CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

جای تعجب نیست که CyberGhost و NordVPN اغلب علیه یکدیگر جمع می شوند – آنها رقبای طبیعی هستند.

با هر دو به طور مداوم در سه گروه برتر قرار می گیرند در بسیاری از لیست های آنلاین – از جمله بهترین رتبه بندی های کلی VPN – نبرد بین آنها شدید است. در نگاه اول, NordVPNدر تعداد خام و ویژگی های اضافی از مزیت آن استفاده می کند, ولی CyberGhostعقب نیست ، با خودش شبکه های عظیم و برنامه های بسته بندی شده با ویژگی.

آیا آنها واقعاً نزدیک هستند یا اینکه یک VPN می تواند دیگری را با قاطعیت جابجا کند? پاسخ این سؤال (و بسیاری موارد دیگر) را در این مورد دریافت خواهید کرد مقایسه عمیق CyberGhost و NordVPN.

ما می خواهیم نگاهی عمیق تر به چگونگی کرایه هر VPN به روش هایی که مهم ترین آنها هستند ، بیاندازیم. این را بخاطر بسپار ، این را بخاطر بسپار که ما نمی توانیم همه چیز را در اینجا کاملاً پوشش دهیم. برای دستیابی کامل به این دو سرویس VPN پیشرو ، حتماً این کار را انجام دهید جزئیات ما را بررسی کنید بررسی CyberGhost و بررسی NordVPN.

فهرست مطالب

 1. جریان
 2. تورنت
 3. هزینه
 4. راحتی در استفاده
 5. سازگاری
 6. سرعت
 7. سرورها و شبکه
 8. حریم خصوصی و امنیت
 9. حکم نهایی

CyberGhost در مقابل NordVPN – دسته بندی ها

قبل از اینکه به مقایسه بیاییم ، بیایید نگاهی بیندازیم هشت دسته اصلی براساس.

دو مورد اول هستند جریان و تورنت, در اینجا خواهیم دید که CyberGhost و NordVPN چقدر خوب با محتوای محدود جغرافیایی و پروتکل BitTorrent کار می کنند.

در مرحله بعد ، ما برچسب قیمت و رابط را مقایسه خواهیم کرد. هزینه و راحتی در استفاده بخش هایی است که در آن خواهید یافت که VPN معاملات بهتری دارد و تجربه بصری بیشتری را ارائه می دهد.

اگر می بینید که CyberGhost و NordVPN چقدر خوب با دستگاه شما کار می کنند یا به شماره و عملکرد شبکه کنجکاو نیستید ، از دست ندهید سازگاری ، سرعت, و شبکه سرور دسته بندی ها. ما لیست های کاملی برای شما آماده کرده ایم – از کل پشتیبانی از سیستم عامل و نتایج تست سرعت به شکلی کامل از هر VPN موجود در حال حاضر سرورها و مکانها.

آخرین و مهم نیست ، خواهیم دید که VPN بهتری را ارائه می دهد حریم خصوصی و امنیت. علاقه مند به جزئیات دقیق تر خط مشی رازداری ، رمزگذاری ، پروتکل, و ویژگی های امنیتی? اگر چنین است ، این دسته برای شما ضروری است.

اکنون زمان آن رسیده است که به مشاغل بپردازیم. بیایید ببینیم CyberGhost یا NordVPN رهبری را بر عهده دارد!

1. جریان

یک VPN قابل اعتماد می تواند به شما کمک کند جریان فیلم ها ، نمایش ها و سایر مطالب مورد علاقه خود را از هر نقطه و بدون محدودیت جغرافیایی در راه خود پخش کنید.

کلمه کلیدی در اینجا “قابل اعتماد” است. هر VPN برای پخش بدون دردسر ایده آل نیست – اما خوشبختانه, هم CyberGhost و هم NordVPN چیزهای زیادی برای ارائه دارند در این گروه.

وقتی صحبت از نتفلیکس می شود, آزمایشات گسترده ما نشان داد که NordVPN یک قهرمان مطلق برای پخش این سرویس محبوب است. ما می توانیم از کاتالوگ های ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، فرانسه ، ژاپن و برزیل لذت ببریم – به عبارت دیگر ، NordVPN ما را به دسترسی جهانی Netflix نزدیک کرد.

دو دلیل اصلی برای این نتایج عالی وجود دارد – ویژگی های ویژه جریان و انتخاب عظیمی از سرورها.

