ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی – بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

وقتی صحبت از سرویس های حق بیمه VPN می شود ، ExpressVPN و NordVPN در دسته بندی خاص خود قرار می گیرند.

این دو VPN تقریباً در تمام لیستهای برتر ما پیش می روند ، و این اغلب نزاع بسیار نزدیک است برای اولین بار بین آنها. NordVPN بیرون می آید جلو رتبه بندی کلی VPN ما, اما فقط کمی هیچ اشتباهی نکن – ExpressVPN همچنین در امنیت و کارایی پیشنهادهای زیادی را ارائه می دهد.

نبرد برای عنوان “بهترین VPN” شدید است. هر دو ExpressVPN و NordVPN ادعاهای بسیار قوی دارند ، اما کدام یک برای نیازهای شما بهتر است? تنها یک راه برای پاسخ به این سؤال وجود دارد – البته با یک مقایسه عمیق که تمام جنبه های مهم VPN را پوشش می دهد ، البته!

در این مقاله ، ExpressVPN و NordVPN را در برابر یکدیگر در چند دسته آزمایش کردیم. هر دو ارائه دهنده امتیازات عالی همه جانبه کسب می کنند ، اما این جزئیات کمی است که تغییر می کند. ما در اینجا هستیم تا دقیقاً به شما نشان دهیم که یکی از سرویس های دیگر از چه مواردی خارج از خانه شماست – بالا بروید ، این یک سرویس نزدیک خواهد بود!

برای مشاهده کامل این دو سرویس VPN چشمگیر ، حتماً جزئیات آن را بررسی کنید ExpressVPN مرور و بررسی NordVPN.

فهرست مطالب

 1. جریان
 2. تورنت
 3. هزینه
 4. راحتی در استفاده
 5. سازگاری
 6. سرعت
 7. سرورها و شبکه
 8. حریم خصوصی و امنیت
 9. حکم نهایی

ExpressVPN vs NordVPN – دسته بندی ها

ما مقایسه خود را بین ExpressVPN و NordVPN در اطراف انجام داده ایم هشت جنبه مهم که سرویس VPN را ایجاد کرده یا خراب می کند.

ما با پیدا کردن کدام یک شروع می کنیم بهترین VPN برای پخش, به دنبال آن بهترین سرویس VPN برای تورنت – هر دو دسته در دنیای محدودیت های جغرافیایی و کاربرد گسترده BitTorrent امروزی بسیار مهم هستند.

سپس ، ما با مقایسه ادامه می دهیم امتیاز قیمت و راحتی در استفاده, برای پیدا کردن کدام ارائه دهنده ارزان تر و کاربر پسند تر است.

ما همچنین پوشش خواهیم داد سازگاری سکو و کیفیت اتصال با جزئیات کامل – با تمام تفاوت های ظریف بین سیستم عامل ها و نتایج تست سرعت سرورهای سراسر جهان.

آخر ، اما نه کم اهمیت ، ما نگاهی دقیق تر به چگونگی کرایه حمل و نقل ExpressVPN و NordVPN می اندازیم شبکه های سرور و امنیت کلی.

شرایط تعیین شده است ، و ما آماده هستیم! بیایید ببینیم کدام VPN دارای حواشی است.

1. جریان

ExpressVPN و NordVPN دو مورد مورد علاقه برای پخش آنلاین بدون دردسر هستند. آنها با محبوب ترین سیستم عامل های اطراف کار می کنند, از نتفلیکس و هولو گرفته تا iPlayer BBC و Amazon Prime Video.

در طول ما تست های گسترده Netflix, هر دو VPN قادر به دسترسی به فهرستهای Netflix در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، فرانسه و ژاپن بودند. اما برخلاف ExpressVPN, NordVPN همچنین قادر به پخش Netflix برزیل بدون سکسکه بود.

