Vai vienmēr vajadzētu izmantot VPN? Tas ir atkarīgs no šīm 7 lietām

Virtuālais privātais tīkls jeb VPN ir jaudīgs rīks, kas korporācijām un kibernoziedzniekiem neļauj piekļūt jūsu personiskajai informācijai. Ja izmantojat VPN, jūsu dati nokļūst attālajā serverī, izmantojot drošu savienojumu. Attālais serveris maskē jūsu IP adresi, tāpēc izskatās, ka jūs piekļūstat internetam no citas vietas, kas arī ļauj apiet ģeobloķēšanu un cenzūru.

Tādēļ VPN popularitāte pēdējos gados ir pieaugusi, īpaši tādās valstīs kā Ķīna, kur tiešsaistes cenzūra ir nikna un dažreiz bīstama. Tomēr cilvēki visā pasaulē izmanto VPN, lai aizsargātu savu privātumu, anonimitāti un neierobežotu piekļuvi internetam. Bet vai ir nepieciešams, lai jūsu VPN vienmēr būtu ieslēgts un savienots?

Tas ir atkarīgs no tā, kāpēc jūs izmantojat VPN. Lai palīdzētu jums izlemt, vai ir nepieciešams pastāvīgs savienojums, mēs esam izveidojuši sarakstu ar bieži uzdotie jautājumi un viņu atbildes.

Vai jūs izmantojat savu VPN, lai apietu ģeobloķēšanu?

Ja esat, ieteicams pamest to, kamēr straumējat vai skatāt ģeogrāfiski bloķētu saturu. Tiklīdz atvienosities no VPN, jūsu IP atrašanās vieta tiks pakļauta. Jūs varētu redzēt saturu, kas jau ir redzams jūsu ekrānā, taču vietne, iespējams, bloķēs jūs, mēģinot ielādēt citu lapu.

Tomēr, ja jūsu VPN joslas platums ir ierobežots, varat mēģināt turpināt skatīties pēc tam, kad esat izslēdzis VPN. Tas ļaus pārņemt jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja joslas platumu. Lai izslēgtu VPN, video būs jāielādē daļēji. Tādā veidā jūs pārliecināsities, ka jūsu pārlūkprogramma ir izturējusi straumēšanas pakalpojuma IP atrašanās vietas pārbaudes. Mēs esam pārbaudījuši šo haku kopā ar Hulu, un tas darbojas labi, bet tas nedarbojās, kad mēs to izmēģinājām ar Netflix.

Ja jūsu VPN joslas platums nav ilgstošs, NordVPNpiedāvā ārkārtīgi lielu ātrumu un neierobežotu joslas platumu tāpēc jums nekad nevajadzēs uztraukties par piemaksas pārsniegšanu vēlreiz.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

Vai jūs uztrauc jūsu tiešsaistes privātums?

VPN piedāvā vislabāko pieejamo aizsardzību attiecībā uz jūsu tiešsaistes drošību. Tāpēc, lai pasargātu no datu noplūdes un kiberuzbrukumiem, vienmēr atstājiet ieslēgtu VPN. VPN šifrē visus datus, kas pārvietojas pa jūsu tīklu, tāpēc hakeriem, ISP un valdībām ir praktiski neiespējami redzēt jūsu personisko informāciju..

Ja drošība ir jūsu galvenā problēma, jums jāpārliecinās, vai jūsu VPN izmanto militārā līmeņa šifrēšanu. Jūs arī vēlēsities automātiskais nogalināšanas slēdzis tas izslēdz savienojumu, ja VPN neizdodas vai tiek apdraudēts. Ar stingru politikas neierakstīšanos un 256-AES bitu šifrēšanu, CyberGhost konsekventi tiek uzskatīts par vienu no drošākajiem VPN tirgū.

  Dažādi VPN veidi un to izmantošanas laiks (atjaunināts 2023. gadā)

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

Vai jūsu internets ir lēns?

VPN var palīdzēt vai kavēt savienojumu ar ātrumu. Ja rodas ISP droseles vai pārslogots tīkls, izmantojot netālu esošam serverim pievienotu VPN, tas atkal paātrināsies.

Tomēr, ja rodas citas ātruma problēmas, iespējams, ka savienošanās ar VPN jūs vēl vairāk palēninās. Tas ir saistīts ar attālumu, kas jūsu datiem jānobrauc līdz attālajam serverim, un laiku, kas nepieciešams to šifrēšanai un atšifrēšanai..

Kad savienojums darbojas lēnāk nekā parasti, mēģiniet uz brīdi izslēgt VPN. Ja ātrums ir kopīgas rūpes, ExpressVPN ir viens no ātrākajiem pieejamajiem VPN nodrošinātājiem.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

Vai vēlaties ietaupīt naudu??

Jūs varat arī izmantojiet savu VPN kā instrumentu, lai ietaupītu naudu kad jūs iepērkaties tiešsaistē. Tas ir īpaši noderīgi, ja rezervējat lidojumus un viesnīcu numurus, piemēram cenām ir tendence krasi mainīties atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

Rezervēšanas vietnes izseko jūsu meklēšanas vēsturi un izmanto šo informāciju, lai mainītu piedāvājumus un cenas, ko viņi jums piedāvā. VPN slēps šo informāciju no viņiem un nodrošinās, ka katru reizi saņemat vislabāko cenu.

