5 geriausi Naujosios Zelandijos VPT: greitai transliuok ir būk saugus 2023 m

Nesvarbu, ar gyvenate Naujojoje Zelandijoje, ar tik lankotės, tikriausiai esate susirgę dėl teritorinių apribojimų, kurie blokuoja jūsų prieigą prie „Netflix“ ir kito nuostabaus žiniatinklio turinio. Štai kodėl Naujojoje Zelandijoje cenzūra yra minimali, tačiau jums reikia gero VPT saugi, patikima prieiga prie blokuoto turinio. Geriausi VPT taip pat teikia greitą paslaugą, atsisiuntimas be virusų, apsauga nuo šnipinėjimo, saugus kankinimas ir saugus ryšys bankininkystėje operacijos, net kai naudojamas viešasis „WiFi“.

Norėdami padėti surasti jūsų poreikiams tinkamą VPN, mūsų ekspertai sudarė VPN sąrašą penki populiariausi Naujosios Zelandijos gyventojų ir lankytojų VPT panašiai.

Trumpas vadovas – geriausi Naujosios Zelandijos VPT

 1. „NordVPN“ – Aukštos kokybės saugai kartu su pastoviu greičiu ir P2P tinkantiems serveriams „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas.
 2. „ExpressVPN“ – Šis VPN užtikrina puikų greitį ir stabilų ryšį be atsisiuntimo ar pralaidumo apribojimų, todėl jis yra idealus, jei norite srautiniu būdu užblokuotą turinį.
 3. „CyberGhost“ – Šis novatoriškas teikėjas yra puikus pasirinkimas norint sukurti stabilų, saugų ir lengvai naudojamą „torrent“ ir P2P tinkantį VPN..
 4. „Hotspot“ skydas – Šis teikėjas siūlo intuityvią sąsają, penkis vienalaikius ryšius, daug serverių Naujojoje Zelandijoje ir gerą saugumą.
 5. „PrivateVPN“ – Nors ir nėra toks žinomas kaip kai kurie kiti teikėjai, šis tvirtas VPT siūlo stabilų ryšį ir greitą greitį be jokių atsisiuntimo apribojimų.

Ko reikėtų ieškoti Naujosios Zelandijos VPN?

Naujosios Zelandijos gyventojai nuolat kovoja su srautinio turinio geografiniu blokavimu, įskaitant JAV ir JK „Netflix“ pasiūlymus. Todėl, kai pasirenkate Naujosios Zelandijos VPN, patikima, saugi prieiga prie vietinio turinio ir su blokuota muzika bei filmais privaloma. Įsitikinkite, kad VPN gali padėti jums išvengti sudėtingesnio „Netflix“ VPN blokavimo.

Jei esate lankantis Naujojoje Zelandijoje, norėsite neatsilikti nuo „blokuotas“ turinys ir paslaugos, kurias naudojate namuose be to, kad tyrinėjate vietinį turinį. Įsitikinkite, kad pasirinktas VPN suteikia prieigą prie serverių ir Naujojoje Zelandijoje, ir jūsų gimtojoje teritorijoje, kad galėtumėte pakeisti savo IP adresą, kad palaikytumėte ryšį. Kadangi VPT saugo jūsų tapatybę, taip pat galite peržiūrėti viešbučius ir restoranus, kuriuose lankotės, nenurodydami savo buvimo vietos.

Naujosios Zelandijos VPN reiškia geresnį visų saugumą.

Nesvarbu, ar jūsų namai yra visai šalia ar pusiaukelėje visame pasaulyje, jūsų asmeninei informacijai kyla pavojus kaskart, kai naudojatės viešuoju belaidžiu internetu arba „WiFi“ viešosios interneto prieigos tašką. Patikimas VPN siūlo puikų sprendimą užsitikrinkite ryšį keliaudami.

