5 geriausi „Dark Web“ VPN 2023 m. (+ Kaip prie jo prieiti)

Tamsusis internetas susijęs su neteisėta nusikalstama veikla. Šiandien ji pripažinta svarbi internetinio privatumo priemonė ir politiniai aktyvistai, kovojantys prieš priespauda ir cenzūra.

Deja, šis pripažinimas paskatino kai kurias vyriausybes imtis griežtų atsakomųjų priemonių. Tiek Kinijai, tiek Iranui tai pavyko blokuojantis ar iš dalies blokuojantis „Tor“, tuo tarpu Rusija ir Prancūzija išreiškė susidomėjimą uždraudus tinklą.

Net tose šalyse, kur prieiga prie tamsiojo interneto nėra techniškai neteisėta, „Tor“ naršyklės naudojimas yra įtartinas ir galėtų būti laikomas prieš tave.

Norėdami saugiai ir anonimiškai pasiekti tamsųjį internetą, turite naudoti VPN. Ne tik tai leis jums VPN atblokuokite „Tor“ šalyse, kuriose jis buvo uždraustas, bet taip pat bus neleisti jūsų IPT, vyriausybinėms agentūroms ar kitoms trečiosioms šalims stebėti ar sekti jūsų Tor naudojimo.

Kaip naudoti VPN norint pasiekti „Dark Web“: Trumpas vadovas

 1. Pasirinkti saugus VPN, kuriame nėra žurnalų. „ExpressVPN“ yra pagrindinė mūsų rekomendacija.
 2. Įdiekite ir prijunkite jūsų pasirinktam VPN klientui.
 3. Įdiekite ir atidarykite „Tor“ naršyklę.
 4. Naršykite tamsiame internete anonimiškai ir saugiai.

Pradėkite naudotis „ExpressVPN“!

Kodėl jums reikia VPN norint prisijungti prie „Dark Web“

VPN yra būtinas norint pasiekti tamsųjį internetą dėl dviejų priežasčių. Pirma, jei jūs gyvenate šalyje, kurioje „Tor“ ar panašios naršyklės buvo uždraustos ar užblokuotos. Antra, užkirsti kelią jūsų IPT ar kam nors kitam aptikti, kad naudojate „Tor“.

Šiuo metu, Didžioji Kinijos užkarda sėkmingai blokuoja Torą, tiek per tinklo viešąsias, tiek per slaptas įėjimo reles. Norėdami apeiti šį reikšmingą geobloką, jums reikia Pakankamai galingas VPN, kad būtų atblokuotas cenzūruotas turinys.

VPN gali atblokuoti cenzūruotą turinį maskuoti savo IP adresą ir nukreipti srautą per serverį kitoje šalyje. Kitaip tariant, šalis, kurioje Tor nėra uždrausta.

Tik stipriausi VPN, turintys didžiausius tinklus geba apeiti geografinius apribojimus, tokius, kokius nustato Didžioji ugniasienė.

Net jei gyvenate šalyje, kurioje nėra užblokuotos tamsios interneto naršyklės, vis tiek verta naudoti VPN.

Pats naršymas tamsiame žiniatinklyje nėra neteisėtas. Kadangi tamsusis internetas yra toks stipriai susijęs su nusikalstama veikla, tai tik prieiga prie jo gali būti vertinama kaip įtartina.

Tiesą sakant, 2016 m. JAV vyriausybė paskelbė, kad norint pateisinti „Tor“ naršyklės naudojimą, pakanka jūsų prietaiso paieška ir konfiskavimas.

  5 najboljih VPN-a koji stvarno rade s Ubuntuom u 2023. godini [+ Vodič za postavljanje]

Kol „Tor“ šifruoja jūsų duomenis, kai naršote tamsiame internete, ji negali paslėpti iš savo IPT ar kitos trečiosios šalys. Visas jūsų internetinis elgesys naudojant „Tor“ bus paslėptas, tačiau faktas, kad naudojate „Tor“, vis tiek bus matomas.

Naudojant VPN, norint pasiekti tamsųjį internetą, bus slėpti tai, kad naudojate „Tor“ iš savo IPT, vyriausybinėms agentūroms ar kitoms trečiosioms šalims, kurios stebi ir stebi jūsų veiklą.

Norėdami užtikrinti privatumą, kai naudojatės tamsiuoju žiniatinkliu, jūsų pasirinktas VPN turėtų turėti šias funkcijas:

 • An Būstinė už 5/9/14-Eyes aljanso ribų už patikimą privatumą.
 • Saugus šifravimas jūsų duomenų apsaugos protokolai.
 • Apsauga nuo nuotėkio apsaugoti savo saugumą net nutrūkus ryšiui.
 • A griežta jokių žurnalų politika kad jūsų informacija nebūtų įrašyta.

Geriausi prieiga prie „Dark Web“ VPN

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ gali būti ne pats pigiausias VPN rinkoje, tačiau už tai verta sumokėti, jei vertinate savo privatumą. Taip pat yra vienas galingiausių VPN, skirtas atblokuoti ir siūlo greičiausias greitis iš visų mūsų išbandytų paslaugų.

„ExpressVPN“ apsaugo visą srautą karinio lygio AES 256 bitų šifravimas taip pat a užmušti jungiklį ir DNS apsaugą nuo nutekėjimo. Štabas yra Britanijos mergelių salos taigi galite pasitikėti „ExpressVPN“ griežta jokių žurnalų politika. Tačiau tuo atveju paslauga taip pat naudojama „TrustedServer“ technologija sunaikina visus serverius kiekvieną kartą, kai jie išjungiami ir įjungiami.

