Tinker drēbnieku karavīru spiegs atrodas Netflix! Kā to noskatīties 2020. gadā.

Aukstā kara spiegu trillera filma Tinker Tailor Soldier Spy tagad ir pieejama tīklā Netflix, un jūs to varat skatīties nepārtraukti, kad Džordžs Smilejs lēnām atklāj padomju molu – tas ir, ja jums ir Lielbritānijas vai Japānas IP adrese.

Tas ir tāpēc, ka Netflix ģeogrāfiski ierobežo lietotājus, kuriem nav noteiktas IP adreses noteiktā reģionā.

Tomēr premium VPN ir kā ideāls spiegs. VPN var apiet visus Netflix geobloķus, tunelējot jūsu IP adresi caur kādu no Lielbritānijas vai Japānas serveriem. Netflix katalogs ir atbloķēts, un Tinker Tailor Soldier Spy ir gatavs apskatei.

Par laimi, ir VPN, kas tur nevar nokļūt garām Netflix cietoksnim. Zemāk mēs apspriežam, kā premium VPN apiet geobloķējumus, kā arī piedāvājam jums ieteikumus 3 labākajiem VPN, lai straumētu Tinker Tailor Soldier Spy..

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties Tinker Tailor Soldier Spy vietnē Netflix

 1. Izvēlieties VPN. Mēs iesakām NordVPN labākajai kopējai straumēšanai Netflix UK un Japānā.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savu VPN izvēlētajā ierīcē.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai Japānā.
 4. Pārlejiet uz Netflix UK vai Japānu un reģistrējieties / piesakieties. Izbaudiet!

Sāciet Tinker Tailor Soldier Spy straumēšanu tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Tinker drēbnieku karavīru spiegus

Tagad Netflix ir straumes, kas pieejamas vairāk nekā 190 valstīs. Katra valsts piedāvā dažādus šovu un filmu katalogus. Tomēr katrai valstij ir ierobežoti ģeogrāfiski ierobežojumi, kas nozīmē, ka Itālijā pieejamais saturs nav pieejams Apvienotajā Karalistē.

Lai viss būtu vēl sliktāk, Netflix izmanto vismodernāko anti-VPN programmatūru, lai atklātu un bloķētu VPN.

Ja Netflix atklāj jūsu VPN, jūs varētu saņemt nobiedēto ziņojumu “Hmm, kaut kas nogāja greizi… Straumēšanas kļūda.” Tāpēc jums ir nepieciešams augstas kvalitātes VPN, lai apietu Netflix VPN noteikšanas tehnoloģiju..

Pirmkārt, premium VPN ir plašs serveru tīkls ar tūkstošiem IP adrešu. Tas pastāvīgi atjaunina un pievieno jaunas adreses. Milzīgais adrešu skaits ļauj jūsu VPN palikt neatklātam.

Otrkārt, kvalitatīvs VPN, piemēram, NordVPN, izmanto apmulsinātus serverus. Šis objekta dārgakmens slēpj pierādījumus tam, ka jūsu dati ir šifrēti ar VPN, tāpēc Netflix nevar pateikt, vai jūs izmantojat VPN datus vai parastos datus.

Džordžs Smilejs būtu lepns.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Augstas veiktspējas VPN ļauj apiet Netflix sienu un izbaudīt Tinker Tailor Soldier Spy spektru. Tomēr spēcīgais VPN piedāvā daudz vairāk, nekā tikai maskēt jūsu IP adresi.

Ja jums ir nepieciešams pārtraukums spiegošanas jomā vai vēlaties izpētīt ārpus Netflix UK un Japānas, VPN ļauj piekļūt straumēšanas platformām visā pasaulē. Turklāt jūs varat straumēt bez satraukuma, jo jūsu privātums tiek aizsargāts vienmēr, neatkarīgi no tā, kur dzīvojat.

Līdzīgi kā aģents ar dziļu pārklājumu, privātuma zagļi slēpjas tiešsaistē, līdz atrod labāko brīdi, lai sabojātu un nozagtu jūsu datus. Tiek izmantots augstas kvalitātes VPN militāra līmeņa šifrēšana, lai nodrošinātu visas jūsu tiešsaistes aktivitātes. Jūs pat varat brīvi klīst nedrošos publiskos wi-fi tīklos.

Turklāt pareizais VPN nodrošina, ka infiltrējoša programmatūra, piemēram, uznirstošās reklāmas un ļaunprātīga programmatūra, nevar piekļūt jūsu darbībām tiešsaistē. Jūs esat drošs visu diennakti, izmantojot uzticamu VPN.

3 labākie VPN, skatoties Tinker drēbnieku karavīru spiegus

1. NordVPN

Tinker drēbnieku karavīru spiegs atrodas Netflix! Kā to noskatīties 2020. gadā.

NordVPN ir mūsu galvenā izvēle, pateicoties tā labākajām vispusīgajām īpašībām un vērtībai. Tam ir 600+ serveri Lielbritānijā un 160+ Japānā kas ļauj bez grūtībām straumēt Tinker Tailor Soldier Spy.

Unikāla šī VPN funkcija ir SmartPlay DNS funkcija visos 5700+ tā serveros. SmartPlay DNS funkcija padara VPN bez manuālas konfigurēšanas, automātiski atrodot ātrāko serveri, kas jūs nekavējoties nogādās Kembridžas cirkā.

