Kā piekļūt Instagram mūzikai no jebkura reģiona (2023. gada atjauninājums)

Iekš 2023. gada vasarā Instagram izlaida funkciju Instagram Music, ļaujot pievienot Instagram ierakstus skaņu celiņiem un mūzikai. Pieskaroties mūzikai, dziesma tiks atskaņota, un jūs varat atbildēt ar ziņojumu vai dalīties tajā ar savu stāstu.

Tomēr šī aizraujošā jaunā funkcija pašlaik nav pieejama visiem. Jūs, iespējams, pamanījāt ziņojumu, kad, ritinot Instagram stāstus, sakāt “Instagram mūzika jūsu reģionā nav pieejama.” Ja tas notiek atkārtoti, tas var būt ļoti neapmierinošs.

Tas notiek tāpēc, ka Instagram Music ir jālicencē tiesības uz dziesmām katrā valstī viņi vēlas, lai tā būtu pieejama.

Ja Instagram nopirktu licenci katrai valstij, izmaksas būtu milzīgas. Tāpēc, Instagram mūzika ir pieejama tikai valstīs, kurās ir vislielākais Instagram lietotāju skaits, piemēram, Lielbritānijā un ASV.

par laimi, jūs varat apiet šo ģeogrāfisko ierobežojumu, mainot savu atrašanās vietu ar VPN. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, cik ātri un ērti tas ir.

Kā piekļūt Instagram mūzikai, ja tā jūsu reģionā nav pieejama – Īsā rokasgrāmata

Lai mainītu savu Instagram mūzikas atrašanās vietu, izmantojot VPN, jāveic tikai četras vienkāršas darbības:

  1. Atlasiet visaugstāk novērtēto VPN, piemēram, NordVPN,kas var droši apiet geoblokus un tai ir laba mobilā lietotne.
  2. Atinstalējiet Instagram no savas mobilās ierīces.
  3. Lejupielādējiet VPN mobilo lietotni un izveidojiet savienojumu ar serveri valstī ar Instagram Music.
  4. Pārinstalējiet Instagram savā ierīcē un baudiet Instagram mūzikas funkciju.

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu Instagram mūzikai, ja tas nav pieejams jūsu reģionā?

Instagram Music ir licencējis mūziku tikai noteiktām valstīm, tāpēc objekta pieejamībai ir ģeogrāfiski ierobežojumi.

Instagram mūzika šobrīd ir pieejama tikai lietotājiem ar IP adresi ASV, Lielbritānijā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Zviedrijā, Francijā un Vācijā.

VPN var maskēt jūsu patieso atrašanās vietu un likt šķist, ka jūs piekļūstat Instagram no citas valsts. Tas nozīmē, ka beidzot varēsit klausīties un dalīties dziesmās vietnē Instagram Stories.

  Kā 2023. gadā iegūt Grieķijas IP adresi no jebkuras vietas [+ VIDEO]

Tas ir svarīgi izvēlēties stabilu VPN kas ir pierādījusi uzticamību, pārvarot ģeogrāfiskos ierobežojumus, tāpēc jūs varat izbaudīt pilnu Instagram mūzikas pieredzi no jebkuras vietas pasaulē.

Kā izmantot VPN, lai piekļūtu Instagram mūzikai, ja tā jūsu reģionā nav pieejama

Instagram valsts maiņa ir patiešām vienkāršs process, kas prasa tikai dažas minūtes no sākuma līdz beigām. Skatīt sīkāku pārskatu par katru darbību:

1. Izvēlieties visaugstāk novērtēto VPN

Pārliecinieties, ka esat pareizais VPN ir patiešām svarīgs. Mēs iesakām izvēlēties kādu no mūsu visaugstāk novērtētie VPN kas ir rūpīgi pārbaudīti un apstiprināti, lai spētu ticami pārvarēt ģeoblokus.

Šie VPN ir augsti novērtēti arī attiecībā uz ātrumu, drošību, tīkla lielumu, uzticamību un klientu atbalstu.

Šajā rakstā mēs esam izmantojot mūsu numur vienu VPN, NordVPN, lai parādītu, kā mainīt savu Instagram reģionu.

Šis ir tas, kas jums jāmeklē VPN, lai izmantotu to Instagram:

  • Spēja droši pārvarēt ģeoblokus.
  • Liels ātrums un uzticams tīkls lai novērstu buferizēšanu vai kavēšanos Instagram stāstos.
  • Serveri, kas atrodas valstīs kur Instagram mūzika ir pieejama.
  • Kvalitatīvas mobilās lietotnes vairākās dažādās platformās, jo Instagram galvenokārt ir pieejams mobilajās ierīcēs.

Izmēģiniet NordVPN tagad!

2. Ierīcē atinstalējiet Instagram

Pirms savienojuma izveides ar VPN ir svarīgi atinstalēt Instagram lietotni mobilajā ierīcē. Tas ir tāpēc, ka Instagram automātiski reģistrē jūsu valsti kad pirmo reizi atverat lietotni.

3. Lejupielādējiet mobilo lietotni NordVPN un izveidojiet savienojumu ar serveri

Lejupielādējiet lietotni NordVPN un atlasiet vēlamo plānu. Kad esat pieteicies pakalpojumā, jūs atradīsit serveru atrašanās vietu sarakstu.

Vai nu ievadiet valsti vai atrašanās vietu meklēšanas joslā, vai ritiniet uz leju, līdz atrodat meklēto reģionu.

  Kā skatīties Amerikas Ninja Warrior 11. sezonas tiešraidi tiešsaistē 2023. gadā

Instagram atrašanās vietas maiņa, izmantojot VPN

Atlasiet zobrata ikonu blakus valstij (atcerieties, ka tai jābūt valstij, kurai ir pieeja Instagram Music), un jums tiks parādīta atbilstoša karte ar reģiona NordVPN serveru sarakstu..

Noklikšķiniet uz valsts vai pilsētas, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un NordVPN automātiski savienos jūs ar ātrāko serveri.

4. Pārinstalējiet Instagram un izbaudiet Instagram mūziku

Kad esat izveidojis savienojumu ar serveri, izmantojot savu VPN, atkārtoti instalējiet lietotni Instagram. Tagad, kad atkal piesakāties savā kontā, jūs arī būsit savienots ar Instagram ar IP adresi, ar kuru var piekļūt Instagram Music.

Pieskaroties “Pievienot stāstuPoga, jums vajadzētu redzēt a Cilne “mūzika” iekš ekrāna apakšējā kreisajā stūrī. Tagad varat pievienot savu mūziku saviem Instagram stāstiem, kā arī dzirdēt mūziku citu lietotāju stāstos.

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Kā jums parādīja mūsu ceļvedis, izmantojot augstas veiktspējas VPN, ir patiešām vienkārši un ātri mainīt savu Instagram atrašanās vietu.

VPN ļauj jums: apiet Instagram Music ģeogrāfisko ierobežojumu lai jūs varētu izmantot šo funkciju savos Instagram stāstos, neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē.

Bet ne visi VPN ir izveidoti vienādi. Lai nodrošinātu, ka izvēlaties pakalpojumu, kas var ticami pārvarēt ģeobloķējumus un kam ir ātrs ātrums, lai ātri augšupielādētu Instagram, mēs iesakām izvēlēties kādu no mūsu visaugstāk novērtētie VPN.

Neļaujiet ģeogrāfiskiem ierobežojumiem jūs apturēt, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi mainot savu atrašanās vietu Netflix, lai piekļūtu iecienītākās izrādes un filmas.