10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

Neįmanoma rasti geriausio VPN, užtikrinančio jūsų saugumą internete. Iš viso yra šimtai VPT ir kiekvienas teigia, kad tai geriausias.

Tuo vpnMentor, iki šiol išbandėme daugiau nei 300 VPN greičiui, saugumui, palaikymui ir funkcijoms. Mes išanalizavome daugybę duomenų ir praleidome šališkas apžvalgas. Vietoj to, mes patys atlikome testus, kad pateiktume jums 10 geriausių paslaugų sąrašą.

Mes net paskambinome į „Google“ ir „PayPal“ ištirti gandus, susijusius su kai kuriais VPN. Taip pat išbraukėme iš kelių šešėlinių VPT: kol jie dar nebuvo sugauti dalijantis vartotojo duomenimis, mes nerimaujame, kad netrukus jie tai padarys.

Mes nustatėme, kad nors kai kuriems mažiems VPT trūksta rinkodaros biudžeto iš kai kurių didesnių prekės ženklų, jie sugebėjo aplenkti kai kuriuos didelius berniukus.

Kita vertus, mes pastebėjome, kad dar daugiau populiarūs VPT iš tikrųjų yra gana beverčiaiir netgi pavojinga – kai atliekami griežti bandymai.

Galime nuoširdžiai pasakyti, kad atlikę šį testavimo procesą esame tikri mūsų 10 geriausių VPN saugos jus, saugos duomenis ir suteiks žaibišką srautinį srautą.

Jei norite sužinoti, kaip mes išbandėme ir įvertinome šiuos VPN, spustelėkite čia.

Trūksta laiko? Čia yra geriausių VPN santrauka:

  1. „NordVPN“ – Nr. 1 VPT 2023 m
  2. „ExpressVPN“ – Nr. 1 greičiui
  3. „CyberGhost“ – geriausias VPN pradedantiesiems
  4. „Surfshark“ – Geriausias VPN šeimoms ar mažoms įmonėms
  5. „PrivateVPN“ – Geriausio biudžeto „VPN Plus“ dar 5 puikūs VPT, kurių neturėtumėte praleisti!
 • VPN ypatybių palyginimo lentelė
 • Kaip mes reitingą & Palyginti šie VPN

Čia yra geriausi 2023 m. VPT teikėjai – peržiūrėta & Palyginti

1. „NordVPN“

Įvertintas kaip VPT Nr. 1 2023 m

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Taip, P2P specialūs serveriai galimi
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „BlackBerry“, maršrutizatoriai, „Raspberry Pi“, „Android TV“, „Chrome“, „Firefox“
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

„NordVPN“ yra mūsų VPN rekomendacija Nr. 1. Tai suteikia išskirtinę visapusišką vertę, puikios savybės ir našumas už kainą, kurią gali įveikti.

AES-256 šifravimas ir „OpenVPN“ bei „IKEv2 / IPSec“ protokolų palaikymas apsaugo srautą ir yra paslėptas. Nuo to laiko įregistruota Panamoje, „NordVPN“ taip pat yra toli nuo Stebėjimas keturiolika akių ir nerimą keliantys duomenų saugojimo įstatymai. Tai leidžia ją rinkti nulis jautrių vartotojo žurnalų – puiki naujiena privatiems žmonėms.

Masinis „NordVPN“ tinklas turi daugiau nei 5400 serverių 60 ir daugiau šalių, su reguliariais naujais papildymais. „Tor“ vartotojams siūlo specialius serverius P2P, dvigubą šifravimą, skirtus IP ir svogūnus per VPN.

Saugus transliavimas ir kankinimas yra vieno paspaudimo užduotys su „NordVPN“. Patentuotų „SmartPlay“ DNS parametrų dėka „NordVPN“ klientas automatiškai teikia patikima prieiga ir greitas greitis atidarius „Netflix“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas.

„CyberSec“ rinkinys yra dar viena unikali „NordVPN“ funkcija. Tai suteikia reklamos blokavimas ir papildoma apsauga nuo kenkėjiškų programų. Pažengęs užtemimo nustatymai užtikrinti, kad VPT veiktų tose šalyse, kuriose labai cenzūruojama, pavyzdžiui, Kinijoje. Be to, jums nereikia jaudintis dėl VPN nutekėjimo, kaip siūlo „NordVPN“ du skirtingi nužudymo jungikliai ir tinkinti DNS nustatymai kad jiems užkirstų kelią.

Jei jums kada nors prireiks pagalbos, galite pasikliauti 24/7 tiesioginių pokalbių klientų palaikymas kad padėčiau. Be to, „NordVPN“ turi didžiulė žinių bazė pilna naudingos informacijos apie sąrankas ir serverius.

Nenaudokite, jei:

 • Norite atsiskaityti naudodamiesi „PayPal“.

Esmė? Mes galvojame „NordVPN“ yra pagrindinis universalus VPN, tačiau mes buvome nusivylę, kad negalite atsiskaityti naudodamiesi „PayPal“. Galite išbandyti intuityviąsias programas ir puikias funkcijas šešiuose įrenginiuose naudodami „a“ be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Galva į viršų – „NordVPN“ vykdo puikius pasiūlymus! Gaukite 70% nuolaidą savo „NordVPN“ plane su šiais nuostabiais kuponais.

