سریعترین مشتری های BitTorrent در سال 2020

بعضی اوقات ، تجربه تورنت یکپارچه و کارآمد می تواند به سادگی انتخاب مشتری مناسب BitTorrent باشد. اما با وجود تعداد زیادی مشتری موجود ، انتخاب فرد می تواند کمی غرق باشد.

این که آیا شما یک مشتری BitTorrent دارای ویژگی های سنگین را دوست دارید یا یک فرد سبک و تمیز است ، چند ویژگی مهم برای جستجوی آن وجود دارد.

مشتری BitTorrent شما باید باشد سریع ، رایگان ، قابل اعتماد و با کاربرد آسان, با سازگاری مناسب دستگاه. بسته به اولویت های خود ممکن است شما نیز بخواهید توابع جستجو داخلی و آزادی از تبلیغات.

البته به یاد داشته باشید ، مهم نیست که مشتری BitTorrent چقدر خوب باشد ، تورنت هنوز هم می تواند با خطرات مختلفی همراه باشد. از جانب به طور ناآگاهانه نرم افزارهای مخرب را بارگیری می کنید به دسترسی تصادفی به مطالب دارای حق چاپ, شما می توانید خود را در مشکل جدی فرود بیاورید.

از همین رو توصیه می کنیم همیشه با VPN torrent کنید. VPN مناسب می تواند دستگاه خود را از بدافزار محافظت کنید و همچنین مطمئن شوید که از هرگونه اقدام قانونی محافظت می کنید باید تورنت اشتباه بشه.

در ادامه بخوانید تا دریابید که کدام مشتریهای BitTorrent ما سریعترین آنها را پیدا کرده ایم. ما همچنین بررسی خواهیم کرد که چرا همیشه باید از VPN هنگام تورنت و گفتگو استفاده کنید بهترین VPN برای تورنت طبق آزمایشات ما.

1. uTorrent

سریعترین مشتری های BitTorrent در سال 2020

 • برنامه بسیار سبک
 • بارگیری سریع
 • استفاده کم از CPU
 • بارگیری های برنامه ریزی شده

uTorrent ، که هم اکنون توسط پروژه BitTorrent اداره می شود ، است مفیدترین مشتری موجود در خارج از چین در نظر گرفته شد. این عمدتا به دلیل استفاده کم از CPU و بهره وری کلی. کل برنامه به معنی کمتر از 2MB است از منابع رایانه ای غیرضروری استفاده نمی کند.

یکی از ویژگی های مفید آن این است که به کاربران امکان می دهد تعداد زیادی بارگیری تورنت را برنامه ریزی کنید. جدا از سازگاری با رایانه های Mac OS ، Windows و Linux ، در Android نیز موجود است. این بدان معنی است که شما می توانید فیلم ها ، آهنگ ها یا بازی های بزرگ را مستقیماً در دستگاه همراه خود بارگیری کنید.

اگرچه رایگان است, پر از تبلیغات است. کاربران همچنین در گذشته شکایت کرده اند که معمولاً با نرم افزارهای دیگر همراه است به این معنی که اگر شما مراقب نیستید ، می توانید به ناخواسته چیزی را که انتظار ندارید در هنگام تنظیم اولیه نصب کنید ، نصب کنید.

  5 VPN ที่ดีที่สุดสำหรับชิลี - เพื่อความปลอดภัยการสตรีมและความเร็วในปี 2020

2. qBittorrent

تصویر qBittorrent

 • رایگان
 • بدون آگهی
 • رابط کاربری گرافیکی ساده (GUI)
 • به 70 زبان موجود است

qBittorrent که توسط بسیاری معتبرترین گزینه برای uTorrent در نظر گرفته شده است ، کاربران را در اختیار کاربران قرار می دهد چشم انداز ساده و مرتب همراه با استفاده کارآمد از CPU. این بدان معنی است که می توانید همزمان با سایر نرم افزارهای موجود در رایانه خود از آن استفاده کنید.

همینطور است کاملاً رایگان برای استفاده و بدون هیچ گونه تبلیغات پریشان. در حال حاضر توسط داوطلبان توسعه یافته و صرفاً در کمکهای مالی زنده مانده است. qBittorrent در حال حاضر در رایانه های لینوکس ، Mac OS و ویندوز در دسترس است ، qBittorrent خدمات عادی را ارائه می دهد که انتظار دارید از بیشتر مشتری ها مانند صف تورنت ، فیلتر IP و اولویت بندی تورنت پیدا کنید..

