Kā tiešraidē pārraidīt RTE ārpus Īrijas 2023. gadā [Super Easy Hack]

Ja jūs esat viens no 1 miljona īru, kurš šobrīd dzīvo ārzemēs, iespējams, jūs sajutīsit daudzu satraukumu: jūs nokavējat savu iecienīto televizoru no mājām.

Varbūt jūs mēģināt sekot līdzi Ros Na Rún vai Fair City. Daudz ticamāk – un daudz svarīgāk – jums katru nedēļu pietrūkst ņurdēšanas un futbola. 

Risinājums ir RTE Player. Tas piedāvā tiešraidi visās lielākajās GAA spēlēs, kā arī visus iecienītos Īrijas TV un daudz ko citu. Tomēr, ja jūs dzīvojat ārpus Īrijas vai dodaties atvaļinājumā, nevienam no tiem nevarēsit piekļūt.

 VPN to viegli novērš, atbloķējot RTE Player no jebkuras vietas pasaulē. Jūs varēsit piekļūt visiem iecienītākajiem televizoriem no Īrijas un nekad nepalaid garām vēl vienu dzīvu novada finālu.

Lai palīdzētu, mēs jums parādīsim, kā veikt dažas RTE straumes no jebkuras vietas pasaulē, veicot dažas vienkāršas darbības, izmantojot labākos pasaules VPN.

Īsā rokasgrāmata: Kā atbloķēt RTE atskaņotāju, izmantojot VPN

  1. Izvēlieties VPN ar serveriem Īrijā. Mēs rekomendējam ExpressVPN RTE Player.
  2. Lejupielādējiet un instalējiet savu VPN.
  3. Izveidojiet savienojumu ar serveri Īrijā.
  4. Piesakieties RTE Player un sāciet straumēšanu!

Sāciet straumēšanu tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai atbloķētu RTE Player

Kā Īrijas valsts raidorganizācija, RTE vēlas, lai viņu saturam piekļūtu tikai tie cilvēki, kuri faktiski dzīvo Īrijā, it īpaši jebkas, ko tiešraidē pārraida. Lai ierobežotu piekļuvi no ārzemēm, RTE Player izmanto jaudīgus ģeobloķējumus, pamatojoties uz jūsu IP adreses fizisko atrašanās vietu.

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Sidnejā, Austrālijā vai Sofijā, Bulgārijā, ja redz, ka atrodaties ārpus Īrijas, RTE Player bloķēs jūs no tā satura tiešraides.

Kā tiešraidē pārraidīt RTE ārpus Īrijas 2023. gadā [Super Easy Hack]Instalējot VPN, jūs varat pievilināt RTE Player domāt, ka atrodaties Īrijā. VPN ļauj slēpt savu reālo atrašanās vietu un pārvietot IP adresi visā pasaulē. Šādā gadījumā, pārvietojot IP adresi uz Īriju, tiks atbloķēts RTE Player.

  Kā piekļūt Instagram mūzikai no jebkura reģiona (2023. gada atjauninājums)

VPN arī izmanto jaudīgus drošības līdzekļus, lai slēptu tiešsaistes aktivitātes, paslēptu jūsu identitāti un pat paātrinātu jūsu internetu. Jūs varat ne tikai dzīvot tiešraidē RTE no jebkuras vietas pasaulē, bet arī tiešsaistē būsiet daudz drošāks. 

Tomēr, ne visi VPN ir pietiekami jaudīgi, lai atbloķētu RTE Player. Straumēšanas platformas ienīst VPN un dara visu iespējamo, lai tās bloķētu. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies VPN, kas var apiet ģeobloķējumus un RTE Player tos neatpazīst. 

Lai palīdzētu jums, mēs ātri parādīsim, cik viegli ir iestatīt VPN. Pēc tam jūs varat izvēlēties no mūsu 5 labākajiem VPN un izlemt, kurš no jums ir vislabākais.

Sāciet straumēšanu tūlīt!

RTE 5 labākie VPN: ātrs skatiens

Pareizajam VPN būtu jādara vairāk nekā tikai jāļauj straumēt RTE. Tam nepieciešama arī stabila drošība un plašs citu funkciju klāsts. Mēs esam izvēlējušies 5 labākos tirgū esošos VPN, lai apmierinātu visas jūsu vajadzības.

