5 geriausi Japonijos VPN – saugumui, srautui ir greičiui 2023 m

Japonija yra viena iš labiausiai technologiškai pažengusių šalių pasaulyje, kurios piliečių interneto skvarba siekia 92%. Beveik viskas ir visi mažoje saloje yra prijungti prie interneto.

Deja, Japonijai trūksta laisvės internete ir privatumo, o apribojimai taikomi autorių teisių saugomam turiniui taip pat bet kokią prieigą prie geografiškai užblokuotų svetainių, įskaitant internetines srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“, „HBO Go“ ir „BBC iPlayer“. Japonija taip pat glaudžiai bendradarbiauja su NSA, kuri kelia daugiau antakių ir kelia susirūpinimą dėl privatumo.

Jei gyvenate Japonijoje ar netrukus planuojate ten keliauti, būtinai apimkite nugarą. Vienintelis būdas išvengti šių kliūčių yra naudoti patikimą VPN siūlo anonimiškumą, saugumą ir prieigą prie geografiškai blokuotų Japonijos svetainių.

Trumpas geriausių Japonijos VPT sąrašas

1. „NordVPN“ – geriausias saugumo ir greičio paketas. Negalite suklysti su šiuo VPN.

2. „ExpressVPN“ – šis greitas VPN užtikrins saugumą, tuo pačiu užtikrinant greitą greitį.

3. „CyberGhost“ – pradedantiesiems šis VPT yra būtent tai, ko jums reikia.

4. „IPVanish“ – labai saugus ir šifruotas VPN, skirtas apeiti griežčiausius apribojimus.

5. „PrivateVPN“ – šis tvirtas VPN padės susisiekti su kur tik norite, įskaitant Japoniją.

Žemiau skaitykite daugiau apie tai, kodėl šie VPN yra geriausi Japonijai.

Ko turėtumėte ieškoti Japonijos VPN

Kadangi Japonijoje didžiausias rūpestis yra privatumas, anonimiškumas ir saugumas. Geras VPT padės jums išvengti vyriausybės nustatytų apribojimų ir priežiūros pakeisdami savo IP adresą, per kurį tapsite anonimi ir turėsite geresnes galimybes pasiekti daugiau užblokuotų Japonijos svetainių.

Čia yra keli patarimai, kurių reikia ieškoti bet kuriame Japonijos VPN:

 1.  Didelis serverių tinklas su serveriais strateginėse vietose, tokiose kaip JAV, JK, ir, žinoma, serveriais Japonijoje. Tai užtikrins, kad turite daugybę bendrai naudojamų IP adresų iš skirtingų vietų, kad paslėptumėte tikrąją internetinę tapatybę. Turėdami serverius JAV ir JK, galite pasiekti geografiškai blokuotą turinį, pvz., „Netflix“ ir „BBC iPlayer“. Serveriai, esantys Japonijos viduje, padeda paslėpti tikrąjį IP adresą išlaikant aukštą ryšio greitį (kuo arčiau serveris, tuo mažesnis greitis atsilieka). Ši funkcija apsaugo jūsų privatumą internete ir suteikia visišką laisvę internete.
 2. Jūs turite tuo įsitikinti VPT teikėjas nelaiko jokių savo vartotojų internetinės veiklos žurnalų, nes Japonija yra žinoma apie vartotojų internetinės informacijos rinkimą, pvz., naršymo istoriją iš IPT. Jei VPN teikėjas turi griežtą jokių žurnalų politiką, tada nieko nebus perduota, taigi visiškas anonimas internete.
 3. Kitos privatumo funkcijos apima interneto žudymo jungiklis, DNS / IPv4 / IPv6 / WebRTC apsauga nuo nutekėjimo. Šios savybės užtikrina, kad jūsų informacija jokiomis aplinkybėmis nebus nutekinta. Nesvarbu, ar tai VPN ryšio nutrūkimas, nestabilus ryšys ar bet kuri kita priežastis.
 4. Norėdami apsaugoti internetinį saugumą, turite įsitikinti, kad VPT teikėjas naudoja aukšto lygio šifravimą apsaugoti savo tinklą (ne mažiau kaip 256 bitų), kurį galima pristatyti tik naudojant patobulintus saugos protokolus, pvz., „OpenVPN“. Kai kurie VPT siūlo papildomas saugos funkcijas, tokias kaip NAT užkardą ir „doubleVPN“. Tai tikrai pravers.
  10 populiariausių interneto išpuolių: pirmieji žingsniai norint apsaugoti jūsų svetainę

