10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

Yra dešimtys vidutiniškų VPN programų „App Store“, ir surasti patikimą, greitą ir saugų „iPhone“ ir „iPad“ aptarnavimą yra daug laiko reikalaujantis procesas. „IPhone XR“ išbandžiau 65 VPN programas, ir sužinojau, kad daugelis jų lėtai, nutekėjo į mano vietą arba užstrigo mano telefone.

„iOS“ teikia sudėtingas įmontuotas saugos funkcijas, skirtas apsaugoti jūsų tapatybę, duomenis ir vietą. Bet tai trūksta pagrindinių VPN ypatybių, kaip maskuoti savo IP adresą, kad būtų galima apeiti geoblokus. Kokybiško VPN susiejimas su „iOS“ saugos paketu užtikrins nenutrūkstamą jūsų įrenginio apsaugą.

„IPhone“ ar „iPad“ VPN turi būti daugiau nei tik pagrindai kad būtų verta naudoti. Mano testų metu, Radau keletą paslaugų, siūlančių papildomų funkcijų apsaugoti „iPhone“ ar „iPad“.

Aš atrinkau kiekvieną VPN šiame sąraše atsižvelgiant į programos pritaikomumą, našumą ir saugos funkcijas. Aš išbandžiau kiekvieną iš jų patvirtinti, kad jie yra saugūs, greiti ir anonimiški. Tu gali Sužinokite daugiau apie mano testavimo procesą čia.

Trūksta laiko? Čia yra trumpa mano populiariausių „iPhone“ ir „iPad“ VPT santrauka: 

 1. „ExpressVPN“ – greičiausias mano išbandytas VPT ir siūlo geriausią „iOS“ programą.
 2. „NordVPN“ – saugus, patikimas ir geras pasirinkimas transliacijai.
 3. „CyberGhost“ – geriausias pasirinkimas pradedantiesiems ir „Apple Watch“ vartotojams.
 4. „Surfshark“ – Dėl neribotų jungčių jis yra geriausias kainos ir kokybės santykis.
 5. „IPVanish“ – paprasta naudoti „iOS“ programą ir puikus klientų aptarnavimas.
 • VPN ypatybės: greito palyginimo lentelė
 • Kaip aš reitinguoju & Išbandyti šie VPN

Šie didelio našumo VPN veikia sklandžiai, ar naudojate naujausią „iPhone“, ar senesnę „iOS“ versiją. Aš teikiau pirmenybę paslaugoms atblokuoti populiarias transliacijos paslaugas, kaip „Netflix“, ir tuos, kurie taip pat siūlo įmontuota skelbimų ir kenkėjiškų programų apsauga.

„ExpressVPN“ – mėnesį išbandykite nemokamai!

Jei trumpam jums reikia tik „iOS“ įrenginio VPN, tai jums tobulai tinka.

„ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad visas mėnuo srautiniu būdu perduodamas, naršomas ir dar daugiau naudojant „ExpressVPN“ žaibišku greičiu. Mes išbandėme „ExpressVPN“ pinigų grąžinimo politiką, ir greitai ir lengvai galite susigrąžinti pinigus.

Geriausi „2020 m.“ VPN „iPhone“ ir „iPad“ – atnaujinta sausio mėn

1. „ExpressVPN“

Greičiausias „iPhone“ ir „iPad“ VPN 

10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

 • Paprasta naudoti „iOS“ sąsaja vienu spustelėjimu
 • Palaiko visas „iOS“ versijas, įskaitant „iOS 8.0“ ir naujesnes versijas
 • Neribotas pralaidumas iki 5 vienu metu jungčių
 • „Apple Pay“ priimama: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Ne
 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • „ExpressVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą

„ExpressVPN“ patogi „iOS“ programa iškelia ją į mano sąrašo viršūnę. Dėl vieno spustelėjimo jungties naudojimas yra paprastas. Tiesiog prisijunkite ir spustelėkite prisijungti, o programą atliks visa kita.

