8 geriausi nemokami VPN, skirti „Torrenting“ programai 2023 m .: saugus ir patikimas

Nesvarbu, ar reikia apeiti kankinančius blokus savo šalyje, ar norite kankintis anonimiškai, jums reikia VPN.

Ir kadangi rinkoje yra tiek daug nemokamų VPN, kodėl gi nepabandžius nė vieno?

Nors galite gauti nemokamą VPN kankinimui, turite žinoti nemokamų paslaugų riziką ir apribojimus.

Nemokami VPN gali būti ne tik lėti ir nepatikimi, bet ir kelti pavojų jūsų saugumui. 

Keli nemokami VPN net neleis kankintis jų serveriuose.

Jei vertinate tikrąjį anonimiškumą, greitą įkėlimo / atsisiuntimo spartą ir bendrą patikimumą, visada rekomenduoju naudoti nebrangų priemoką VPN.

Aukščiausios kokybės paslaugos, tokios kaip „NordVPN“ yra saugūs ir žaibiški bet nereikia kainuoti per mėnesį. Jūs netgi galite mėgaukitės mėnesio naudojimu be rizikos su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Jei nenorite mokėti, kai kuriuos nemokamus VPN galite kankinti – tol, kol neprisimenate kelių apribojimų..

Išbandžiau 25 paslaugas, norėdamas rasti aštuoni geriausi nemokami VPN. Jie gali pasiūlyti kompromisą tarp greičio ir kainos, tačiau jie leis jums saugiai kankintis nemokamai.

Geriausi nemokami „Torrenting“ VPN – trumpas vadovas

 1. „NordVPN“: Gaukite neribotą vieno mėnesio prieigą prie geriausių VPT, kad galėtumėte kankintis, naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Itin greitas greitis, „CyberSec“ saugos programinė įranga ir skirti P2P serveriai.
 2. Aprašymas: Šis nemokamas VPN yra greitas, paprastas naudoti ir turi serverius, palaikančius kankinimus. Atsisiuntimus gali apriboti 10 GB / mėn duomenų pašalpa.
 3. „Hotspot Shield“: visiškai nemokama „P2P“ draugiška paslauga, užtikrinanti greitį ir saugumą. 500 MB nemokamų duomenų per dieną, kurie gali apriboti kankinimus.
 4. Paslėpk mane: Šis nemokamas VPN siūlo neribotą pralaidumą ir neribotą greitį. Vis dėlto prieiga prie serverio ir jo naudojimas yra riboti; jūs gaunate 2 GB duomenų per mėnesį.
 5. „PrivateVPN“: Išbandykite vieną iš mūsų rekomenduojamų aukščiausios kokybės VPN nerizikuodami, naudodami 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Neribotas greitis ir naudojimas viso bandymo metu su greiti, globalūs, P2P tinkantys serveriai.

Kas yra sugavimas naudojant nemokamus VPN?

Nemokami VPN gali būti lėti ir nepatikimi. Jie taip pat gali būti pavojingi.

Jei kankinate savo anonimiškumą ir saugumą, nemokamas VPN gali būti rizikingas pasirinkimas.

Suderinamumas

Daugybė nemokamų VPN nepalaiko kankinimų, pradėti su.

Nemokamų VPN serverių skaičius dažnai būna per didelis. Kadangi kankinimas gali būti didelis pralaidumas, daugelis nemokamų paslaugų blokuoja P2P srautą kad jų serveriai nebūtų perkrauti.

Tik aukščiausios klasės VPN paprastai turi tinklą ir infrastruktūrą, kad galėtų siūlyti specialius P2P serverius.

Saugumas

Viena iš priežasčių, dėl kurios galite naudoti VPN kankindami, yra apsaugoti savo anonimiškumą.

Norėdami paslėpti savo IP adresą nuo kitų jūsų spiečių, pasikliaukite VPN. VPN šifravimas taip pat neleidžia stebėti jūsų elgesio internete, todėl niekas nemato, kad jus kankina.

