برای نمایشگاه و کنفرانس امنیت اطلاعات خلیج فارس (GISEC) در ژانویه سال 2020 آماده شوید

از بدو تأسیس ، GISEC که توسط مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) سازماندهی شده است ، تکامل یافته و خود را به عنوان تنها کنفرانس و نمایشگاه امنیت اطلاعات واقعی منطقه مستقر کرده است. نسخه ششم GISEC که از 1 تا 3 ماه مه در DWTC اجرا می شود ، کارشناسان امنیت سایبری دولت های منطقه ای و جهانی ، آژانس های ملی و شرکت ها را زیر یک سقف جمع می کند تا در مورد آخرین تهدیدهای سایبری و بحث و گفتگو و به اشتراک گذاری اطلاعات جدیدی را ارائه دهد. مقابله با آنها.

اهداف و رسالت اصلی GISEC چیست؟?

  • برای برجسته کردن اهمیت اشتراک دانش در میان رواج روزافزون تهدیدات و حملات سایبری در سطح جهان و فراهم کردن زمینه ای برای رهبران صنعت ، جدیدترین راه حل ها و بهترین شیوه های محافظت در برابر حملات.
  • فراهم آوردن بستر استراتژیک اشتراکی دانش بین همسالان به منطقه و بخش امنیت جهانی
  • تسهیل فرصت های منحصر به فرد بازدید کنندگان برای دیدار و برقراری ارتباط با شرکت های پیشرو در زمینه امنیت فناوری اطلاعات و متخصصین همفکر در طیف گسترده ای از عمودی های صنعت مانند امنیت ملی ، بانکداری و خدمات مالی ، حاکمیت ، نفت & گاز ، IT و داروسازی.
  • ارائه یک نمایشگاه مناسب برای غرفه داران برای نشان دادن جدیدترین نوآوری های خود و دسترسی آسان تر به مخاطبان هدف خود از جمله توسعه دهندگان ، ارائه دهندگان راه حل امنیتی و تصمیم گیرندگان از سراسر منطقه و همچنین فراتر از آن..
  • تعیین معیار در منطقه برای توسعه استراتژی های امنیتی فناوری اطلاعات برای صنعت و متخصصان.
  • شهرت GISEC را به عنوان یک رویداد ضروری برای هر کسی که با امنیت اطلاعات و امنیت سایبری مرتبط باشد تأیید کنید.

چه کسی باید در GISEC شرکت کند?

به عنوان مهمترین کنفرانس امنیت سایبری در آسیا ، خاورمیانه و آفریقا ، این نمایشگاه سه روزه بیش از 120 غرفه دار از کشورهای 80 به علاوه را در خود جای خواهد داد که چهار روز یادگیری و بیش از 40 جلسه کنفرانس به رهبری کارشناسان صنعت 60 به علاوه برگزار می شود..

GISEC 2018 به بازدید کنندگان بی نظیر به آخرین روندها و فناوری های شکل گیری امنیت سایبری در سراسر جهان می دهد. این نمایشگاه بیش از 7،500 متخصص صنعت را به سمت شبکه ، اشتراک دانش و تجارت جذب می کند.

این نمایش از هر کسی که به صنعت امنیت سایبری و علاقه مندان به آینده امنیت سایبری علاقه مند باشد ، جذابیت دارد. در حالی که غالباً یک رویداد خاص برای تجارت است ، GISEC 2018 برای عموم آزاد است. هرکسی که می خواهد دانش خود را در مورد امنیت سایبری گسترش دهد و از کارشناسان جهانی در این زمینه گوش کند می تواند ثبت نام کند تا در نمایشگاه AED100 شرکت کند.

چه مذاکرات / فعالیتهای جالب را می توان انتظار داشت در این رویداد ببینیم?

این کلاس سه روزه و کلاسهای اصلی پیش نمایش نشان می دهد مجموعه ای از فعالیت های جذاب ، ویژگی ها ، کلید واژه ها و بحث و گفتگو ، برجسته کردن شیوه ها و راه حل های پیشرو در جهان برای به حداقل رساندن تأثیر حملات سایبری. GISEC 2018 چراغ نوآوری ها و مفاهیم تغییر بازی را تنظیم می کند و می خواهد جهان را در این دوره دیجیتال متحول کند. یکی از چنین ویژگی های جدید یک روزه است گفتگوهای هوش مصنوعی - ارائه نوآوران و اصناف فناوری در مورد تأثیر هوش مصنوعی بر مشاغل و جوامع در میان افزایش تصویب فناوری تعریف مجدد.

روز تمرکز سایبر BFSI, یکی دیگر از موارد جدید این رویداد ، چالش های پیش روی بانکداری ، خدمات مالی و بخش بیمه را نشان می دهد. در پیش نمایش ویژه رویداد اصلی ، در تاریخ 30 آوریل ، CISO های سابق BP و Shell یک جلسه عمیق ارائه داده و بهترین شیوه ها را برای محافظت از صنایع نفت و گاز در طول مستر کلاسهای نفت و گاز.

در همین حال ، در حال اجرا در کنار GISEC ، Internet of Things Expo (IoTX) 2018 یک اجلاس سه روزه است که در شهرهای هوشمند متمرکز شده و به موضوعات پیرامون نحوه ساختن یک شهر واقعاً هوشمند ، کارآمد و مؤثر می پردازد.. الهام بخش از گفتگوها بستری را برای مخترعان عصر جدید از سراسر جهان فراهم می کند تا بینش و اختراعات تغییر بازی آنها را برای تبدیل راهی که ما زندگی می کنند به اشتراک بگذارند. علاوه بر این ، جلسات رایگان برای حضور در آزمایشگاه های X آخرین تحولات در حوزه AI ، blockchain و IoT را برجسته خواهد کرد.

NG هو هو مینگ ، معاون رئیس اجرایی (عملیات) ، آژانس امنیت سایبر سنگاپور از جمله سخنرانان اصلی جهانی که این کنفرانس را بر عهده دارند ، قرار دارند. دیوید کاس ، CISO ، ابر & Saas ، IBM؛ Jarrko Rautula ، گروه CISO ، گروه IKEA؛ رودرا مورتحی ، CISO ، Amazon Pay؛ Alejandro Becerra Gonazalez، CISO Group، Telfonica؛ پیر بارو ، مدیرعامل ، Aiva Technologies؛ عامر شرف ، مدیرعامل - پشتیبانی و اتحاد از انطباق ، مرکز امنیت الکترونیکی دبی؛ سرهنگ سعید ام الحاجری ، مدیر ، دپارتمان امنیت سایبری ، پلیس دبی در میان دیگران.

تاریخ ها ، مکان ها و جایی که می توانید بلیط تهیه کنید

سازماندهی شده توسط مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) ، GISEC و IoTX تحت پوشش هفته Future Tech 2018 2018 برگزار می شوند. این رویدادهای مشترک با شرکتهای برتر جهانی فناوری ، مقامات دولتی و همسالان صنعت از منطقه و سراسر جهان ارتباط خواهند داشت..

این رویداد که باید حضور داشته باشد از تاریخ 1 تا 3 مه 2018 برگزار می شود. بازدید کنندگان علاقه مند می توانند از قبل بصورت آنلاین ثبت نام کنند بازدید کننده از سالن های نمایشگاهی باید برای شرکت در همایش های رویداد بلیط خریداری کند.

نمایش های مشترک در محل از 10:30 صبح تا 6 بعد از ظهر در تاریخ 1 مه برای بازدید کنندگان باز است. ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر در 2 و 3 مه.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.gisec.ae و www.iotx.ae مراجعه کنید

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me