YouTube privāts vs neiekļauts: kāda ir atšķirība 2020. gadā?

YouTube ir lielisks veids, kā parādīt savas video prasmes vai ievietot savus iecienītos jauko kaķu video. Tomēr ir reizes, kad nevēlaties, lai viņus redz visa YouTube pasaule. vienkāršs risinājums ir aiziet privāti vai neiekļaut biržas sarakstos.

Kā pateikt atšķirību? Pirmkārt, jums jānosaka videoklipu drošības līmenis. Vai vēlaties, lai viņus redz tikai draugi un ģimenes locekļi? Vai jums ir bizness, kas vēlas dalīties vebinārā? Vai jūs ērti dalāties saitēs ar potenciālajiem klientiem vai draugiem? Šeit ir daudz jautājumu, kas jāizpako, tāpēc apskatīsim sīkāk.

Atšķirība starp privātiem un neiekļautiem YouTube videoklipiem

Pirms ienirt privātajā un nerindotajā, izpētīsim, ko piedāvā YouTube publiskais video.

Publisks

Visu videoklipu noklusējuma iestatījums ir YouTube publiskais iestatījums. Ja jums patīk tas, ka visi redz jūsu videoklipu, un jūs neiebilstat, ka tas parādās Google meklēšanas rezultātos, ievērojiet publisko iestatījumu.

Turklāt ir dažas priekšrocības atpūtai ārpus mājas:

 • A milzīgs abonentu skaits ir liels biznesam, un tas var piesaistīt vairāk klientu.
 • Tas rada efektīva zīmola atpazīstamība.
 • Tas ir izdevīgi ar pareizo uzņēmumu vai radošo stratēģiju.
 • Tas var jūs padarīt a superzvaigzne vietnē YouTube.

Ja publiskais forums jūs nervozē, jūs neesat viens. Daži trūkumi:

 • Tas piesaista troļļus.
 • Tas var apdraudēt nākotnes darba iespējas, ja jums ir kompromitējoši videoklipi.
 • Ikviens var atrast jūsu YouTube videoklipus, pat ja tos izdzēsīsit.

Privāts

Privāts ir visdrošākais video veids vietnē YouTube. Tās ir redzamas tikai cilvēkiem (kopā līdz 50), kuru jūs uzaicināt. Privāti video neparādās augšupielādēšanai paredzētos video ieteikumos, meklēšanas rezultātos un cilnes Video cilnes.

  Pārskats: AccorHotels meitasuzņēmums pakļauj viesnīcām un ceļotājiem lielu datu noplūdi

Turklāt uzaicinātie nevar kopīgot videoklipu ar citām personām. Arī, pat ja kādam ir saite, viņi joprojām nevar redzēt jūsu videoklipu, ja viņam nav ielūguma.

Nekotēts

YouTube neiekļautais video iestatījums nedaudz šķērso privāto un publisko saturu. Nekotētie videoklipi ir neredzams meklēšanas rezultātos, abonentu plūsmās, ieteikumos un lietotāju video cilnēs. Tomēr ar neiekļautiem videoklipiem, ikviens, kam ir saite, var redzēt un kopīgot jūsu videoklipu.

Tas ir privāto un nekotēto pamatprincips. Padziļināsimies sīkāk un uzskaitīsim katra priekšrocības.

Videoklipa “Privāts” veidošanas priekšrocība

Ja jūsu videoklipi jums ir ļoti personiski vai, piemēram, jums ir slepens uzņēmuma projekts, tad YouTube privātais ir ideāls.