SmartPlay یک NordVPN اختصاصی اضافی است, که به طور خودکار اتصال شما را بهینه می کند هنگام تلاش برای دسترسی به محتوایی که به طور معمول در محل شما مسدود شده است. این باعث می شود NordVPN بسیار آسان برای استفاده برای جریان تقریبا هر چیزی که شما می خواهید.

NordVPN تنوع چشمگیر سرور ارائه می دهد, با 1600+ سرور فقط در ایالات متحده – بنابراین هر وب سایت یا خدماتی مستقر در ایالات متحده که بعد از آن هستید ، احتمال دارد که به سرعت گزینه مناسبی پیدا کنید. سایر مکان های قابل توجه شامل موارد زیر است انگلستان (680+ سرور), کانادا (420+ سرور) ، آلمان (230+ سرور) ، استرالیا (220+ سرور) ، فرانسه (180+ سرور), و ژاپن (110+ سرور).

این ترکیب برنده به NordVPN اجازه می دهد تا به طور مداوم با آن کار کند Hulu ، HBO ، Showtime ، iPlayer BBC ، Video Prime Amazon, و بسیاری از جریانهای دیگر.

آیا CyberGhost می تواند مطابقت داشته باشد یا حتی این تطبیق پذیری را ضرب و شتم کند? به نظر می رسد در ابتدا ، به لطف پروفایل جریان اختصاصی. این VPN دارای سرورهای ویژه ای است که برای انواع جریان های محبوب و نه چندان آشنا بهینه شده است. بهترین قسمت این است که می توانید آنها را مستقیماً از برنامه مشاهده کنید.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

CyberGhost دروغ نمی گوید – ما قادر به تماشای Netflix ایالات متحده و آلمان بدون هیچ مشکلی بودیم, اگرچه موفقیت ما در نتفلیکس فرانسه به دلیل سرعت لرزان فقط متوسط ​​بود.

مانند NordVPN ، می توانید برای دسترسی به CyberGhost حساب کنید Hulu ، iPlayer بی بی سی و آمازون نخست فیلم. نمایه جریان ، سرورهای در حال کار را برای انواع دیگر سیستم عامل ها نیز فراهم می کند.

گفتنی است ، CyberGhost برای Netflix کمی انعطاف پذیر است, و آن تلاش می کند انواع مختلفی از سرور را ارائه دهد در برخی کشورها. به عنوان مثال ، اعداد در ایالات متحده (680+ سرور)) و UK (300+ سرور) عالی هستند ، اما هنوز خیلی عقب از NordVPN هستند. روند ادامه دارد استرالیا (60+ سرور) و ژاپن (30+ سرور), اما CyberGhost جلو می رود آلمان (600+ سرور) و فرانسه (سرورهای 320+).

برنده برای جریان: NordVPN

هر دو VPN اصول اولیه را با سهولت پوشش می دهند و هر کدام از نقاط قوت خود برای محتوا در کشورهای خاص هستند. CyberGhost برای پروفایل عالی جریان خود امتیازات اضافی کسب می کند. با این حال ، NordVPN به لطف دسترسی بهتر Netflix و لیست سرورهای طولانی تر در بیشتر کشورها ، این برد را کسب می کند.

جریان را با NordVPN امتحان کنید!

2. تورنت

تورنت ها بسیار محبوب هستند ، و همچنین خطر امنیتی بزرگ اگر از خود محافظت نمی کنید استفاده از VPN راهی سریع و آسان برای انجام این کار است ، اما دوباره, شما به یک مورد نیاز خواهید داشت که در واقع کار را انجام می دهد.

خبر خوب این است که CyberGhost و NordVPN هم از ترافیک P2P پشتیبانی می کنند – بنابراین وقتی می خواهید تورنت را بارگیری کنید ، تعجب ناخوشایند نخواهید داشت. و شباهت های بسیار بیشتری در اینجا وجود دارد:

هر دو VPN به اتصالات P2P در سرورهای خاص اجازه می دهند, مخالف کل شبکه است. نگران نباش – شما هنوز هم انتخاب زیادی می کنید.

