VPN neierobežots darbojas ar Netflix US – lūk, kā | 2020. gada atjauninājums

Jūs piesakāties tīklā Netflix, satraukti beidzot noskatīties jauno filmu, kad parādīsies kaitinošs kļūdas ziņojums: “Hmm, kaut kas nogāja greizi …”.

Izklausās pazīstams? Ja atbilde ir “jā”, iespējams, ka esat izmantojis nepareizu VPN, mēģinot piekļūt Netflix citā valstī.

Netflix’s anti-VPN programmatūra ir ārkārtīgi spēcīgs un ne visi VPN var apiet geoblokus.

Par laimi, ir daži uzticami VPN spēj pārspēt Netflix VPN noteikšanu. Viens no tiem ir VPN Unlimited.

Daļa no KeepSolid privātuma grupas VPN Unlimited ir salīdzinoši mazs pakalpojums, salīdzinot ar citiem VPN. Neskatoties uz tā lielumu, testi ir parādījuši, ka VPN Unlimited ir šobrīd var atbloķēt Netflix ASV un Netflix Canada – kaut arī serveri citās vietās, piemēram, Japānā un Lielbritānijā, joprojām ir bloķēti.

Kā izmantot VPN Unlimited, lai skatītos Netflix: Īsā rokasgrāmata

 1. Izvēlieties VPN neierobežota maksājuma plānu kas tev der.
 2. Lejupielādējiet jūsu ierīcei atbilstoša lietotne.
 3. Atlasiet veltīts Netflix serveris.
 4. Pierakstieties Netflix vai izveidojiet kontu.
 5. Saņemiet straumēšanu!

Kā VPN Unlimited atbloķē Netflix

Mēģinot piekļūt Netflix, izmantojot VPN, straumēšanas pakalpojums to var atklāt, ka jūsu dati ir šifrēti. Tad būs melnajā sarakstā iekļauj IP adresi jūs izmantojat, bloķējot VPN serveri, apiet tā ģeobloķēšanu.

Parasti Netflix var atbloķēt tikai visspēcīgākie VPN ar lielāko serveru tīklu. Viņiem ir resursi un serveri, lai izsekotu, kuras IP adreses ir iekļautas melnajā sarakstā un kurām pārslēdziet klientus uz serveriem, kuri darbojas.

Ar savu vairāk nekā 400 serveru tīklu VPN Unlimited ir salīdzinoši mazs salīdzinājumā ar konkurentiem, tāpēc ir pārsteidzoši, ka tas spēj apiet Netflix jaudīgos drošības pasākumus.

Noslēpums slēpjas VPN Unlimited KeepSolid Wise tehnoloģija. KeepSolid Wise ir īpaša Maskēšanās sistēma, kas traucē VPN serveru darbību.

Tas nozīmē, ka tādi pakalpojumi kā Netflix nevar atšķirt parasto trafiku no trafika, kas tiek virzīts caur VPN serveri. Straumēšanas pakalpojuma anti-VPN programmatūra nevar atklāt nekādas VPN darbības, tāpēc tā tiek veikta nebloķē IP adresi.

VPN Unlimited ir serveri gan ASV, gan Kanādā, tāpēc jūs varat to izmantot atbloķējiet Netflix ASV un Netflix Canada no jebkuras vietas pasaulē.

Kas vēl padara VPN neierobežotu lielisku Netflix US?

 • Aptumšošanas tehnoloģija ne tikai viltina anti-VPN programmatūru, bet arī to var palielināt savienojuma ātrumu. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevarēs atklāt, ka straumējat, tāpēc ir nav droseles riska jūsu savienojums.
 • VPN Unlimited ir specializēts Netflix straumēšanas serveris izveidot savienojumu viegli un ātri.
 • Tiek atbalstītas visas galvenās platformas un ierīces tāpēc jūs neierobežojat straumēšanas veidu un vietu.

Citas VPN Unlimited priekšrocības

 • VPN neierobežoti piedāvājumi AES 256 bitu šifrēšana, automātiskais nogalināšanas slēdzis, un DNS noplūdes aizsardzība. Tomēr jums jāzina, ka pakalpojums ir reģistrēts ASV, tātad ir dažas bažas par privātumu.
 • Windows, Linux un Android lietotāji gūs labumu no papildu aizsardzība OpenVPN. Mac un iOS lietotājiem ir mazāka drošība, taču tie bauda ātrāks ātrums.
 • Pievienojieties līdz 5 ierīcēm zem viena konta.
 • Izmēģiniet pakalpojumu ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un a 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Secinājums un turpmākā lasīšana

VPN Unlimited nav lielākais, labākais vai jaudīgākais VPN, kas tur darbojas, taču, šķiet, pagaidām tas piedāvā uzticamu Netflix straumēšanu. Uzziniet, ko mūsu lietotāji domā par šo pakalpojumu.

Ja vēlaties uzzināt, kuri VPN ir lielākie, labākie un jaudīgākie, skatiet mūsu labāko VPN sarakstu kopumā.

Lai iegūtu vairāk iespēju saistībā ar Netflix straumēšanu, mēs esam arī izveidojuši ērtu rokasgrāmatu par labākajiem Netflix VPN.

Skatieties Netflix, izmantojot VPN Unlimited

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me