VPN drošības pārbaude (atjaunināts 2020. gadā)

Jebkura VPN pakalpojuma izmantošanas galvenais mērķis ir datu drošība. Bet kā jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu VPN faktiski aizsargā jūs? VPN iestatīšana ir saistīta ar vairākām darbībām, kas ļauj novērst kļūdas, kas var noplūst no jūsu datiem un atklāt jūsu IP adresi, pat ja esat izveidojis savienojumu ar VPN..

Šajā rakstā mēs palīdzēs jums caur dažādiem rīkiem, kurus var izmantot, lai pārbaudītu VPN savienojumus dažādiem noplūdes veidiem. Visi dažādie pieminētie testēšanas rīki ļaus jums uzzināt, vai jūsu VPN faktiski aizsargā jūs vai nē.

 1. DNS noplūdes pārbaude

DNS nav nekas cits kā domēna vārdu sistēma. To izmanto, lai nodrošinātu vieglāku piekļuvi vietnēm, tulkojot domēna vārdus uz atbilstošajām IP adresēm. Piemēram, vietnei vpnmentor.com ir piešķirta IP adrese 104.25.7.109. Izmantojot šo rīku, varat pārbaudīt savu IP adresi.

Parasti domēna vārdu tulkošanu uz atbilstošajām IP adresēm veic jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP). Tomēr, kad izmantojat VPN, jūsu reālā IP adrese tiek maskēta, neļaujot citiem izsekot jūsu atrašanās vietai. 

Dažreiz tulkošanas pieprasījumi izplūst no VPN tuneļa. Tādēļ jūsu ISP IP adrese un atrašanās vieta ir pakļauta ārējai pasaulei. Lai palaistu DNS noplūdes testu, vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN, kura serveris atrodas ārpus jūsu valsts. Tad jūs varat izmantot noteiktus rīkus, piemēram, dnsleaktest.com. Ja IP adrese, atrašanās vieta un cita informācija atbilst jūsu ISP adresei, jūsu DNS tiek noplūdis.

Ņemiet vērā, ka DNS noplūdes nepakļauj jūsu IP adresi. Tas noplūda jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja IP adresi un atrašanās vietu, ko var izmantot, lai viegli izsekotu jūsu IP adresi.

  5 acis, 9 acis un 14 acis valstis - tas, kas jums jāzina

Lai novērstu DNS noplūdi, izmantojiet VPN, kam ir sava šifrēta DNS sistēma.

 1. IP adreses noplūdes pārbaude

Lielākā daļa VPN apgalvo, ka aizsargā jūsu IP adresi, tomēr realitāte ir pavisam citāda. Saskaņā ar Android VPN lietotņu pētījumu bija redzams, ka tas 84% VPN noplūst lietotāja reālā IP adrese.

Lai pārbaudītu, vai jūsu VPN pakalpojumā nav IP adreses, izmantojiet mūsu IP noplūdes pārbaudes rīku.

Jums tas jāņem vērā ir nepieciešams, lai pārbaudītu VPN pakalpojuma IP adreses noplūdi, kad VPN savienojums ir aktīvs, kā arī tad, kad tas ir atkārtota savienojuma fāzē. Lielākā daļa VPN noplūdīs jūsu IP adresi, vienlaikus izveidojot atkārtotu savienojumu pēc pārtraukta savienojuma.

Ja VPN savienojums pārtrūkst, VPN ir jābūt nogalināšanas slēdzim, kas pilnībā bloķē visu interneta trafiku.

Darbības, lai pārbaudītu VPN IP adreses noplūdes atjaunošanas fāzē:

 1. Atvienojiet internetu, vienlaikus uzturot savienojumu ar VPN un darbojoties.
 2. Kad savienojums ir pārtraukts, izveidojiet savienojumu un palaidiet a ātras uguns IP testa secība. To var izdarīt, atverot vairākas IP testēšanas tīmekļa lapas cilnes un pēc iespējas ātrāk atsvaidzinot katru no tām.
 3. Kad VPN ir izveidojis atkārtotu savienojumu, pārtrauciet atsvaidzināšanu un pārbaudiet testa rezultātus.
 4. Ja jūsu reālā IP adrese ir redzama dažās cilnēs, jums ir no jauna izveidots savienojums.

Lai novērstu IP adreses noplūdi, jums jāpārliecinās, vai esat saņēmis drošu VPN. Jūs varat manuāli atspējot IPv6 savienojumu ierīcē, ja jums ir IPv6 noplūde. Turklāt ņemiet vērā: ja jūsu VPN atbalsta IPv6, jūs automātiski saņemat aizsardzību arī pret IPv4.