Nemokami VPT retai siūlo saugumo funkcijas, kurios yra galingos ir pakankamai patikimos, kad užtikrintų jūsų saugumą kankinant.

Paprastai jie negali konkuruoti su aukščiausios kokybės paslaugomis, kurios siūlo karinio lygio šifravimą ir kitas funkcijas, skirtas jūsų IP adresą visada slėpti..

Apribojimai

Apribojimai yra vienas iš labiausiai erzinančių aspektų, naudojant nemokamą VPN kankinimui.

Nemokami VPT beveik visada nemokantiems klientams nustato duomenų apribojimą.

Jūs ne tik esate apribotas, kiek galite kankintis, bet kai kurie nemokami VPN netgi sąmoningai sumažina jūsų greitį.

Jei norite neriboto duomenų ir ypač greito atsisiuntimo ir įkėlimo greičio, jums reikia pigių priemokų VPN.

Geriausi nemokami „Torrenting“ VPN (atnaujinta 2023 m.)

Yra keletas pavojingų nemokamų VPN, tačiau yra ir gerų. Aš atlikau daugybę testų, norėdamas išsirinkti aštuoni geriausi nemokami VPN, pagrįstas greičiu, saugumu ir suderinamumu.

Kiekviena rekomendacija turi savo apribojimus. Tačiau jie visi turėtų leisti jums bent šiek tiek kankintis nemokamai.

1. „NordVPN“

8 geriausi nemokami VPN, skirti „Torrenting“ programai 2023 m .: saugus ir patikimas

 • 4 400 daugiau dedikuotų P2P serverių
 • Itin greitas greitis
 • Karinio lygio šifravimas ir griežta politika be žurnalų
 • „CyberSec“ kenkėjiškų programų blokatorius
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Veikia su: „Netflix“, BBC iPlayer, „Amazon Prime TV“, „Hulu“ ir „HBO GO“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „Firefox“, „Chrome“ ir kai kuriais maršrutizatoriais

„NordVPN“ yra saugiausia kankinimo paslauga.

Laimei, jūs galite išbandyti mėnesį nerizikingai, naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai visas mėnuo, kai kankina neriboti duomenys ir neribotas greitis.

„NordVPN“ yra labai greitas, taip pat. Bandymų metu tiek atsisiuntimo, tiek įkėlimo greitis buvo puikus – galėjau greitai ir lengvai kankintis, netrukdydamas ar atidėdamas laiką..

„NordVPN“ turi 4 400 daugiau dedikuotų P2P serverių visame pasaulyje, suteikdama daugybę galimybių, kai reikia atblokuoti ir kankinti.

Tai nepaprastai lengva naudoti su „torrent“ klientais. Serverio rekomendacijų įrankis automatiškai sujungs jus su geriausiu P2P optimizuotu serveriu.

Kol jus kankina, „NordVPN“ apsaugo jūsų privatumą naudodamas 256 bitų AES šifravimą. Nužudymo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga įsitikinkite, kad jūsų IP adresas niekada nebus atskleistas tavo spietyje.

  6 geriausi „4chan“ VPT - greičiausias ir pigiausias 2023 m

„CyberSec“ saugos programinė įranga net blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas kartu su įtartinomis svetainėmis ir atsisiuntimais. Jūs esate apsaugoti nuo netyčinio kenksmingos programinės įrangos.

Jei jus labiau jaudina greitis, o ne saugumas, taip pat yra „NordVPN“ „SOCKS5“ suderinamas su tarpiniu serveriu. Įgaliotasis serveris padidina jūsų greitį dar greitesniam kankinimui. Tai gali būti šiek tiek mažiau saugi, tačiau ji turėtų būti tinkama daugumai vartotojų.

Galiausiai yra „NordVPN“ įsikūrusi Panamoje, kuriai palanki privatumas, kurio nėra „Keturiolikos akių aljansas“. Kartu su savo griežta politika be žurnalų, „NordVPN“ gali būti patikimas niekada neišsaugoti ir neperduoti jokios jūsų informacijos.