افت عمده این است در حال حاضر با دستگاه های تلفن همراه در حال اجرا در iOS و Android سازگار نیست.

3. BitTorrent

سریعترین مشتری های BitTorrent در سال 2020

 • برنامه سبک
 • بارگیری سریع و برنامه ریزی شده
 • برای دستگاه های تلفن همراه در حال اجرا در Android موجود است
 • تبلیغات بسیار زیاد است

بسیاری از کاربران گاهی تعجب می کنند چرا BitTorrent برنامه خود را در کنار uTorrent اجرا می کند. در ابتدا اختلافات جزئی وجود داشت ، اما در نسخه های اخیر مشاهده شده است که آنها بیشتر شبیه به هم می شوند.

BitTorrent است برای سیستم عامل های Mac ، Windows و Android موجود است. کاربران دارای دستگاه های تلفن همراه با اندروید می توانند آن را نصب کرده و فیلم ها و لیست های پخش دلخواه خود را بارگیری کنند.

مانند uTorrent, برنامه BitTorrent با تبلیغات پر شده است. این منبع اصلی درآمد آن برای حفظ پروژه است.

4. Tixati

تصویر Tixati

 • 100٪ رایگان و بدون تبلیغات
 • بدون جاسوس افزار
 • نصب آسان و سریع
 • مدیریت و گزارش پهنای باند دقیق

Tixati بخاطر محبوبیت بسیار زیاد است ویژگی های قدرتمند مانند پشتیبانی از لینک های آهنربا ، فیلتر IP و برنامه ریزی رویداد (بارگیری) که در پشت رابط کاربری بسیار ساده و آسان برای استفاده پنهان است (UI).

برای کاربران ویندوز و لینوکس ، Tixati است به راحتی و سریع قابل نصب میباشد عمدتا به دلیل کوچک بودن کاربران معمولاً این موضوع را در نظر می گیرند بطور قابل توجهی سریعتر نسبت به سایر مشتریان BitTorrent. این استفاده کاملاً رایگان است و هیچ تبلیغی را به کاربران منتقل نمی کند ، زیرا این امر فقط به کمک های مالی متکی است.

  Factom - ใช้ Blockchain เพื่อช่วยเหลืออุตสาหกรรมสินเชื่อที่อยู่อาศัย

تنها نکته منفی این است که فقط در دسترس کاربران بومی ویندوز و لینوکس است سیستم عامل مک, کاربران آیفون یا اندروید از روی خوش شانسی نخواهند بود.

5- انتقال

تصویر BitTorrent Client Screenshot

 • استفاده از حافظه بسیار کم است
 • ردیابی استفاده وجود ندارد
 • بدون تبلیغات شخص ثالث
 • رمزگذاری سطح بالا

مشتری BitTorrent Transmission است محبوب در میان مک و ویندوز کاربران آنطور که اکثراً در نظر گرفته می شوند بهترین برای سیستم عامل Mac. بزرگترین فایده این است که از حافظه سیستم بسیار کمی استفاده می کند – به طور کلی در نظر گرفته می شود کمترین کل مشتری های BitTorrent را مصرف کنید.

انتقال در حال حاضر در Android ، iOS یا Windows Mobile وجود ندارد شما نمی توانید آن را در دستگاه های تلفن همراه اجرا کنید.

چرا باید همیشه از VPN برای تورنت استفاده کنید

اگرچه پروتکل BitTorrent یک راه حل خارق العاده برای بارگیری پرونده های بزرگ است ، اما شما برای تهیه فایل های قانونی و ایمن به سایر کاربران متکی هستید..

حقیقت این است ، فوق العاده مخفی کردن نرم افزارهای مخرب در داده های تورنت آسان. بدافزار می تواند باشد به عنوان یک دانلود بی ضرر مبدل شده است یا در بسته نرم افزار پنهان است.

بیشتر مواقع غیر از این ، شما نمی دانید که بدافزار را بارگیری کرده اید تا اینکه خیلی دیر نشده است. در بسیاری موارد ، جاسوس افزارها در مخفی کردن خود بسیار کارآمد هستند ممکن است هرگز بدانید که اصلاً جاسوسی نمی شوید.