  5 بهترین VPN برای The Pirate Bay - سریعترین و سریعترین سال 2020

CyberGhost در بیش از 25 کشور جهان به شما سرورهای دوستانه P2P می دهد, در یک پروفایل تورنت مرتب از هم جدا شد. NordVPN همچنین دارای یک برگه اختصاصی P2P است, که بخشی از دسته سرورهای تخصصی است. در اینجا ، شما می توانید انتخاب کنید بیش از 40 کشور, در کل 4،400+ سرورهای torrenting.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

با استفاده از NordVPN ، می توانید به سرورهای مناسب P2P در بسیاری از مکان ها – از جمله آن ، وصل شوید ایالات متحده, سنگاپور, و هنگ کنگ. در حال حاضر ، شما این کشورها را در پروفایل torrent CyberGhost پیدا نمی کنید. کانادا و ژاپن به ترتیب نزدیکترین برای کاربران در آمریکا و آسیای جنوب شرقی هستند.

باز هم ، تطبیق پذیری با NordVPN بسیار بهتر است. ولی دقت، درستی این مزیت بزرگتر در این دسته است. NordVPN به شما امکان می دهد تا یک سرور خاص P2P را از لیست انتخاب کنید, در حالی که CyberGhost فقط به شما امکان می دهد کشور را انتخاب کنید ، با سرورهایی که به طور خودکار برای شما انتخاب می شوند.

Proxies SOCKS5 یکی دیگر از ویژگی های مورد نظر در NordVPN است ، اما نه CyberGhost. NordVPN پروکسی SOCKS5 را به عنوان بخشی از اشتراک شما ارائه می دهد – می توانید آنها را در سرویس گیرنده torrent خود پیکربندی کرده و از آنها به عنوان یک سرویس مستقل استفاده کنید ، یا همراه با VPN خود برای یک لایه محافظت بیشتر.

برنده تورنتینگ: NordVPN

CyberGhost و NordVPN تورنت آسان ، قابل اعتماد و تعداد خوبی از مکان های P2P را ارائه می دهند. اما یکی از آنها برجسته است: NordVPN حضور بهتر سرور ، آزادی بیشتر در انتخاب سرورهای مورد نظر و ارزش اضافی را برای کاربران تورنت پیشرفته با پروکسی SOCKS5 ارائه می دهد..

Torrenting را با NordVPN امتحان کنید!

3. هزینه

وقتی صحبت از قیمت گذاری می شود ، CyberGhost و NordVPN تقریباً یکسان هستند.

شما تفاوت در تعداد یا طول اشتراک ها پیدا نخواهید کرد. هر دو VPN در حال حاضر با برنامه های ماهانه ، سالانه ، دو ساله و سه ساله همراه هستند. شما بسته کامل را بدون توجه به انتخاب خود دریافت کنید – این بدان معنی است که همه سرورها و ویژگی ها. تنها استثنا IP اختصاصی است – یک اختیاری اضافی (و البته گرانقیمت) با VPN.

تخفیف های CyberGhost و NordVPN نیز بسیار مشابه هستند. هر دو VPN برای برنامه ماهانه خود از انتهای بالاتر شروع می کنند ، و در برنامه های طولانی تر پس انداز زیادی دارند. اگر با اشتراک طولانی مدت راحت نیستید, یک ماه NordVPN تقریباً 11٪ ارزانتر از CyberGhost است.

شکارچیان معامله قطعاً باید از برنامه های سالانه شروع کنند, اگر چه. پرداخت می کنید 56٪ نسبت به یک سال CyberGhost در مقایسه با پیشنهاد یک ماهه خود ، کمتر می شود و فقط بهتر می شود: برنامه های دو و سه ساله 73٪ و 80٪ ارزان تر است, به ترتیب.

NordVPN هم بد نیست. مانند CyberGhost ، یک مورد دریافت می کنید تخفیف شیرین در سال (41٪ ارزان تر) و دو ساله (66٪ ارزان تر) برنامه ها. حتی بهتر ، شما می توانید 70٪ از اشتراک NordVPN خود را اصلاح کنید اگر در حین خرید یکی از این کوپن های ویژه را بازخرید کنید.

تنها تفاوت قابل توجه بین CyberGhost و NordVPN در سیاستهای بازپرداخت است. CyberGhost برنده بر روی کاغذ است ، با یک نفاق ضمانت برگشت پول 45 روزه – اما این کمی گمراه کننده است. این فقط مربوط به برنامه های یک ساله و بالاتر است ، در حالی که اشتراک ماهانه تحت بازپرداخت 14 روزه قرار دارد. NordVPN, با این حال ، همراه با 30 روز ضمانت برگشت پول در سراسر تابلو.