دلیل عملکرد NetVPN کمی بهتر Netflix است ویژگی SmartPlay DNS اختصاصی, هنگامی که سعی می کنید محتوای مورد علاقه خود را تماشا کنید ، به طور خودکار شما را به یک سرور جریان مناسب متصل می کند. و با 5،100+ سرور انتخاب کنید (ExpressVPN دارای “فقط 3،000++” است) ، احتمالاً همیشه راهی برای بدست آوردن بلوک ها و محدودیت های آزار دهنده گذشته خواهید داشت.

ExpressVPN چند ترفند خاص نیز دارد. از جمله آن نیست سرعت بسیار جدی است (بعداً درباره این مورد) ، آن را فراهم می کند 160 مکان VPN در 90+ کشور. در مقایسه با 60 کشور برای NordVPN ، پوشش گسترده تری و فرصت های جریان بیشتری را کسب می کنید.

ExpressVPN نیز هست یکی از معدود VPN ها برای دسترسی به DAZN – یک امتیاز بیشتر از NordVPN ، که در حال حاضر نتوانسته است با این بستر جریان کار کند. اگر هوادار DAZN هستید ، این را به خاطر بسپارید!

گیلاس در بالای ExpressVPN است MediaStreamer ویژگی, که به شما سرورهای ویژه DNS می دهد تا در دستگاه های بدون پشتیبانی VPN بومی استفاده کنید. NordVPN چنین ویژگی جلاحی ندارد ، حتی اگر این ویژگی را داشته باشد پروکسی هوشمند DNS (همراه با اشتراک شما) مشابه است.

برنده برای جریان: ExpressVPN

ExpressVPN دارای یک سرب کوچک اما قابل توجه برای پخش است. اگر دوست دارید تعداد بیشتری از کشورها به آن دسترسی داشته باشند ، یا اگر به طور مرتب در Apple TV / تلویزیون های هوشمند / کنسول های بازی پخش می کنید ، آن را انتخاب کنید. برای کسانی که به Netflix علاقه مند هستند ، انتخاب بهتر (و ارزان تر) از NordVPN است.

جریان را با ExpressVPN امتحان کنید!

2. تورنت

در نگاه اول ، تفاوت بزرگی بین ExpressVPN و NordVPN در هنگام تورنت پیدا نمی کنید. جزئیات در اینجا برنده تصمیم می گیرد.

هر دو VPN اجازه ترافیک P2P را می دهند و هر دو در مورد این موضوع باز هستند – اگر به دنبال یک VPN تورنت طولانی مدت هستید ، مهم است.

برخی ممکن است آن را ذهنی تلقی کنند ، اما استفاده از ExpressVPN در آزمایشات ما با استفاده از مشتریان تورنت آسانتر شده است. دلیل اصلی – همه سرورهای آن از P2P پشتیبانی می کنند, بنابراین تورنت امن به معنای واقعی کلمه یک کار با یک کلیک است.

همچنین می توانید ExpressVPN را برای تأمین امنیت ترافیک P2P خود منحصراً ، به لطف ، سفارشی کنید ویژگی تونل سازی اسپلیت (موجود در Windows ، Mac و Android).

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

NordVPN دارای مزیت شبکه است سرورهای آماده P2P 4،300 – هنوز هم بیش از کل پارک سرور ExpressVPN. با این حال ، یک مرحله اضافی وجود دارد ، از آن زمان لازم است یک سرور P2P مناسب را از برگه سرورهای Specialty انتخاب کنید.

  4 VPNs จากอิสราเอลที่ได้รับความนิยมที่จะทำให้คุณปลอดภัยในปี 2020

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

به گفته این ، NordVPN یک ویژگی دارد که شما در ExpressVPN پیدا نمی کنید – پروکسی SOCKS5. اینها جدا از برنامه VPN است و باید آنها را در سرویس گیرنده تورنت خود پیکربندی کنید. پروکسی SOCKS5 معمولاً سرعت بهتری را ارائه می دهد با سطح قابل قبولی از امنیت (نه رمزگذاری). اما دوباره – این یک تلاش اضافی برای تنظیم آنها است.