Veikia „ExpressVPN“ 3000 ir daugiau serverių 160 vietų, su specializuotais transliavimo ir torrent serveriais. Mano bandymų metu „ExpressVPN“ buvo galinti atblokuoti daugumą pagrindinių srautinių platformų, įskaitant „Netflix“.

Tai taip pat greičiausias mano išbandytas VPT. „ExpressVPN“ teikia neribotus, žaibiškus ryšius, kurie yra puikiai tinka srautiniam perdavimui HD ir 4K, nekeliant buferio.

„ExpressVPN“ yra Britanijos Mergelių salose, todėl vartotojai naudojasi šio regiono privatumą užtikrinančių duomenų saugojimo įstatymais. „IOS“ programa apsaugo jūsų duomenis naudodama 256 bitų šifravimas, griežtas ne žurnalų politika, ir DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo. Jis naudoja „OpenVPN“ (UDP / TCP), „IKEv2“ ir „IPSec“ protokolus.

„ExpressVPN“ novatoriška „TrustedServer“ technologija užtikrina, kad visi jo serveriai įkeltų tą pačią naujausią programinę įrangą. Šie serveriai veikia RAM, kuriai reikalinga energija duomenims rašyti. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą paleidus „ExpressVPN“ serverį, jis yra visiškai švarus.

Tu gali naudokite „MediaStreamer“ programinę įrangą srautui įrenginiuose, nepalaikančiuose VPN, pvz., žaidimų konsolių ir kai kurių išmaniųjų televizorių. Deja, „MediaStreamer“ neužšifruoja jūsų duomenų, kol transliuojate.

„ExpressVPN“ į tai atkreipia daug dėmesio padalintas tunelis bruožas. Padalintas tunelis leidžia valdyti, kurias paslaugas naudojate per savo VPN, ir kurias galite pasiekti naudodamiesi vietiniu IP. Bet nebent bandote prieiti prie belaidžių įrenginių tinkle per savo IP, dalijimasis tuneliu nėra naudingas daugumai vartotojų.

Nenaudokite „ExpressVPN“, jei:

Jūs ieškote VPN su automatiniu užmušimo jungikliu. „ExpressVPN“ siūlo vieną „Windows“ ir „Android“, tačiau „iOS“ nėra žudiklio jungiklio.

Galite susisiekti su „ExpressVPN“ klientų aptarnavimas visą parą, per tiesioginį pokalbį.

Visi jos planai yra pateikti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

Mūsų išsami „ExpressVPN“ apžvalga atidžiau pažvelgs į šią aukščiausią paslaugą ir įtraukė kitų vartotojų komentarus.

2. „NordVPN“

Geriausias transliacijai skirtas VPN 

10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Taip
 • „NordVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“
 • Palaiko kankinimą: Taip, P2P specialūs serveriai galimi

„NordVPN“ teikia daug funkcijų puiki pinigų vertė. Paprasta naudoti „iOS“ programa yra antra pagal svarbą „ExpressVPN“.

Ji valdo 5400+ greitųjų serverių daugiau nei 60 šalių, su specializuotais serveriais srautiniam perdavimui ir P2P ryšiams.

„NordVPN“ „SmartPlay“ funkcija gali atblokuoti daugiau nei 150 srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant JAV „Netflix“. Jis aptinka serverį, kurį jums reikia apeiti geografinį bloką, ir automatiškai atlieka pakeitimą. Geriausias iš visų, „NordVPN“ yra pakankamai greitas srautui HD ir 4K.

„NordVPN“ yra Panamoje, už miesto ribų 5/9/14-akių aljansas. „IOS“ programa siūlo 256 bitų šifravimas, automatinis nužudyti jungiklį, taip pat a įmontuotas skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatorius. Tai neregistruoja jokių duomenų, arba.