Šeit ir vēl dažas priekšrocības:

 • Videoklipu kopīgošana ar mīļajiem: Ja jūsu radinieki dzīvo tālu, tas ir ideāls forums, lai privāti dalītos ar īpašiem mirkļiem.
 • Jūsu privātā video bibliotēka: Svarīgas ir personiskās kolekcijas, piemēram, māksla, komiksu grāmatas vai ieraksti. Ar video tas neatšķiras. Viņi pieder jums – nevienam citam.
 • Uzņēmuma informācijas glabāšana: Šī ir lieliska iespēja, ja jums ir biznesa stratēģijas, kuras vēlaties dalīties ar darbiniekiem, bet nevēlaties, lai konkurenti tos redzētu (piemēram, svarīgi mācību video).
 • Ietaupa atmiņas vietu: Privātais iestatījums ir lieliska vieta, kur glabāt daudz video (sveiki kaķi), tā vietā, lai tālrunī izsīktu telpa.

Videoklipa “Nerindots” veidošanas priekšrocība

Ja vēlaties kopīgot savus videoklipus lielai grupai, bet nevēlaties, lai tas parādās meklēšanas rezultātos, labākā izvēle jums ir YouTube, kas nav iekļauts sarakstā..

Šeit ir vēl dažas priekšrocības:

 • Tas ir lieliski piemērots kolēģu atsauksmēm: Ja jums ir liels uzņēmums (kurā strādā vairāk nekā 50 darbinieku), tad neiekļauto videoklipu kopīgošana ir ideāla.
 • Portfeļa koplietošana ar potenciālajiem darba devējiem: Izmantojiet šo opciju, ja jums ir jādalās ar jūsu video atsākšanu ar vairāk nekā vienu darba potenciālu.
 • Potenciāla publiska videoklipa pārbaude uz vietas: Nerindoti videoklipi ir lieliski piemēroti, lai pirms publicēšanas apkopotu nelielas grupas atsauksmes un pozitīvus komentārus. Ja atsauksmes ir sliktas, vienkārši nospiediet izdzēst!
 • YouTube lapas tīrīšana: Jūs vēlaties sakārtot savu lapu un atbrīvoties no šiem vecajiem mulsinošajiem videoklipiem. Kā būtu, ja jūs joprojām vēlaties, lai ikviens, kurš ir iegulstis vai kopīgojis šos videoklipus, saglabātu piekļuvi? Nekādu problēmu. Jūs maināt videoklipu uz nerindotu, kas noņem jūsu kanāla redzamību.
  Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Libānas IP adresi [+ VIDEO]

Par neiekļautajiem ir jāuzsver divi galvenie punkti: pirmais, šāda veida video dažreiz tiek koplietoti citās vietnēs. Ir pat īpaša vietne neiekļautiem YouTube videoklipiem. Otrkārt, jūsu neiekļautie videoklipi tiks parādīti publiski, ja tie būs atskaņošanas sarakstā.

Kā mainīt video konfidencialitātes iestatījumus

Kad esat pieteicies savā Youtube kontā, dodieties uz augšējo labo stūri līdz kameras ikonai, lai augšupielādētu videoklipu:

Video konfidencialitātes iestatījumi

Pēc tam jūs dodaties uz Augšupielādēt lapu kur jums ir iespēja kļūt publiskam, privātam vai nekotētam:

Augšupielādēt lapu Youtube

Tagad no datora varat izvēlēties augšupielādējamo videoklipu. Tieši tā!

Secinājums

Jūsu privātuma aizsardzība ir svarīga, kad atrodaties internetā. Jūs vēlaties baudīt brīvību radīt un baudīt videoklipus bez nevēlamu lietotāju uzmākšanās. YouTube privātais un Youtube nekotētais rada šķēršļus sabiedrībai. Ja YouTube videoklipus vēlaties padarīt iespējami drošus, vislabāk tos padarīt privātus YouTube. Bet galu galā jums ir jāizlemj, kurš drošības līmenis jums ir nepieciešams.

Turpmākais lasījums

Uzziniet vairāk par to, kā saglabāt drošību tiešsaistē, izmantojot mūsu galīgo rokasgrāmatu par tiešsaistes privātumu un lasiet vietnē Labākie VPN.

Jums varētu būt interesanti lasīt rakstu Kā piekļūt YouTube TV no jebkuras vietas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me