Išbandykite „NordVPN“ dabar!

Daugiau informacijos, perskaitykite visą mūsų „NordVPN“ apžvalgą.

2. „ExpressVPN“

Bendrai įvertinta kaip 2 vieta, bet už greičio viršūnę

išreikšti pardavėjo įvaizdį

 • Dedicated torrenting profile: Ne (bet visi serveriai palaiko P2P veiklą)
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „DAZN“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“
 • Galima rasti: Windows, macOS, Linux, Android, iOS, BlackBerry, Maršrutizatoriai, Raspberry Pi, Chrome, Firefox, Safari, PlayStation, Xbox, Apple TV, Nintendo Switch, Amazon Fire TV, Samsung Smart TV, Roku, Chromecast, Nvidia Shield.
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

Išbandėme dešimtis VPN keliose vietose, norėdami įvertinti greitį, o „ExpressVPN“ pasirodė aukščiau.

„ExpressVPN“ turi 3000 ir daugiau greitųjų serverių 160 pasaulio vietų. Tai taip pat greičiausias VPN, kurį išbandėme, todėl jis idealiai tinka transliacijai ir kankinimui.

padalijimo tuneliu funkcija leidžia pritaikyti „ExpressVPN“ jūsų poreikiams, pasirenkant, kurios programos ir paslaugos yra užšifruotos. Tai yra labai naudinga, jei norite turėti prieigą tiek prie vietinio, tiek iš užsienio turinio tame pačiame įrenginyje.

Yra dar daugiau: „ExpressVPN“ gali padėti pasiekti jūsų mėgstamą turinį net tokiose platformose, kurios nepalaiko VPN. Ačiū „MediaStreamer“ funkciją, galite laisvai žiūrėti naudodami „Smart TV“, „Amazon Fire TV“, „Apple TV“ ir žaidimų pultus.

„ExpressVPN“ palaiko P2P ryšius visuose serveriuose, taigi jums nereikia kankinančio profilio. Programos intelektualiosios vietos funkcija pasirenka jums geriausią serverį.

„ExpressVPN“ pasiūlymai 256 bitų šifravimas ir „OpenVPN“ palaikymas visose platformose, užtikrinant tvirtą apsaugą. Be to, jūs gaunate DNS apsauga nuo nutekėjimo ir a Tinklo užraktas nustatymas – kitaip tariant, jūsų ryšio nužudymo jungiklis.

„ExpressVPN“ novatoriškas „TrustedServer“ technologija garantuoja, kad kiekvienas „ExpressVPN“ serveris visada įkelia tą pačią saugią, naujausią programinę įrangą, žymiai sumažindamas saugumo riziką. „TrustedServer“ taip pat leidžia „ExpressVPN“ serveriams veikti naudojant tik RAM. Nes serveriai niekada nerašo į kietąjį diską, neįmanoma jokių duomenų saugoti serveryje iš naujo paleidus, net netyčia. Tai suteikia precedento neturintį saugumo lygį.

„ExpressVPN“ nuosekliai apeina Didžiąją Kinijos ugniasienę, taigi tai yra geriausias pasirinkimas regionams, kuriems taikoma cenzūra.

Klientų aptarnavimas taip pat yra tikslingas, su naudinga 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas ir išsamūs sąrankos vadovai daugeliui palaikomų platformų.

Nenaudokite, jei:

 • Jūs ieškote pigaus VPT. „ExpressVPN“ gali būti dvigubai brangesnis nei kai kurie kiti šio sąrašo VPT.

„ExpressVPN“ siūlo laimėtą našumo ir privatumo derinį kuris tikrai vertas pinigų. Taip pat galite pasiimti nerizikingas trijų prietaisų bandymas, mandagumo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Trumpai tariant, šis VPN gali lengvai patenkinti net ir reikliausius vartotojus.

Nepraleiskite geriausių „ExpressVPN“ pasiūlymų. Gaukite kuponą su greičiausia 49% VPN!.

Išbandykite „ExpressVPN“ dabar!

Perskaitykite visą mūsų „ExpressVPN“ apžvalga norėdami pamatyti, ką sako tikrieji vartotojai.

3. „CyberGhost“

Geriausias VPN pradedantiesiems

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Taip
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, DAZN, HBO GO, „Amazon Prime Video“, „Sky Go“
 • Galima rasti: „Windows“, „macOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Raspberry Pi“, „Chrome“
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

Jei vertinate lengvai naršomą sąsają su patogiu dizainu, „CyberGhost“ gali būti puikus VPN jums.

Šis Rumunijoje įsikūręs paslaugų teikėjas turi visus būtiniausius dalykus – tvirtas šifravimas, nulio registravimas ir įspūdingas tinklas, galintis pasigirti daugiau nei 5700 serverių 90 šalių. Su nepralaidžios programos ir papildoma nužudyti jungiklį Apskritai, šis VPN yra stabilus ir saugus.