Išplėstiniai užtemimo parametrai leiskite jums apeiti cenzūrą, net neaptikus, net tokiose griežtai apribotose vietose kaip Kinija. Taip pat suderinamas su svogūnais per VPN už Torą.

„NordVPN“ taip pat yra integruota su spartiaisiais klavišais, „Apple“ skirta „Siri“ programa. Tai reiškia tu gali suaktyvinkite jį laisvų rankų įranga sakydamas: „Ei, Siri, prisijunk prie„ NordVPN “.“

Nenaudokite „NordVPN“, jei:

Norite mokėti naudodamiesi „PayPal“ („NordVPN“ „PayPal“ priima tik Brazilijoje, Japonijoje, Indijoje, Pietų Korėjoje, Vokietijoje, Italijoje ir Meksikoje).

Jei turite klausimų, galite rasti „NordVPN“ klientų aptarnavimo komandą 24/7 per tiesioginį pokalbį.

Galite išbandyti „NordVPN“ be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėkite visą mūsų „NordVPN“ apžvalgą norėdami perskaityti vartotojų nuomones ir sužinoti, kaip ji patenka į išsamesnius testus.

3. „CyberGhost“

Puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir „Apple Watch“ vartotojams

10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Taip
 • „CyberGhost“ gali atblokuoti: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt. Taip pat gaunate specialų srautinio perdavimo profilį.
 • Palaiko kankinimą: Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius

Patogūs „CyberGhost“ pasiūlymai galinga, bet paprasta „iOS“ programa. Tai gerai suplanuota ir lengvai nustatoma bei naudojama. Taip pat yra skirta programa „Apple Watch“.

Programa yra pasiruošę prisijungti, kai tik prisijungiate. Vienu paspaudimu Geriausios vietos funkcija automatiškai prisijungs prie greičiausio serverio pagal jūsų buvimo vietą.

Jos tinklas apima 6000 ir daugiau greitųjų serverių 90 ir daugiau šalių, įskaitant optimizuotus serverius srautiniam perdavimui ir P2P. Testų metu buvau galintys pasiekti populiarias transliacijos paslaugas, tokias kaip „Netflix“ ir HBO GO.

„CyberGhost“ siūlo nesulaužomus 256 bitų šifravimas, griežtas ne žurnalų politika, ir automatinis nužudymo jungiklis. Taip pat yra įmontuotas skelbimų blokatorius.

Nenaudokite „CyberGhost“, jei:

Jums reikia VPN, veikiančio Kinijoje. Jei jums reikia VPN Kinijai, mano kolega parašė vadovą Ten vis dar veikiančios VPN paslaugos.

Galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba 24/7 per tiesioginį pokalbį. Arba naudokite „CyberGhost“ 45 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti tai sau.

Mūsų išsamus „CyberGhost“ įvertinimas apima kitų klientų parašytas apžvalgas.

4. „Surfshark“

Geriausia kainos ir kokybės santykis 

„surfshark“ prietaisai

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Taip
 • „Surfshark“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt
 • Palaiko kankinimą: Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą

„Surfshark“ greitai įgijo savo vardą viena geriausių ir artėjančių VPT paslaugų. Jos augimo tinklas apima 800 ir daugiau serverių 50 ir daugiau šalių.

Siūloma neribotas vienalaikis ryšys, o tai reiškia, kad jūs galite apsaugoti visus savo įrenginius tik viena paskyra.

„IOS“ programa palaiko P2P ryšius ir gali pasiekti populiarias transliacijos paslaugas, tokias kaip „Netflix“ ir „BBC iPlayer“. Taip pat yra skirtas sumažinti baterijos naudojimą, kad galėtumėte palaikyti ryšį neištuštindami akumuliatoriaus.