برنده هزینه: CyberGhost

امتیاز قیمت CyberGhost و NordVPN تقریباً یکسان است ، بنابراین هزینه در اینجا یک عامل تعیین کننده نیست. هر دو VPN برای آنچه ارائه می دهند بسیار مناسب هستند ، به خصوص اگر به دنبال ارائه دهنده بلند مدت هستید. CyberGhost در کل کمی ارزان تر است و دارای ضمانت برگشت پول بیشتر است. اگر می خواهید اوضاع را کند کنید ، NordVPN پنجره بازپرداخت یک ماهه و بازپرداخت وسیع تری دارد.

CyberGhost را امتحان کنید!

4- سهولت استفاده

همه ما در آنجا بوده ایم – راه‌اندازی یک VPN تازه و جدید ، فقط برای یافتن یک رابط کاربری دشوار و دشوار. آیا CyberGhost و NordVPN شما را از این سردرد نجات می دهند و اگر چنین است ، کدام یک کار بهتری انجام می دهد?

همانطور که از دو سرویس پیشرو در بازار انتظار دارید, سهولت استفاده برای هر دو نامزد اولویت است. CyberGhost بسیار چشمگیر است – بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم.

قبلاً هم اشاره کردیم پروفایل های اختصاصی CyberGhost برای پخش و تورنت – بدون شک ، دو ویژگی قابل توجه در برنامه های این VPN. اما چیزهای بیشتری وجود دارد. نکته جالب در مورد CyberGhost گزینه های زیادی است که رابط به شما می دهد:

ایا خوشت میاد از همه چیز را جمع و جور نگه دارید? سپس قدردانی خواهید کرد منوی بصری کوچک وقتی اولین بار VPN را باز می کنید ، ظاهر می شود.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

کمی می خواهید عمق بیشتر? مشکلی وجود ندارد – به سادگی رابط کاربری خود را گسترش داده و این کار را خواهید کرد لیست کامل سرور, همراه با اطلاعات مفیدی در مورد فاصله و بار. همچنین پروفایل های اختصاصی را در اینجا پیدا خواهید کرد.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

مبتدی ها با CyberGhost زمان بسیار خوبی را سپری می کنند, و نه فقط به این دلیل که دنبال کردن آن آسان است. این VPN فراهم می کند توصیفهای عمیق تقریباً در هر تنظیم و ویژگی بسیاری از خدمات دیگر به شما نمی گویند که چرا ، چگونه و چه موقع از ابزارهای مختلف خود در چنین جزئیات استفاده کنید.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

اگر فکر می کنید CyberGhost فقط برای کاربران جدید مناسب است ، با این وجود اشتباه می کنید. یک کل وجود دارد زرادخانه از ویژگی های پیشرفته و قوانینی را که می توانید از آنها استفاده کنید – اما بعداً درباره این موارد دیگر.

NordVPN باید بسیاری از زمین ها را پوشش دهد اگر می خواهد برد را ببرد اینجا. بیایید ببینیم که چطور قیمت آن را می گیرد:

از اول ، متوجه خواهید شد طراحی پاک کننده با اطلاعات کمتری در دسترس است NordVPN قطعاً دارای رابط حداقلی تر است – که لزوما چیز بدی نیست.

در دسک تاپ ، این VPN نیز می تواند باشد جمع و جور یا مفصل, بسیار شبیه CyberGhost. با کلیک راست بر روی نماد برنامه در سینی سیستم ، این گزینه را ایجاد می کنید پنل VPN کوچکتر, جایی که می توانید به سرعت به سرورهای فعلی و اخیر وصل شوید.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

از منوی تمام عیار نیز لذت استفاده است. دسترسی به لیست سرورها بی دردسر است ، و به راحتی می توانید از جمعیت با لیست خودداری کنید اطلاعات بار سرور اضافه شده است.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

برخلاف CyberGhost ، می توانید سرورهای خاص را انتخاب کنید در زبانه های مختلف.

  Arxan - ปกป้องแอปพลิเคชันของคุณในทุกระดับ

NordVPN همچنین ویژگی ها و تنظیمات آن را توصیف می کند در صورت لزوم ، اما آن را به همان جزئیات CyberGhost نمی پردازیم. با این وجود ، تنظیمات بسیار ساده است و حتی اگر فقط وارد VPN ها می شوید ، مشکل برایتان ایجاد نمی کند.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

اگر ترجیح می دهید پیکربندی سفارشی خود را اجرا کنید, هر دو CyberGhost و NordVPN پرونده های OpenVPN خام را ارائه می دهند در وب سایتهای خود.