„CyberGhost“ gali pasigirti sąranka ir naudojimu vienu spustelėjimu. Tai ne tik automatinis prisijungimas prie greičiausio serverio, bet ir skirtas Srautinės transliacijos ir torrent serveriai kurios padeda pasiekti „Netflix“ JAV, „Hulu“ ir kitas populiarias paslaugas.

Taip pat lengva naršyti programoje pagrindiniai ir išplėstiniai nustatymai. Galite nustatyti išmaniąsias taisykles ir tinkinti savo ryšio funkcijas.

Nors ne taip greitai kaip „NordVPN“ ar „ExpressVPN“, „CyberGhost“ siūlo pakankamai gerą spartų srautą ir kankina. Jei kyla problemų, visada galite gauti pagalbos per Gyvas pokalbis.

Nenaudokite, jei:

 • Jums reikia VPN, veikiančio Kinijoje. Šiuo metu „CyberGhost“ nesugeba apeiti didžiosios Kinijos užkardos.

Mes manome, kad „CyberGhost“ yra paprastas VPN, kuris daro puikų darbą visais frontais. Tai daro jį dar vienu geriausiu rinkimu ir uždirba pelnytą trečiąją vietą mūsų bendroje įskaitoje. Išbandykite patys net 7 įrenginiuose naudodami nemokamas 24 valandų bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išbandykite „CyberGhost“ dabar!

Peržiūrėkite mūsų „CyberGhost“ apžvalga daugiau detalių.

4. „Surfshark“

Geriausias VPN šeimoms ar mažoms įmonėms

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Ne (P2P leidžiama visuose serveriuose)
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, ESPN
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Chrome“, „Firefox“, „Amazon Fire TV“
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

„Surfshark“ yra palyginti nauja VPN paslauga, tačiau ji jau kuria sau vardą.

Kaip naujas teikėjas, „Surfshark“ siūlo labai retą premiją – neribotą vienalaikį ryšį. Jei norite apsaugoti visą savo šeimą (arba patys naudoti daug įrenginių), geresnio pasiūlymo nerasite.

Žinoma, nesvarbu, kad „Surfshark“ nepateikė geros paslaugos, tačiau ji vis tiek yra. Jo ypatybės: padalintas tunelis, dvigubas šifravimas, apsauga nuo užmušimo ir apsauginis rinkinys, vadinamas „CleanWeb“ blokuoja skelbimus ir apsaugo nuo kenkėjiškų programų. Jūs taip pat rasite papildomi užtemimo nustatymai naudojant „NoBorders“ režimą, kol Kamufliažo režimas neleidžia net jūsų IPT matyti, kad esate prisijungę prie VPN.

Augančiame „Surfshark“ tinkle yra daugiau nei 1041 serveriai 61 šalyje. Tai reiškia, kad visada turėsite greitą ir patikimą prieigą prie norimo turinio.

Nenaudokite, jei:

 • Turite įdiegti savo VPN kelvedyje – „Surfshark“ neturi tam skirtos maršrutizatoriaus programos.

Apskritai, „Surfshark“ yra įspūdingas VPN, turintis aukščiausios kokybės vertę ir paprastas, stilingas programas. Jie siūlo puikius sandorius su didelėmis nuolaidomis ilgalaikiams planams ir a vieno mėnesio grąžinimo laikotarpis.

Išbandykite „Surfshark“ dabar!

Perskaitykite mūsų pilna „Surfshark“ apžvalga ir pažiūrėkite, ką galvoja tikrieji vartotojai.

5. „PrivateVPN“

Geriausias biudžetas VPN

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Ne, bet P2P srautas leidžiamas visuose serveriuose
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

„PrivateVPN“ yra prieinama paslauga, turinti puikią reputaciją. Ji valdo kompaktišką 150 ir daugiau savarankiškų serverių 59 šalyse daugiau nei 80 skirtingų vietų.

Šis Švedijoje įsikūręs paslaugų teikėjas yra įsipareigojęs užtikrinti savo vartotojų privatumą ir saugumą. Nors jam taikoma 14 akių jurisdikcija, „PrivateVPN“ negali perregistruoti jūsų duomenų, nes jų nėra. paprastos, lengvai naudojamos programos ateiti su AES-256 šifravimas ir palaikymas keliems protokolams, įskaitant pramonės standartą „OpenVPN“.

„PrivateVPN“ siūlo ne tik žudymo jungiklį, bet ir IPv6 bei DNS apsaugą nuo nutekėjimo. Jame taip pat yra slaptasis režimas, skirtas apeiti VPN blokus ir DPI ugniasienes neribota prieiga prie pasaulinio turinio.

Nors jame nėra tūkstančiai serverių ir prašmatnių funkcijų, „PrivateVPN“ išlieka puikus pasirinkimas norint pasiekti jūsų mėgstamą geografiškai užblokuotą turinį. Tai leidžia P2P ryšius visuose serveriuose ir pasiūlymuose specializuoti „Netflix“ serveriai ir kiti mėgstami srautiniai kanalai. Įspūdingas „PrivateVPN“ greitis reiškia, kad jums nereikės laukti buferio ar atsilikimo: pasirinkite profilį ir pradėkite žiūrėti!