„Surfshark“ yra įsikūrusi Britų Mergelių salose, už 5/9/14-Eyes aljanso ribų. „IOS“ programa naudoja 256 bitų šifravimas, automatinis nužudyti jungiklį, ir DNS apsauga nuo nutekėjimo norėdami apsaugoti savo duomenis. Tai taip pat neregistruoja jokios jūsų veiklos.

Jo įmontuotas saugos komplektas „CleanWeb“, blokuoja skelbimus, stebėjimo priemones, kenkėjiškas programas ir sukčiavimo bandymus.

„Surfshark“ „NoBorders“ režimas leidžia lengvai apeiti cenzūrą ir pasiekti mėgstamiausias „iOS“ programas, nesvarbu, kur esate.

Kamufliažo režimas padeda paslėpti savo VPT naudojimą nuo IPT, todėl niekas neturi žinoti, kad slapstote praeities ugniasienes ir geografinius apribojimus.

Nenaudokite „Surfshark“, jei:

Norite įdiegti VPN į savo maršrutizatorių naudodamiesi perkėlimo režimu.

„Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite tai išbandyti nerizikingai. Taip pat yra 7 dienų nemokamas bandymas „iOS“ vartotojams.

Perskaitykite išsamią apžvalgą norėdami pamatyti, ką tikrieji vartotojai galvoja apie „Surfshark“.

5. „IPVanish“

10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Ne
 • „IPVanish“ gali atblokuoti: „Netflix“, „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip

Šis JAV įsikūręs paslaugų teikėjas veikia didelės spartos tinklas, kuriame yra 1 300+ serverių daugiau nei 75 vietose.

Galinga „iOS“ programa yra lengvai naudojama ir siūlo 3D jutiklinis palaikymas ir automatinė „wi-fi“ apsauga. Tai taip pat siūlo greičiausią serverį, atsižvelgiant į jūsų vietą, kai jūs prisijungiate.

Mano testo metu, Aš galėjau pasiekti „Netflix“ JAV, „Hotstar India“, „SlingTV“ ir daugybė kitų populiarių transliacijų paslaugų.

„IPVanish“ turi nulio registravimo politika ir siūlo protokolų pasirinkimą, įskaitant „IKEv2“ ir „IPSec“. Tai taip pat siūlo DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo, aptemimas ir automatinis užmušimo jungiklis.

Nenaudokite „IPVanish“, jei:

Jūs ieškote paslaugos, pagrįstos 5/9/14-Eyes jurisdikcija.

Klientų aptarnavimas yra prieinamas 24/7 per svetainę.

„IPVanish“ siūlo: 7 dienų pinigų grąžinimo garantija visomis savo paslaugomis.

Perskaitykite išsamią apžvalgą sužinoti daugiau apie „IPVanish“, įskaitant realius klientų komentarus.

6. „PrivateVPN“

10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Ne
 • „PrivateVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas

„PrivateVPN“ yra biudžetą tausojantis pasirinkimas su aukščiausios klasės saugumo funkcijomis. „IOS“ programą paprasta konfigūruoti ir naudoti. Galite prisijungti prie serverio vienu mygtuko paspaudimu.

Tinklas yra mažesnis nei kiti šiame sąraše su 150 ir daugiau serverių 60 vietų, bet tai neturi įtakos jo bendram našumui. „PrivateVPN“ yra greitas, ir jos srautams optimizuotus serverius gali pasiekti „Netflix“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas.

„PrivateVPN“ pasiūlymai 256 bitų šifravimas, „OpenVPN“, ir DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo.

Dėl slapto režimo „PrivateVPN“ yra pakankamai galingas, kad būtų galima apeiti sunkius VPN blokus ir gilų paketų patikrinimą.

Nenaudokite „PrivateVPN“, jei:

Jums reikia VPN su automatinis užmušimo jungiklis.

„PrivateVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija leidžia lengvai išbandyti savo paslaugas be rizikos.

Galite perskaityti vartotojų komentarus ir pamatyti, kaip „PrivateVPN“ sekėsi atlikdami nuodugnius testus mūsų apžvalgoje.