Dabar, kai jau turime aiškią idėją, ko ieškoti, išfiltravome geriausius VPN, kurie atitinka šiuos kriterijus, kad sutaupytume laiką ieškant tūkstančių VPN vardų ten..

 Geriausi Japonijos VPT 

1. „NordVPN“

Geriausia naudoti visur

„NordVPN“ įrenginiai

 • Dvigubas VPN
 • Optimizuoti serveriai įvairiems tikslams
 • 5100 serverių 62 šalyse, iš jų 33 Japonijoje
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„Panamá“ įsikūręs „NordVPN“ dėl daugelio priežasčių, tarp jų ir dėl šios priežasties, lengvai įvertino vieną geriausių Japonijos atrankų daugybė unikalių savybių ir rimtumas, saugant jūsų privatumą, laisvę ir saugumą internete. Jei manote, kad „ExpressVPN“ yra šiek tiek brangus jūsų biudžetui, tada neabejotinai „NordVPN“ būtų kitas geriausias pasirinkimas jis atitinka visus būtinus reikalavimus jam naudoti Japonijoje. Tai apima plačiai išskaidytą serverių tinklą, įskaitant 33 serveriai vien Japonijoje. Bet nesiimk už tai žodžio, skaityk, ką turėjo pasakyti kiti.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėti pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

Geriausiai tinka greičiui

„ExpressVPN“ įrenginiai

 • Veikia serverius 148 miestuose 94 šalyse, įskaitant du serverius Japonijoje
 • Tinklui apsaugoti naudojamas AES 256 bitų šifravimas
 • Palaikomi keli saugos protokolai („OpenVPN“ su UDP / TCP, L2TP / IPSec, SSTP ir PPTP)
 • Nulinių žinių DNS

Su savo buvimo vieta Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ garantuoja visišką jūsų privatumo ir laisvės apsaugą internete nesvarbu, kur esate. Teikėjas veikia didelis pasaulinis serverių tinklas, įskaitant serverius Japonijoje, ir siūlo aukščiausias internetinių saugumo priemonių ir funkcijų formas, prieinamas šiandien. Dėl šios priežasties taip yra vienas iš pirmaujančių vardų pramonėje ir neabejotinai labai rekomenduojamas pasirinkimas Japonijai.

  Kaip gauti nemokamą „ProtonVPN“ bandomąją versiją - lengviausias „2023 m

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėti pasiūlymus

3. „CyberGhost“

Geriausias pradedantiesiems

„cyberhost“ keli įrenginiai

 • 5700+ serverių 90 šalių, įskaitant 10 serverių Japonijoje
 • Nebuvo laikomi žurnalai
 • Lengva įdiegti ir naudoti programinę įrangą visoms pagrindinėms platformoms
 • Iki 7 jungčių vienu metu

„CyberGhost VPN“ yra Rumunijoje įsikūręs paslaugų teikėjas, kuris pradėjo veikti 2011 m. Tai puikiai gali suteikti jums visišką apsaugą internetu, nesvarbu, kur esate pasaulyje. Tai tikrai apima internetinę aplinką, tokią kaip Japonija. Kai mes ieškojome įvairių VPN paslaugų, kad atitiktume jūsų reikalavimus Japonijoje, „CyberGhost“ patenkino kiekvieno mūsų poreikį. Nuo viso pasaulio serverių tinklo (įskaitant 10 serverių Japonijoje) iki pažangiausių funkcijų internetinio saugumo, privatumo ir laisvės srityje. Jie apima karinio lygio šifravimas, DNS nuotėkio apsauga, žudymas jungiklis ir daugybė kitų. Nenuostabu, kodėl ji turi tokius puikius atsiliepimus.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėti pasiūlymus

