Vai Torrenting ASV ir droša 2023. gadā? Ja vien jūs to nedarīsit

Vai jūs esat aizraujošs entuziasts Amerikas Savienotajās Valstīs? Mēs esam pārliecināti, ka vēlaties saglabāt šo privilēģiju – un jums tas arī būtu jādara!

Bet, ja koplietojat failus, neaizsargājot sevi, aktivitātes un datoru, jūsu izpriecas var pārvērsties par lielām galvassāpēm. Īsāk sakot, jums ir nepieciešams virtuālais privātais tīkls (VPN).

Starp nopietnu drošības draudi un strauji pieaugošās tiesas prāvas no agresīviem autortiesību “troļļiem” straumju lejupielāde ASV ir kļuvusi par bīstamu darbību. Turklāt ISP var samazināt savienojuma ātrumu (vairāk par to vēlāk).

Ja jūs nevēlaties riskējiet samaksāt soda naudas un zaudēt savu digitālo privātumu, VPN ir atbilde.

Izmantojot VPN, jūs varat nodrošiniet savienojumu un paslēpiet savu identitāti tiešsaistē – bet ne visi VPN ir vienādi. Tikai daži pakalpojumu sniedzēji nodrošina jums nepieciešamās funkcijas un veiktspēju drošai, ātrai un ērtai mocīšanai.

Tātad, kā jūs zināt, kuru VPN izvēlēties? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums mūsu kopsavilkuma jautājumos labākie VPN pakalpojumi straumju lejupielādei ASV.

Pirms ienirt, šeit ir īss, soli pa solim sniegts pārskats par to, kā bez bažām vilināties ASV.

Īsā rokasgrāmata: droša ASV Torrenting izmantošana ar VPN

 1. Izvēlieties VPN kas ļauj vienādranga savienojumi un uztur nulles lietotāju žurnālus. CyberGhostir mūsu galvenais ieteikums – visu iemeslu skatiet zemāk, lai uzzinātu iemeslus.
 2. Atveriet kontu un lejupielādējiet VPN programmatūra. Lai iegūtu labākos rezultātus, izvēlieties P2P serveri, kas atrodas tuvu jūsu faktiskajai atrašanās vietai.
 3. Palaidiet savu aizraujošo programmu—Pārliecinieties, vai ir ieslēgts VPN!
 4. Izbaudiet labāku drošību un anonimitāti lejupielādējot straumēm.

Sāciet torrenting droši!

Kāpēc jums nepieciešams VPN Torrenting vajadzībām ASV

Kas patiesībā aizrauj? Torrenting ir failu apmaiņa, izmantojot vienādranga (P2P) savienojumus. Failu (ar autortiesībām neaizsargāta satura) koplietošana ir pilnīgi likumīga, taču ar torrent faniem joprojām ir daži nopietnas problēmas, it īpaši ASV.

Autortiesību troļļi

Ja jūs mocīsit bez aizsardzības, tad rodas pirmās lielākās rūpes autortiesību troļļi.

Šie uzņēmumi, kas parasti rīkojas lielu filmu studiju un mūzikas ierakstu vārdā, ir pārāk agresīvi un varētu jūs mērķēt pat tad, ja lejupielādējat tikai saturu, kas nav aizsargāts ar autortiesībām. Rezultāti svārstās no brīdinājuma vēstulēm līdz lielas soda naudas un pat draudi cietuma laiks—Nepatīkamas lietas, par kurām var padomāt.

Autortiesību troļļi ASV ir bijuši ļoti aktīvi kopš 2000. gadu beigām. 2023. gadā vairāk nekā 3300 tiesas prāvas tika adresēti BitTorrent lietotājiem.

Pieaugot autortiesību troļļiem, ir pagājuši tie laiki, kad ar mocībām saistītas tiesas prāvas galvenokārt bija skandāla taktika. Troļļu mērķis ir pakļaut torrenta lietotāju un izšķir lietu ārpus tiesas – parasti par tūkstošiem dolāru. Tas ir kļuvis tikai par citu veidu, kā nopelnīt naudu, un daudzi to salīdzina izspiešana.

Šī tendence ir satraucoša, taču tā nav vienīgā P2P lietotāju problēma.

Aizdomīgas mokošās vietnes

Ja tiek uzskatīts, ka mocības vietne veicina vai kas ļauj koplietot ar autortiesībām aizsargātu materiālu—Citādi pazīstams kā pirātisms– to var bloķēt vai izslēgt uz nenoteiktu laiku.

Daudzas spīdzināšanas vietas ir slēgtas ASV. Šī darbība faktiski neatceļ nelikumīgu mocību un failu apmaiņas izmantošanu pakļauj lietotājus lielākam riskam.