Nenaudokite, jei:

 • Norite VPN su daugybe serverių.

Jei ieškote biudžeto tiekėjo, kurio kainos būtų trumpos ir ilgalaikės, su mažomis kainomis, „PrivateVPN“ gali būti tai, ko jums reikia. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia pakankamai laiko pačiam išbandyti šį VPN.

Išbandykite „PrivateVPN“ dabar!

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų išsami „PrivateVPN“ apžvalga.

6. „IPVanish“

Puikios programos ir stabilus greitis

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Veikia su: „Netflix“, „BBC iPlayer“
 • Galima rasti: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Windows Phone“, maršrutizatoriai, „Chromebook“, „Amazon Fire TV“
 • Duomenų registravimas: Griežta politika be žurnalų

Dėl saugumo ir našumo pusiausvyros „IPVanish“ yra dar vienas populiariausias VPT. Su 1 200 serverių, tinkamos atblokavimo galios ir patikima apsauga, šis teikėjas gali pasiūlyti daug.

256 bitų šifravimas ir a įvairių VPN protokolų, įskaitant „OpenVPN“, padaryti „IPVanish“ saugų. A nužudyti jungiklį ir DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo įsitikinkite, kad esate visada apsaugoti.

Greitis yra greitas ir patikimas, todėl jums nereikia jaudintis dėl erzinančių ryšio nutraukimų ar stabilumo problemų. Kas daugiau, „IPVanish“ neseniai patobulino savo „Netflix“ serverius, kad jis būtų patikimas transliacijai.

„IPVanish“ palaiko P2P ryšius ir „SOCKS5“ tarpinius serverius, kad būtų galima greitai atsisiųsti torrentus. Nors „IPVanish“ yra JAV pagrįsta (tam paprastai reikėtų taikyti DMCA užklausas), ji vykdo teisėtą nulio registravimo politiką – taigi JAV jurisdikcija neturėtų būti problema kankinantiems gerbėjams.

„IPVanish“ taip pat teikia papildomi užtemimo nustatymai ir papildoma IP konfigūracija kaip atstatyti intervalus. Šios savybės kartu su Klientų palaikymas visą parą ir 10 vienu metu jungčių, kad jis išsiskirtų iš daugelio kitų VPN paslaugų. Mes norime, kad grąžinimo laikotarpis būtų šiek tiek ilgesnis, tačiau a 7 dienų pinigų grąžinimo garantija vis tiek yra geriau nei nieko.

Nenaudokite, jei:

 • Jūs ieškote pigaus VPT.

„IPVanish“ nėra pats pigiausias tiekėjas, tačiau kaina yra tinkama už didelę vertę, kurią teikia šis VPN.

Išbandykite „IPVanish“ dabar!

Patikrinkite, ką mūsų vartotojai sako tikrieji vartotojai „IPVanish“ apžvalga.

7. „Hotspot“ skydas

Patikima apsauga ir lengvas srautas

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“
 • Galima rasti: „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Chrome“
 • Duomenų registravimas: Taip (saugo prisijungimo žurnalus visą VPN seansų laiką, taip pat duomenis rinkodaros tikslais)

Į mokamą „Hotspot Shield“ VPT – žinomą kaip „Hotspot Shield Premium“ – suteikiama prieiga prie daugiau nei 2500 serverių visame pasaulyje, taip pat kaip elegantiškos programos ir greitas greitis. Ar dėl to verta mokėti??

Mes taip pasakytume. Šis VPN yra geras pasirinkimas tiek atsitiktiniams, tiek galutiniams vartotojams, užtikrinantis puikų saugumą 128 bitų / 256 bitų šifravimas ir patentuotas „Catapult Hydra“ protokolas (remiantis „OpenSSL“).

„Hotspot Shield“ suglaudina duomenis srautiniu būdu optimizuota „Netflix“ prieiga ir be buferio.

Norėdami gauti funkcijų, gausite būtinąją nužudyti jungiklį ir ne daug kas kitas. Nerasite tinkintų DNS nustatymų ar papildomos pagalbos kankinimui. Nors P2P srautas yra leidžiamas, jums geriau būtų naudoti kitą šiame sąraše esantį VPN, jei torrenting yra jūsų prioritetas.

Taip yra todėl, kad nepaisant puikių bendrų rezultatų, „Hotspot Shield“ nėra VPN paslauga, kurios nereikia registruoti. Kartu su JAV jurisdikcija tai gali paversti lengvu tikslu dėl autorių teisių trolių ar DMCA užklausų, ypač jei esate JAV gyventojas.

Nenaudokite, jei:

 • Norėdami kankintis, jums reikia VPN.

Nors „Hotspot Shield“ turi savo trūkumų, ji išlieka populiari, galinga ir prieinama VPN paslauga. Mes rekomenduojame jį išbandyti su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išbandykite „Hotspot Shield“ dabar!

Perskaitykite mūsų „Hotspot Shield“ apžvalga pamatyti, ką galvoja ekspertai.

