نحوه تماشای نمایشگاه PGA Tour US Open از هرجای جهان در سال 2023

ایالات متحده باز است سخت ترین آزمایش فصل PGA از لطف گلف باز سبزیجات سخت سنگی ، راههای باریک و مکان های سوراخ دشوار ذهن و بدن بازیکنان را از بین می برند. اکنون برای یک VPN ثبت نام کنید و می توانید ببینید بهترین گلف بازان با سخت ترین دوره سال روبرو هستند.

گلف بازان هر سال با امید به جاودانگی گلف این رویداد ناگوار را تحمل می کنند: یک قهرمانی بزرگ. این رویداد سالانه افسانه دیگری را در این بازی پراکنده حک خواهد کرد. اما اگر در آمریکا نیستید, ممکن است نتوانید سکته مغزی را ببینید.

نگران نباشید ، ما برای کمک به اینجا هستیم. همه شما نیاز دارید راهنمای سریع ما و یک VPN است و می توانید قهرمانی بزرگ را ببینید.

Open US on Fox Sports GO را تماشا کنید

Fox Sports GO در حال پخش در ایالات متحده است. برای ورود به جریان مستقیم Fox به یک ارائه دهنده تلویزیون (به عنوان مثال Sling ، DirecTV ، Cox و غیره) نیاز دارید.. برای تماشای بازی Open US on Fox Sports GO:

  1. یک VPN با سرعت بالا با سرورهای آمریکایی انتخاب کنید (توصیه می کنیم NordVPN را برای باز کردن ایالات متحده). ثبت نام کنید و برنامه را بارگیری کنید.
  2. برنامه را اجرا کنید ، وارد شوید و سرور را در ایالات متحده انتخاب کنید.
  3. به www.fox.com/live بروید و با استفاده از ارائه دهنده تلویزیون خود وارد سیستم شوید. *
  4. از گلف لذت ببرید!

* استفاده کنید Sling TV Blue در صورت نداشتن ارائه دهنده تلویزیون یا روش پرداخت ، بسته بندی کنید. یک کارت هدیه تلویزیون Sling را در MyGiftCardSupply.com خریداری کنید و دستورالعمل های بازخرید کارت و اشتراک در Sling TV را دنبال کنید.

اکنون ایالات متحده را باز کنید!

چرا برای تماشای برنامه باز ایالات متحده به یک VPN احتیاج دارید

Open Open ایالات متحده یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی در جهان است. به عنوان یکی از چهار رشته اصلی گلف ، در فصل PGA محک است. اگر طرفدار گلف هستید, این مسابقات است که باید تماشا کنید.

با این حال, پخش کنندگان اغلب موظف هستند جریان خود را از خارج از کشور یا منطقه خود مسدود کنند. این بدان معناست که ، اگر می خواهید Open US را تماشا کنید و خارج از کشور هستید ، نمی توانید. اینجاست که یک VPN می تواند کمک کند.

تو می توانی از VPN استفاده کنید تا ترافیک خود را از طریق سرور در هر کشوری که انتخاب می کنید مسیریابی کنید. به این ترتیب ، هنگامی که یک پخش کننده موقعیت مکانی شما را بررسی می کند ، آنها سرور مورد نظر خود را به عنوان موقعیت مکانی شما می بینند. با دیدن اینکه در کشور مناسب هستید, آنها به شما اجازه می دهند جریان آنها را تماشا کنید.

فقط مطمئن شوید که شما یک VPN با کیفیت بالا انتخاب کنید. پخش کننده ها اغلب می توانند VPN های کم کیفیت را تشخیص دهند و آنها را از سرورهای خود مسدود کنند. اگر از VPN برای پخش محتوای استفاده می کنید ، اگر به هر حال مسدود شوید ، هیچ خیری از شما ندارد.

در کنار دسترسی به مطالب در سراسر جهان, VPN ها به شما کمک می کنند در اینترنت ایمن باشید. آنها ترافیک شما را به سمت سرورهای خود رمزگذاری می کنند و ترافیک شما را از چشمان مهربان حفظ می کنند.

بنابراین حتی هنگامی که دنیاهای جدید برنامه نویسی را باز می کنید ، خود را ایمن نگه دارید. اکنون برای یک VPN ثبت نام کنید هم آزادی و هم امنیت را بدست آورید در یک بسته.

بهترین VPN برای تماشای Open US

1. NordVPN

NordVPN مزایای اینفوگرافیک

NordVPN ترکیبی است خدمات عالی با قیمت مناسب, و آنها را به عنوان بهترین انتخاب برای پخش در ایالات متحده آمریکا باز کند. آنها سریع ، قابل اطمینان هستند و مجموعه ای عالی از سرورها را در سراسر جهان ارائه می دهند.

SmartPlay ویژگی موجود در NordVPN به سیستم شما کمک می کند تا از هر مکانی که انتخاب کرده اید ، یک جریان سریع و مطمئن را حفظ کند. آنها Double VPN و CyberSec به مسدود کردن تبلیغات و بدافزارها کمک کرده و یک لایه امنیتی بیشتر به شما می دهد. و آنها سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم کمک می کند تا از ترک مسیر در اینترنت جلوگیری کنید.

جدید برای VPN ها؟ NordVPN است رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده این باعث می شود که به هر جایی که می خواهید وصل شوید ساده اما قدرتمند: این امر باعث می شود NordVPN بهترین انتخاب ما برای Open Open ایالات متحده باشد.