برنده تورنتینگ: ExpressVPN

در حالیکه هر دو VPN با مشتریان تورنت محبوب هموار کار می کنند ، ExpressVPN برنده تورنت بدون دردسر است. گفته می شود ، کاربران پیشرفته BitTorrent از ارزش P2P اضافی NordVPN قدردانی می کنند. یک تماس نزدیک دیگر ، اما ExpressVPN در پایان جلو می رود.

Torrenting را با ExpressVPN امتحان کنید!

3. هزینه

تاکنون ExpressVPN و NordVPN تقریباً گردن و گردن داشته اند. اما قیمت گذاری منطقه ای است که ما در آن قرار داریم برنده روشن.

کاربران با بودجه باید از برنامه های ماهانه هر یک از ارائه دهندگان جلوگیری کنند ، زیرا بسیار گران هستند – مایه تاسف است ، اما مشترک با خدمات VPN. اشتراک های بلند مدت جایی است که شکارچیان معامله باید به نظر می رسند.

NordVPN در مورد برنامه های دو و سه ساله خود دارای معاملات زیادی است (به ترتیب 58٪ و 70٪ ارزانتر از گزینه ماهانه). حتی بهتر, می توانید 70٪ از اشتراک NordVPN خود را با کدهای کوپن اختصاصی خود اصلاح کنید!

اگر نمی خواهید فوراً مرتکب شوید ، NordVPN فرصت های آزمایش زیادی را با شما فراهم می کند با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

انتظار دارید که ExpressVPN گزاره ای به همان اندازه جذاب را در اینجا ارائه دهد ، اما این طور نیست. در مقایسه با NordVPN, همچنین دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است, اما پیشنهادات برنامه های کمتری و گرانتر. در حال حاضر ، اشتراک سالانه ExpressVPN 19٪ گران تر است از معادل NordVPN.

خوشبختانه, شما می توانید با کوپن ویژه ما 49٪ تخفیف در ExpressVPN (به علاوه سه ماه رایگان!) دریافت کنید. اما حتی این به اندازه کافی نیست که بتواند معامله سه ساله برجسته NordVPN را در دراز مدت با بیش از نیمی از هزینه ها به دست آورد.

قیمت گذاری NordVPN:

برنامه 3 ساله: 3.49 دلار در ماه (هر 3 سال 125.64 دلار بپردازید – 70٪ تخفیف)
برنامه 2 ساله: 4.99 دلار در ماه (هر 2 سال 119.76 دلار بپردازید – 58٪ تخفیف)
برنامه 1 ساله: 6.99 دلار در ماه (هر سال 83.88 دلار بپردازید – 41٪ تخفیف)
برنامه 1 ماهه: 11،95 دلار در ماه (قیمت پایه ماهانه پرداخت می شود – بدون تخفیف)

قیمت گذاری ExpressVPN:

برنامه 12 ماهه: 6.67 دلار در ماه (شامل سه ماه رایگان است ؛ در 15 ماه اول پس از هر سال 99.95 دلار پرداخت کنید – 49٪ تخفیف)
برنامه 6 ماهه: 9/99 دلار در ماه (هر 6 ماه 59.95 دلار بپردازید – 23٪ تخفیف)
برنامه 1 ماهه: 12،95 دلار در ماه (قیمت پایه ماهانه پرداخت می شود – بدون تخفیف)

برنده هزینه: NordVPN

NordVPN به لطف برنامه های انعطاف پذیر و قیمت مناسب ، این دسته را از دست می دهد. برچسب قیمت ExpressVPN ممکن است توجیه پذیر باشد ، اما نمی تواند ارزش NordVPN را برای پول ضرب کند.

با NordVPN ذخیره کنید!

4- سهولت استفاده

ExpressVPN و NordVPN به عنوان دو مورد از پیشروترین تجارت های تجاری پیشرفته ، همه موارد را برای کاربران آسان می کنند. کدام یک کار بهتری انجام می دهد?

