نحوه دریافت آدرس IP کره جنوبی از هرجای دیگر در سال 2020 [+ VIDEO]

اگر خارج از کره جنوبی هستید ، ممکن است داشته باشید مشکلی برای تماشای شبکه های کره جنوبی مانند SpoTV برخط. بسیاری از وب سایت ها به آدرس IP شما نگاه می کنند تا دریابند که در کجا هستید.

اگر در کره جنوبی نیستید ، دسترسی محدود خواهید داشت یا در کل از سایت مسدود خواهید شد ، یک مشکل آزار دهنده به نام geoblocking است. حتی ممکن است داشته باشید دسترسی به درگاه بانکی شما را صادر می کند. برای دور زدن بلوک ها به یک آدرس IP کره جنوبی نیاز دارید.

خبر خوب این است که رفع سریع وجود دارد. تو می توانی به راحتی یک IP جدید را در کره جنوبی با یک VPN با کیفیت بالا دریافت کنید, مهم نیست کجا هستی. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه.

راهنمای سریع: نحوه دستیابی به آدرس IP کره جنوبی با VPN

 1. VPN را با سرورها در کره جنوبی انتخاب کنید. برای اتصال سریع و یک آدرس IP امن کره جنوبی ، توصیه می کنیمNordVPN.
 2. برنامه VPN را بارگیری کرده و آن را روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید.
 3. برنامه را باز کنید و کره جنوبی را از لیست مکان ها انتخاب کنید.
 4. آدرس IP جدید خود را با استفاده از ابزار ویژه ما بررسی کنید.

فهرست مطالب

 • چگونه یک VPN می تواند به شما یک آدرس IP کره جنوبی دهد
 • VPN چه کار دیگری می تواند انجام دهد؟ بخار هر چیزی در سراسر جهان!
 • نحوه انتخاب بهترین VPN برای شما: به دنبال این ویژگی های کلیدی باشید
 • بهترین VPN ها برای دریافت آدرس IP کره جنوبی

چگونه یک VPN می تواند شما یک آدرس IP کره جنوبی کسب کند

VPN قبل از ارسال به وب سایتهایی که می خواهید از آنها استفاده کنید ، ترافیک اینترنت شما را از طریق یک سرور از راه دور تونل می کند. نتیجه این است که وب سایتها IP سرور VPN مستقر در کره جنوبی را مشاهده می کنند, نه مکان واقعی شما.

فقط VPN خود را در کره جنوبی به سرور وصل کنید و هر سایت پخش از جمله SpoTV فکر می کند که شما در این کشور هستید. شما دریافت می کنید دسترسی نامحدود به هر سایت یا خدمات کره جنوبی. و این فقط آغاز کارهایی است که بهترین VPN ها می توانند برای شما انجام دهند.

VPN همچنین شما را ایمن نگه می دارد & به شما امکان می دهد تقریباً در هر چیزی جریان داشته باشید

یک VPN خوب همچنین اتصال شما را در برابر حملات سایبری تضمین می کند, داده های شما را رمزگذاری می کند, و از ویژگیهای امنیتی پیشرفته برای ناشناس ماندن شما استفاده می کند.

تو می توانی بدون نگرانی در مورد هک کردن از Wi-Fi عمومی استفاده کنید, و بدون Google یا ارائه دهنده سرویس اینترنت (ISP) اطلاعات مربوط به فعالیت خود را در وب جستجو کنید. شما همچنین می توانید از نظارت توسط جمع آوری کنندگان داده خودداری کنید, آژانسهای تبلیغاتی و مقامات دولتی.

یک آدرس IP کره جنوبی از یک VPN قابل اعتماد همچنین به شما امکان می دهد انجام تحقیقات بازار خودی در داخل کشور می توانید وب سایت ها را به طور پیش فرض به شما نشان دهند که محتوای زبان کره ای را ترغیب کنند ، و به شما یک “سلاح مخفی” بدهد از رقبا جلوتر باشید.