Visos „ExpressVPN“ programos yra suderinamos su „Tor“ ir tu galėsi prijunkite iki 5 įrenginių pagal vieną licenciją. Išbandykite šį patikimą VPT dabar naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Prisijunkite prie „Dark Web“ naudodami „ExpressVPN Now“

2. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Įsikūręs Panamoje, kuriai palanki privatumas, „NordVPN“ jokia rąstų politika nėra nelaidi vandeniui ir paremta karinio lygio šifravimas, an automatinis užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga.

Įspūdingas 5500 ir daugiau serverių 60 šalių daro „NordVPN“ pakankamai greitas ir pakankamai galingas, kad apeitų net stipriausią cenzūrą. Bus įdiegta ir naujoviška „CyberSec“ programinė įranga apsaugoti jus nuo kenkėjiškų programų ir reklaminių programų kaip jūs naršote.

  Kaip žiūrėti PBS bet kur Srautas be laido 2023 m.!

Geriausia, kas yra „NordVPN“ specialūs „Onion Over VPN“ serveriai yra specialiai sukurti norint apsaugoti jus naršant tamsiame internete. Perskaitykite tikrus vartotojų atsiliepimus arba išbandykite patys 6 prietaisai su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Prisijunkite prie „Dark Web“ naudodamiesi „NordVPN Now“

3. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

Kaip rodo pavadinimas, „PrivateVPN“ yra unikaliai sukurtas apsaugoti jūsų privatumą naršant. Tai ypač tinka naudoti su „Tor“.

Aukštai įvertintas už ypač patogios programos, „PrivatVPN“ taip pat yra fantastiškas biudžeto galimybė pradedantiesiems ieškote greito, lengvo ir saugaus būdo pasiekti tamsųjį internetą. Vis dėlto neleiskite, kad paprastumas jus supainioja. „PrivateVPN“ gali pasigirti karinio lygio šifravimas, an automatinis užmušimo jungiklis, DNS ir IPv6 apsauga nuo nutekėjimo – visi kaip Numatytieji nustatymai.

„PrivateVPN“ yra įsikūrusi Švedijoje bet turi griežta jokių žurnalų politika. Jei nesate tikri, galite perskaityti tai, ką turi pasakyti mūsų vartotojai, arba išbandyti tai naudodami a 7 dienų nemokamas bandymas arba a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Prisijunkite prie „Dark Web“ naudodami „PrivateVPN Now“

4. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Jei ieškote gero įperkamumo ir nepaprasto saugumo mišinio, „CyberGhost“ būtinai paliks įspūdį. Įsikūrusi Rumunijoje, VPT griežta jokių žurnalų politika yra pagrįstas ir pagrįstas karinio lygio šifravimas, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir automatinis užmušimo jungiklis.

„CyberGhost“ taip pat siūlo papildomas „NoSpy“ serverio paketas tai yra tobula, jei norite paslėpti savo „Tor“ naudojimą nuo savo IPT. Visos „CyberGhost“ programos yra suderinamas su „Tor“ naršykle ir tu galėsi vienu metu prijunkite 7 įrenginius.

  Pranešimas: „Theta360“ duomenų pažeidimas nutekina milijonus privačių nuotraukų

Tikrieji klientai vertina „CyberGhost“ už įspūdingą tinklą ir intuityvias programas. Pažvelk į save dosniai 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Prisijunkite prie „Dark Web“ naudodami „CyberGhost Now“

5. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

Nepaisant to, kad yra palyginti naujas VPN rinkoje ir turi mažesnį tinklą nei dauguma, „Surfshark“ vis dėlto gali pasigirti įspūdingos atblokavimo galimybės – įskaitant buvimą gali apeiti Didžiąją Kinijos užkardą.

„Surfshark“ taip pat siūlo daugybę unikalių funkcijų, kurios daro tai puikia galimybe prisijungti prie tamsaus interneto. Jo režimas „Be Borders“ yra specialiai sukurta apeiti cenzūrą o Camouflage Mode veiks slėpti „Tor“ naudojimą nuo savo IPT. „MultiHop“ taip pat pateiks jums papildomas apsaugos sluoksnis nukreipdami srautą per du atskirus serverius, o ne vieną.

Anot mūsų vartotojų, visi pagrindai taip pat yra. „Surfshark“ siūlo nužudyti jungiklį, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir a griežta jokių žurnalų politika, kuria galite pasitikėti, nes yra VPT įsikūrusi Britanijos Mergelių salose. Išbandykite dabar naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Prisijunkite prie „Dark Web“ naudodamiesi „Surfshark Now“

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Prieigai prie tamsaus žiniatinklio kyla visų rūšių rizika, įskaitant jūsų IPT, vyriausybinių agentūrų ar kenksmingų trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėjimą. Šiai rizikai sumažinti yra prasminga naudoti VPN – tol, kol pasirinksite tinkamą VPN.

Kai pasirinksite, galėsite pereiti prie geriausių VPN pasiūlymų ir kuponų kodų sąrašo, kad įsitikintumėte, jog už savo pinigus gaunate geriausią vertę..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie saugų „Tor“ naudojimą, skaitykite mūsų vadovą, kuriame rasite geriausius „Tor“ naršyklės VPN.

Jus domina visiškas privatumas? Sužinokite apie tai, kaip padaryti jūsų VPN neaptinkamą.