هر دو VPN برنامه هایی کم حجم و بصری با رابط های ساده ارائه می دهند. اصل راهنمایی واضح است – اتصالات یک کلیک و دسترسی سریع به تنظیمات.

ExpressVPN طراحی الهام گرفته از موبایل را حفظ می کند, حتی روی دسک تاپ. صفحه اصلی به شما امکان می دهد تا با کمک اضافی از ویژگی Smart Location سریع سرور را انتخاب کنید.

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

منوی تنظیمات به راحتی یافت می شود. اگر چیزهای پیشرفته ای علاقه مند نیستید می توانید چیزهای ساده ای برای تنظیم کردن آنها داشته باشید ، یا می توانید چیزهای ساده را حفظ کنید.

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

NordVPN برای رابط کاربری شیک تر اما به همان اندازه کاربردی انتخاب می کند. یک مزیت نسبت به ExpressVPN وجود دارد دسترسی آسانتر به فهرست کامل سرور – به جای اینکه می توانید لیست سرورها را در یک پنجره جداگانه باز کنید ، می توانید همه آنها را از صفحه اصلی پیدا کنید.

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

پیکربندی NordVPN نیز آسان است – بعد از باز کردن فهرست تنظیمات ، همه چیز را در یک پنجره مرتب خواهید یافت.

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

اگر ترجیح می دهید با استفاده از رابط OpenVPN یک تنظیم دستی داشته باشید ، هر دو VPN فایلهای تنظیمات خام ارائه می دهند. ExpressVPN دسترسی آسان آنها را از وب سایت راحت تر می کند, اما با هیچ کدام مشکلی نخواهید داشت.

برنده برای سهولت استفاده: NordVPN

ترجیح شخصی در اینجا نقش بزرگی ایفا می کند ، اما NordVPN تازه به نظر می رسد و در صورتی که ترجیح می دهید سرورهای خود را انتخاب کنید ، حرکت آسان تر است. ExpressVPN با برنامه های تمیز و بدون نقص آن عقب نیست.

NordVPN را امتحان کنید!

5. سازگاری

ExpressVPN و NordVPN طیف گسترده ای از سیستم عامل ها ، از جمله سیستم عامل های اصلی و روترها را پوشش می دهد. با این حال دوباره ، جزئیات کوچک تغییر می کنند.

پنجره ها

به عنوان محبوب ترین پلتفرم برای نصب VPN در, ویندوز در این مقایسه به صورت تخصصی توسط هر دو ارائه دهنده پوشانده شده است. می توانید هر کدام از آنها را از هر ویندوز XP تا ویندوز 10 اجرا کنید.

گفت, برنامه ExpressVPN همچنین Windows XP و Vista را در بر می گیرد ، در حالی که پشتیبانی برنامه NordVPN از ویندوز 7 شروع می شود با پیکربندی دستی مورد نیاز برای نسخه های قدیمی تر. اگر هنوز XP یا Vista را اجرا می کنید ، رایانه خود را به روز کنید – اگر این گزینه نیست ، ممکن است ExpressVPN انتخاب بهتری برای شما باشد.

مک

برنامه های ExpressVPN را می توان در MacOS Snow Leopard (10.6) و نسخه های جدیدتر نصب کرد. باز هم ، این ارائه دهنده انعطاف پذیرتر از NordVPN را نشان می دهد, که حداقل به MacOS Yosemite نیاز دارد (10.10).

  ชมแฮนด์บอลชิงแชมป์โลก 2019 IHF Women

اندروید

هر دو VPN نمایش قدرتمندی برای دستگاه های Android دارند, با پشتیبانی گسترده حتی برای نسخه های قدیمی تر. شما همچنین با هر ارائه دهنده برنامه هایی را برای تلویزیون Android خود دریافت می کنید.

iOS

هر دو ExpressVPN و NordVPN برنامه های بومی را برای iPhone یا iPad خود دارند. طبق معمول ، ExpressVPN برای دستگاههای قدیمی مسیری جزئی را به خود اختصاص می دهد, با پشتیبانی از iOS 8.0 شروع می شود. NordVPN به iOS 9.0 و بالاتر نیاز دارد.