Varat arī vislabāk izmantot pārdošanas apjomus, iepērkoties tiešsaistē vietnē mainot savu virtuālo atrašanās vietu uz reģioniem, kur produkts ir pieejams par labāku cenu. Piemēram, ja pērkat dāvanas draugiem un ģimenes locekļiem ārzemēs, labākajiem piedāvājumiem varat piekļūt veikalā no viņu dzimtenes servera..

Ja esat lielu cenu un darījumu cienītājs, HMA darbojas serveros vairāk nekā 190 valstīs lai jūs varētu iepirkties praktiski jebkur.

Skatīt HMA piedāvājumus

Vai jūsu ISP ierobežo jūsu joslas platumu??

Ja jūsu ISP ierobežo joslas platumu, lai palīdzētu novērst tīkla pārslodzi vai pamudinātu jūs atjaunināt savu plānu, jūsu VPN var palīdzēt palielināt jūsu ātrumu. Izmantojot VPN, jūs varēsit apiet ISP ierobežošanu, tieši sazinoties ar izvēlēto attālo serveri.

  Bezmaksas nodaļa Bitcoin for Befuddled, kuras autori ir Kriss Vilmers un Konrāds Barski

Vislielākais ātrums tiks sasniegts, ja izveidosities savienojums ar ātrumu, kas ir tuvu jūsu fiziskajai atrašanās vietai meklējiet VPN pakalpojumu sniedzējus ar serveriem jūsu valstī.

IPVanish darbojas vairāk nekā 1000 serveru 60 valstīs, tāpēc jums noteikti jāatrod kāds jums tuvu stāvošs.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Vai jūs izmantojat publisko WiFi?

Publiskie WiFi tīkli kibernoziedzniekiem ir ārkārtīgi viegli uzlauzt jūsu privātos datus. Tāpēc lai saglabātu savu drošību, ir jāatstāj ieslēgts VPN.

Ja jūs meklējat VPN, kuru varat iestatīt un aizmirst, – PrivateVPN drošības līdzekļi nosaka, kad izmantojat publisku WiFi tīklu un automātiski savieno jūs ar VPN, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par jūsu datu atklāšanu.

Skatiet PrivateVPN piedāvājumus

Vai jūs pārskaitāt naudu?

Naudas pārskaitīšana ir nedaudz sarežģītāka. Esf PayPal atklāj, ka izmantojat VPN, tas bloķēs jūsu kontu lai to nepieļautu kibernoziedznieki. Ja tas notiks, jums būs jānosūta sava ID kopija PayPal drošības komandai, lai atbloķētu jūsu kontu.

Jūsu banka, iespējams, izmantos līdzīgus drošības protokolus, kas padarīs sarežģītu VPN izmantošanu internetbankā. Tomēr, pārsūtot naudu, joprojām ir svarīgi aizsargāt savu personīgo informāciju. Par laimi, ir daži viegli hakeri, lai to pārvarētu, ja jūsu konts nav bloķēts.

Visefektīvākais veids, kā to novērst, ir izveidojiet savienojumu ar tuvējo VPN serveri. Tādā veidā neizskatīsies, ka jūsu savienojums nāk no ārpuses. Ja jums, piemēram, ir Austrālijas PayPal konts un jūs piesakāties caur ASV VPN serveri, PayPal trauksmes zvani izdziest.

Ja jūs meklējat labu VPN, ko izmantot ar PayPal vai tiešsaistes banku, dodiet priekšroku pakalpojumiem, kas piedāvā WebRTC bloķēšanu. WebRTC bloķēšana nodrošina, ka jūsu pārlūkprogramma neizraisīs jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu. Surfshark novērš WebRTC noplūdes un dod iespēju izmantot īpašu IP lai PayPal to neatpazītu kā adresi, kas pieder VPN uzņēmumam.

  Sucuri - vietnes drošība jebkurai platformai

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu rakstu par Labākie PayPal VPN.

Skatīt Surfshark piedāvājumus

Kopsavilkums

VPN ir spēcīgs kiberdrošības rīks jūsu personas datu aizsardzībai. Pieslēdzoties attālajam serverim, jūs varat apiet cenzūru un ģeobloķējumus un pat sagādāt sev izdevīgus pirkumus, iepērkoties tiešsaistē. Tomēr ne vienmēr vienmēr ir jāatstāj ieslēgts VPN. Faktiski dažās situācijās ir izdevīgi to uz laiku izslēgt.

Ja galvenā problēma ir drošība, VPN jāatstāj darbojas, kamēr esat izveidojis savienojumu ar internetu. Jūsu dati vairs netiks šifrēti, ja tos izslēgsit, un apmeklētās vietnes redzēs jūsu īsto IP atrašanās vietu. Bet, ja VPN izmantojat citiem mērķiem, piemēram, piekļuvei bloķētam saturam, ir pareizi, ja laiku pa laikam dodiet pārtraukumu.

Ja vēlaties atrast VPN, uz kuru varat paļauties, apskatiet mūsu piecu labāko tabulu veidus, kas raksturo lielisku izvēli. Viņi visi nāk ar bezmaksas izmēģinājuma periodi vai naudas atdošanas garantijas, lai jūs varētu tos izmēģināt bez riska.

Nepalaidiet garām mūsu bieži atjaunināto kuponu lapu, lai iegūtu dažus neticamus piedāvājumus, kas var ietaupīt naudu.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni