5 geriausi 2 skyriaus VPT – atnaujinti žaidimų žaidimams 2023 m

Karštai laukiamas Tomo Clancy filmo „The Division, 2 skyrius“ tęsinys sulaukė didžiulės sėkmės nuo jo išleidimo 2023 m. Kovo mėn..

Kaip ir bet kuriame internetiniame kelių žaidėjų žaidime, 2 skyrius paskatino įprastus nusiskundimus dėl didelių ping ir vėlavimo problemų.

Laimei, jums nereikia taikstytis su erzinančiais vėlavimais ir lėtu žaidimu. Naudojant VPN iš tikrųjų gali būti padidintas greitis ir sumažinta ping – reiškia sklandesnį, greitesnį žaidimą jums.

Trumpas vadovas: geriausi 2 skyriaus VPN

 1. „NordVPN“ – puikus prieinamumo ir puikių greičių atitikimas. „NordVPN“ yra mūsų pirmoji rekomendacija antrajam skyriui.
 2. „ExpressVPN“ – daugiau nei brangi pusė, „ExpressVPN“ vis dėlto suteiks jums neprilygstamą greitį žaidimams.
 3. „CyberGhost“ – jei ieškote gero kompromiso tarp kainos ir funkcijų, „CyberGhost“ yra patikimas pasirinkimas.
 4. „Surfshark“ – siūlydamas neribotas įrenginių jungtis, „Surfshark“ yra naujasis VPN, greitai sukuriantis žaidėjų fanų bazę..
 5. „PrivateVPN“ – dar nesate prisijungę prie VPN? „PrivateVPN“ yra paprasta, patogi vartotojui parinktis, kuri padės jums saugiai ir saugiai naudotis.

Pradėkite žaisti 2 diviziją naudodamiesi „NordVPN“

Ko jums reikia 2 skyriaus VPN

Daugeliui 2 diviziono žaidėjų didžiausias rūpestis yra delsimas. Internetiniai žaidimai gali atsilikti, ypač jei esate toli nuo žaidimų serverio.

Nors kai kurie žmonės mano, kad VPT sulėtins ryšį, geriausiuose VPN yra serveriai visame pasaulyje, kurie iš tikrųjų gali sumažinti ping sujungdami jus su tuo, kuris yra arčiau žaidimų serverio. Tai savo ruožtu, sumažinti delsą, suteiksite greitesnę, sklandesnę patirtį.

Galimybė maskuoti savo buvimo vietą taip pat gali būti naudojama prieiga prie regioninio turinio. Dėl laiko skirtumų, licencijavimo įstatymų ir kitų teisinių problemų kai kuriose šalyse žaidimų turinys kartais tampa prieinamas anksčiau nei kitose. Kai kuriose šalyse turinys dažnai pateikiamas ir pigesnėmis kainomis.

Jei norite pasiekti turinį, kuris jūsų šalyje dar nėra prieinamas (arba yra brangesnis), padės VPN. Autorius paslėpti savo tikrąjį IP adresą ir jei atrodysite, kad esate kitoje vietoje, VPT gausite prieigą prie viso to regiono turinio.

Vis dėlto reikėtų įspėti. Nors „Ubisoft“ VPN nėra aiškiai uždraudę, jei pastebėsite, kad naudojate tokį, kad pasiektumėte pigesnes kainas, galite būti uždraustas. Ieškokite VPN su paslėpti serveriai ir puikus privatumas kad nebūtų aptiktas.

  Kaip gauti nemokamą „CyberGhost“ bandomąją versiją - lengviausias „hack“ 2023 metams

Kalbant apie saugumą, prisijungus prie bet kurio bendro serverio kyla įsilaužimo ir kibernetinių grėsmių rizika. Pasirinkite VPN, kuris gali jus apsaugoti karinio lygio saugumas norėdami įsitikinti, kad jūsų vieta ir IP adresas nėra paslėpti nuo kenksmingų vartotojų.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – daugelis 2-osios divizijos žaidėjų žaidžia žaidimus įvairiose konsolėse ir asmeniniame kompiuteryje. Kadangi VPN nėra linkę turėti konsolių programų, turėsite tai padaryti pasirinkti VPN, suderinamą su maršrutizatoriumi. Tai leis jums įdiegti VPN tiesiai į savo maršrutizatorių, kuris tada bus apsaugokite bet kurios konsolės eismą kad yra prijungtas prie jūsų tinklo.

Geriausi 2 skyriaus VPT

1. „NordVPN“

„Bulgarijos“ „NordVPN“

Suderinamas su maršrutizatoriumi, galintis apeiti griežtus geografinius blokus, ypač greitas ir pasigirti fantastišku saugumu, „NordVPN“ yra viskas, ko jums reikia žaisti 2 divizione sklandžiai ir saugiai.

Platus 5 200+ serverių 60 skirtingų šalių padidins jūsų ryšio greitį ir suteiks jums galimybę pasirinkti šimtus serverio vietų. „NordVPN“ taip pat teikia optimizuoti žaidimų serveriai su įmontuota „CyberSec“ saugos programinė įranga.