لینوکس

پیشنهاد لینوکس NordVPN در حوضچه های دبیان محور است ، اما می توانید آن را در اوبونتو نیز اجرا کنید. ExpressVPN بسیار متنوع تر است, با پشتیبانی (و دستورالعمل های دقیق) برای اوبونتو ، CentOS ، دبیان ، فدورا ، راسبیان و آرچ.

روترها

وقتی صحبت از روترها می شود, هر دو VPN با آموزش های عالی برای انواع بنگاه های تجاری می درخشند. علاوه بر این ، می توانید یک روتر از پیش فلاش را تهیه کنید که با VPN مستقیماً از جعبه تنظیم شده باشد.

اگر شما باشید خودتان یک روتر VPN تنظیم کنید, ExpressVPN فراهم می کند برنامه اختصاصی برای روترهای Asus ، Linksys و Netgear را انتخاب کنید. اگر مدل مناسبی دارید ، این ارائه دهنده ممکن است انتخاب بهتری نسبت به NordVPN باشد ، که در حال حاضر برنامه روتر بومی خود را ندارد.

سایر سکوها

ExpressVPN روی سیستم عامل های اضافی زیر کار می کند:

 • برنامه های افزودنی مرورگر (Chrome ، Firefox)
 • Chromebook
 • خوانندگان کتاب الکترونیکی (Amazon Kindle Fire، Nook HD)
 • ویندوز فون (نسخه های 8.1 و 10)
 • کنسول های رسانه ای و بازی (Amazon Fire TV ، Apple TV، Roku، Boxee Box، Chromecast، Nintendo Switch، Nvidia Shield، Playstation، Xbox و موارد دیگر)
 • توت سیاه
 • کدی
 • تلویزیون های هوشمند

NordVPN از سیستم عامل های اضافی زیر پشتیبانی می کند:

 • برنامه های افزودنی مرورگر (Chrome ، Firefox ، Opera ، Safari ، Internet Explorer)
 • توت سیاه
 • کدی
 • کنسول های رسانه ای و بازی (از طریق روتر)
 • تلویزیون های هوشمند (از طریق روتر)

برنده برای سازگاری: ExpressVPN

اگر آخرین سیستم عامل را اجرا می کنید ، با VPN با مشکل مواجه نخواهید شد. هر دو طیف گسترده ای از سیستم عامل ها را پوشش می دهند ، اما در صورت نیاز به یک برنامه VPN بومی برای نسخه های قدیمی تر سیستم عامل ، گزینه ExpressVPN انتخاب شده است.

ExpressVPN را امتحان کنید!

6. سرعت

رمزگذاری VPN شما را به صورت آنلاین ایمن نگه می دارد ، اما این یک اتصال برای اینترنت شما نیز است. ExpressVPN و NordVPN دو ارائه دهنده خدمات هستند که این تاثیر منفی را به حداقل می رساند, و نشان می دهد.

در حقیقت, سرعت بزرگترین قدرت ExpressVPN است. به همین دلیل ، به عنوان سریعترین VPN در بازار شهرت دارد و دائماً رقیبانانی را می کشد که سعی می کنند عنوان خود را بدست آورند.

در گوشه دیگر یک VPN قرار دارد که چند سال پیش لاغر تلقی می شد. اما بعد از پیشرفت های سنگین ، امروز NordVPN با سریعترین خدمات در آنجا قرار دارد.

با این حال ، اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند. بنابراین ما هر دو ارائه دهنده را به آزمایش می گذاریم.

هدف ما این بود که دریابیم که هر VPN چقدر سریع در مقیاس جهانی بود. در زیر می توانید نحوه عملکرد ExpressVPN و NordVPN هنگام اتصال به 10 مکان مختلف در سراسر جهان را مشاهده کنید.

