5 geriausi Argentinos VPT – už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

Argentinos vyriausybė reguliariai patvirtina savo įsipareigojimą laisvai kalbėti, gerbti piliečių privatumą ir nediskriminavimo. Tačiau šiuos prioritetus ne visada lengva suderinti, ir neaiški įstatymų kalba kelia netyčinę grėsmę interneto laisvei šalyje.

Pavyzdžiui, a platus duomenų perdavimo įstatymas priimtas 2004 m smogė Aukščiausiasis teismas dėl netinkamos formuluotės ir akivaizdaus asmens privatumo pažeidimo. Bet kiti neaiškūs įstatymai vis dar galioja IPT turi didelę laisvę rinkti vartotojo duomenis.

Argentinos viešieji „wi-fi“ vartotojai, tiek gyventojai, tiek lankytojai, taip pat susiduria kibernetinių nusikaltimų rizika. 2023 metų pabaigoje įsilaužėliai užgrobti klientų įrenginiai keliuose „Buenos Aires Starbucks“ parduotuvėse, įskaitant amerikiečių generalinio direktoriaus nešiojamąjį kompiuterį, kad būtų galima išgauti kriptovaliutą.

Taip pat pamatysite, kad daugybė populiarių svetainių ir paslaugų, įskaitant JAV „Netflix“, BBC iPlayer ir Ispanijos Teledeportas yra neprieinamas Argentinoje dėl geografinių apribojimų.

Taigi, jei naršote žiniatinklį, dirbate nuotoliniu būdu ar tik norite srautiniu būdu perduoti mėgstamiausias laidas, pravartu naudoti patikimas virtualus privatus tinklas (VPN), kad gautumėte praeities geografinius blokus ir apsaugokite savo ryšį bet kada, kai prisijungsite Argentinoje.

Trumpas vadovas: geriausi VPN, kuriuos galima naudoti Argentinoje

Nuo Buenos Airių iki Kordobos mes suapvalinome geriausius VPT, kuriuos galite naudoti Argentinoje, paremdami vartotojų apžvalgomis ir mūsų pačių bandymais..

 1. „NordVPN“
  Nuosekliai laikydami aukščiausią VPN tiek vartotojų, tiek technologijų svetainėse, „NordVPN“ teikia didelius greičius ir keletą geriausių saugumo priemonių VPN rinkoje..
 2. „ExpressVPN“
  Jei norite VPN, kuris apsaugo jūsų duomenis ir taip pat suteikia žaibiškus ryšius, kad galėtumėte transliuoti ir transliuoti, „ExpressVPN“ yra tas, kuris jums.
 3. „CyberGhost“
  Turėdamas vaizdą, intuityvią sąsają, tai puikus VPN pradedantiesiems. Vienoje paskyroje galite prijungti septynis įrenginius, daugiau nei leidžia dauguma papildomų VPN.
 4. HMA
  HMA teigia, kad dėl rimtos priežasties turi išsamiausią bet kurio VPN aprėptį visame pasaulyje. Beveik neįmanoma pavadinti šalies be HMA serverio!
 5. VyprVPN
  Dėl savo unikalios „Chameleon“ technologijos šis VPN yra tvirtas pasirinkimas apeinant geoblokus. Didelis greitis ir neribotas pralaidumas leidžia puikiai naudoti ir srautinį perdavimą.

Gaukite „NordVPN“ dabar

Ko reikėtų ieškoti Argentinos VPN

Apskritai Argentina palaiko nemokamą ir atvirą prieigą prie interneto. 2023 m. „Freedom House“ suteikė šaliai puikų interneto laisvės balą, nes jis aktyviai nevykdo savo piliečių stebėjimo arba cenzūruoti turinį.

Aktyvios vyriausybės priežiūros stoka negarantuoja jūsų privatumo, vis dėlto.

IPT Argentinoje renka vartotojų duomenis ir vėlgi, dėl netinkamai suformuluotų įstatymų labai sunku žinoti, kiek laiko jie jų laikosi. Aišku tik tai, kad to reikalauja įstatymai skaitmeninių paslaugų teikėjai perduoda duomenų žurnalus vyriausybės institucijoms su galiojančiu teismo šaukimu.

  Žiūrėkite „DirecTV Online“ iš bet kur 2023 m. Lengvai transliuojamas hakas

Be to, 2023 m. „Starbucks“ incidentas, kuriame „Stensul“ generalinis direktorius Nojus Dinkinas buvo vienas iš daugelio klientų, kurie turėjo užgrobti savo nešiojamąjį kompiuterį, parodė, kad tarptautinis įsilaužėliai išnaudoja Argentinos IPT tinklų silpnąsias vietas.