Jūs netgi galite pasirinkti atsiskaitykite kriptovaliuta jei nenorite atskleisti jokios asmeninės ar mokėjimo informacijos.

Mūsų visa „NordVPN“ apžvalga papasakos visa kita, ką reikia žinoti.

Gaukite „NordVPN“ nemokamai!

2. Aprašymas

vėjo aparato prietaisas

 • „P2P“ serveriai 10-yje šalių
 • 10 GB duomenų per mėnesį
 • Geras greitis
 • Integruotas skelbimas ir kenkėjiškų programų blokatorius
 • Neregistravimo politika
 • Veikia su: „YouTube“, „BBC iPlayer“, „Kodi“ ir „HBO GO“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Windows Mobile“, „Chrome“, „Firefox“, „Opera“ ir maršrutizatoriais

„Windscribe“ yra a visiškai nemokama paslauga, ribojanti duomenų ir serverio prieigą.

Nemokami vartotojai yra prieiga prie serverių tik 10 šalių. Šios šalys yra JK, Honkongas, JAV, Kanada, Prancūzija, Vokietija, Nyderlandai, Norvegija, Rumunija ir Šveicarija.

Tai suteikia jums gana gerą sklaidą visame pasaulyje. Tačiau negalėsite atsisiųsti jokio turinio, kuriam geografiškai taikoma tik jokia kita šalis.

Daugelis „Windscribe“ serverių yra draugiški P2P taigi jūs turėtumėte sugebėti rasti tai, kas jums tinka. Man pavyko rasti kelis serverius, kurie buvo geri kankinti mano bandymų metu.

Vienintelis trūkumas buvo tas, kad „Windscribe“ duomenų dangtelis apribojo, kiek galėjau atsisiųsti ir įkelti.

Kaip nemokamas vartotojas, jūs gaunate 10 GB duomenų per mėnesį. Jei jūs tweet „Windscribe“, gausite galimybę išplėsti šią pašalpą 5 GB.

Vis dėlto to pakanka, kad per dieną galėtum žiūrėti maždaug vieną televizoriaus epizodą.

„Windscribe“ greitis yra pakankamai greitas, kad kankintų, tačiau aš sužinojau, kad jų laisvieji serveriai buvo perkrauti užimtais laikotarpiais. Tai gali reikšti kankina piko metu labai lėtai.

Jei neprieštaraujate laukimui, „Windscribe“ rūpinasi jūsų privatumu, naudodamasi aukščiausio lygio saugumo priemonėmis. 256 bitų AES šifravimas apsaugo jūsų duomenis ir įmontuotas skelbimas ir kenkėjiškų programų blokatorius apsaugo jus nuo atsitiktinai atsiųstų virusų.

„Windscribe“ yra įsikūrusi Kanadoje, kuri yra „Penkių akių aljansas“. Tačiau tai žada a griežta politika be žurnalų todėl neturėtumėte saugoti ir perduoti jokių jūsų duomenų.

Sužinokite daugiau apie šį populiarų nemokamą VPN, skirtą kankinimui mūsų visa „Windscribe“ apžvalga.

Gaukite „Windscribe“ nemokamai!

3. „Hotspot“ skydas

langai „hotspotshield“

 • P2P srautas visuose serveriuose
 • 500 MB nemokamų duomenų per dieną
 • „Hydra“ protokolas už gerą greitį
 • Integruota kenkėjiškų programų ir sukčiavimo duomenų bazė
 • Veikia su: „Spotify“ ir „YouTube“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Chrome“ ir „Firefox“

„Hotspot Shield“ yra aukščiausios kokybės VPN su ribota nemokama versija.

Jei norite naudotis paslauga nemokamai, jūs gaunate prieigą tik prie vieno pagrindinio JAV serverio. Tačiau „Hotspot Shield“ leidžia P2P srautą visuose serveriuose taigi vis tiek galite jį naudoti kankinimui.