ما تست های سرعت را از یک مکان در اروپای شرقی اجرا کردیم. در اینجا سرعت معیار ما (بدون VPN) ذکر شده است:

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

و در اینجا نتایج نهایی از آزمایش های ما آمده است:

سرور سرعت بارگیری (مگابایت در ثانیه) سرعت بارگذاری (مگابایت در ثانیه)
ExpressVPN NordVPN ExpressVPN NordVPN
خودکار (نزدیکترین) 71.81 69.82 31.36 31.28
رومانی 67.79 67.50 36.71 29.10
آلمان 67.72 62.16 34.79 29.09
انگلستان 63.41 66.41 28.96 31.08
کشور پرتغال 61.15 33.93 25.53 30.00
اسرائيل 39.99 38.42 24.15 34.53
ایالات متحده (نیویورک) 59.14 35.25 22.48 16.70
ایالات متحده (لس آنجلس) 23.59 30.71 12.95 5.53
ژاپن 51.95 17.58 1.66 1.70
استرالیا 31.38 15.90 0.76 2.04

تعجبی نداره – ExpressVPN منجر به سرعت بارگیری می شود ، که با فاصله بیشتر برجسته تر می شود. تنها استثناء سرورهای لس آنجلس و لندن است ، جایی که رقیب آن کمی سریعتر ثابت شد.

هنوز, NordVPN خودش را دارد. به طور قابل توجهی در پرتغال ، ژاپن و استرالیا کندتر بود ، اما در کل بسیار نزدیک به ExpressVPN بود. دیگه چی, NordVPN حتی در سرعت بارگذاری نیز پیش رفت – هنگامی که در مقابل یک VPN سریع سریعی قرار دارید ، پیروزی کوچکی نیست.

Winner for Speed: ExpressVPN

NordVPN تمام تلاش خود را می کند ، اما اعداد به تنهایی صحبت می کنند – ExpressVPN به طور مداوم سریع تر است ، به خصوص اگر به یک سرور دور وصل می شوید. اگر فقط سریعترین سرعت را حل کنید ، این VPN برای شماست. گفته می شود ، NordVPN به اندازه کافی نزدیک است که یک گزینه بسیار مناسب و ارزان قیمت در نظر گرفته شود.

ExpressVPN را امتحان کنید

7. سرورها و شبکه

ExpressVPN و NordVPN شبکه های سرور بزرگی را کار می کنند در مقایسه با بسیاری از خدمات VPN دیگر. اما در مقایسه با یکدیگر ، می توانید تفاوت های آشکاری در فلسفه بین این دو ارائه دهنده حق بیمه مشاهده کنید.

NordVPN به شما امکان می دهد تا از 5،100 سرور را انتخاب کنید, مهم نیست که چطور به آن نگاه کنید. سرورهای ExpressVPN را به 3،000+ می رساند ، اما چیزهای بیشتری برای گفتگو وجود دارد.

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

وقتی نوبت به پوشش همه جانبه می رسد, ExpressVPN از 30 کشور دیگر نسبت به NordVPN پشتیبانی می کند. این شامل نسبتاً نادر برای یافتن مناطقی در خاورمیانه و آفریقا است – در مقایسه ، NordVPN حضور پررنگی در این قاره ها ندارد.

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

سرورهای ExpressVPN همچنین از ظرفیت کلی بیشتری برخوردار هستند, که ممکن است یکی از دلایل شبکه کوچکتر (اما هنوز گسترده) آن باشد. NordVPN گزینه های بیشتری به شما می دهد, اما معمول است که حداقل 10 سرور برای مکانهای پرطرفدار خود مانند ایالات متحده ، انگلیس و هلند با بار کامل کار می کنند.