Kad uzticamās un augstvērtīgās vietnes pazūd, to vietā bieži nonāk ēnas vietas. Tie parasti ir kaitinoši uznirstošās reklāmas un aizdomīgi straumēm no nepārbaudītiem augšupielādētājiem, pakļaujot jūs ļaunprātīga programmatūra un vīrusi.

Ir nepieciešams tikai viens nepareizs klikšķis, pirms jūs “uzaicināt” hakeru savā mašīnā. No turienes, jūsu personīgajiem datiem var piekļūt un tos pārdot, vai arī jūsu sistēma var to iegūt nolaupīts pilnībā.

  Kā 2023. gadā no jebkuras vietas iegūt Kubas IP adresi [+ VIDEO]

Īsāk sakot, bez papildu drošība un VPN datu aizsardzība, mocīšana ASV vairs nav droša.

Savienojuma droseļvārsts

Torrenting ir liels jūsu joslas platums. Lielu failu lejupielāde ar lielu ātrumu daudzos gadījumos prasa daudz, vairāk joslas platuma, nekā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) ir gatavs dot.

Daudzi ISP ASV apzināti jūs palēninās ja viņi redz, ka esat izmantojis “pārāk daudz” datu. Šī ēnainā prakse tiek saukta droseles, un tas nav ierobežots tikai ar straumēm. (Vai esat kādreiz pamanījis, ka jūsu internets darbojas, straumējot Netflix HD formātā?)

Tas varētu nebūt tik nejauši, kā jūs domājat. Tāpēc jums jāspēj paslēpt paveikto no sava ISP.

Kas notiek, ja jūs noķerat aizraujoši

Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) jūs aizrauj, jūs saskaras ar daudzām nopietnām problēmām. ISP var nekavējoties noteikt, kurš no viņu klientiem izmanto P2P programmatūru, un rīkoties, ja vien jūs neizmantojat VPN.

Pirmā gaidāmā atbilde – pat ja jūs nepārkāpjat autortiesību likumus – ir apzināti palēnināts interneta ātrums. Tas ir ‘savienojuma droseļvārsts’, par kuru mēs iepriekš runājām. Lai arī tā nav juridiska problēma, tā ir neticami neērta, un jūs, iespējams, pat nezināt, ka tā notiek.

Tajā pašā laikā, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs reģistrēs jūs par uzmākšanos datu bāzē, kuru tie likumīgi glabā (vairāk par to zemāk). Viņi arī reģistrēs to, ko jūs mocījāt autortiesību pārkāpuma gadījumā.

Tiklīdz jūs esat pieķēris un reģistrējis ISP, sagaidiet brīdinājuma vēstuli, kas draud pārtraukt jūsu interneta savienojumu, ja turpināsit. Ja ignorēsit brīdinājumus, jūs zaudēsit savienojumu un, iespējams, tiks iekļauts melnajā sarakstā starp citiem IPS.

Ikvienam interneta pakalpojumu sniedzējam ASV jāveic uzskaite par visiem viņu klientiem, kuri pieķerti mocībām. Valdība šo datu bāzi var jebkurā laikā paņemt pavēsti un pārsūtīt autortiesību aģentūrām. Lielākā daļa ISP brīvprātīgi dod valdībai un autortiesību aģentūrām regulāru piekļuvi saviem ierakstiem.

Tiklīdz autortiesību aģentūrām – jau pieminētajiem “troļļiem” – būs jūsu personīgā informācija, viņi vērsīsies pret jums tiesā. Tas sākas ar vēstuli, kas draud ar milzīgu naudas sodu. Ja atsakāties maksāt soda naudu vai vispār ignorējat vēstuli, jūs saskarsies ar turpmākiem draudiem un tiesas procesu. Ja esat pieķerts konsekventi pārkāpt autortiesību likumus, jums var draudēt arī cietuma laiks.

Lai apstrīdētu apsūdzības un samazinātu naudas sodus, jums jāvēršas tiesā, aizstāvēšanās pret autortiesību troļļiem. Lielākajai daļai cilvēku juridiskais process beidzas ar ārpustiesas izlīguma samaksu autortiesību troļļiem.

Sākot no pirmās brīdinājuma vēstules līdz galīgajam norēķinam, tas viss var ilgt mēnešus. Visa afēra ir neticami stresa, laikietilpīga un dārga.

Vienīgais veids, kā apturēt tā notiekšanu, ir izmantot VPN.

Kā VPN padara drošu straumēšanu

Kā redzat, straumēšana ASV nav tik vienkārša, ja vēlaties saglabāt savu drošību (vai pat interneta kvalitāti). par laimi, ar stabilu VPN jums nav par ko uztraukties.

Vissvarīgākā daļa ir maskējiet savu P2P trafiku un padarīt to nenosakāmu.