„Hotspot Shield“ greitis yra labai geras už nemokamą VPN. Jūsų ryšį sustiprina paslaugos „Hydra“ protokolas, kuris taip pat sustiprina VPN saugumą.

Deja, jums gali būti apribota 500 MB per dieną duomenų išmoka. To pakanka kasdien žiūrėti apie 30 minučių televizoriaus.

Duomenų limito gali pakakti daugiau atsitiktiniams sukėlėjams, tačiau tai gali kelti nusivylimą, jei jūs dažniau naudojatės savo klientu.

„Hotspot Shield“ saugos priemonės man pasirodė gana įspūdingos, kad būtų teikiamos nemokamos paslaugos. Tai apsaugo jus nuo karinio lygio šifravimo ir kiekvienas serveris turi įmontuotą kenkėjiškų programų ir sukčiavimo duomenų bazę.

Jei vis dėlto jūsų privatumas yra pagrindinis rūpestis, verta į tai atkreipti dėmesį „Hotspot Shield“ yra JAV įkurtas VPN. Ji žada neregistruoti jokios jūsų veiklos internete, bet registruoja tam tikrą informaciją, pavyzdžiui, jūsų MAC adresą ir belaidį nešiklį.

Jį taip pat teikia „Google“ nukreipti skelbimai. Kad šie skelbimai veiktų, „Hotspot Shield“ dalijasi kai kuriais jūsų duomenimis su „Google“.

Jei norite nemokamo, greito torrentų draudimų atblokavimo būdo, „Hotspot Shield“ yra puiki galimybė. Tiesiog būkite atsargūs, jei absoliutus anonimiškumas ir privatumas yra jūsų tikslas.

Pažiūrėkite, ką dar turime pasakyti apie šią greitą ir nemokamą paslaugą mūsų išsami „Hotspot Shield“ apžvalga.

Gaukite „Hotspot Shield“ nemokamai!

4. slėpti.me

8 geriausi nemokami VPN, skirti „Torrenting“ programai 2023 m .: saugus ir patikimas

 • 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį
 • „P2P“ draugiški serveriai visose laisvose vietose, išskyrus JAV
 • Neribotas pralaidumas ir greitis
 • 256 bitų AES šifravimas
 • Veikia su: „Hulu“, „iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „HBO GO“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Windows Phone“, „Linux“ ir maršrutizatoriais
  Greičiausias „BitTorrent“ klientas 2023 m

Slėpti.me yra a visiškai nemokamas VPN tai leidžia kankintis. Nereikia įvesti jokios asmeninės ar finansinės informacijos norint prisiregistruoti – tai puiki žinia, jei anonimiškumas yra didžiausias rūpestis.

Nemokami vartotojai gali apsiriboti penkiomis serverio vietomis. Galite pasiekti serverius JAV Rytuose, JAV Vakaruose, Kanadoje, Nyderlanduose ir Singapūre.

Visi „hide.me“ serveriai leidžia kankintis, išskyrus vietas JAV. Galite kankintis naudodamiesi bet kuria kita laisva šalimi, tačiau negalėsite atsisiųsti turinio, kuris yra užblokuotas JAV.

Paslėpkite tik 2 GB duomenų per mėnesį su „hide.me“. To užtenka tik vienam SD filmui ar keliems TV epizodams, bet gali būti gerai, jei norite klausytis tik muzikos ar dalytis dokumentais.

„Hide.me“ neriboja greičio ar pralaidumo nors. Atlikdamas testus radau, kad ir įkėlimo, ir atsisiuntimo greitis yra tinkamas, ir aš kurį laiką galėjau sklandžiai kankintis.

Deja, mano ryšys nebuvo pats patikimiausias. Jūs turite būti pasirengę praleisti šiek tiek laiko ieškodami ir vėl prisijungę prie veikiančių serverių.