Norėdami būti tikri, kad Naujojoje Zelandijoje naudojamas VPN suteikia reikiamą prieigą ir saugumą, ieškokite jų:

 • stabilios jungtys, geras greitis ir nereikia atsisiųsti ar pralaidumo apribojimų.
 • serveriai Naujojoje Zelandijoje. Pasirinkę VPN teikėją su serveriais Naujojoje Zelandijoje, gausite saugią privačią prieigą prie populiarių nemokamų srautinių kanalų TVNZ ir TV3, taip pat mokamų kanalų, tokių kaip „Neon“, „Lightbox“ ir „Quickflix“..
 • kankinantis. Nors pats kankinimasis Naujojoje Zelandijoje nėra neteisėtas, atsisiųsti autorių teisių saugomą medžiagą yra būtina. Pastaraisiais metais dėl ginčų dėl autorių teisių buvo uždaryta keletas kankinančių svetainių. Naudodamiesi VPN, jūsų tapatybė ir vieta bus paslėpti.
 • turi serverius JAV / JK. Tai būtina, jei norite pasiekti geografiškai blokuotas svetaines, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“. Taip pat turi sugebėti VPT likite vienu žingsniu priekyje vis stipresnių „Netflix“ blokų ir kitos srautinio perdavimo paslaugos yra naudojamos tam, kad VPN vartotojai negalėtų pasiekti konkretaus regiono turinio.
 • turi geras klientų aptarnavimo paslaugas. Ieškokite klientų aptarnavimo visą parą, išsamių vadovų ir informacinių DUK puslapių. Tai yra aiškūs geriausių VPT teikėjų rodikliai.
 • patogi vartotojui sąsaja. Vienu spustelėjimu vietinės programos, paprasti atsisiuntimai ir lengvai vykdomos instrukcijos leis greitai ir be vargo sukurti saugų ir privatų interneto ryšį.

Tai yra penki geriausi Naujosios Zelandijos VPN – štai kodėl

1. „NordVPN“ 

# 1 Naujosios Zelandijos VPN

„NordVPN“ įrenginiai

 • 5000 ir daugiau serverių, įskaitant 19 Naujojoje Zelandijoje
 • Puikus klientų aptarnavimas visą parą
 • Puikus saugumas, kurį garantuoja daugybė protokolų
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„NordVPN“ turi didžiausias serverių skaičius Naujojoje Zelandijoje tarp visų pagrindinių VPN teikėjų, įskaitant serverius, leidžiančius saugiai ir patikimai kankintis. Tai taip pat yra viena iš nedaugelio geriausių VPN paslaugų, kurios gali apeiti sunkius geoblokus, kuriuos „Netflix“ įdiegė. Dėl „NordVPN“ saugos funkcijų jis tampa mėgstamiausiu tarp apžvalgininkų ir apima 2048 bitų AES šifravimą, dvigubą VPN, DNS apsaugą nuo nutekėjimo, perjungimo jungiklį ir pasirinktą protokolą. Ačiū griežtai vykdoma neprisijungimo politika, galite naršyti, transliuoti ir transliuoti žinodami, kad jūsų ryšys yra saugus ir jūsų privatumas yra apsaugotas.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

PERŽIŪRĖKITE SPECIALIUS „NordVPN“ PARDUOTUVUS

2. „ExpressVPN“

Greičiausias galimas VPN

išreikšti pardavėjo įvaizdį

 • Daugiau nei 3000 serverių visame pasaulyje, įskaitant vieną Naujojoje Zelandijoje
 • Greitas ir stabilus ryšys
 • Griežta neprisijungimo politika
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN, galintis patikimai pasiekti geografiškai ribotą turinį. Tai turi nėra pralaidumo ar atsisiuntimo apribojimų, todėl jis puikiai tinka transliacijai ir kankinimui. Tai tik viena iš daugelio šio VPN teigiamų atsiliepimų priežasčių. „ExpressVPN“ serveris Naujojoje Zelandijoje palaiko daugybę protokolų, įskaitant „OpenVPN“, „IKEv2“, „IPSec“ ir PPTP. Jos padalintas tunelis funkcija leidžia saugiai pasiekti savo banką Naujojoje Zelandijoje, transliuojant JAV „Netflix“ per JAV serverį. „ExpressVPN“ rodo, kad į saugumą žiūrima rimtai, kai naudojamas 256 bitų AES šifravimas, apsaugota DNS / IPv6 nuotėkis ir sunaikinimo jungiklis, ir netgi siūlo naršyklės plėtinius papildomai naršymo saugai užtikrinti..