1. ExpressVPN

Ātrākais VPN tirgū, ExpressVPN garantē pastāvīgus savienojumus un netraucētu straumēšanu. VPN ātrumu palielina ērta saskarne, militārā līmeņa drošība un daudz pielāgojamu funkciju.

2. CyberGhost

Veltīta privātumam, CyberGhost padarīs jūs nekontrolējamu ārpasauli. Šis VPN ne tikai nodrošinās jums piekļuvi RTE Player, bet arī nodrošinās jūs anonīmu un drošu pret kaitējumu, atrodoties tiešsaistē.

3. Surfshark

Surfshark lepojas ar nepārspējamām spējām apiet visus un visus geoblokus. Augšupielācējs VPN telpā Surfshark ir kļuvis arvien populārāks ar savu vienkāršo saskarni, lieliskajiem abonementiem un pārsteidzošo klientu atbalstu.

4. PrivateVPN

PrivateVPN ir lieliska izvēle iesācējiem. Saskarne ir neticami vienkārša, taču, lai to padarītu, tā nav upurējusi ātrumu vai drošību. Apvienojumā ar lielisku atbalstu tas padara PrivateVPN par lielu vērtību un apsvērumu vērtu.

  Kā skatīties Bravo TV ārpus ASV, izmantojot 2023. gada atjauninājums

5. VyprVPN 

VyprVPN patentētais Chameleon protokols var apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN blokus, tos neatklājot. Tas darbojas vairāk nekā 700 ātrgaitas serveru valstīs visā pasaulē, ieskaitot Īriju.

Lai uzzinātu vairāk par katru no šiem VPN, skatiet mūsu pilnīgo pārskatu par labākie VPN pasaulē. 

Vai RTE Player var izmantot bezmaksas VPN??

Bezmaksas VPN apgalvo, ka ir tikpat efektīvi un droši kā premium VPN, taču parasti tas nav iespējams. Ja tā būtu, piemaksu VPN nebūtu. Īpaši tas attiecas uz geobloku apiešanu. Bezmaksas VPN ir ierobežoti serveri un pamata drošības rīki, pārāk vāji un ierobežoti, lai straumēšanas platformas tos neatklātu, patīk RTE Player. 

Tie nāk arī ar plašu drošības un lietojamības problēmu klāstu. Ir noķerti daudzi bezmaksas VPN, kas uzrauga lietotāju aktivitātes tiešsaistē un pārdod šos datus reklāmdevējiem. Viņi arī apzināti palēnina jūsu interneta savienojumu un bombardē jūs ar reklāmām, cerot, ka tas pamudinās jūs jaunināt uz maksas paketi.

Lai iegūtu patīkamāku un drošāku pieredzi, ieguldiet premium VPN. Papildus piekļuvei RTE Player jūs gūsit labāku labumu no privātuma un drošības, izmantojot internetu. Visas labākās piemaksas VPN piedāvā arī bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu tos izmēģināt bez maksas un redzēt atšķirību.

Izmēģiniet ExpressVPNVPN bez riska tagad!

Kopsavilkums

Apvienojot labu VPN ar RTE Player, jūs varat piekļūt visiem iecienītākajiem Īrijas televizoriem no jebkuras vietas pasaulē. Jums vairs nekad nebūs jāuztraucas par kārtējās GAA spēles vai filmas The Late Late Show epizodes izlaišanu.

Izmantojot pareizo VPN, jūs ne tikai varēsit ātri un ērti straumēt RTE straumi, bet visa jūsu pieredze internetā tiks pārveidota. VPN padara internetu ātrāku, drošāku, privātāku, atvērtāku un daudz baudāmāku.

  Skatieties 2023. gada IHF sieviešu handbola pasaules čempionātu

Varat redzēt sevi dažu minūšu laikā, reģistrējoties vietnē ExpressVPN bez riska, ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Sāciet straumēšanu tūlīt!

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties uzzināt vairāk par VPN? Iepazīstieties ar mūsu pilnu ceļvedi par iesācējiem.

Kad jūs saprotat neticamās VPN priekšrocības, apskatiet mūsu ekskluzīvos piedāvājumus un kuponus.

Kā ar Netflix? Tikai jaudīgākie VPN var atbloķēt tā saturu. Mēs esam pārbaudījuši un atlasījuši labāko.