8. UltraVPN

Nr. 1 klientų aptarnavimui

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“
 • Galima rasti: „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Fire TV“
 • Duomenų registravimas: Taip (renka IP adresą, vietą ir įrenginio informaciją, bet ne veiklos žurnalus)

„UltraVPN“ yra nebrangi paslauga, turinti puikų klientų aptarnavimą. Jūs netgi galite susisiekti su palaikymo komanda telefonu!

Jis veikia 100 ir daugiau serverių daugiau nei 55 vietose visame pasaulyje. Mūsų bandymų metu jis sugebėjo atblokuoti „Netflix“, „Hulu“ ir „HBO GO“. Jos serveriai yra greiti, ir mes patyrėme minimalų buferizavimą.

„UltraVPN“ siūlo stiprią „OpenVPN“ palaikymą ir 256 bitų šifravimą. Deja, ji turi tą pačią problemą kaip ir „Hotspot Shield“ – saugo kai kuriuos žurnalus. Ji taip pat veikia JAV, taigi jai taikoma 14 akių jurisdikcija. Rezultatas? Šis VPN neturėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas, jei norite visiško anonimiškumo.

Viršuje, „UltraVPN“ lengva įdiegti ir naudoti su puikiomis stalinių ir mobiliųjų programų programomis.

Nenaudokite, jei:

 • Norėdami patekti į „BBC iPlayer“ už JK ribų, jums reikia VPN.

Esmė? Jei srautiniam perdavimui jums reikia greito VPN, apsvarstykite „UltraVPN“. Galite tai išbandyti nerizikuodami, naudodamiesi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išbandykite „UltraVPN“ dabar!

Peržiūrėkite viską, ką vartotojai sako apie „UltraVPN“.

9. VyprVPN

Įspūdingas darbalaukio VPN – už kainą

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Ne
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“
 • Galima rasti: „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Android TV“, QNAP, „Blackphone“, „Anonabox“
 • Duomenų registravimas: Griežta neprisijungimo politika

„VyprVPN“ klientams siūlo dvi skirtingas versijas, bet jei jūs esate „Windows“ ar „Mac“ vartotojas, norėsite „Premium“ plano.

Be to 700 ir daugiau serverių ir a nulio žurnalų politika, „VyprVPN Premium“ suteikia jums funkciją, kuria garsėja: savo patentuotas Chameleono protokolas.

Patobulinta „OpenVPN“ versija „Chameleon“ suteikia papildomą apsaugą ir papildomus raumenis apeinant geoblokus. Dėl to „VyprVPN“ yra patikimas pasirinkimas norint pasiekti „Netflix“ JAV ir kiti populiarūs srautai.

Deja, šiuo metu „Chameleon“ galima tik darbalaukio programose. Vis dėlto „VyprVPN“ bazinis paketas siūlo puikų privatumą ir našumą mobiliesiems. Programinė įranga yra nepralaidus, stilingas, ir svarbiausia – paprasta naudoti.

„VyprVPN“ jokiu būdu nėra biudžetinė paslauga, tačiau jūs gaunate puikias nuolaidas, jei pasirinksite ilgesnį planą. „VyprVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte išbandyti paslaugą be rizikos.

Nenaudokite, jei:

 • Norite atsiskaityti „Bitcoin“ ar kitomis kriptovaliutomis
 • Norite VPN su reaktyviu klientų aptarnavimu visą parą

„VyprVPN“ įrodė, kad yra patikimas tiekėjas, vertinantis vartotojo privatumą.

Išbandykite „VyprVPN“ dabar!

Perskaitykite mūsų pilna „VyprVPN“ apžvalga Daugiau informacijos.

10. „ZenMate“

Paprastas VPN, kuris leidžia atlikti darbą

10 geriausių VPN paslaugų: patikimas, saugus ir greitas (atnaujinimas iki 2023 m.)

 • Dedicated torrenting profile: Ne (leidžia P2P srautą)
 • Veikia su: „Netflix“
 • Galima rasti: „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“, „Opera“
 • Duomenų registravimas: Griežta neprisijungimo politika

Pabaigiame palyginimą su tiekėju, kuris laikosi pagrindų. „ZenMate“ neišsiskiria tiek daug, kiek kitos paslaugos, kurios sudarė mūsų sąrašą, bet čia yra labai gera priežastis.

Už kuklią kainą „ZenMate“ suteikia jums „OpenVPN“ šifravimas, a griežta nulio registravimo politika, ir daugiau nei 290 serverių 30 šalių. P2P eismas leidžiamas, net jei nėra atskiro kankinimo profilio, ir greitis yra pakankamai greitas HD transliacijai be klausimų.

Taip pat yra nužudyti jungiklį, todėl neištrinsite neskelbtinų duomenų, jei nutrūks jūsų ryšys. Anksčiau tai nutikdavo dažnai – tačiau po tam tikrų patobulinimų „ZenMate“ yra stabilesnė nei bet kada.

Jei jums svarbus tiesioginių pokalbių palaikymas, „ZenMate“ VPN tikriausiai nuvilia, nes siūlo tik bilietų sistema. Vis dėlto galite tikėtis laiku ir išsamių atsakymų iš draugiško personalo.