Laimei, „hide.me“ yra automatinis žūties jungiklis ir IP nuotėkio apsauga. Jūsų IP adresas niekada nebus matomas, net jei būsite atsijungę nuo VPN.

Taip pat naudojamas 256 bitų AES šifravimas, todėl niekas negalės stebėti ar sekti jūsų internetinės veiklos, kai naudojate hide.me.

„Hide.me“ būstinė yra Malaizijoje, taigi ji yra nėra įsikūrusi „Keturiolikos akių aljanse“. Tai reiškia, kad galite ja pasitikėti griežta politika be žurnalų nes jis nebus registruojamas, saugomas ir neperduodamas jokios jūsų neskelbtinos informacijos ar naudojimo duomenų.

Sužinokite daugiau mūsų visa „hide.me“ apžvalga.

Gaukite hide.me nemokamai!

5. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

 • „Premium VPN“ su 7 dienų nemokama bandomąja versija
 • Neribotas greitis, pralaidumas ir duomenys
 • „Torrent“ tinklas
 • Greitas greitis
 • Karinio lygio saugumas su nulio žurnalų politika
 • Veikia su: „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „HBO GO“, „BBC iPlayer“ ir „Hulu“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Windows Mobile“, „Chrome“, „Firefox“, „Opera“ ir kai kuriais maršrutizatoriais

„PrivateVPN“ yra vienas iš mano populiariausi premium VPN apskritai. Visą savaitę juo galėsite mėgautis nerizikingai 7 dienų nemokamas bandymas.

Tai yra visa savaitė aukščiausios kokybės paslaugas su neribotas naudojimas ir neribotas greitis.

Jums net nereikia atlikti pradinio mokėjimo ar įvesti jokios mokėjimo informacijos, kad galėtumėte prisiregistruoti. Jūs turite užsiregistruoti paskyrai, tačiau tai riboja jūsų pateiktų privačių duomenų kiekį.

„PrivateVPN“ palaiko neribotą P2P failų bendrinimą visuose jos serveriuose. Galite kankintis 150 ir daugiau serverių 60 ir daugiau šalių.

VPN rekomenduoja savo serveriams Švedijoje skirti P2P srautui, bet aš galėjau torrent naudoti ir keliose kitose vietose.

Mano testų metu, Radau „PrivateVPN“ greitį ypač greitai. Mano ryšys buvo daugiau nei pakankamai greitas sklandžiam, nenutrūkstamam kankinimui.

„PrivateVPN“ saugumo priemonės taip pat yra pasaulinės klasės. Jis naudoja 2048 bitų šifravimas naudojant AES-256 norėdami nuslėpti savo duomenis. Jis taip pat gali pasigirti įvairiais saugumo protokolais ir apsauga nuo IPv6 įsitikinkite, kad jūsų IP adresas niekada nebus atskleistas.

Paslauga yra įsikūrusi Švedijoje, kuri yra keturiolikos akių aljanso narė. Vis dėlto Švedija yra žinoma kaip labiau privatų nei kiti nariai.

„PrivateVPN“ taip pat žada išlaikyti nulinį žurnalą. Tai garantuoja, kad iš viso nebus saugoma jūsų informacija. Tai reiškia, kad ji negalės perduoti jokių jūsų duomenų, net jei to reikalauja įstatymai.

Skaitykite mūsų išsami „PrivateVPN“ apžvalga išsiaiškinti, kodėl aš pasitikiu šia priemone ir kodėl ji dažnai pateikia penkias populiariausias rekomendacijas.

Gaukite „PrivateVPN“ nemokamai!

6. TunnelBear

langai tuneliniai

 • P2P draugiška nemokama paslauga
 • 500 MB duomenų per mėnesį
 • Karinio lygio saugumas
 • Griežta politika be žurnalų
 • Veikia su: HBO GO, „YouTube“, „Spotify“, „Kodi“
 • Suderinamas su: „Android“, „Windows“, „macOS“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“

„TunnelBear“ nėra pats populiariausias P2P palaikymas Aš galėjau torrent naudodamas šią nemokamą paslaugą mano testų metu.