یکی دیگر از مشکلات احتمالی تورنت این است خطر مشکل قانونی اگر به طور تصادفی مطالب دارای حق چاپ را بارگیری کنید.

تورنت به خودی خود غیرقانونی نیست. این فقط زمانی غیرقانونی می شود که از آن برای پخش محتوا که مشمول حق چاپ باشد استفاده می شود. از آنجا که همیشه ساده نیست که دقیقاً آنچه را که شما torrent می کنید آسان باشد ، بارگیری چنین محتوا به صورت تصادفی یک امکان واقعی است.

مسئله قانونی بودن برخی کشورها را به سمت خود سوق داده است سایتهای تورنت ممنوعیت پتو در تلاش برای جلوگیری از پخش محتوای محافظت شده است.

اگر در یکی از این کشورها زندگی می کنید ، ممکن است لازم باشد از یک VPN استفاده کنید تا در وهله اول بتوانید به سایت های تورنت دسترسی پیدا کنید.

  5 بهترین VPN برای تایوان - سریعترین ، امن ترین و ارزانترین قیمت در سال 2020

VPN ها قادر به دور زدن geoblocks های دولتی هستند.

آنها می توانند شما را پنهان کنند آدرس IP و ترافیک خود را دوباره جابجا کنید از طریق سرور خصوصی در کشور دیگری که تورنت ممنوع نیست. به نظر می رسد که از آن کشور به سایت دسترسی پیدا می کنید و به شما امکان می دهد دور زدن محدودیت جغرافیایی.

یک VPN همچنین می تواند شما را از خطرات مختلف مرتبط با تورنت محافظت کند. و همچنین با پوشاندن آدرس IP خود ، a VPN تمام ترافیک شما را رمزگذاری می کند. این بدان معنی است که فعالیت های تورنتان خواهد بود کاملاً خصوصی و پنهان.

این امر نه تنها می تواند شما را از هرگونه اقدام قانونی محافظت کند ، بلکه اطمینان می دهد که داده های حساس – مانند آدرس IP و مکان شما – از سایر کاربران موجود در swarm شما مخفی می شود. این می تواند شما را از هرگونه تهدید سایبری محافظت می کند مانند یک حمله DDoS.

بهترین VPN ها نیز همراه هستند مسدود کننده های مخرب و نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم. نرم افزار ضد بدافزار می تواند به سایتها و پرونده های مشکوک هشدار دهید یا آنها را به طور کامل مسدود کنید, برای جلوگیری از بارگیری هر چیز خطرناک.

بهترین VPN برای تورنت

هنگام انتخاب VPN برای BitTorrent ، مطمئن شوید که سرویس انتخابی شما دارای ویژگی های زیر است:

 • سرورهای دوستدار P2P
 • سرعت رعد و برق سریع
 • خط مشی مربوط به سیاههها نیست
 • نرم افزار مسدود کننده نرم افزارهای مخرب
 • پهنای باند نامحدود

NordVPN توصیه برتر ما است وقتی صحبت از تورنت می شود در کنار سرورهای بهینه سازی تورنت, NordVPN دارد قابلیت های عالی برای رفع انسداد و سرعت فوق العاده سریع شما برای بارگیریهای یکپارچه نیاز دارید.

NordVPN همچنین از شما محافظت می کند رمزگذاری درجه نظامی و نرم افزار ابتکاری CyberSec. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد NordVPN را در نظرات کاربران واقعی ما بخوانید.

اکنون با NordVPN شروع به تورنت کنید!

خلاصه و خواندن بیشتر

بهترین مشتری های BitTorrent سریع ، قابل اعتماد و کارآمد هستند. با این حال ، تنها راه برای ایمن ماندن هنگام بذر ، تورنت با یک VPN است.

اگر می خواهید گزینه های بیشتری برای VPN انتخاب کنید ، در اینجا لیست ما از بهترین VPN برای BitTorrent وجود دارد.

در بودجه؟ همچنین برخی از VPN های رایگان برای تورنت وجود دارد.

هنگامی که VPN خود را مرتب کردید ، فراموش نکنید که راهنمای ما برای تورنت با خیال راحت و ناشناس را بررسی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me