  วิธีดาวน์โหลดอย่างปลอดภัยบน eMule ด้วย VPN

برنده برای سرورها و شبکه: NordVPN

NordVPN در اینجا مورد علاقه اصلی است ، اگر تنها با یک حاشیه کوچک باشد. برای اکثر کاربران ، تنوع سرورها در دنیای غربی برای جریان و سرعت سریع از اهمیت بیشتری برخوردار است و این VPN بیشتر به جدول می آورد. حضور پررنگ ExpressVPN در آفریقا و آسیا می تواند یک عامل تعیین کننده برای کاربران در این مناطق باشد.

NordVPN را امتحان کنید!

8- حریم خصوصی و امنیت

وقتی صحبت از مرور ایمن می شود ، ExpressVPN و NordVPN قهرمان هستند.

هر دو سرویس اصول را کاملاً پوشش می دهند. با رمزگذاری ضد گلوله ، ورود به سیستم صفر ، ویژگی های اساسی و ممیزی های امنیتی مستقل که همه موارد فوق را تأیید می کند ، نمی توانید با VPN اشتباه بگیرید. اما ما نمی خواهیم آن را ترک کنیم ، آیا ما هستیم?

شما آن را حدس زده اید – ما باید عمیق تر پیش برویم.

خط مشی ورود به سیستم

ExpressVPN خارج از جزایر ویرجین بریتانیا فعالیت می کند, در حالی که NordVPN در پاناما ثبت شده است. هر دوی این مکان های دریایی به دلیل قوانین مطلوب حفظ حریم خصوصی ، پناهگاه های امن در نظر گرفته می شوند ، زیرا از مکان بسیار دور هستند 5/9/14-اتحادهای نظارتی چشم.

این به ExpressVPN و NordVPN اجازه می دهد تا سیاستهای سختگیرانه ای را امضا کنند, این بدان معناست که سرویس VPN داده های حساس مربوط به اتصال یا پهنای باند را ذخیره یا به اشتراک نمی گذارد. به عبارت دیگر ، حریم خصوصی بی نقص ، کیفیتی است که هر دو ارائه دهنده در این مقایسه دارند. ExpressVPN حتی ممیزی مستقل را برای اطمینان از بالاترین سطح حفظ حریم خصوصی به کاربران سفارش داده است.

رمزگذاری و پروتکل

هر دو VPN از رمزگذاری AES-256 با رازداری کامل Forward Forward استفاده می کنند. خبر بزرگ ، از آنجا که رمزگذاری 256 بیتی برای شکستن تقریبا غیرممکن تلقی می شود.

حرکت کردن, پشتیبانی کامل OpenVPN را در دسک تاپ و برنامه های Android هر دو ارائه دهنده پیدا خواهید کرد. این پروتکل استاندارد صنعت است که بهترین ترکیب امنیتی و عملکرد را ارائه می دهد.

گفت, ExpressVPN یکی از معدود ارائه دهنده هایی است که OpenVPN بومی را برای iOS ارائه می دهد. NordVPN پروتکل IKEv2 / IPSec را بر روی برنامه iOS خود اجرا می کند, نیاز به نرم افزار شخص ثالث و پیکربندی دستی برای OpenVPN. این به ExpressVPN لبه جزئی برای iPhone و iPad می دهد.

ExpressVPN همچنین انواع بیشتری از پروتکل ها را به شما می دهد, شامل PPTP و L2TP / IPSec.

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

اینها می توانند برای جریان و دور زدن بلوک های OpenVPN مفید باشند ، اما هستند بسیار کم امنیت از OpenVPN یا IKEv2 / IPSec. NordVPN در گذشته از PPTP ، SSTP و L2TP / IPSec استفاده می کرد ، اما اخیراً پشتیبانی از این پروتکل ها را قطع کرده است.

ویژگی های امنیتی

NordVPN به دلیل تمرکز گسترده بر امنیت شناخته شده است. بین مجموعه اختصاصی CyberSec (adblocking و محافظت از بدافزار), دو سرور VPN, و دو سوئیچ کشتار مختلف, شما یک لیست کامل از ویژگی های ارزشمند برای محافظت بیشتر دریافت می کنید.

