6 geriausi „4chan“ VPT – greičiausias ir pigiausias 2023 m

Jei jums patinka daugiau nei aštuoni milijonai „4chan“, skelbimų lentos, vartotojų, jums patinka leisti savo vaizdus, ​​citatas ir komentarus anonimiškai. Tai suteikia jums galimybę pasidalyti dalykais, kurie gali būti prieštaringi, gėdingi ar jautrūs, žinant, kad jūsų tapatybė ir buvimo vieta yra paslaptyje.

O kas, jei mes jums tai pasakėme 4chan vartotojų privatumas nėra apsaugotas taip pat kaip tu galvoji? svetainė saugo savo vartotojų IP adresus, o tai reiškia, kad galėjo bet kas – nuo įsilaužėlių iki vyriausybės agentų atsekite savo komentarus ir vaizdus.

Be to, yra keletas šalių, kuriose „4chan“ nėra pasiekiamas dėl geografinių blokų arba cenzūra.

Štai kodėl, jei norite pasiekite „4chan“ iš bet kurios pasaulio vietos ir saugokite savo tapatybę, turite naudoti patikimą VPN.

Turėdami tūkstančius VPN, gali būti sunku atskirti gėrį nuo blogo. Mes ištyrėme šimtus VPN teikėjų, kad surastume geriausius 4N vartotojų VPT.

Trumpas vadovas: geriausi „4Chan“ VPN

Čia yra trys svarbiausi 4N VPN. Toliau pateiksime išsamiau ir rekomenduosime dar tris puikius pasirinkimus.

 1. „NordVPN“  – Šis „VPN“, įsikūręs Panamoje (toliau nei 14 akių), nelaiko jokių vartotojo duomenų ir yra vienas geriausių ir greičiausių rinkoje..
 2. „ExpressVPN“ – „SpeedVPN“ vertinamas kaip greičiausias galimas VPN, o taip pat siūlo puikias saugos funkcijas ir patikimumą.
 3. „CyberGhost“  – Puikiai vertina savo kainą, todėl šis VPN siūlo greitą ir griežtą be registravimo politiką, užtikrinančią jūsų saugumą.

Išbandykite „NordVPN“ NEMOKAMAI!

Ko reikėtų ieškoti 4chan VPN?

Visas anoniminių vaizdų lentos tikslas yra suteikti jums laisvę pasidalyti bet kuria mintimi ar paskelbti bet kokį paveikslėlį, įskaitant jautrią medžiagą, nes niekas nežinos jūsų tikrosios vietos ar tapatybės. Deja, jei kas nors gauna prieigą prie 4chan duomenų žurnalų, jis gali rasti jūsų IP adresą, nukreipdamas juos tiesiai į jus.

Kita problema yra ta, kad priklausomai nuo to, kur gyvenate gali būti, kad dėl regioninių apribojimų išvis negalėsite pasiekti 4chan žinomas kaip geoblokai.

VPN leidžia prisijungti prie serverių, platinamų visame pasaulyje, ir pakeisti savo IP adresą, kad būtų išvengta geografinių apribojimų. Patikimi VPT taip pat užšifruokite visą savo veiklą ir turite daugybę kitų saugos funkcijų, kurios apsaugotų jūsų tapatybę ir užtikrintų, kad jūsų internetinės veiklos negalima atsekti.

  8 geriausi VPN baisiems internetiniams pavojams + Helovyno nuolaidos!

Pasirinkdami 4chan VPN, įsitikinkite, kad jis siūlo:

 • serverius daugelyje skirtingų šalių, kad galėtumėte paslėpti savo tikrąją vietą
 • išplėstinis šifravimas (idealiu atveju AES 256 bitų karinės klasės)
 • žūties jungiklis ir apsauga nuo nuotėkio, kartu su kitomis saugumo priemonėmis
 • politika be prisijungimo, siekiant visiškai apsaugoti jūsų tapatybę
 • greitas, patikimas ryšys
 • 24/7 klientų aptarnavimas
 • galimybė gauti praeities geografinius blokus, kad iš bet kurios vietos galėtumėte pasiekti 4chan ir kitas apribotas svetaines

Tik aukščiausio lygio VPT suderina visas šias funkcijas su patikimumu ir pastoviu dideliu greičiu. Čia yra mūsų pasirinkimas geriausių VPN, kad 4chan vartotojai būtų prisijungę ir saugūs.

Tai yra geriausi „4Chan“ VPN – štai kodėl

1. „NordVPN“

6 geriausi „4chan“ VPT - greičiausias ir pigiausias 2023 m

Greitas ir patikimas „NordVPN“ yra puikus VPN, kartu su daugiau nei 4500 serverių, esančių 58 šalyse.

Su griežta neprisijungimo politika, patobulintas šifravimas ir daugybė saugos funkcijų, šis VPN tikrai saugos jus, kai naudosite „4chan“. Jis taip pat turi paslėptos VPN blokuojančios programinės įrangos įrašų.

Naudodama iki šešių vienu metu jungčių, „NordVPN“ gali prižiūrėti visą jūsų šeimą, ir tai yra tik viena priežastis, dėl kurios vartotojai gauna aukščiausius įvertinimus.