7. Privatus interneto ryšys (VIP)

10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Ne
 • VIP gali atblokuoti: „Netflix“
 • Palaiko kankinimą: Taip

Privatioji interneto prieiga (VIP) valdo 3 300 serverių iš 30 šalių. Tai suteikia greitas susisiekimas, ir jos „iOS“ programą lengva naudoti.

Siūloma 256 bitų šifravimas ir a griežta politika be žurnalų, bet yra jokio žudymo jungiklio „iOS“. Programa apima skelbimų, stebėjimo ir kenkėjiškų programų blokavimo priemonė, bet jis veikia tik tuo atveju, jei naršydami naudojate „Safari“.

Testų metu buvau galintys pasiekti JAV „Netflix“ ir kitas populiariausias transliacijos paslaugas naudojant VIP.

Nenaudokite privačios interneto prieigos, jei:

Turite senesnį įrenginį, kuris nepalaiko naujausių „iOS“ versijų. PIA suderinamas tik su „iOS 10.0“ ar naujesne versija

Tu gali susisiekite su VIP klientų aptarnavimo komanda visą parą per svetainę.

Siūloma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite tai išbandyti savo „iOS“ įrenginyje.

Mūsų išsamus vaizdas yra privati ​​interneto prieiga taip pat apima tikras klientų apžvalgas.

8. TunnelBear

tuneliniai prietaisai

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Ne
 • „TunnelBear“ gali atblokuoti: Negarantuoja suderinamumo su srautinio perdavimo paslaugomis
 • Palaiko kankinimą: Taip

„TunnelBear“ yra didelis pasirinkimas norint apsaugoti „iOS“ įrenginį. Siūloma karinio lygio apsaugos požymiai, ir eksploatuoja didelį 4000 serverių daugiau nei 55 šalyse.

Skirta „iOS“ programa siūlo tokias patogias vartotojui funkcijas kaip vieno bakstelėjimo jungtis, automatinis prisijungimas, Ir netgi 3D jutiklinis palaikymas. Minimalistinis „TunnelBear“ dizainas taip pat dera su „Apple“ estetika.

Nenaudokite „TunnelBear“, jei:

 • Jūs ieškote VPN, kad atblokuotumėte „Netflix“.
 • Turite senesnį įrenginį, kuris nepalaiko naujausių „iOS“ versijų. „TunnelBear“ yra suderinamas tik su „iOS 10.0“ ar naujesne versija.

„TunnelBear“ siūlo ne tik aukščiausios klasės prenumeratą ribota nemokama sąskaita su 500 MB duomenų per mėnesį. Tai nėra pakankamai duomenų srautui ar torrentui, bet pakanka išbandyti „TunnelBear“.

Visos papildomos prenumeratos yra su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Mūsų išsami „TunnelBear“ apžvalga apima kitų klientų nuomones.

9. VyprVPN

10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Ne
 • „VyprVPN“ gali atblokuoti: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir „Amazon Prime Video“
 • Palaiko kankinimą: Taip, palaikoma P2P veikla

VyprVPN turi skirta visiems jūsų „iOS“ įrenginiams, ir tuo labai lengva naudotis. Jūs turėsite neribotas pralaidumas ir duomenys neribotam naršymui ir srautiniam perdavimui.

Siūloma daugiau nei 700 serverių 70 vietų, kiekvienas su patikimai greita jungtimi. Galite išbandyti bet kurį jo serverį, kad įsitikintumėte, jog esate prisijungę prie greičiausio galimo serverio, ir lengvai perjungti į kitą, jei jums reikia.

Jūsų „iPad“ „VyprVPN“ turi unikalus interaktyvus žemėlapis taigi galite lengvai naršyti serverius ir įvertinti vėlavimą.