Taip pat sužinojau, kad „TunnelBear“ kankina savo serverius JAV, JK, Kanadoje, Vokietijoje, Švedijoje, Rumunijoje ar Nyderlanduose..

Jei jūs gyvenate toli nuo šių šalių, galite pastebėti, kad greitis tampa per lėtas P2P srautui.

„TunnelBear“ duomenų leidimas gali būti ribojantis. Nemokami vartotojai per mėnesį gauna tik 500 MB duomenų. Tai nebus labai naudinga dalijantis HD ar SD vaizdo įrašo failais, bet gali būti naudinga, jei norite tiesiog atsisiųsti nuotraukų ir dokumentų.

Jei tviterite įmonę „Twitter“, galite ją gauti papildomi 1 GB nemokamų duomenų. Deja, vis tiek to nepakanka, kad galėtumėte pagrobti visą filmą.

  5 geriausi Austrijos VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

Nepaisant šių apribojimų, „TunnelBear“ vis dar yra tinkama, saugi paslauga. Jis naudoja karinio lygio šifravimas ir turi griežta politika be žurnalų.

Skaitykite mūsų „TunnelBear“ apžvalga išsiaiškinti, kaip ji susiduria su kitais nemokamais VPN.

Gaukite „TunnelBear“ nemokamai!

7. Paspartinkite

pagreitinti prietaisą

 • 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį
 • Kanalų sujungimo technologija, skirta greitesniam greičiui pasiekti
 • 128 GCM šifravimas
 • Dirba su: „Netflix“, „Hulu“, „Spotify“, „Kodi“
 • Suderinamas su: „Android“, „Windows“, „macOS“, „iOS“

Skirtingai nuo kitų nemokamų VPNS, „Speedify“ naudoja novatorišką kanalų sujungimo technologiją, kad padidintų greitį nemokamiems vartotojams.

Kanalų sujungimas veikia kelis kartus perduodant duomenis pirmyn ir atgal naudojant visas įmanomas jūsų įrenginio jungtis. Tai reiškia, kad greitis gali būti didesnis nei kitų nemokamų VPN.

Deja, tai taip pat reiškia, kad naudojant Paspartinkite duomenų naudojimą dvigubai, kurios gali būti brangios, jei naudojate ribotą langelį ar „Wi-Fi“ planą.

Didesnis greitis reiškia greitesnį kankinimą, tačiau aš radau „Speedify“ pakankamai greitai ne piko valandomis. Tačiau duomenų limitas – 2 GB per mėnesį apribota kiek galėjau kankintis.

Taip pat radau, kad „Speedify“ saugos pasiūlymai yra šiek tiek nuviliantys. VPT naudoja tik 128 GCM šifravimą. Tai vis dar yra pakankamai saugi daugumai vartotojų, tačiau ji neatitinka karinio lygio saugumo, kurią siūlo kitos nemokamos paslaugos.

Sužinokite, kodėl tikriausiai pasirinkau kitą VPN mūsų išsami „Speedify“ apžvalga.

Gaukite „Speedify“ nemokamai!

8. Betternetas

Betternet prietaisai

 • 500 MB nemokamų duomenų per dieną
 • Nemokama paslauga be registracijos
 • P2P palaikymas visuose serveriuose
 • Veikia su: „YouTube“, „Kodi“ ir „Spotify“
 • Suderinamas su: „Android“, „Windows“, „macOS“, „iOS“ ir „Chrome“

Betternetas yra a visiškai nemokama paslauga, kuriai nereikia jokio registracijos ar registracijos. Privatumo gerbėjai greičiausiai vertina šio siūlomą anonimiškumą – VPT negauna jokios prieigos prie jokios privačios informacijos, tokios kaip jūsų vardas, el. Pašto adresas ar išsami mokėjimo informacija..