Mums patinka, kad VPT tiekėjai tobulėja. „ZenMate“ yra vienas iš tų teikėjų – su masiškai patobulinus bendrą paslaugą, šis VPT išaugo tiek, kad nusipelnė vietos tarp geriausių 2023 m.

Nenaudokite, jei:

 • Transliavimui jums reikia VPN. „Zenmate“ tikrai suteikia jums prieigą prie „Netflix“.

Pažiūrėkite, ką visa „ZenMate“ siūlo nemokamai 7 dienų bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išbandykite „Zenmate VPN“ dabar!

Pažiūrėkite, ką galvoja ekspertai ir vartotojai „ZenMate“ mūsų apžvalgoje.

Geriausi VPT: greito palyginimo lentelė

Nemokamas bandymas Pinigų gražinimo garantija Suderinamos srautinio perdavimo paslaugos
„NordVPN“ 30 dienų 440+, įskaitant „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“
„ExpressVPN“ 30 dienų „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“
„CyberGhost“ 24 valandos 45 dienos „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..
„Surfshark“ 30 dienų „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir dar daugiau.
„PrivateVPN“ 7 dienos 30 dienų „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.
„IPVanish“ 7 dienos „Netflix“, „BBC iPlayer“
„Hotspot“ skydas 7 dienos 45 dienos „Netflix“ (nors ne JAV katalogas), „BBC iPlayer“
„UltraVPN“ 30 dienų „Netflix“, „Hulu“ ir „HBO GO“
VyprVPN 30 dienų „Netflix“ ir „BBC iPlayer Hulu“ bei „Amazon Prime Video“ ir dar daugiau.
„ZenMate“ 7 dienos 30 dienų „Netflix“

Geriausios VPN paslaugos pasirinkimas: kaip mes reitinguojame & Palyginti šie VPN

Yra šimtai VPN paslaugų, ir kiekviena jų teigia, kad puikiai tinka jūsų poreikiams. Pasirinkti geriausią VPN gali būti sunku. Mūsų nuodugniose rekomendacijose atsižvelgiama į svarbiausius kriterijus, suteiks jums visą informaciją, kurios jums prireiks teisingam pasirinkimui.

Saugumas

Du pagrindiniai VPN aspektai yra šie privatumas ir saugumas. Jums bus sunku rasti tiekėją, kuris nesiūlo jo popieriuje – bet realybėje viskas gali būti kitaip.

A VPN su patikrinta nerašymo politika užtikrina, kad jūsų skaitmeninis pėdsakas būtų saugus. Neregistravimo politika reiškia, kad nė vienas iš jūsų duomenų nėra renkamas, saugomas ar dalijamasi kol naršote. Tai apsaugo jus nuo smalsių akių ir išsaugo jūsų privatumą, todėl tai yra vienas iš pagrindinių kriterijų mūsų VPN reitinguose.

Greitis

Kitas privalomas geriausio VPN recepto ingredientas yra greičiu. Naudojant VPN reiškia, kad srautas siunčiamas per papildomus serverius, o tai daro įtaką jūsų greičiui. Kiekvienas VPN tam tikru būdu sulėtins jus; tikras klausimas yra kiek. greičiausias VPN paslaugas mažiausią įtaką jūsų ryšio kokybei. Jie leis jums naršyti, torrent ir srautui be erzinančio vėlavimo ar buferio.

Tikrai greitas VPT taip pat gali padėti jums įveikti IPT kliūtis. Galite pasiekti didesnį greitį, nei pradėjote.

Srautas

Kalbant apie transliacija, VPT yra populiarus sprendimas norint pasiekti visą turinį tokiose platformose kaip „Netflix“, Hulu, BBC iPlayer, ir DAZN. Tokios platformos riboja jų aptarnavimą atsižvelgiant į jūsų regioną, tačiau prisijungę prie tinkamo VPN serverio galite atverti duris mėgstamiausioms laidoms.

Kankinantis

VPN taip pat naudingi kankinantiems gerbėjams – ypač tose šalyse, kur torrentai yra draudžiami. Net jei laikysitės taisyklių (rekomenduojame tai padaryti), kankinimasis be papildomos apsaugos gali jus apvogti gobšiems autorių troliams ir įsilaužėliams.

P2P jungtys nėra saugios, bet tai galite pakeisti naudodami a geras VPN kankinimui. Autorius maskuoti tikrąjį IP adresą ir slėpti srautą po šifravimo sluoksniu, išvengsite visų grėsmių, atsirandančių atsisiųsdami torrentus, mėgaudamiesi privalumais. Palygindami VPN, mes patikrinome tokias viliojančias funkcijas kaip P2P profiliai, SOCKS5 tarpiniai serveriai ir lengvas sąranka su torrent klientais.

Cenzūra

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – pakalbėkime cenzūra. Jūs žinote, kad nusipirkote patikimą paslaugų teikėją, kai jūsų VPT dirba šalyje, kuri aktyviai bando jį užblokuoti. Tyrimo metu mes pažvelgėme ypatumai ir papildomų trikčių nustatymai. Populiariausios VPN paslaugos mūsų bendrame sąraše pasitvirtino cenzūros sunkiems regionams patinka Kinija, Iranas, ir JAE.