VyprVPN pasiūlymai karinio lygio šifravimas, taigi esate saugūs visur, kur esate, net viešuose tinkluose. Ji taip pat turi Chameleono bruožas kad apeina skaitmeninę cenzūrą, ir DNS apsauga siekiant išvengti bet kokio IP nutekėjimo.

Čia yra nužudyti jungiklį, bet taip yra tik „Mac“ o ne kiti „iOS“ įrenginiai.

Nenaudokite „VyprVPN“, jei:

Jums reikia VPN, kuris siūlo nužudyti jungiklį.

Perskaitykite, ką turi pasakyti tikri vartotojai mūsų visa „VyprVPN“ apžvalga!

10. SaugesnisVPN

10 geriausių „iPhone“ VPN | „iOS“ VPN išbandyti ir peržiūrėti 2020 m

 • Siūlo „iPad“ programą: Taip
 • Nužudymo jungiklis, skirtas „iOS“: Taip
 • SaferVPN gali atblokuoti: „Netflix“, HBO, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“
 • Palaiko kankinimą: Taip (bet išsaugo kai kuriuos kolekcijos žurnalus, kurie nėra idealūs kankinimui)

Veikia „SaferVPN“ daugiau nei 700 serverių 34 šalyse. Tai gerai veikia atliekant greičio testus ir gali pasiekti populiarias transliacijos platformas kaip HBO ir BBC iPlayer.

„iOS“ programa patogi naudoti ir apima automatinis užmušimo jungiklis. Tai taip pat automatiškai jungia jus prie geriausio VPN serverio, kai naudojate viešą „Wi-Fi“.

Nenaudokite SaferVPN, jei:

Jei jums reikia VPT, kad apeitumėte griežtą vyriausybės cenzūrą. Šiuo metu „SaferVPN“ neveikia Kinijoje, Rusijoje, Egipte ar JAE.

„SaferVPN“ siūlo: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir a 24 valandų nemokamas bandymas todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

Pažiūrėk į mūsų išsami „SaferVPN“ apžvalga pamatyti, kaip jis palyginamas su konkurentais.

Geriausi „iOS“ VPN: greito palyginimo lentelė

VPT Pinigų grąžinimas Garantija Vienalaikiai ryšiai Suderinamos srautinio perdavimo paslaugos Palaiko P2P
„ExpressVPN“ 30 dienų 5 „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“ Visi serveriai
„NordVPN“ 30 dienų 6 440+, įskaitant „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“ Taip, skirti serveriai
„CyberGhost“ 45 dienos 7 „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt.. Taip, skirtas profilis
„Surfshark“ 30 dienų Neribota „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir dar daugiau. Visi serveriai
„IPVanish“ 7 dienos 10 „Netflix“, „BBC iPlayer“ Taip, tačiau naudojimo sąlygos draudžia kankintis
„PrivateVPN“ 30 dienų 6 „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“. Visi serveriai
Privatus interneto ryšys 7 dienos 10 „Netflix“ JAV ir JK. Taip
„TunnelBear“ 30 dienų 5 Transliacija negarantuojama Taip
VyprVPN 30 dienų 5 „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir „Amazon Prime Video“ Taip
„SaferVPN“ 30 dienų 5 „Netflix“, „Sling TV“, „Kodi“, „Amazon Prime Video“, „YouTube“, ESPN, ABC, NBC, HBO Dabar, „Showtime“, „Sky“, BBC iPlayer, DAZN, „Zattoo“, ZDF, NRK, „SVT Play“, „Vimeo“. Taip

Kaip aš reitinguoju & Išbandyti šie VPN

Aš išbandžiau kiekvieną VPN šiame sąraše įsitikinti, ar jis atitinka mano griežtus saugos, greičio ir patogumo kriterijus.