پروکسی ها و دیگر سرویس های رایگان جعل IP نیز می توانند آدرس IP شما را تغییر دهند ، اما آنها همان امنیتی را ندارند که VPN های سطح بالا انجام می دهند. پراکسی ها آدرس IP کمتری را ارائه می دهند و از روشهای رمزگذاری پیشرفته کمتری استفاده می کنند و داده های حساس مالی و تجاری را در معرض خطر قرار می دهند.

در ضمن ، به اصطلاح VPN های رایگان سرعت سرور آهسته ای دارند و پهنای باند خود را محدود کنید. ما به دلیل تمام تاخیر و بافر بودن آنها را برای پخش و بارگیری توصیه نمی کنیم. بسیاری از این خدمات نیز توسط سایتهای جریان شناسایی و مسدود می شوند.

VPN هایی که توصیه می کنیم وضعیت خود را به عنوان خدمات دارای رتبه برتر بدست آورده اند. با آنها چسبیده و هرگز در آدرس IP خود در کره جنوبی هیچ مشکلی نخواهید داشت.

چه چیزی را باید در VPN جستجو کنید

برای بالاترین امنیت و بهترین تجربه مرور و جریان ، به دنبال یک حق بیمه VPN با این ویژگی ها باشید:

 • سرورهای سریع: برای بارگیری سریع یا پخش بدون تاخیر ، به دنبال VPN هایی باشید که پهنای باند نامحدود و سرعت رعد و برق سریع دارند.
 • سرورهای کره جنوبی: برای دریافت یک آدرس IP کره جنوبی به حداقل یک سرور محلی نیاز دارید.
 • خط مشی بدون گزارش: اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شخصی شما هرگز ذخیره نشده و به اشتراک گذاشته نمی شود ، مطمئن شوید که VPN شما هیچ گونه کاربری یا فعالیتی را حفظ نمی کند..
 • برنامه های متقابل: با استفاده از VPN که برنامه هایی را برای همه سیستم عامل های محبوب ارائه می دهد ، از هر دستگاهی در خانواده خود محافظت کنید.
 • ویژگی های امنیتی پیشرفته: برای ناشناس بودن کامل ، به دنبال رمزگذاری قوی ، سوئیچ kill و ویژگی های اضافی مانند multi-hop (double VPN) باشید.

بهترین VPN ها برای دریافت آدرس IP کره جنوبی

1. NordVPN

امتیاز کلی: 4.9 – تعداد کل VPN شماره 1 ما

دستگاه های NordVPN

NordVPN ارائه می دهد 10 سرور منحصر به فرد در کره جنوبی, و بیشتر از 5000 سرور در 62 کشور در سراسر جهان. سرورها سریع ، ایمن و از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند و باعث می شود NordVPN گزینه ای ایده آل برای تورنت ناشناس باشد.

NordVPN برای اکثر سیستم عامل ها و دستگاه ها از جمله iOS ، Mac OS ، Android ، Windows و Linux برنامه های بومی را ارائه می دهد. همچنین می توانید VPN را روی روتر خود تنظیم کنید. برنامه ها شامل یک فوق العاده هستند پروفایل آسان برای استفاده و مسدود کننده تبلیغاتی منحصر به فرد CyberSec.

NordVPN ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول برای کاربران جدید اما وقتی این کار را امتحان کردند ، اکثر کاربران هرگز نمی خواهند NordVPN را واگذار کنند.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ در اینجا بررسی دقیق ما در مورد NordVPN است.

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

NordVPN را اکنون دریافت کنید!

2. ExpressVPN

امتیاز کلی: 4.9 – سریعترین VPN ما برای کره جنوبی تست کردیم

ExpressVPN مزایایی دارد

آن را از دست ندهید: 49٪ از VPN شماره 1 را دریافت کنید & آن را برای 30 روز بدون خطر امتحان کنید

ExpressVPN ما است انتخاب برای پخش, با فناوری امنیتی پیشرو و سرعت سرور. آن دارد یک شهرت شایسته در بین کاربران برای باز کردن قفل قابل اعتماد SpoTV ، Netflix ، ایالات متحده و iPlayer BBC.