برنده برای سهولت استفاده: NordVPN

این یک دسته دیگر بدون برنده واضح است – نه VPN اشکال جدی ندارد. NordVPN به لطف رابط سرور کمی بهتر ، ادعای پیروزی را دارد. برنامه های CyberGhost در اکثر موارد به همان اندازه تیز است و حتی ممکن است انتخابی راحت تر برای مبتدیان باشد.

NordVPN را امتحان کنید!

5. سازگاری

اگر روزانه از دستگاههای مختلف استفاده می کنید ، سازگاری کلی VPN شما بسیار مهم است.

CyberGhost و NordVPN به خوبی از این امر آگاه هستند ، به همین دلیل آنها را می شناسند هر دو قابل نصب بر روی طیف گسترده ای از سیستم عامل ها و دستگاه ها هستند. هر دو هنگام انعطاف پذیری انعطاف پذیر هستند اتصالات همزمان بیش از حد – شما بلند می شوید 7 با CyberGhost, و 6 با NordVPN.

با این وجود مجدداً باید جزئیات را جستجو کنیم تا برنده این گروه را پیدا کنیم:

پنجره ها

CyberGhost و NordVPN ارائه می دهند پشتیبانی گسترده از نسخه های قدیمی و جدید ویندوز. از XP و Vista گرفته تا جدیدترین ویندوز 10 می توانید از VPN استفاده کنید.

مک

NordVPN در اینجا سرب اندکی دارد – شما می توانید از برنامه در هر نسخه macOS از Yosemite (10.10) و بالاتر استفاده کنید. CyberGhost حداقل به macOS Sierra (10.12) نیاز دارد.

اندروید

هر دو VPN با a کار می کنند انواع نسخه های اندرویدی اخیر و بیشتر. برنامه ها را می توان بر روی شما نیز نصب کرد Android TV, و آنها به طرز شایسته ای برای استفاده با ریموت بهینه شده اند.

اگر می خواهید برنامه های Android را مستقیماً از منبع دریافت کنید ، هر دو VPN را دارند فایلهای APK به راحتی در دسترس است در وب سایتهای خود.

iOS

برای اجرای CyberGhost در iPhone یا iPad خود ، مطمئن شوید که نسخه iOS شما قدیمی تر از 9.3 نیست. NordVPN کمی انعطاف پذیر است, با پشتیبانی برنامه iOS از نسخه 9.0 شروع می شود.

شایان ذکر است که تعداد اتصالات همزمان CyberGhost به 6 دستگاه در هر Apple ID کاهش می یابد اگر VPN را از فروشگاه App خریداری کنید. NordVPN بصورت پیش فرض 6 اتصال همزمان ارائه می دهد و این در iOS بدون تغییر باقی می ماند.

لینوکس

CyberGhost ادعا می کند که در Ubuntu (16.04، 18.04) و Fedora 29 کار می کند. این وسیع ترین توزیع توزیع لینوکس نیست ، اما هنوز بهتر از ارائه NordVPN است, که در حال حاضر فقط پشتیبانی از دبیان را پوشش می دهد.

روترها

CyberGhost و NordVPN با انواع سیستم عامل روتر کار می کنند. آموزش های مفید نیز موجود است اگر شما می خواهید یک روتر VPN را پیکربندی کنید توسط خودت.

همچنین می توانید VPN را در یک روتر از پیش فلش شده از فروشندگان شخص ثالث پیدا کنید.

برخی VPN ها همچنین دارای یک برنامه روتر اختصاصی هستند – متأسفانه ، نه NordVPN و نه CyberGhost در حال حاضر این پیشنهاد را ارائه نمی دهند.

سایر سکوها

CyberGhost بر روی سیستم عامل های اضافی زیر کار می کند:

 • برنامه های افزودنی مرورگر (Chrome ، Firefox)
 • Chromebook
 • ویندوز فون (نسخه 8.1)
 • کنسول های رسانه ای و بازی (Amazon Fire TV ، Roku ، Chromecast ، PlayStation ، Xbox و موارد دیگر)
 • کدی

NordVPN از سیستم عامل های اضافی زیر پشتیبانی می کند:

 • برنامه های افزودنی مرورگر (Chrome ، Firefox ، Opera ، Safari ، Internet Explorer)
 • توت سیاه
 • کدی
 • کنسول های رسانه ای و بازی (از طریق روتر)
 • تلویزیون های هوشمند (از طریق روتر)

برنده برای سازگاری: NordVPN

خط پایین ساده است – نه VPN نباید با سازگاری مشکلی برای شما ایجاد کند ، حتی اگر سیستم عامل کمی خریده داشته باشید. NordVPN در مک و iOS کمی انعطاف پذیرتر است. گفته می شود ، هر دو VPN نقاط قوت و ضعف خود را در سیستم عامل های کم محبوب تر دارند.