Aš to ieškojau VPT:

 • Pateikite didelio našumo programos, skirtos „iPad“ ir „iPhone“
 • Suderinami su keliais „iOS“ įrenginiais ir kartomis
 • Palaikymas „Apple Pay“
 • Pasiūlymas 3D jutiklinis palaikymas
 • Siūlykite programas kitoms „Apple“ platformoms, tokioms kaip „MacOS“ ir „Apple Watch“

Be „iOS“ suderinamumo, išbandžiau kiekvieną VPN, kad įsitikinčiau, ar jis gerai veikia šiose kategorijose.

Galingas saugumas

Kiekvienas mano sąraše esantis VPN naudojasi karinio lygio šifravimas ir išlaiko a griežta politika be žurnalų.

Pirmenybę teikiau VPT, siūlančioms automatinis užmušimo jungiklis ir DNS apsauga nuo nutekėjimo.

Greitas greitis

Greitis yra vienas iš svarbiausių VPN pasirinkimo aspektų, ypač keliaujant su „iPhone“ ar „iPad“.

Įprasta, kad prisijungus prie VPN jūsų ryšys šiek tiek sulėtėja. Jūsų duomenys turi nuvykti toliau, kad pasiektumėte VPN serverį, ir jūsų informacijos užšifravimas bei iššifravimas užtrunka. Vis dėlto, tai turėtų būti vos pastebima naudojant „premium“ VPN.

Visi šiame sąraše esantys VPN atitikti greičio reikalavimus, reikalingus torrentui ir srautui didelės raiškos.

Atblokuokite srautinio perdavimo paslaugas

Įsitikinau, kad visos mano išvardintos paslaugos gali atblokuoti bent dvi populiarias srautinio perdavimo paslaugas.

DUK

Ar man reikia VPN, kad apsaugotumėte „iPhone“?
Ar geriausi VPN, skirti „iOS“, taip pat geriausi „Mac“?
Ar „iPhone“ saugūs nemokami VPT?
Ar VPT yra teisėtas?
Ar VPT gali apeiti „iPhone App Store“ apribojimus??
Koks yra geriausias „iPhone“ VPN, norint žiūrėti „Netflix“?
Koks yra geriausias „iPhone“ VPN Kinijoje?
Kaip įdiegti „iPhone“ VPN

Ar man reikia VPN, kad apsaugotumėte „iPhone“?

„iOS“ pasiūlymai tvirtos įmontuotos apsaugos funkcijos. Kai suporuojate tai su kokybišku VPT, jūsų įrenginys bus nepralaidus.

VPT užkoduoja jūsų duomenis apsaugoti savo asmeninę informaciją nuo elektroninių vagysčių. Jei nėra „iOS“ įrenginio VPN, jūsų duomenys yra visiškai matomi.

VPN taip pat yra lengviausias būdas apsisaugoti nuo DDoS atakų, dokso ir interneto stebėjimo. Ir, jei jums patinka transliacija, jūsų VPN gali padėti jums pasiekti tokias paslaugas kaip „Netflix US“.

Ar geriausi VPN, skirti „iOS“, taip pat geriausi „Mac“?

Trys svarbiausios mano sąrašo paslaugos siūlo puikias programas „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“. Vienu metu galite naudoti vieną VPN paslaugą keliuose įrenginiuose, todėl jums nereikia pirkti papildomos paslaugos tik „Mac“.

Ar saugūs nemokami VPN?

Nemokami VPN yra retai saugu naudoti.

Jei įmonė neuždirba pinigų iš savo produkto, ji turi rasti alternatyvius pelno siekimo būdus.

Kai kurie nemokami VPT uždirba pajamas iki parduoti vartotojų duomenis trečiosioms šalims, net jei jie pažadėjo aukščiausią saugumą. Keletas jų netgi buvo rasti įdiekite kenkėjiškas programas ir stebėjimo priemones savo įrenginyje.

Yra šiek tiek saugūs nemokami VPN, nors. Tai yra ribotos nemokamos aukščiausios kokybės VPN paslaugų versijos, kaip „TunnelBear“.