Daugybė kitų veiksnių turėjo reikšmingą įtaką mūsų galutinėje įskaitoje. Jie apima serverio tinklo dydis, šifravimas, saugos ypatybės, naudojimo paprastumas, ir žinoma – kaina. Mes negailėjome lėšų tyrinėdami kiekvieną VPN apžvalgų ir testų detalę.

Geriausios VPN paslaugos: dažnai užduodami klausimai

Nemokamas ir mokamas VPN: saugūs nemokami VPT?

Ar VPN yra teisėtas naudoti?

Ar saugu naudoti VPN??

Kaip naudoti VPN?

Kiek kainuoja VPN? Ar galiu gauti gerą pigią VPN??

Ar galiu vietoj VPN naudoti „Tor“ ar tarpinį serverį??

Koks yra geriausias mano įrenginio / programinės įrangos / operacinės sistemos VPN?

Nemokamas ir mokamas VPN: saugūs nemokami VPT?

Galima teigti, kad neturėtumėte pirkti savo teisės į privatumą internete. Nors mes su tuo sutinkame teoriškai, mes taip pat turime susidurti su realybe.

VPT tiekėjai siūlo paslaugą mainais už ką nors. Ir kai tai nėra pinigai, tai yra daug blogiau. Nėra tokio dalyko, kaip tikrai nemokamas: yra tikimybė, jei nemokėsite už produktą, tu esi produktas.

Deja, dauguma nemokamų VPT turi rimtų apribojimų ir kelia rimtą grėsmę vartotojų privatumui ir saugumui. Nuo lėto greičio ir pralaidumo apribojimų iki erzinančių skelbimų ir net jūsų duomenų pardavimo, yra daugybė svarbių priežasčių vengti nemokamų VPN..

Paimkime, pavyzdžiui, Hola. Ši nemokama VPN paslauga iš esmės yra pašlovintas įgaliotasis serveris, kuris naudoja vienodų failų mainus, kad nukreiptų naudotojų srautą. „Hola“ ne tik dalijasi pralaidumu, bet ir renka ir registruoja beveik visus naršymo sesijos duomenis. Jų „privatumo politikoje“ tai net nurodyta jis dalinsis jūsų duomenimis su trečiosiomis šalimis, filialais ir partneriais.

Ne visi nemokami VPN yra blogi. Griežtai išbandėme dešimtis nemokamų paslaugų ir radome kai kurie nemokami VPN, kuriuos saugu naudoti. Bet ar to pakanka??

Kai pasižiūri papildomą mokamą VPN pasiūlymą, tikriausiai nenorėsite nemokamos paslaugos. Tai paprasta – jei norite tokio teikėjo garantuoti savo privatumą ir suteiks jums reikalingus serverius ir funkcijas, geriau sumokėti keletą dolerių, nei nusivilti gavus nemokamą VPN.

Atminkite, kad pasinaudoję šia galimybe galite žymiai sumažinti bendras mokamo VPN išlaidas nuolaidų pasiūlymai ir kuponų kodai. Tokiu būdu už papildomą kišenę galite gauti aukščiausios kokybės paslaugą – abipusiai naudinga situacija!

Daugelis geriausių VPN paslaugų taip pat siūlo nemokamus bandymus, kad galėtumėte Išbandykite jų paslaugą nemokamai. Daugelis jų taip pat siūlo pinigų grąžinimo garantijas, taigi, norėdami įsitikinti, ar esate patenkinti paslauga, galite išbandyti nerizikingai..

Ar VPN yra teisėtas naudoti?

Kadangi VPT gali būti naudojami neteisėtai veiklai palengvinti, daugelis mano, kad pati programinė įranga prieštarauja įstatymams. Tai netiesa.

95,9% šalių yra teisėta naudoti VPN. VPN naudojimas yra neteisėtas (arba patenka į pilką plotą):

 • Kinija
 • Irakas
 • Iranas
 • Rusija
 • Baltarusija
 • Turkija
 • Omanas
 • JAE

Naudojimasis VPN yra įprasta praktika. Daugelis kompanijų juos naudoja, kad apsaugotų neskelbtinus duomenis, sumažintų įsilaužimo riziką ir atliktų rinkos tyrimus įvairiose šalyse.

Paslėpti už VPT, atliekant nusikalstamas veikas, yra neteisėta. Bet tai nėra paties VPN problema – ypač kai milijonai naudojasi šiomis paslaugomis saugumui ir privatumui užtikrinti.

Ar saugu naudoti VPN??

VPN yra saugu naudoti daugelyje šalių. Tačiau jūs esate atsakingi už tai, kad laikytumėtės taisyklių ir nepatektumėte į bėdą.

Tačiau galite rizikuoti, jei:

 • Jūs naudojate ne vyriausybės leidžiamą VPN toje šalyje, kurioje vyriausybė įgalioja, kuriuos VPN leidžiama naudoti
 • „Torrent“ naudojate autorių teisių saugomą medžiagą naudodamas VPN, kuris saugo žurnalus arba neturi nužudymo jungiklio.

Kaip naudoti VPN?