علاوه بر این ، تنظیمات “خفا” از طریق سفارشی NordVPN ارائه می شود سرورهای مبهم.

ExpressVPN vs NordVPN: هر دو عالی - بهترین ها برای شما در سال 2020 چیست؟

این سرورهای ویژه ، مانند اهداف ویژه ، مستقر می شوند دور زدن فایروال بزرگ چین. آنها همچنین باید در کشورهای دیگر با سانسور سنگین مانند روسیه ، ایران و امارات کار کنند.

با تشکر از آن تنظیمات خفا و مجموعه گسترده ای از پروتکل ها, ExpressVPN یک انتخاب عالی برای دسترسی به اینترنت نامحدود در چین است همچنین.

این VPN همچنین ویژگی های امنیتی زیادی برای نشان دادن دارد. مانند NordVPN ، آن را با یک کلید کشتار و حفاظت نشت DNS, اما آنها کمی ساده تر هستند چند نمونه – شما سوئیچ کشتار اختصاصی برنامه دیگر را ندارید ، و تنظیمات DNS سفارشی فقط یک سوئیچ روشن است (NordVPN به شما امکان می دهد تنظیمات DNS خود را وارد کنید).

با این حال ، ExpressVPN دارای یک امتیاز بیشتر از رقیب خود – سرورهای امن اضافی. با تشکر از وضعیت هنری ExpressVPN فناوری TrustedServer, سرورهای آن فقط با RAM کار می کنند. این امر باعث می شود که هیچ یک از داده های شما روی یک سرور ExpressVPN ذخیره نشود ، حتی به اشتباه.

برنده برای امنیت و حفظ حریم خصوصی: NordVPN

هر دو VPN امنیت ، دسترسی و آرامش مورد نظر را به شما می دهند ، اما شکی نیست – NordVPN در مورد ویژگی های امنیتی از تجهیزات بهتری برخوردار است. ExpressVPN فاقد adblocker و برنامه kill kill است ، اما محافظت اضافی از سرور و انواع پروتکل ممکن است تعیین کننده برخی از کاربران باشد.

NordVPN را امتحان کنید!

9. حکم نهایی

دو VPN پیشرو ، هشت دور مبارزه شدید و حتی یک امتیاز. اگر انتظار یک پیمان از هر یک از ارائه دهنده ها را داشتید ، آن را در اینجا پیدا نمی کنید.

در اینجا خلاصه ای از برنده برای هر گروه آورده شده است:

 1. جریان: ExpressVPN
 2. تورنت: ExpressVPN
 3. هزینه: NordVPN
 4. راحتی در استفاده: NordVPN
 5. سازگاری: ExpressVPN
 6. سرعت: ExpressVPN
 7. سرورها و شبکه: NordVPN
 8. حریم خصوصی و امنیت: NordVPN

روی سطح ، ExpressVPN و NordVPN برای هر منظور خدمات چشمگیر هستند. این حتی در یک نگاه دقیق تر نیز صادق است.

خب، کدوم بهتره? بدون برنده مشخص ، واقعاً ترجیح شخصی با این دو است. شما به همان اندازه احتمالاً عاشق هر یک هستید.

سوال واقعی – آیا ExpressVPN ارزش قیمت دارد? اگر کاملاً باید حتما بهترین عملکرد ، سریعترین VPN را داشته باشید, پاسخ بله است. از هر چیزی ، از پخش جریان / تورنت گرفته تا امنیت اولیه و پیشرفته ، پایدار ، کاربرپسند و بسیار عالی است.

اما NordVPN نیز چنین است.

اگر ترجیح می دهید یک VPN سریع و دارای قابلیت بسته بندی داشته باشید که همچنین مقرون به صرفه است ، توصیه می کنیم NordVPN را امتحان کنید. شما از شبکه سرور عظیم آن ، هزینه ارزان و معاملات شگفت انگیز لذت خواهید برد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me