4. „IPVanish“

Geriausias privatumas

5 geriausi Japonijos VPN - saugumui, srautui ir greičiui 2023 m

 • Nužudyk jungiklį
 • IPv6 apsauga nuo nuotėkio
 • 1000 ir daugiau serverių 60 ir daugiau šalių, įskaitant 6 serverius Japonijoje
 • „OpenVPN“ peštynės

Nors „IPVanish“ yra įsikūrusi JAV, labai nori apsaugoti savo internetinį privatumą įgyvendindami labai griežtą be žurnalų politiką. Tai suteikia labai aiškią idėją, kaip ji koncertuos Japonijoje. „IPVanish“ taip pat įsipareigoja, kai kalbama apie saugumą internete ir laisvę ir tai įrodo savo moderniausiomis savybėmis ir galimybėmis. Pavyzdžiui, „IPVanish“ naudoja 256 bitų AES šifravimą, kad apsaugotų visą savo pasaulinį serverių tinklą, įskaitant 6 serverius, esančius Japonijoje ir daugybę kitų, esančių Rytų Azijoje. Šis šifravimas įgyvendinamas naudojant kelis saugos protokolus, įskaitant „OpenVPN“ su TCP / UDP, L2TP / IPSec, PPTP ir IKEv2..

  Kaip žiūrėti „Oskarus“ GYVAI iš bet kur

Daugiau „IPVanish“ apžvalgų skaitykite čia.

„IPVanish“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip.

„IPVanish“ veikia šiuose įrenginiuose: 

 • „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „FireTV“, „Windows Phone“, „Linux“, „Chromebook“, Maršrutizatoriai.

Peržiūrėti pasiūlymus

5. „PrivateVPN“

Geriausias stabilumui

„privatevpn“ įrenginiai

 • 100 ir daugiau serverių 56 šalyse, įskaitant Japoniją ir visą Rytų Aziją
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Iki 6 jungčių vienu metu
 • Nemokama nuotolinė pagalba ir diegimas

Gyvenimas Švedijoje pakankamai pasako apie tai, kaip „PrivateVPN“ siekia apsaugoti jūsų privatumą internete. Vis dėlto, kadangi mes kalbame apie Japoniją, „PrivateVPN“ yra keletas nuostabių funkcijų ir galimybių, kurios lengvai įveikia bet kokius internetinius iššūkius Japonijoje, cenzūros ar nepageidaujamo stebėjimo. Šios funkcijos apima serverių tinklą, apsaugotą karinio lygio šifravimu ir serverius, paplitusius visame pasaulyje. Šis šifravimas pateikiamas naudojant kelis saugos protokolus, palaikomus per jo programas. Tinklas apima serverius Japonijoje ir visoje Rytų Azijoje. „PrivateVPN“ nelaiko jokių internetinės veiklos žurnalų, o jos programos turi ne tik DNS / IPv4 / IPv6 nuotėkio apsaugą, bet ir įmontuotą žudymo jungiklį. Jei susiduriate su bet kuriomis paslaugos teikimo problemomis, kurios yra labai mažai tikėtinos, galite lengvai susisiekti su labai efektyviu ir naudingu klientų aptarnavimo skyriumi tiesioginių pokalbių ar el. Pašto pagalba. Perskaitykite, ką kiti turėjo apie tai pasakyti.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Peržiūrėti pasiūlymus

Naudotis VPN Japonijoje yra svarbu, nesvarbu, ar tai prieiga prie geografiškai užblokuoto turinio, ar prieiga prie autorių teisių saugomo turinio, ar jūsų internetinis privatumas ir saugumas nuo nepageidaujamų šalių. Yra daugybė pavadinimų, tačiau ne visi yra tinkami situacijai Japonijoje, todėl labai rekomenduojame pasirinkti vieną iš jų.

Ieškai daug šių VPN? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymų puslapį.