Apskritai, yra daugybė priežasčių kreiptis į papildomą VPN saugumą ir privatumą, kai tik prisijungiate Argentinoje. Geras VPT veikia kaip skydas tarp jūsų ir jūsų IPT, jūsų veikla bus anoniminė ir užšifruota.

Populiariausi VPT taip pat suteikia jums neribotą galimybę prieiga prie blokuoto turinio iš viso pasaulio, kaip „Netflix“ ir BBC.

Norėdami gauti greičiausią ryšį ir plačiausią prieigą, ieškokite VPN su serveriai Argentinoje taip pat bet kurioje šalyje, kurioje yra svetainių ir paslaugų, kurias norite pasiekti (pvz., JAV naudoja „Netflix“, Ispanija – „Teledeporte“).

Jei lankysitės Argentinoje, taip pat norėsite VPN su serveriais jūsų gimtojoje šalyje norėdami pasiekti mėgstamas laidas ir svetaines namuose.

Ne visada lengva pasakyti gerus VPN iš blogų, bet mes įtraukėme jus į mūsų šešių ekspertų sąrašą geriausios VPN paslaugos Argentinai praeiti geografinius blokus ir apsaugoti savo privatumą.

5 geriausi Argentinos VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ turi griežta politika be žurnalų ir siūlo didžiulį funkcijų sąrašą. Tokios pirminės saugumo priemonės kaip 2048 bitų šifravimas, nužudymo jungiklis ir jūsų pasirinkimas kelis saugos protokolus palaikomos dvigubu VPN ir visišku „Svogūnų“ anonimiškumu virš VPN.

„NordVPN“ tinkle yra 5000+ serveriai 60-yje šalių, iš jų 6 – Argentinoje, daugiau nei 30 Ispanijoje ir beveik 2 000 JAV. Viena prenumerata leidžia prisijungti iki 6 įrenginių vienu metu visose pagrindinėse operacinėse sistemose.

Greitas susisiekimas ir puikus geobloko apėjimas reiškia sklandų darbą transliacija iš JAV „Netflix“, Europos sporto tinklai, ir dar daugiau, kas padėjo „NordVPN“ tapti pasauliniu mėgstamiausiu.

„NordVPN“ visiems vartotojams siūlo a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Vartotojai mėgsta „ExpressVPN“ transliaciją dėl jo neprilygstamas tinklo greitis. Šis serverių tinklas, apimantis 94 šalis, įskaitant JAV, JK, Argentiną ir Ispaniją, šis galingas VPN atrakina turinį iš viso pasaulio..

  Nemokamas „Mostafa Hashem Sherif“ saugios elektroninės komercijos protokolų skyrius

Tinklo saugumas ir jūsų privatumas yra svarbiausi „ExpressVPN“ prioritetai, naudojant tokias funkcijas kaip patikrinta ne žurnalų politika, automatinis žudymo jungiklis ir karinio laipsnio šifravimas. Galėsite pasirinkti VPN protokolus arba leisti paprastoje sąsajoje pasirinkti geriausią jūsų naudojimui.

Šis teikėjas taip pat puikiai vertina klientų aptarnavimą, siūlo 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas su agentais, kurie tikrai žino jų daiktus. Kainos yra aukštos, ypač atsižvelgiant į 3 įrenginių limitą vienai sąskaitai, tačiau tai yra aukščiausios kokybės VPN paslauga visais atvejais.

Mobiliųjų telefonų vartotojai gauna 7 dienų nemokamas bandymas, o visus abonentus saugo a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ lengvi, iš anksto sukonfigūruoti profiliai leis akimirksniu naršyti, transliuoti ar kankinti. Tačiau ir pažengusiam vartotojui čia yra daug jūsų, taip pat ir jūsų protokolų pasirinkimas ir tinkinamus nustatymus ne daugiau kaip 7 įrenginiuose vienu metu.

Didelis „CyberGhost“ tinklas, apimantis daugiau nei 5700 serverių beveik 90 šalių, apima 10 greitų vienetų Argentinoje. „CyberGhost“ palaiko P2P veiklą torrent anonimiškai profilį ir nuosekliai atjungia „Netflix“, „Sky“ ir daugelį kitų srautinių transliacijų paslaugas.