NordVPN را امتحان کنید!

6. سرعت

رمزگذاری VPN فواید زیادی دارد, اما سرعت آن کندتر است.

برای جبران این امر ، به یک VPN سریع نیاز دارید. اشتباه نکنید – ما در مورد ارتقاء کیفیت اتصال شما صحبت نمی کنیم (گرچه این امکان وجود دارد که اگر توسط ISP مورد استفاده قرار گیرید). در بیشتر موارد, یک VPN “سریع” از چنان تأثیراتی در سرعت متوسط ​​شما برخوردار است که تفاوت را احساس نمی کنید.

بهترین روش برای سنجش عملکرد VPN ، انجام برخی از تست های سرعت دقیق بر روی سرورها در سراسر جهان است. و این دقیقاً همان کاری است که ما انجام دادیم.

در زیر ، سرعتی را که CyberGhost و NordVPN در 10 مکان مختلف روی سرورها به دست آورده اند ، خواهید دید. آزمایشات ما از اروپای شرقی با نتایج معیار زیر (بدون VPN) انجام شد:

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

در اینجا سرعت برای هر VPN آورده شده است:

سرور سرعت بارگیری (Mbps) سرعت بارگذاری (Mbps)
CyberGhost NordVPN CyberGhost NordVPN
خودکار (نزدیکترین) 68.56 70.05 32.66 32.61
رومانی 61.82 55.90 31.41 34.15
آلمان 67.05 63.95 31.61 34.53
انگلستان 30.28 53.72 34.33 24.44
کشور پرتغال 47.18 33.93 6.31 30.00
اسرائيل 52.98 34.52 25.02 11.62
ایالات متحده (نیویورک) 32.86 54.35 8.75 27.61
ایالات متحده (لس آنجلس) 23.48 51.12 15.23 7.77
ژاپن 18.78 28.09 1.97 2.02
استرالیا 20.34 24.56 1.55 1.97

همانطور که می بینید, هر دو VPN نتایج عالی را در سراسر صفحه ارائه می دهند. در مقایسه با معیارهای ما ، CyberGhost و NordVPN به سختی روی سرورهای مجاور اروپا کار نمی کنند.

CyberGhost یک پیروزی قانع کننده در می گیرد کشور پرتغال. همچنین در رومانی و آلمان کمی سریعتر است اما تفاوت ناچیز است. NordVPN بهتر است در انگلستان.

سرعت بارگیری بسیار مهم است زیرا آنها تعیین می کنند سرعت وب سایت را چگونه باز می کنید یا یک ویدیو بارگذاری می کنید. نه VPN توپ را در اینجا پرتاب می کند ، اما با افزایش فاصله ، CyberGhost به سرعت از دست دادن زمین به NordVPN شروع می کند.

با نتایج بسیار بهتری در سرورهای نیویورک و لس آنجلس, NordVPN سریعتر VPN را برای مرور ، پخش و بارگیری در ایالات متحده ثابت می کند. CyberGhost لزوماً در اینجا کند نیست ، اما بدیهی است که ارتباط شما بیشتر می شود. این ممکن است به مشکلات بافر منجر شود اگر چندین جریان همزمان داشته باشید.

این روند در دوردست ترین سرورهای موجود ادامه دارد ژاپن و استرالیا. NordVPN سرعت بالاتری را ارائه می دهد اینجا ، اما CyberGhost خیلی عقب نیست.

برنده برای سرعت: NordVPN

هر دو VPN در تست های سرعت ما به طور مداوم سریع بودند. CyberGhost لحظات خود را دارد ، اما NordVPN نتایج کلی بهتری می دهد. اگر علاقه مند به عملکرد عالی در سرورهای اروپا و آمریکا هستید ، این VPN را از طریق CyberGhost در نظر بگیرید..

  BankVault.com - คุณไม่สามารถแฮ็คสิ่งที่ไม่มีอยู่

NordVPN را امتحان کنید!

7. سرورها و شبکه

CyberGhost و NordVPN به دلیل شبکه های گسترده سرور خود شناخته شده اند و هر دو در این دسته از شروع امیدوار کننده خاموش هستند.