Bet ar „Betternet“ yra gera kankinimui? taip ir ne.

Betternetas tau suteikia 500 MB nemokamų duomenų per dieną, o tai yra daugiau nei daugelis kitų nemokamų paslaugų. Galite naudoti jį norėdami perduoti ekrano atitikmenis vienam SD serijos televizoriui per dieną arba maždaug 100 dainų.

Taip pat palaiko P2P srautą visuose savo serveriuose.

Liūdnai, nemokami vartotojai gali pasiekti tik vieną iš „Betternet“ serverių vietų. Negalite rankiniu būdu pasirinkti serverio, o prisijungti galite tik prie JAV esančių serverių.

Tai reiškia, kad jums gali tekti kelis kartus iš naujo prisijungti, kad galėtumėte „Betternet“ dirbti su savo „torrent“ klientu.

Sužinokite, ar verta pasistengti mūsų visa „Betternet“ apžvalga.

Gaukite „Betternet“ nemokamai!

DUK

Ar kankinimas yra teisėtas?

Nors kankinimasis dažniausiai susijęs su piratavimu, tiesa yra tai, kad pats kankinimas nėra neteisėtas – tai neteisėta tik tuo atveju, jei atsisiųsite autorių teisių saugomą turinį.

Tačiau dėl tų, kurie piratuoja turinį, daugelis šalių ir IPT blokuoja torrentų svetaines arba nubaudžia tuos, kurie atsisiunčia torrentus.

Ar VPT yra teisėtas?

Panašiai kaip kankinančios, VPN naudojimas yra neteisėtas tik tuo atveju, jei jį naudojate neteisėtai veiklai vykdyti.

Atsižvelgiant į tai, kai kuriose šalyse VPT gali būti „pilkoji sritis“. Kelios vyriausybės uždraudė naudoti VPN dėl savo ryšio su nusikalstamumu.

Perskaitykite visą mūsų šalį VPN teisėtumo vadovas sužinoti daugiau apie VPN įstatymus, kur jūs gyvenate.

Kokie yra „Penkių ir devynių akių“ ir „Keturiolikos akių“ aljansai?

Visame vadove aš kalbėjau apie įvairius „akių aljansus“. Tai taikoma kelioms šalims, sudariusioms tarptautinius keitimosi informacija susitarimus.

Jei VPN yra vienoje iš šių šalių, jis turi turėti griežtą nerašymo politiką. Tai vienintelis būdas užtikrinti, kad ji neperduos jokios jūsų informacijos, jei vyriausybė pateiks teisinį prašymą.

Mūsų pilna „Penkių, devynių ir keturiolikos akių“ šalių vadovas pasako viską, ką reikia žinoti.

Santrauka

Gali būti sunku rasti nemokamą VPN, kuris leistų kankintis. Net jei rasite P2P tinkančią nemokamą paslaugą, Daugelis nemokamų VPT yra tiesiog per lėti arba per daug ribojantys efektyvų sukimąsi.

Taip pat turite būti tikri, kad nemokamas VPN nepakenks jūsų saugumui ir anonimiškumui.

Norėdami išvengti bet kokios rizikos, Visada naudočiau pigių priemokų VPN.

Jei jums reikia tik VPN, kad galėtumėte laikinai kankintis, patinka kai kurie iš geriausių VPN „NordVPN“ galima naudoti ribotą laiką su nemokamas bandymas arba pinigų grąžinimo garantija.

Net jei mokate, jų yra daugybė VPN pasiūlymai ir kuponų kodai dėl to jūsų prenumerata gali būti labai nebrangi.

Norite tęsti aukščiausios klasės paslaugą? Peržiūrėkite mūsų netinkamą 10 geriausių priemokų VPN už kankinimus.

Nauji kankinimai ir norite gauti daugiau informacijos? Perskaitykite mūsų atnaujintą saugaus ir anoniminio kankinimosi vadovas.