VPN nodrošina jūsu savienojumu ar mainot savu IP adresi un šifrējot datus, tāpēc tas paliek privāts. Kad jūs izveidojat savienojumu ar īpašu VPN nodrošinātu serveri, tas efektīvi darbojas slēpt informāciju par savu trafiku—Ieskaitot tā P2P daļu.

Tu būsi paslēpts pat no sava ISP; maksimāli, tas tikai redzēs, ka esat izveidojis savienojumu ar VPN serveri.

Tas jums nozīmē: Jūsu dati paliks droši no hakeriem un snoopers, un jūsu ISP netraucēs jūsu ātrumu vai arī iegūstiet iespēju jūs izspiegot.

  5 labākie Minecraft VPN - spēlējiet skolā ar šo vieglo kapāt

Turklāt, ja jūs to darāt nejauši lejupielādējiet ar autortiesībām aizsargātu materiālu no straumju vietnes, tas nevar izsekot jums, ietaupot jūs no iespējamās tiesas prāvas un sīvajiem naudas sodiem. Protams, mēs neatbalstām video vai mūzikas pirātismu, bet mēs uzskatām, ka jums vajadzētu būt iespējai koplietot failus, kas nav saistīti ar autortiesībām, nebaidoties, ka uz viņiem tiks vērsti autortiesību troļļi.

Ne visi VPN atbalsta P2P savienojumus straumēšanai, tāpēc uzmanīgi izvēloties savu pakalpojumu ir izšķiroša nozīme. Par laimi, mēs esam paveikuši kāju jūsu labā.

Zemāk jūs atradīsit piecus vispiemērotākos VPN pakalpojumu sniedzējus straumju lejupielādei. Priecīgas mokas!

Labākie Torrenting VPN ASV

1. CyberGhost

Ērti lietojams un ar bagātīgu funkciju klāstu

Torrent

CyberGhost VPN ir viena no labākajām lietotāja saskarnēm apkārt, un mocīšana ir atvieglota ar speciālais P2P profils.

Tas parāda, kurš no Vairāk nekā 3500 serveru ir vislabākie straumju lejupielādei, ieskaitot noderīgu informāciju par servera attālumu, slodzi un reālā laika lietotājiem.

Citas ievērojamas šī VPN funkcijas ir DNS noplūdes aizsardzība un a avārijas poga. Viedie noteikumi cilne sniedz jums papildu veidus, kā pielāgot savienojumu.

Ideāls pakalpojums ekspertiem un iesācējiem. CyberGhost ir bez traucējumiem pieejams VPN, kas paredzēts straumēšanai (un visam citam). Bet neņemiet vērā tikai mūsu vārdu –skatiet, ko lietotāji saka savās atsauksmēs!

Naudas atdošanas garantija:

 • 45 dienas 6 un vairāk mēnešu plānam; Mēneša plānam – 14 dienas

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

2. NordVPN

Vislabākā vērtība fanu mocīšanai ASV

NordVPN ierīces

Ar vairāk nekā 4 400 P2P serveri (beidzās 5 100+ 61 valstī) un ērta piekļuve no iebūvēts P2P profils, NordVPN ir līderis straumēm.

Šis Panamā bāzētais VPN darbojas saskaņā ar stingra politika bez reģistrēšanās, lai jūs būtu pilnīgi drošs un paslēpts. Patentētais CyberSec komplekts bloķē ļaunprātīgu programmatūru un aizdomīgas reklāmas, un jūs saņemat divi dažādi nogalināšanas slēdži pārtraukt trafiku gadījumā, ja VPN atvienojas.

Jūs pat varat iestatīt savu torrent klientu ar SOCKS5 starpniekserveris, lai ātrāk lejupielādētu. NordVPN piedāvā instrukcijas, kā to izdarīt BitTorrent, uTorrent, Vuze un Deluge.

Kopumā NordVPN ir a ātrs, uzticams serviss ar milzīgu tīklu un visām nepieciešamajām kārdinošajām funkcijām. Tas apvienojumā ar lieliska cena, padara to par lielisku izvēli –un daudzi lietotāji piekrīt pārskatiem.

Naudas atdošanas garantija:

 • 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

3. ExpressVPN

Ātrākais mākonīša VPN

ExpressVPN priekšrocības

Ja ātrums ir jūsu galvenā prioritāte, jums patiks ExpressVPN ātri degošs tīkls.

Visi 3000 serveri atbalsta P2P trafiku, tāpēc mocīšana ir viena klikšķa uzdevums. iebūvēts ātruma tests ļauj viegli atrast piemērotas vietas. Alternatīvi, jūs varat ļaut programmatūrai izvēlēties labāko variantu, izmantojot ātras savienošanas funkcija.

