Nostipriniet svarīgos failus tieši avotā, izmantojot BitDam

BitDam 2016. gada sākumā nodibināju es, izpilddirektors un mans partneris, majors Hizkiev, CTO.

Mēs septiņus gadus kopā strādājam aizskarošajā kibernētiskajā telpā pie slavenās IDF 8200 vienības. Šajā laikā mēs daudz uzzinājām par kibernētisko zonu un pieejamajiem drošības risinājumiem. Pirms 3 gadiem mēs pabeidzām militāro dienestu un nāca klajā ar BitDam.

2023. gadā mēs piesaistījām apmēram 3,5 miljonus USD no privātiem ieguldītājiem. Mums paveicās, ka mums ļoti palīdzēja tādi investori kā Marius Nacht, viens no Checkpoint dibinātājiem, un Moshe Lichtman no Microsoft, kuriem ir milzīgas zināšanas un pieredze. Patiešām, mēs saņemam mentorus no augstākā līmeņa cilvēkiem šajā nozarē. Šodien uzņēmumā ir 20 cilvēki, ar lielāko daļu R&D personāls. Mums ir klienti ES, ASV un Izraēlā.

Mūsu produkts tiek piegādāts kā pakalpojums, tā arī uz vietas. Instalācija ir ļoti vienkārša, neuzbāzīga, un visa iekāpšana tiek veikta tikai dažās minūtēs.

Kādas problēmas BitDam produkts atrisina jūsu klientiem?

Mūsdienās redzamā problēma ir tā, ka pastāv milzīga plaisa starp uzbrukuma un aizsardzības pusi, galvenokārt tāpēc, ka mūsdienās lielākajā daļā drošības līdzekļu tiek izmantotas reaģējošas pieejas. Tā kā katru dienu parādās jauni draudi, šķiet gandrīz neiespējami mēģināt paredzēt, kāds būs uzbrucēja nākamais solis vai kādas būs jaunās blakusparādības un simptomi..

Turklāt ar efektīvu aizsardzību nepietiks tikai ar dalību šajās sacīkstēs un pakaļdzīšanos ar jauniem uzbrukumiem, jo ​​jūs vienmēr būsit solis aiz sliktajiem puišiem.

Izmantojot BitDam proaktīvo pieeju, mēs pirmajā skenēšanā varam atklāt sarežģītus uzbrukumus bez jebkādām pūlēm.

Tā vietā, lai koncentrētos uz uzbrukumiem, mēs koncentrējamies uz standarta lietojumprogrammām, kuras mēs visi lietojam katru dienu, piemēram, Microsoft Word, Excel, Adobe un līdzīgi.

Ikdienas lietojumprogrammās bieži tiek iegūti ļaunprātīgi faili un saites, padarot organizācijas neaizsargātas pret šiem uzbrukumiem.

  Pārskats: Francijas pasta pakalpojumu lietotne pakļauj mazo uzņēmumu īpašniekus datu noplūdei

Mēs izstrādājām mācību algoritmu, kas kartē šādu lietojumu likumīgos uzvedības modeļus un tāpēc var atklāt novirzes no sākotnējā koda. Jebkurš koda gabals, kuru nav uzrakstījis lietojumprogrammu nodrošinātājs, iespējams, ir uzbrucēja darbs. BitDam var atpazīt šādas novirzes un brīdināt vai bloķēt šī satura izpildi.

Kas ir unikāls BitDam izstrādājumā??

Mūsu proaktīvā pieeja padara mūs unikālus. Lai gan tirgū ir daudz risinājumu, taču tie galvenokārt koncentrējas uz uzbrukumu pusi; daži risinājumi mēģina izpētīt uzbrukuma simptomus, citi mēģina analizēt ļaunprātīgā koda atrašanās vietu vai apgūt izmantošanas metodes, kuras uzbrucēji parasti izmanto. Rezultātā visi šie risinājumi ir balstīti uz zināšanām, kas viņiem ir par uzbrukumiem, kas visu laiku mainās. Mūsu risinājums vispār nav saistīts ar uzbrukumu, tāpēc neatkarīgi no tā, kādi ir draudi vai cik labi mēs ar to esam iepazinušies, BitDam var ar to rīkoties.

Kādas ir galvenās problēmas, ar kurām organizācijas saskaras šodien, un kā jūsu produkts palīdz tās atrisināt?

Kā jūs zināt, kibernētiskā pasaule pastāvīgi attīstās. Drošības direktoriem ir jābūt noregulētiem un jāmeklē jauni risinājumi, kā tikt galā ar jauniem sarežģītiem draudiem.

Esošie risinājumi regulāri jāatjaunina, lai pārliecinātos par to aizsardzību. Tas izaicina darba apjomu, kas jāiegulda, lai uzturētu drošu tīkla virsstundu darbu.

BitDam šo slodzi noņem no jūsu pleciem, jo ​​mēs varam tikt galā ar jauniem draudiem un mēs neaprobežojamies tikai ar to, ko mēs jau zinām par uzbrucēju vai ievainojamību.

Tā kā mūsu tehnoloģijas pamatā ir zināšanas par lietojumprogrammām, nevis par uzbrukumiem, mēs nepiespiežam organizācijas instalēt drošības atjauninājumus vai ielāpus; galvenokārt tāpēc, ka mēs neesam jutīgi pret uzbrukumu metodoloģijas super dinamiskajām izmaiņām.

  Kā 2023. gadā viegli straumēt Gotham 5. sezonu tiešsaistē tiešsaistē

Tā kā tādi risinājumi kā jūsu, kļūst par galveno izvēli lielās organizācijās, kādas jaunās tehnoloģijas mēs varam sagaidīt, kas vēl vairāk paplašinās mūsu datu drošību un privātumu?

Es uzskatu, ka BitDam aktīvā pieeja ir tikai sākums. CISO jau saprot, ka mūsu domāšanas veids būtu jāmaina. Es prognozēju, ka dažu nākamo gadu laikā būs citi uzņēmumi, kas veiks līdzīgu darbu kā mēs, ļaujot organizācijām efektīvi aizsargāt savu informāciju, neveicot tik smagu darbu.