تعداد کشورهای موجود تقریباً یکسان است – 90 برای CyberGhost ، و 60 برای NordVPN. CyberGhost همچنین دارای سرورهای داخل بلاروس ، کلمبیا ، کنیا, و پاکستان, در حالیکه NordVPN شامل می شود قبرس ، مصر ، گرجستان ، لتونی, و بوقلمون.

آنچه در اینجا برجسته است شماره سرور خام. CyberGhost دارای بیش از 5700 است+ – اصلاً لیست بد نیست. با این حال, NordVPN با داشتن شبکه عظیم خود 5،100 سرور + به طور کامل تقلید می کند.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

درست است که تعداد سرورهای CyberGhost شامل گزینه های ویژه ای برای پخش و تورنت است. ولی NordVPN قادر است آن را نیز شکست دهد, با پنج دسته تخصص جداگانه. در اینجا یک تجزیه و تحلیل کامل وجود دارد:

 • 4600+ استاندارد سرورها (4،400 از آنها P2P اجازه می دهد)
 • 460+ مسدود شده است سرورها
 • 30 Double VPN سرورها
 • 3 پیاز VPN سرورها
 • 70+ IP اختصاصی سرورها (اضافی اختیاری)

ما در مورد مزایای تنوع سرور در بخش جریان بالا صحبت کردیم. اینگونه نیست که CyberGhost در اینجا بد است – NordVPN خیلی خوب است.

برنده برای سرورها و شبکه: NordVPN

هر دو ارائه دهنده یک انتخاب عالی از سرورها و مکان ها به شما می دهند ، اما میزان آماده سازی آن مشخص است. NordVPN هیچ سایتی برای درخشش CyberGhost نمی گذارد و در نهایت به لطف شبکه گسترده و همه کاره خود ، این برد را به دست می آورد.

NordVPN را امتحان کنید!

8- حریم خصوصی و امنیت

اگر به دنبال بالاترین سطح حفظ حریم خصوصی و امنیت هستید ، CyberGhost و NordVPN دو خدماتی هستند که شما را رها نمی کنند.

دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد – از جمله رمزگذاری درجه نظامی, پشتیبانی عالی پروتکل, و یک لیست طولانی از ویژگی های امنیتی مفید. اطلاعات بیشتر در مورد این موارد زیر:

خط مشی ورود به سیستم

صفر ورود به سیستم سیاستی است که توسط هر دو VPN به اشتراک گذاشته شده است ، و این مورد از آن پشتیبانی می شود یک عامل مهم – صلاحیت قضایی.

CyberGhost و NordVPN مستقر هستند رومانی و پاناما, به ترتیب. هیچ یک از این کشورها قوانین لازم برای نگهداری داده را ندارند. این امر هر دو ارائه دهنده را در موقعیت بسیار مطلوبی قرار می دهد ، زیرا آنها به طور قانونی لازم نیستند تا اطلاعات حساس را برای کاربران خود جمع آوری کنند.

علاوه بر این ، رومانی و پاناما عضو اتحاد 5/9/14 Eyes نیستند ، به این معنی که آنها جزئی از هرگونه توافق نامه بین سازمان های نظارت دولتی نیستند. خبرهای خوب تر برای حفظ حریم شخصی.

گفت, NordVPN نسبت به CyberGhost یک مزیت دارد در اینجا – حسابرسی امنیتی مستقل توسط یک شرکت بزرگ چهار ، که ادعای حریم خصوصی ارائه دهنده را تأیید می کند. CyberGhost نمی تواند همان آرامش را ارائه دهد, زیرا هنوز باید ممیزی شخص ثالث انجام شود.

رمزگذاری و پروتکل

استاندارد رمزگذاری پیش فرض (و تنها) در برنامه های CyberGhost و NordVPN است AES-256, که در نظر گرفته شده است بسیار امن, و شکستن غیرممکن است. هردو نیز ارائه می دهند رازداری کامل جلو و کلیدهای رمزگذاری پویا برای محافظت بیشتر.

تفاوت بزرگ اینجاست پشتیبانی پروتکل:

CyberGhost برنامه های دسک تاپ ، علاوه بر استاندارد صنعت OpenVPN پروتکل ، همچنین با IKEv2 و L2TP. حتی بهتر ، شما به راحتی می توانید بین آنها جابجا شوید.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

برای iOS ، CyberGhost از بومی استفاده می کند IPSec پروتکل.