 1. WebRTC noplūdes pārbaude

WebRTC ir API definīcija, kas galvenokārt redzama tādās tīmekļa pārlūkprogrammās kā Firefox, Chrome un Opera, kas ļauj P2P failu koplietošanu kopā ar balss un video tērzēšanu tīmekļa pārlūkprogrammā veikt bez jebkādiem ārējiem spraudņiem vai paplašinājumiem. Ir pieejami dažādi spraudņi, lai WebRTC atbalstu ārēji pievienotu Internet Explorer un citām pārlūkprogrammām.

  Tiešsaistes cenzūrai ir pieaugošs raksturs. Kur atrodas jūsu valsts?

Kad jūsu IP adrese izplūst, izmantojot WebRTC API, rodas WebRTC noplūde. Varat pārbaudīt savu VPN attiecībā uz WebRTC noplūdi, apmeklējot vietni Perfect Privacy WebRTC Test.

Jūs varat atspējot WebRTC pārlūkā, kuru izmantojat, lai novērstu tā noplūdi. 

VPN ātruma pārbaude

Kopā ar privātumu un drošību, ātrums ir arī viens no vissvarīgākajiem jebkura VPN pakalpojuma aspektiem. Ir daudz faktoru, kas ietekmē VPN ātrumu. Šeit ir saraksts ar dažiem no tiem.

 1. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja ierobežojumi

Neatkarīgi no tā, cik ātrs ir jūsu VPN, tā ātrums nekad nebūs lielāks par ātrumu, kādu nodrošina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs kontrolē kopējo jūsu interneta ātrumu.

 1. Šifrēšanas līmenis 

Palielinoties šifrēšanas līmenim, VPN ātrums sāk samazināties. L2PT protokols ir drošāks nekā PPTP protokols, taču tam ir ievērojami mazāks ātrums. Ja lielākajai daļai uzdevumu, ko veicat internetā, nav vajadzīgs augsts šifrēšanas līmenis, dodiet priekšroku zemāka līmeņa šifrēšanai..

 1. Fiziskais attālums starp lietotāju un VPN serveri

Tas ir visizplatītākais aspekts, kas ietekmē VPN ātrumu. Ja atrodaties Indijā un izmantojat VPN serveri, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, jums būs jārisina ar lēnāku interneta ātrumu. Izvēloties VPN pakalpojumu, kura serveris atrodas jūsu tuvumā, šī problēma tiks atrisināta.

 1. Aktīvo lietotāju skaits VPN serverī

Daudzu populāru VPN pakalpojumu sniedzēju serveri ir pārslogoti lietotājiem, kā rezultātā ātrums tiek lēns. Pirms iegādāties VPN, pārliecinieties, vai tie nodrošina servera statusa lapu ar reāllaika joslas platuma informāciju.

 1. Ugunsmūra iestatījumi

Jūsu ugunsmūra iestatījumi nedrīkst traucēt VPN trafiku vai CPU darbību, jo tas var lielā mērā ietekmēt ātrumu.

 1. Jūsu ierīces apstrādes jauda

Ikreiz, kad datorā vai mobilajā ierīcē ir aktivizēts VPN, ierīce pastāvīgi darbojas fonā, lai šifrētu un atšifrētu informācijas aploksnes. Tas izmanto ievērojamu apstrādes jaudas daudzumu. Jo ātrāks ir interneta ātrums, jo vairāk apstrādes jaudas ir vajadzīgas.

  Intervija ar NordVPN pārstāvi Jodi Meyers: VPN industrija tagad un nākotnē

Tātad, pat ja jūsu VPN ir ātrs un jums ir augsta līmeņa interneta savienojums, iespējams, ka jūsu centrālais procesors ierobežo jūsu pilna ātruma iespējas.

Lai pārbaudītu VPN ātrumu, apmeklējiet vietni Speedof.me

Ko darīt, ja ir noplūde?

Ja jums ir VPN noplūde, varat sazināties ar VPN atbalsta komandu un mēģināt novērst šo problēmu. Bez tam jūs varat pārslēgties uz augstas kvalitātes VPN pakalpojumu, kas neizpludinās jūsu datus. VPN pakalpojumi parasti ir vērsti uz nepieredzējušiem lietotājiem un pievilina viņus ar savām mārketinga metodēm.

Šeit ir ieteikto VPN saraksts.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Izmantojot šos rīkus, varat pārbaudīt savu VPN, lai pārliecinātos, ka tas nodrošina jūsu datus un neizplūst no jūsu informācijas.

Jums varētu patikt arī:

 • Kā padarīt VPN neatpazīstamu un apiet VPN blokus
 • 5 labākie (pārbaudīti) VPN bez žurnāla – drošākais & Lētākais
 • Kas ir VPN slepkava un kāpēc jums tas ir jāizmanto
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me