Šis teikėjo įsipareigojimas nuolat tobulinti tinklą ir paslaugas laimėjo daugybę gerbėjų Argentinoje ir visame pasaulyje. Galite išbandyti „iOS“ arba „Android“ programą nemokamai 7 dienas, ir jus apima a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija nesvarbu, kokį įrenginį naudosite.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. HMA VPN

„hidemyass“ įrenginys

Jei norite paslėpti savo buvimo vietą, VPN su serverius beveik kiekvienoje Žemės šalyje nėra blogas pasirinkimas. HMA gerai apima Argentiną su serveriais Buenos Airėse, o jos Europos ir Šiaurės Amerikos tinklai suteikia prieigą prie visų geriausių transliacijų paslaugų..

Populiari vartotojo sąsaja yra labai paprasta – tiesiog pasirinkite režimą, kuris tinka tai, ką norite padaryti, nesvarbu, ar tai transliacija, naršymas ar P2P bendrinimas. Kad ir kurį pasirinktumėte, būsite gerai apsaugoti stipriu šifravimu ir patobulintomis saugos funkcijomis.

  8 geriausi VPN baisiems internetiniams pavojams + Helovyno nuolaidos!

Turėtume paminėti, kad HMA saugo labai ribotus ryšio žurnalus, bet tik diagnostikos tikslais. Yra nėra jūsų naršymo istorijos įrašų ar tai, ką atsisiuntėte ar perdavote.

Išbandykite HMA naudodami 7 dienų nemokamas bandymas, arba užsiprenumeruokite pasitikėdami a 30 dienų grąžinimo politika.

HMA gali atblokuoti: 

 • „Hulu“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 •  Taip, galimi paskirti P2P serveriai

HMA veikia šiuose įrenginiuose:

 •  „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai.

Peržiūrėti HMA pasiūlymus

5. VyprVPN

5 geriausi Argentinos VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

„VyprVPN“ „Chameleon“ technologija siūlo puikią privatumo apsaugą, be to, tai yra ir stiprus geoblokų pertraukiklis. Dėl šio didelio VPN greičio ir neriboto pralaidumo jis yra puikus pasirinkimas transliacijai.

Nerekomenduojame „VyprVPN“ kankintis dėl paslaugų teikėjo griežtų taisyklių, reglamentuojančių praktiką. Bet mes darome, kaip tai leidžia 5 vienu metu jungiami įrenginiai vienoje paskyroje ir skirti pasiūlymai programų visoms pagrindinėms platformoms.

„VyprVPn“ aukščiausios kokybės apsaugos funkcijos neįtraukite nužudymo jungiklio, NAT ugniasienės, skirtos apsaugoti nuo kenkėjiškų programų, ir 256 bitų šifravimo. Teikėjas teigia, kad daliniai žurnalai saugomi tik trikčių šalinimo tikslais, o tuos žurnalus saugo griežti Šveicarijos privatumo įstatymai.

„VyperVPN“ siūlo Buenos Airių serverį ir kelis JAV ir JK serverius. A 30 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visoms prenumeratoms.

„VyperVPN“ gali atblokuoti: 

 • „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„VyperVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Android TV“, QNAP, „Blackphone“, „Anonabox“.

Peržiūrėkite „VyprVPN“ pasiūlymus

Santrauka

Naudoti VPN ryšiui apsaugoti ir išplėsti interneto prieigą yra puiki idėja bet kurioje šalyje, o Argentina nėra išimtis. Šalies įsipareigojimas dėl laisvės ir privatumo yra tikras, tačiau dėl netinkamos kai kurių įstatymų formuluotės atsiranda spragų, dėl kurių gali kilti pavojus jūsų duomenims..

Ir nesvarbu, ar jūs gyvenate Argentinoje, ar tik lankotės, jums nereikia leisti, kad turinio geografiniai blokai jus apsaugotų pasiekti savo mėgstamas svetaines ir srautinio perdavimo paslaugas, nesvarbu, kur jie yra.

Geriausi Argentinos VPT suteiks visą norimą turinį po ranka, išlaikydami jus saugiai paslėptas tiek nuo IPT stebėjimo, tiek nuo elektroninių nusikaltėlių siekdamas užgrobti savo įrenginius.

Jei vis dar nežinote, koks VPN yra geriausias jūsų interneto naudojimui Argentinoje, sužinokite daugiau iš mūsų ekspertų, kurie žino apie geriausius šių dienų VPN rinkoje..

Išbandykite „NordVPN“ šiandien nerizikingai!

Tau taip pat gali patikti:

 • Kaip gauti Argentinos IP adresą iš bet kurios vietos