NordVPN فقط روی OpenVPN تمرکز دارد برای برنامه های Windows ، Mac و Android. IKEv2 / IPSec تنها گزینه شما در برنامه iOS است ، اما می توانید پروتکل OpenVPN را به صورت دستی بر روی iPhone یا iPad خود با رابط شخص ثالث تنظیم کنید.

ویژگی های امنیتی

هنگام امنیت ، هر دو VPN با ملزومات لازم و همچنین مجموعه ای از ابزارهای پیشرفته بسته بندی می شوند.

CyberGhost ویژگی های آن را به سه قسمت مختلف تقسیم می کند که اکثر آنها در آن واقع شده اند ویژگی های اتصال برگه.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

در اینجا ، شما پیدا خواهید کرد مسدود کننده آگهی و محافظت از ضد بدافزار. (NordVPN همچنین این موارد را در خود ارائه می دهد مجموعه اختصاصی CyberSec.)

CyberGhost فراهم می کند ضد انگشت همچنین. این ویژگی فعالیت و عادتهای مرور شما را از ردیابی ایمن نگه می دارد. ممکن است تعجب کنید که چرا اتوماتیک ضروری را نمی بینید کلید کشتار. نگران نباشید ، آنجاست – CyberGhost آن را درج می کند عمومی در زیر تنظیمات.

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

NordVPN قابلیت های اضافی را ارائه می دهد تیوای سوئیچ ها رو بکش؛ علاوه بر سوئیچ کشتار منظم برای کل اتصال ، یک مورد دیگر نیز دریافت می کنید که برنامه های منتخب از نشت اطلاعات در موارد اضطراری را متوقف می کند.

این VPN است خدمات کاملتر هنگام صحبت حفاظت نشت DNS, هم. در حالی که CyberGhost شامل این معیار امنیتی است ، شما فقط می توانید از آدرسهای DNS مطمئن ارائه دهنده استفاده کنید. NordVPN همچنین به شما امکان می دهد اگر ترجیح می دهید از آدرس شخصی خود استفاده کنید ، آدرس DNS دلخواه را تایپ کنید.

NordVPN نیز ابزار مناسبی برای کار دارد تنظیمات خفا با اطمینان از سانسور دقیق اینترنت گذشته نامیده می شود سرورهای مبهم, اما در واقعیت ، این یک حالت VPN کاملاً جداست.

در حالت مبهوت ، شما فقط به سرورهای ویژه 460+ دسترسی داشته باشید, تا خاموشش کنی این حالت چیزی است که باعث می شود NordVPN برای دور زدن فایروال بزرگ چین یکی از علاقه مندان به جمعیت باشد ، اما می توانید از آن در سایر کشورهای سنگین سانسور نیز استفاده کنید..

CyberGhost vs NordVPN مقایسه: کدام یک برای شما بهترین گزینه در سال 2020 است؟

متأسفانه, CyberGhost یک انتخاب قابل اعتماد برای چین نیست درحال حاضر.

برنده برای حفظ حریم خصوصی و امنیت: NordVPN

NordVPN متنوع تر است ، از ویژگی های چشمگیر و تنظیمات مخفی کاری برخوردار است ، اما هر دو VPN انتخاب مناسب برای مرور خصوصی و ایمن هستند. اگر نگران سانسور نیستید ، CyberGhost از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و همچنین تنوع بیشتری در پروتکل های VPN.

NordVPN را امتحان کنید!

9. حکم نهایی

NordVPN در هفت گروه از هشت گروه برنده می شود, و حتی هزینه هشتم – به راحتی می تواند راه دیگر را تغییر دهد. این بدان معنی است که CyberGhost بسیار بدتر است ، درست است?

اصلا. به همین دلیل عبارت “هر دو VPN” را بیش از 20 بار استفاده کرده ایم – CyberGhost و NordVPN نزدیک به یکدیگر هستند.

ممکن است CyberGhost در اکثر بخش ها پیروزی را کسب نکند ، اما باز هم ارائه زیادی دارد. این که آیا پخش ، torrenting یا امنیت در صدر لیست شما قرار دارد ، این VPN مقرون به صرفه دارای سرعت ، سرور و ویژگی هایی برای دسترسی عالی و محافظت قوی – و همه اینها در برنامه های برجسته قرار دارد..

NordVPN ، با این حال ، تقریباً در همه این جنبه ها ، تقریباً با همان قیمت ، بهتر اثبات می شود. این بسته کامل تر را ارائه می دهد ، حتی اگر کمی. برای کسانی که فقط بهترین گزینه ها را حل می کنند ، این VPN است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me