Šiais laikais, naudoti VPN yra taip paprasta, kaip atsisiųsti programinę įrangą iš savo teikėjo svetainės ir ją įdiegdami. Paprastai sąranka trunka vos kelias minutes.

Daugelis VPN paslaugų yra patogios vartotojui, su intuityviomis sąsajomis ir paprastomis instrukcijomis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai iš sąrašo pasirinkti saugų serverį – arba tegul VPN programa pasirenka optimalią vietą jei ji turi greitas prijungimas bruožas.

Jei neturite jokios patirties su VPN, nesijaudinkite! Tai daug lengviau, nei atrodoypač jei susipažinote su išsamiu mūsų pradedančiųjų vadovu.

Kiek kainuoja VPN? Ar galiu gauti gerą pigią VPN??

Laimei, „premium VPN“ neteikia „premium“ kainų. Nors mėnesinės prenumeratos yra brangios, jei investuojate į ilgalaikį planą, turbūt mokėsite 3–7 USD per mėnesį ekvivalentą..

Tiesą sakant, jūs galite gauti aukštos kokybės VPN paslaugą už mažiau nei 3 USD / mėn!

Taip pat verta paminėti, kad daugelis VPN siūlo nemokamą bandomąją versiją, todėl galite patikrinti, ar jų paslauga atitinka jūsų saugos ir srautinio perdavimo poreikius.

Daugelis taip pat turi pinigų grąžinimo garantijų grąžinimo politiką. Priklausomai nuo to, kokią paslaugą pasirinksite, per 7–45 dienas turėsite atšaukti savo paslaugą be rizikos, jei nesate patenkintas.

Taip pat galite sutaupyti užsiprenumeravę naudodamiesi mūsų pasiūlymais ir kuponų kodais.

Ar galiu vietoj VPN naudoti „Tor“ ar tarpinį serverį??

„Tor“, tarpiniai serveriai ir VPN yra trys visiškai skirtingos programinės įrangos tipai, kurie kartais naudojami tam pačiam naudojimui. Pažvelkime atidžiau.

Tor (trumpai Svogūnų maršrutizatorius) naudojasi anonimizuojančiu tinklu, kuris atmeta jūsų ryšį per kelis savanorių serverius. Nors šis procesas apsunkina jūsų (ir jūsų duomenų) stebėjimą, tai jus sulėtins. „Tor“ tema yra labai sudėtinga, todėl jei norite sužinoti daugiau informacijos ir patarimų, skaitykite mūsų galutinį „Tor“ vadovą.

Palyginti su VPN, „Tor“ turi savo trūkumų. Nors ja galima laisvai naudotis, ji teikia silpnesnį šifravimą ir lėtesnius ryšius. Geriausias žingsnis yra kartu naudoti „Tor“ ir VPN ir pasinaudokite visais privalumais. Stabilus VPN pašalina „Tor“ trūkumus, o „Tor“ dar labiau pagerina jūsų privatumą.

Tai pasakė, ne visi VPN suderinami su „Tor“. Kad jis veiktų, jums reikia tokio VPN, kaip „NordVPN“, kuris siūlo specializuotas „Tor“ per VPN serverius.

Tarpinių paslaugų teikimas Turite vieną pranašumą prieš VPN: jie siūlo greitą greitį (ir slepia jūsų IP adresą). Tačiau jie neturi jokių kitų saugos funkcijų, nešifruoja jūsų duomenų ir net nesiūlo sąsajos.

Šios funkcijos reiškia, kad tarpiniai serveriai nėra saugūs ir nėra lengva jais naudotis. Tačiau jie gali pagerinti jūsų ryšio greitį, jei privatumas jums nerūpi.

Iš viso yra šimtai įgaliotinių, todėl svarbu pasirinkti tinkamą. Dar geriau, investuokite į greitą, pigų VPT naudokitės papildoma apsauga ir privatumu, pasiekdami didelį greitį.

Pastaba: „vpnMentor“ teikia a nemokamas tarpinis serveris! Nesinaudokite juo, jei skubate ir neturite laiko pasirinkti.

Koks yra geriausias mano įrenginio / programinės įrangos / operacinės sistemos VPN?

Ta pati VPN paslauga gali turėti keletą skirtingų versijų, atsižvelgiant į tai, kuriai platformai ji skirta. Pavyzdžiui, net jei jūsų VPN sistemoje „Windows“ yra nepriekaištingas, jūsų mobilioji programa gali būti sugedusi ir nestabili jūsų telefone.

Iš tikrųjų, nėra tokio VPN teikėjo, kuris būtų geriausias kiekvienam įrenginiui, programinei įrangai ar operacinei sistemai. Jei norite padaryti teisingą pasirinkimą, turėsite atlikti keletą tyrimų ir rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius VPN.

Žemiau galite rasti mūsų reguliariai atnaujinami visų pagrindinių platformų rinkiniai:

 • „Windows“
 • „Mac“
 • „iOS“, „iPhone“, „iPad“
 • „Android“
 • „Chrome“
 • „Firefox“
 • „Safari“
 • „Apple TV“
 • Išmanieji televizoriai
 • Kodi
 • Ugnies TV lazdelė
 • PS4
 • Maršrutizatoriai
 • Roku