ExpressVPN حداقل دو محل سرور در کره جنوبی, این بدان معناست که شما چندین آدرس IP منحصر به فرد کره جنوبی را انتخاب کرده اید. استفاده می کند رمزگذاری AES درجه نظامی و ویژگی های امنیتی پیشرفته ای مانند سوییچ kill و محافظت در برابر نشت DNS را ارائه می دهد.

اگر کاربر جدیدی هستید ، می توانید با آرامش یک عضو شوید 30 روز ضمانت بدون سؤال و برگشت پول.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ در اینجا بررسی دقیق ما در مورد ExpressVPN است.

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:

 • Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و iPlayer BBC.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.

اکنون ExpressVPN را دریافت کنید!

3. CyberGhost

رتبه بندی کلی: 4.8 – بهترین ارزش VPN برای کره جنوبی

چندین دستگاه سایبرگاست

فقط برای مدت زمان محدود – 73٪ تخفیف را در CyberGhost دریافت کنید

CyberGhost یکی از ماست بالاترین امتیاز VPN توسط کاربران ، و کارشناسان ما دلایل زیادی را مشاهده می کنند که چرا. انتخاب چشمگیر ویژگی های امنیتی topnotch ، شبکه بزرگ سرور جهانی ، و برنامه های اشتراکی سخاوتمندانه بالای لیست.

CyberGhost دارد 7 سرور در کره جنوبی, و همه آنها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند. یک اشتراک را پوشش می دهد حداکثر 7 دستگاه به طور همزمان, ساخت این VPN یک انتخاب عالی برای محافظت از خانواده است.

همه قیمت های برنامه CyberGhost رقابتی هستند ، اما شما می توانید تخفیف های عظیم در اشتراک های طولانی مدت کاربران جدید از ضمانت برگشت پول 45 روزه.

به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید؟ در اینجا بررسی دقیق ما در مورد CyberGhost است.

CyberGhost می تواند انسداد شود:

 • نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه سازی شده برای: Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN و دیگران.

پشتیبانی از torrenting:

 • آره؛ نمایه اختصاصی کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

اکنون CyberGhost را دریافت کنید!

4- گشت و گذار

امتیاز کلی: 4.5 – ده VPN برتر برای سرعت ، ارزش و امنیت

نحوه دریافت آدرس IP کره جنوبی از هرجای دیگر در سال 2020 [+ VIDEO]

اگرچه فقط برای مدت کوتاهی در دسترس بوده است ، اما Surfshark از قبل ما را تحت تأثیر قرار داده است ویژگی های امنیتی ، قدرت رفع انسداد, و پوشش دستگاه سخاوتمندانه Surfshark 500 مکان در سراسر جهان ارائه می دهد ، از جمله حداقل یک محل سرور در کره جنوبی.

علاوه بر رمزگذاری AES 256 بیتی ، Surfshark از ویژگی های پیشرفته ای همچون سوئیچ kill و یک منحصر به فرد محافظت می کند CleanWeb و مسدود کننده نرم افزارهای مخرب. این وعده باز کردن تقریباً هر سایت محدود شده از جمله Netflix ایالات متحده را داده است ، و آزمایشات خود ما نشان می دهد که مطابق این ادعا عمل می کند.

یک اشتراک را پوشش می دهد تعداد نامحدودی از دستگاه ها, که خیلی از مردم لذت بخش است کاربران جدید می توانند با یک عضو شوید با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید؟ در اینجا بررسی دقیق ما در مورد Surfshark است.

Surfshark می تواند انسداد شود:

 • Netflix ، Hulu ، CBS ، ESPN ، Amazon Prime Video و دیگران.

پشتیبانی از torrenting:

 • بله ، همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

Surfshark در این دستگاه ها کار می کند:

 • Windows ، macOS ، Android ، iOS ، FireTV ، Linux ، Chrome و Firefox.

اکنون Surfshark را دریافت کنید!

بیشتر خواندن

با این کدهای کوپن آنلاین بهترین تخفیف های مربوط به VPN خود را بدست آورید

بهترین ، سریعترین و ارزانترین VPN های کره جنوبی

راهنمای نهایی برای تازه های VPN

به راحتی می توانید از هر Geoblock دور شوید ، از جمله Netflix ، iPlayer BBC و Hulu

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me