اما کار ما را برای آن انجام ندهید. نظرات مشتری ما را بخوانید و ببینید که آنها چه چیزی برای گفتن دارند!

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN می تواند انسداد را حذف کند:
Netflix ، HBO ، Hulu ، Showtime ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Sling TV.

نمایه تورنت اختصاصی:
بله ، سرورهای تخصصی P2P موجود هستند.

NordVPN در این دستگاه ها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین با روتر سازگار است.

تماشای ایالات متحده Open on NordVPN NOW!

2. ExpressVPN

ExpressVPN مزایایی دارد

وقتی می خواهید یک توپ کوچک کوچک را در برابر پس زمینه سبز دنبال کنید ، به پهنای باند نیاز دارید. ExpressVPN تمام پهنای باند مورد نیاز خود را با برخی از موارد ارائه می دهد بهترین سرعت اتصال در بازار.

ExpressVPN فراهم می کند سرورهای زیادی در سرتاسر جهان, به شما امکان می دهد آنجا باشید که می خواهید باشید. رمزگذاری عالی آنها باعث می شود تا ترافیک شما از دید همه نباشد. آنها حتی به شما امکان می دهند ترافیک شبکه خود را تقسیم کنید ، به شما کمک می کند تا به دستگاه های محلی متصل باشید.

خدمات عالی ، گزینه های سرور زیادی و سرعت بسیار عالی شبکه. این باعث می شود ExpressVPN یک انتخاب عالی برای VPN شما باشد.

اگر می خواهید در مورد ExpressVPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، آنچه را که کاربران ما برای گفتن دارند بخوانید!

تضمین بازگشت پول: 30 روز

امتحان رایگان: آزمایش 7 روزه برای iOS و Android

ExpressVPN می تواند انسداد را حذف کند:
Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video ، Showtime ، Sling TV ، DAZN و iPlayer BBC.

نمایه تورنت اختصاصی:
نه ، اما همه سرورها از فعالیت P2P پشتیبانی می کنند.

ExpressVPN در این دستگاهها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Android TV ، Linux ، Chrome و Firefox. همچنین برنامه ای را برای استفاده با روترهای خاص ارائه می دهد.

اکنون در ExpressVPN تماشا کنید!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

یک انتخاب عالی برای پخش جریان, CyberGhost ویژگی های بسیار خوبی را ارائه می دهد برای هر کسی که مایل است با Open Open ایالات متحده همگام شود.

CyberGhost ارائه می دهد سرورهایی که برای پخش از پیش تنظیم شده اند, اطمینان از ایجاد ارتباط پایدار و سریع. شبکه گسترده آنها شامل سرورهای زیادی در ایالات متحده است. و حتی می توانید از مجوز خود در حداکثر 7 دستگاه استفاده کنید همزمان.

همراه با اتصال عالی ، CyberGhost کمک می کند ردگیرها ، تبلیغات و محتوای مخرب آنلاین را مسدود کنید امنیت شما را تهدید می کند. و آنها قیمت مناسب اطمینان حاصل کنید که می توانید پیشنهادات عالی آنها را بپردازید.

آیا می خواهید بیشتر بدانید که چرا CyberGhost یک انتخاب عالی برای شماست؟ بررسی های کاربر ما را بررسی کنید!

تضمین بازگشت پول: 30 روز در برنامه های کوتاه؛ 45 روز در برنامه های 6 ماهه یا بیشتر

امتحان رایگان: محاکمه 7 روزه برای موبایل؛ آزمایش ویندوز 1 روزه یا 3 روزه در دسترس است

CyberGhost می تواند انسداد شود:
نمایه جریان اختصاصی با سرورهای بهینه سازی شده برای: Netflix ، iPlayer BBC ، Sky Go ، Hulu ، Comedy Central، Eurosport، ESPN و دیگران.

نمایه تورنت اختصاصی:
آره؛ کشورها و تعداد کاربران را نشان می دهد.

CyberGhost در این دستگاه ها کار می کند:
Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire Stick ، ​​Android TV ، Linux و Chrome.

در CyberGhost NOW تماشا کنید!

خلاصه

تست چالش برانگیز در تور PGA, Open Open ایالات متحده باعث می شود بازیکنان در طی چهار روز همه چیز را کسب کنند. با استفاده از VPN ، می توانید هر شلیکی را ببینید که یک گلف باز را به یک قهرمان بزرگ تبدیل می کند. اکنون ثبت نام کنید و ببینید چه کسی یکشنبه شب سلطنت خواهد کرد!

هنوز مطمئن نیستید که کدام VPN برای شما مناسب است? ما NordVPN را توصیه می کنیمبرای پخش در Open Open ایالات متحده. هم اکنون ثبت نام کنید و می توانید ببینید چه کاری می تواند برای شما انجام دهد!

به انگیزه بیشتری نیاز دارید؟ برای قیمت گذاری های ویژه به صفحه معاملات و کوپن های ما نگاهی بیندازید که به شما در صرفه جویی در اشتراک خود کمک می کند!

بیشتر خواندن

اگر علاقمند به یادگیری بیشتر در مورد VPN ها و کارهایی که می توانند برای شما انجام دهند ، به این صفحات نگاهی بیندازید:

  • بهترین بلاک های تبلیغاتی (و بدترین) به روز رسانی شده اند
  • بهترین VPN برای مرورگر Tor در – کدام یک برای شما مناسب است?
  • چگونه تورنت ها را بصورت ناشناس و ایمن بارگیری کنیم