Su 30-dienos pinigų grąžinimo garantija, galite pasitikrinti patys ir pamatyti, ką galvojate.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Plačiai laikomas greičiausias VPN rinkoje, „ExpressVPN“ pelnė vartotojų pasitikėjimą 256 bitų AES karinio lygio šifravimu, garantija, kad nebus registruojama, ir ypač patikima paslauga.

Pagrindinė būstinė yra Britanijos Mergelių salose su daugiau nei 3000 serverių visame pasaulyje, šis VPT praeina VPN blokuojančią programinę įrangą, kad galėtumėte pasiekti bet kurią geografiškai ribotą svetainę bet kur.

Nenuostabu, kad šis VPN yra labai vertinamas vartotojo mėgstamiausias. Pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir pamėgink.

  5 geriausi Japonijos VPN - saugumui, srautui ir greičiui 2023 m

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „CyberGhost“ 

„cyberhost“ keli įrenginiai

Su 5700 serverių, paskirstytų 90 šalių ir keliose šalyse pigios prenumeratos galimybės, „CyberGhost“ yra viena geriausių vertybių tarp pirmaujančių VPT.

Dviguba šifravimo sistema apsaugo jūsų anoniminę veiklą internete ir mokėjimus, o a be registravimo garantija užtikrina, kad tikroji jūsų vieta liks slapta.

Pridėti puikus klientų aptarnavimas ir kelis vienu metu veikiančius ryšius, ir nesunku suprasti, kodėl šis VPN yra tikras visuomenės malonumas. Tačiau nesiimkite jų žodžio – yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kad galėtumėte pasiimti bandomąjį važiavimą ir pamatyti, ką galvojate.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. „IPVanish“

6 geriausi „4chan“ VPT - greičiausias ir pigiausias 2023 m

Žinomas dėl jų puikus klientų aptarnavimas, „IPVanish“ yra puikus pasirinkimas tiek patyrusiems, tiek pradedantiems VPN vartotojams.

Jis taip pat turi daugiau nei 700 visame pasaulyje platinamų serverių, kurie yra vieni iš greičiausių iš VPN. Geriausia, kad „IPVanish“ siūlo nuostabų 40 000 skirtingų IP adresų, taigi, jūs galite pažodžiui metų metus nenaudoti to paties IP adreso du kartus.

Su patogi vartotojo sąsaja ir iki 10 vienu metu vykstančių jungčių, „IPVanish“ tapo vienu geriausiai vertinamų VPT pasaulyje. Jei nesate tikri dėl to, jie siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„IPVanish“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip.

„IPVanish“ veikia šiuose įrenginiuose: 

 • „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „FireTV“, „Windows Phone“, „Linux“, „Chromebook“, Maršrutizatoriai.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

  5 geriausi Čilės VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

5. VyprVPN

6 geriausi „4chan“ VPT - greičiausias ir pigiausias 2023 m

Su unikalia „Chameleon“ technologija, „VyprVPN“ lengvai apeina VPN aptikimą įveikti net sudėtingiausius geografinius blokus ir griežčiausią interneto cenzūrą.

Tačiau šis teikėjas išlieka laikini, daliniai veiklos žurnalai. Nors žurnalus saugo Šveicarijos nacionalinis įsipareigojimas užtikrinti klientų privatumą, bet koks duomenų išsaugojimas kelia susirūpinimą 4chan vartotojams, siekiantiems privatumo..

Nepaisant to, įspūdinga, kiek vartotojų myli „VyprVPN“, nepaisant šio nedidelio trūkumo. Su jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, galite tai išbandyti nerizikingai.

„VyperVPN“ gali atblokuoti: 

 • „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„VyperVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Android TV“, QNAP, „Blackphone“, „Anonabox“.

Peržiūrėkite „VyprVPN“ pasiūlymus

6. „PrivateVPN“

6 geriausi „4chan“ VPT - greičiausias ir pigiausias 2023 m

„PrivateVPN“ pamažu kilo į VPN rinkos viršūnę kartu su nuoseklus, greitas atlikimas ir įrodytas įsipareigojimas užtikrinti klientų saugumą ir privatumą.

Su serverių 56 šalyse, šis VPN yra gerai įrengtas, kad būtų galima visiškai paslėpti jūsų tapatybę ir vietą.

Vartotojai nustatė daugybę priežasčių, kodėl patinka „PrivateVPN“, todėl tai yra vienas iš mūsų geriausiai vertinamų VPT. Pasiūlymas a 7 dienų nemokamas bandymas, todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

Santrauka

Net kai naudojatės svetaine, kurioje žadama anonimiškumas, jums to reikia imkitės papildomų priemonių, kad apsaugotumėte savo privatumą ir įsitikinkite, kad jūsų veiklos ir įrašų negalima atsekti pagal jūsų tikrąją vietą. Pasirinkę vieną geriausių 4chan VPN, galėsite be baimės mėgautis viena populiariausių skelbimų lentų svetainių. Nuo visi šie VPT teikėjai siūlo pinigų grąžinimo garantiją arba nemokamą bandomąją versiją laikotarpiu, galite juos išbandyti nerizikuodami, kad įsitikintumėte, jog rasite geriausią jūsų poreikiams.

Jei vis tiek norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, ką VPN gali padaryti už jus ir kas daro geriausius VPN geresnius nei kiti, skaitykite mūsų išsamų geriausių bendrųjų VPN vadovą..

Gaukite 70% nuolaidą „NordVPN“ DABAR!