Lielākais ātrums un kiberdrošība ir NordVPN skava. Tas izmanto dubultu šifrēšanu, lai paslēptu visus jūsu datus un reklāmprogrammatūru un ļaunprogrammatūru, izmantojot CyberSec komplektu. Stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, un divkārši automātiski nogalināšanas slēdži papildina tās nevainojamos drošības elementusIzmantojot NordVPN, lietotāji jūtas droši.

Ja Tinker Tailor kāda iemesla dēļ nevar izveidot savienojumu, NordVPN piedāvā 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Jūs pat saņemat 6 ierīces vienā kontā, kā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija ja NordVPN neapmierina visas jūsu VPN vajadzības.

Ietaupiet vietnē NordVPN ar mūsu kupona kodu.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta straumēšana:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Plūsmas Tinker drēbnieku karavīru spiegs ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN nepārtraukti papildina mūsu ātruma testus ar zibens ātruma savienojumiem. Izmantojot šo VPN, buferi nekad neietekmē Tinker Tailor Soldier Spy straumēšanu.

Jūs saņemat daudz savienojuma izvēles iespēju apiet Netflix geoblokus 3000 un vairāk serveru visā pasaulē, ieskaitot 5 serveru atrašanās vietas Lielbritānijā un 3 Japānā.

Ja jūs uztraucaties par valdības uzraudzību, varat ērti atpūsties, jo ExpressVPN galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salās. Tas nozīmē, ka tā atrodas ārpus Apvienotās Karalistes un Japānas jurisdikcijas un citām valstīm, kas ietilpst aliansē 5-9-14.

Kiberdrošības funkcijas ietver 256 bitu šifrēšanu, DNS noplūdes aizsardzību, OpenVPN, stingru politiku bez reģistrēšanās un iebūvētu nogalināšanas slēdzi..

Papildu drošības nodrošināšanai ekskluzīvā TrustedServer tehnoloģija pēc rebootēšanas padara neiespējamu datu atrašanos serverī. Lietotājiem patīk šī ExpressVPN funkcija.

Ja Tinker Tailor Soldier Spy kādreiz atvienojas, ExpressVPN piedāvā visaugstāko klientu apkalpošanu, ieskaitot 24 stundas diennaktī pieejamu tiešraides tērzēšanas atbalstu un plašu zināšanu bāzi..

Spiegu pasauli var vērot visa ģimene 5 ierīces savienojumi vienlaikus. Ir pat a 30 dienu naudas atdošanas garantija ja nevēlaties turpināt ExpressVPN.

Lai gan ExpressVPN ir nedaudz dārgāks par citiem premium VPN, jūs varat ietaupīt naudu, izmantojot mūsu kupona kodu.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Plūsmas Tinker drēbnieku karavīru spiegs ar ExpressVPN!

3. Surfshark

Surfshark_screenshot

Surfshark ir viens no jaunākajiem VPN tirgū, taču tas arvien pieaug, pateicoties tam, ka tas ir uzticams daudzfunkcionāls VPN. Plus, viens no lielākajiem trūkumiem ir tas, ka tas ļauj neierobežoti vienlaicīgi savienojumi vienā kontā.

Šis VPN ticami savieno ar Netflix ar 800+ serveri 50+ valstīs, ieskaitot serveru atrašanās vietas Lielbritānijā un 1 servera atrašanās vietu Japānā.

Pateicoties lietotājam draudzīgam interfeisam, VPN iesācēji uzreiz iemīlēs Surfshark. Tā intuitīvā ātrās savienošanas funkcija automātiski atrod ātrāko serveri.

Mūsu testi daudzās valstīs parāda, ka Surfshark ir liels ātrums, bez ātruma samazināšanās vai savienojuma noildzes.

Drošība un privātums ir vēl viens Surfshark spēks. Tāpat kā ExpressVPN, tā galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salu privātuma oāzē. Dažas no izcilajām kiberdrošības funkcijām ietver AES 256 bitu šifrēšanu, DNS noplūdes aizsardzību, automātisko iznīcināšanas slēdzi un stingru politiku bez reģistrēšanās..

Ekskluzīvā CleanWeb funkcija aizsargā pret ļaunprātīgu programmatūru, reklāmprogrammatūru, pikšķerēšanu un izsekošanu.

Live chat 24/7 atbalsta komanda saņem augstas atzīmes par atsaucīgu, draudzīgu un informatīvu.

Ir pat 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija Google Play vai Apple App veikalā kopā ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Ietaupiet vēl vairāk, izmantojot Surfshark ar mūsu kupona kodu.

Vai Surfshark ir piemērots VPN jums? Skatiet mūsu pilnu pārskatu.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Straumes Tinker drēbnieka kareivja spiegs ar Surfshark!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Tinker Tailor Soldier Spy ir visu jūsu straumēšana, ja jums ir premium VPN, kas apiet Netflix geobloku. Vēl labāk, ja jums ir VPN, varat straumēt saturu no visas pasaules, neuztraucoties par kiberdraudiem, kas apdraud jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Mūsu izvēle Nr. 1 ir NordVPN, lai Netflix skatītos Tinker Tailor Soldier Spy.

Kurš VPN ir labākais, lai apietu Netflix aizliegumu? Izlasiet mūsu ceļvedi par 5 labākajiem VPN, kas joprojām darbojas ar Netflix [Testēts 2020. gada janvārī].

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me