Piedāvā arī ExpressVPN sadalīta tunelēšana, kuru varat izmantot, lai noteiktas lietotnes apetu VPN. Tādā veidā jūs varat pielāgojiet VPN tikai mocīšanai.

AES-256 šifrēšana, OpenVPN atbalsts, un avārijas poga padariet šo VPN ne tikai ātru, bet arī drošu. Jūsu sensitīvie dati visiem paliks bez ierobežojumiem, pateicoties stingra nulles žurnālu politika. Tas viss padara ExpressVPN a pūļa mīļākā.

  Atmaksas dienasgrāmatas - kam jūs varat uzticēties, lai atdotu savu naudu?

Naudas atdošanas garantija:

 • 30 dienas

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

4. Surfshark

Piemaksa par budžeta cenu
Vai Torrenting ASV ir droša 2023. gadā? Ja vien jūs to nedarīsit

Surfshark tīkls dod jums Vairāk nekā 800 serveru iekšā vairāk nekā 50 valstīs. Ar pilns P2P atbalsts, šis VPN ir vēl viens lielisks torrentu entuziastu piedāvājums.

Kā jauns pakalpojumu sniedzējs Surfshark arī piedāvā dažas jaukas priekšrocības. Viens no tiem ir neierobežots vienlaicīgu savienojumu skaits– īpaši noderīgs, ja vēlaties VPN aizsardzību visai mājai.

Jūs arī saņemat sadalīta tunelēšana ar funkciju WhiteLister un apmulsuši serveri apiet interneta ierobežojumus, pateicoties NoBorders režīmam. Kopumā šis jaunais VPN piedāvā pārsteidzošu vērtību par ļoti saprātīgu cenu, un ir ātri kļūstot par citu lietotāju iecienītāko.

Naudas atdošanas garantija:

 • 30 dienas

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

5. IPVanish

Lielisks torrent draudzīgs VPN

ipVanish ierīces

Neskatoties uz to, ka IPVanish ir amerikāņu pakalpojumu sniedzējs, tas var daudz piedāvāt, ja runa ir par straumēm. Vairāk nekā 1200 serveru iekšā 60 un vairāk valstis dod jums daudz vietu, no kurām izvēlēties, un ASV datu saglabāšanas likumu trūkums ļauj: likumīga politika bez reģistrēšanās.

Drošība ir labi nodrošināta, pateicoties spēcīga 256 bitu šifrēšana un vietējais OpenVPN atbalsts. Piedāvā arī IPVanish SOCKS5 starpniekserveri, kuru varat izmantot kopā ar savu torrent programmu labākam ātrumam.

stilīgas, intuitīvas lietotnes nāc ar avārijas poga un DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi. Diemžēl nav atsevišķas piesaistošās cilnes, tāpēc no garā serveru saraksta jums būs jāizvēlas piemērota vieta – neliels trūkums, ņemot vērā visas iegūtās glītās funkcijas.

Ātruma, drošības un stabilitātes apvienojums liek IPVanish mūsu piecu VPN savienojumu lokā. Lai iegūtu vairāk informācijas par šo uzticamo pakalpojumu, apskatiet dažādas reālu lietotāju atsauksmes.

Naudas atdošanas garantija:

 • 7 dienas

IPVanish var atbloķēt:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā.

IPVanish darbojas šajās ierīcēs: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, maršrutētāji.

Secinājums

Tas, ko esat dzirdējis, ir taisnība: failu koplietošana ASV var ātri pārvērsties par milzīgām galvassāpēm. Izmantojot stabilu VPN, jūs varat novērst risku un aizrauj mieru. Jums palīdzēs kvalitatīvs pakalpojums no mūsu saraksta izvairieties no dārgām tiesas prāvām, kamēr saglabājot jūs drošībā un paslēptā veidā tiešsaistē.

Joprojām neesat pārliecināts, kurš VPN ir piemērots jums? Izmēģiniet CyberGhost VPN, mūsu ieteikums Nr. 1 testa braucienam – tā vienkāršā lietotāja saskarne un stingrās drošības aizsardzība padara to par ideālu ekspertiem un iesācējiem!

Turpmākais lasījums

Vai meklējat daudz sava nākamā VPN? Atrodiet to ar mūsu ekskluzīvie VPN kuponu kodi!

Jūs esat saņēmis savu VPN – tagad ir laiks atrast lieliskus straumējumus. Apskatiet 10 populārākās torrentu vietnes.

Ir aizdomas, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nedarbojas? Uzziniet, kā straujāk straumēt un bloķēt joslas platuma samazināšanu.

uTorrent vai BitTorrent? Skatiet, kurš no tiem ir ātrākais torrentu klients mūsu padziļinātais salīdzinājums.

Nodrošiniet savu P2P trafiku ASV un citur, izmantojot labākie straumju VPN.