Šių nemokamų VPN problema yra ta jie labai riboja jūsų greitį ir duomenis. Jie gali būti geras pasirinkimas, jei VPN jums reikia tik kelioms dienoms, tačiau negalėsite nei torrentuoti, nei transliuoti.

Su tiek daug aukščiausios kokybės paslaugų teikėjai, siūlantys nemokamus bandymus ir pinigų grąžinimo garantijas, nėra jokios priežasties rizikuoti savo saugumu ar apsiriboti nemokamu VPN.

Ar VPT yra teisėtas?

VPN naudojimas yra teisėtas 95,9% pasaulio.

Pagrindinės išimtys yra: Irakas, Iranas, Baltarusija, Turkija, Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai. Šiose šalyse VPN yra labai ribojamas. tai yra legalus naudoti VPN Kinijoje, tačiau daugelis VPN paslaugų yra užblokuotos ir neveikia.

Jei esate turistas vienoje iš šių šalių, jums nereikia jaudintis. Šiose šalyse tarptautinių turistų, naudojančių VPT, problemų nekilo.

Ar VPT gali apeiti „iPhone App Store“ apribojimus??

Savo VPN galite naudoti apeiti „App Store“ geografinius apribojimus ir atsisiųskite išskirtines programas iš kitų šalių.

 1. „IPhone“ nustatymų meniu pasirinkite „iTunes“ & Programėlių parduotuvė.
 2. Spustelėkite Peržiūrėti „Apple ID“ ir patvirtinkite prisijungimo duomenis, jei būsite paraginti tai padaryti.
 3. Bakstelėkite Šalis / regionas, tada spustelėkite Keisti šalį ar regioną.
 4. Iš sąrašo, iš kurio norite atsisiųsti programas, pasirinkite šalį, tada spustelėkite sutikti.
 5. Atidarykite savo VPN programą ir prisijunkite prie serverio toje šalyje, iš kurios norite atsisiųsti programas. Kai būsite prisijungę, būsite pasiruošę eiti.

Prisimink tai jūsų gali būti paprašyta pakeisti mokėjimo informaciją ir adresą. Jei nenustatėte mokėjimo metodo, galite naudoti „iTunes“ dovanų kortelės kodą. Norėdami atnaujinti savo adresą, galite pasirinkti atsitiktinį gatvės adresą pagal šalį, į kurią keičiate.

Koks yra geriausias „iPhone“ VPN, norint žiūrėti „Netflix“?

„ExpressVPN“, „NordVPN“ ir „CyberGhost“ yra geriausi VPN, skirti „Netflix“ atblokuoti jūsų „iPhone“.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mano kolegų straipsnį kaip pakeisti savo „Netflix“ regioną.

Koks yra geriausias „iPhone“ VPN Kinijoje?

„ExpressVPN“, „Surfshark“ ir „PrivateVPN“ visi yra saugus pasirinkimas norint apsaugoti jūsų „iPhone“ Kinijoje.

Vienas mano bendradarbis yra parašęs informacinis vadovas kurią galite naudoti norėdami sužinoti daugiau apie geriausius Kinijos VPT.

Kaip įdiegti VPN „iPhone“

Įdiegti VPN „iPhone“ paprasta.

Tau reikia pirmiausia užsiregistruokite į VPN paslaugą. Kai užsiregistruosite, naujasis paslaugų teikėjas jums atsiųs nuorodą į atsisiųskite „iOS“ programą.

„ExpressVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas „iPhone“ nes jos „iOS“ programa yra galinga ir lengvai naudojama.

Santrauka

Aš išbandžiau kiekvieną VPN šiame sąraše, norėdamas įsitikinti, kad jis yra saugu, greita ir saugu.

Mano pagrindinė „iOS“ rekomendacija yra „ExpressVPN“ dėl didelio našumo programos ir žaibiško ryšio greičio. Galite išbandyti „ExpressVPN“ nerizikingai naudodami „iPhone“ ar „iPad“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me