai labāk risinātu kultūras atšķirības, mēs ar vietējo partneru starpniecību atbalstām daudzus tirgus.

Papildus programmatūras produktiem jūs piedāvājat arī apmācības un profesionālus konsultāciju pakalpojumus. Cik procenti jūsu klientu izmanto tos? Cik procentus no jūsu kopējiem ieņēmumiem gūst no šiem pakalpojumiem?

Jā, mēs piedāvājam izvēles profesionālos pakalpojumus, bet es nevaru īsti aprunāties ar procentiem, jo ​​tas ir kaut kas mainīgs mērķis. Lielāki uzņēmumi arvien vairāk izmanto mūsu profesionālos pakalpojumus, bet mazākiem uzņēmumiem tie patiesībā nav nepieciešami, jo viņi tikai izmanto mūsu platformas pamatīpašības..

Kā jūs redzat drošības programmatūras tirgus attīstību dažos nākamajos gados?

Mēs redzam aizvien lielāku uzsvaru uz digitālo identitāti un uzvedību, taču mēs joprojām atrodamies šo datu izsekošanas un pārvaldības sākumā.

  5 labākie nesaskaņu VPN | Esiet drošs un savienots 2023. gadā

Mēs arī redzam, ka uzbrukumi sistēmām visu laiku kļūst sarežģītāki. Turklāt identitātes slēpšanai un krāpšanai izmantotie paņēmieni arī kļūst arvien sarežģītāki.

Kādi ir ThreatMetrix nākotnes plāni?

Mēs turpināsim veidot savu digitālās identitātes tīklu, kartējot gan cilvēku, gan mašīnu identitātes globālā mērogā. Mēs paplašināmies, lai sniegtu mūsu pakalpojumus dažādu veidu uzņēmumiem un darījumiem.

Mēs stingri un patiesi ticam, ka katru dienu varam reāli pasargāt klientus un uzņēmumus visā pasaulē.

Cik jums šodien ir darbinieku? Kur viņi atrodas?

Mums tagad ir vairāk nekā 240 darbinieku un vienmēr cenšamies automatizēt, cik vien varam. Mūsu darbinieki atrodas visā pasaulē, ieskaitot Londonu, Parīzi, Amsterdamu, Honkongu, Singapūru, Sidneju, Sanhosē un Ņujorku..

Cik stundas dienā jūs parasti strādājat? Ko jums patīk darīt, kad nedarbojaties?

Ja jūs pajautājat manai sievai, viņa jums pateiks, ka es vienmēr esmu 24×7 diennaktī. Es strādāju katru dienu tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, bet man ir jāpavada zināms laiks, lai vingrotos un atpūstos..

Man patīk doties pārgājienos krūmos un doties ekskursijās ar ģimeni – tas tiešām palīdz attīrīt galvu no tehnoloģijas. Es arī mīlu lasīt.

Vai ir vēl kaut kas, ko jūs vēlētos padalīties ar mūsu lasītājiem?

Es ļoti lepojos ar cilvēkiem, ar kuriem es strādāju ThreatMetrix. Viņi ir daži no visgudrākajiem un izcilākajiem cilvēkiem, ar kuriem es jebkad esmu strādājis. Viņi ir apņēmušies sasniegt šo mērķi un vienmēr smagi strādā – daudz vairāk nekā jebkurā citā uzņēmumā, kurā jebkad esmu iesaistījies.