Tavo privatumas garantuojamas naudojant užmušimo jungiklį, apsaugą nuo DNS nuotėkio ir politiką be žurnalų, taip pat šifravimą karinio lygio.

Perskaitykite, kodėl mūsų vartotojai mėgsta „NordVPN“, arba išbandykite patys 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Pradėkite žaisti su „NordVPN“

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ Peru

Jei norite mokėti šiek tiek daugiau, nei galėtumėte sumokėti už „NordVPN“, „ExpressVPN“ jums suteiks geriausi nepertraukiamų žaidimų greičiai. Prisijunkite prie pasirinkto žaidimų serverio naudodamiesi 3000 ir daugiau serverių 160 vietų – pavėluotos problemos paversti praeitimi.

Puiki galimybė, jei esate susipažinęs su VPN ir norite patikslinti savo žaidimų nustatymus, „ExpressVPN“ yra visiškai pritaikomas. Unikalus „TrustedServer“ technologija užtikrins, kad jūsų duomenys niekada nebus saugomi, o AES 256 bitų šifravimas, „kill switch“ ir DNS apsauga nuo nutekėjimo bus saugokite savo informaciją nuo įsilaužėlių.

  Geriausi „BitTorrent“ VPN - atsisiųskite greitu greičiu 2023 m

„ExpressVPN“ iš realių vartotojų gauna beveik tobulą balą – sužinokite, kodėl sau naudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Pradėkite žaisti su „ExpressVPN“

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ Peru

Jei ne taip norėtumėte mokėti už sudėtingus pasirinktinius nustatymus, „CyberGhost“ yra dar daugiau prieinamas, intuityvus VPN tačiau tai nepažeidžia funkcijų.

„CyberGhost“ komanda yra tikra saugumo čempionai. AES 256 bitų šifravimas atsarginę kopiją teikia serveriai su įmontuota kenkėjiška programa ir skelbimų blokavimo programine įranga, žudikliu, apsauga nuo DNS ir IP nuotėkio ir griežta jokių žurnalų politika.

„CyberGhost“ taip pat siūlo jums: dosnūs 7 vienu metu jungtys ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tikriausiai todėl jis taip stipriai peržiūrėtas.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko „Torrenting“:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Pradėkite žaisti su „CyberGhost“

4. „Surfshark“

„Surfshark“ Peru

Jei jums patinka žaisti „Division 2“ „Xbox“ ar „PlayStation“, taip pat kompiuteryje, „Surfshark“ leidžia jums: prie vieno profilio prijunkite neribotus įrenginius. Tai reiškia, kad galite pasirūpinti visais savo prietaisais, taip pat ir visais kitais jūsų namų ūkyje ar žaidimų ratuose.

Nors „Surfshark“ turi tik 800 ir daugiau serverių, kiekvienas serveris yra P2P draugiškas ir atskirai saugoma Privatus DNS. Papildoma apsauga teikiama perjungiant jungiklį, apsaugą nuo DNS nuotėkio, jokių žurnalų politiką ir „Surfshark“ išskirtinė „CleanWeb“ technologija.

  Kaip žiūrėti „Chicago Fire Season 8“ nemokamą internetą!

Nepaisant šiek tiek mažesnio serverių tinklo, „Surfshark“ vis dar yra gebanti apeiti geoblokus – daugiausia dėl to, kad yra santykinai naujokas pramonėje ir yra gali išvengti aptikimo efektyviau nei gerai žinomos VPN paslaugos.

Perskaitykite mūsų vartotojų mintis apie „Surfshark“ ir išbandykite vieną mėnesį be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Pradėkite žaisti su „Surfshark“

5. „PrivateVPN“

Bulgarijos „PrivateVPN“

Vienas iš paprastesnių galimų VPN, „PrivateVPN“ puikiai tinka ieškantiems greita ir lengva apsauga kai jie žaidžia 2 divizioną.

Ši paslauga teikia pirmenybę privatumui, kuri yra tobula, jei norite apsaugokite save nuo įsilaužėlių ar kenkėjiškų programų. AES 256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis, IPv6 ir DNS apsauga nuo nutekėjimo jūsų srautas bus paslėptas. Geriausia, kad jums nereikės konfigūruoti jokių painių nustatymų – visos šios funkcijos yra numatytosios.

Jūs galėsite vienu metu prijunkite iki 6 įrenginių ir „PrivateVPN“ turi visų pagrindinių įrenginių programas, įskaitant maršrutizatorius. Tai taip pat vienas iš retų VPN, kuris vis dar siūlo „a“ visiškai nemokamas 7 dienų bandymas taip pat a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kai tik pirksite.

Peržiūrėkite daugiau vartotojų apžvalgų čia.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko „Torrenting“:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Pradėkite žaisti su „PrivateVPN“

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Nereikia taikstytis su vėlavimu, kuris sugadina jūsų 2 skyriaus patirtį. Griebkite „NordVPN“ kuponą ir mėgaukitės galimybe nemokamai naudotis linksmais ir varginančiais žaidimais.

Neparduodamas „NordVPN“? Pažvelkite į mūsų sąrašą kitų geriausių žaidimų VPN …

… tada išbandykite juos mažiau naudodamiesi geriausiais VPN pasiūlymais ir kuponų kodais.