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

PERŽIŪRĖTI SPECIALIUS „ExpressVPN“ PASIŪLYMUS

3. „CyberGhost“

Paprastas naudoti su P2P palaikymu

„cyberhost“ keli įrenginiai

 • 10 serverių Naujojoje Zelandijoje
 • Specialūs torrenting ir failų mainų serveriai
 • Praktiškas ir paprastas naudoti
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija ir 7 dienų nemokamas bandymas

„CyberGhost“ turi daugiau nei 6000 serverių tinklą 90 ir daugiau šalių, įskaitant 10 Naujojoje Zelandijoje. Jos paprasta naudoti sąsaja yra viena iš pagrindinių funkcijų, kurią mėgsta vartotojai, kartu su ja septyni vienu metu veikiantys ryšiai ir galimybė pasiekti geografiškai ribotą turinį. „CyberGhost“ 256 bitų šifravimas, automatinis žudymo jungiklis, DNS ir IP apsauga nuo nutekėjimo ir „OpenVPN“ protokolas užtikrina, kad jūsų ryšys yra privatus ir saugus.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

PERŽIŪRĖKITE SPECIALIUS „CyberGhost“ PARDUOTUVUS

4. „Hotspot“ skydas

Puikus privatumas ir transliacija

5 geriausi Naujosios Zelandijos VPT: greitai transliuok ir būk saugus 2023 m

 • Srautai „Netflix“, „Hulu“ ir dar daugiau puikaus turinio
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Neribotas duomenų kiekis iki 5 įrenginių
 • 7 dienų nemokamas bandymas

„Hotspot Shield“ yra patogus naudoti VPN, kuris siūlo penki vienu metu jungiami ryšiai užtikrinti, kad visa jūsų šeima būtų apsaugota. Jis turi daug serverių Naujojoje Zelandijoje, tai leidžia jums anonimiškai ir saugiai pasiekite norimą turinį. Siūloma žaibišku greičiu taip pat karinio lygio šifravimas, garantavimas greitas, saugus naršymas.

„Hotspot Shield“ yra suderinamas su visomis operacinėmis sistemomis, turi „neprisijungimo“ politiką ir siūlo specialų palaikymą. Jūs galėsite bet kur galite pasiekti riboto naudojimo turinį (pvz., BBC IPlayer), naudojant bet kurį įrenginį.

Dėl patogumo naudoti puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir patyrę vartotojai, kaip pabrėžia daugybė gerbėjų.

„Hotspot Shield“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, P2P leidžiama visuose serveriuose.

„Hotspot Shield“ veikia šiuose įrenginiuose

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Chrome“.

PERŽIŪRĖKITE SPECIALIUS „Hotspot“ skydus

5. „PrivateVPN“ 

Tvirtas VPN, tenkinantis visus jūsų poreikius

„privatevpn“ įrenginiai

 • Nėra naudojimo ar pralaidumo apribojimų
 • Lengvai skaitomi sąrankos vadovai ir prieinamas klientų aptarnavimo palaikymas
 • 56 serveriai visame pasaulyje, įskaitant vieną vietą Naujojoje Zelandijoje
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Nors „PrivateVPN“ neturi tiek serverių, kaip kai kurie kiti VPN teikėjai, jo serverių vietos apima didžiąją pasaulio dalį, įskaitant Naująją Zelandiją. Galite atblokuoti ir transliuoti abi vietines Naujoji Zelandija geografiniu būdu apribotas pasaulinis turinys dideliu greičiu, pvz., „Hulu“, be pralaidumo ar atsisiuntimo apribojimų. Puikus klientų aptarnavimas daro šį teikėją vartotojo mėgstamiausiu. „PrivateVPN“ naudoja įvairius protokolus, kad sukurtų saugius ryšius, įskaitant „OpenVPN“, užtikrinant, kad jūsų duomenys yra saugūs, nesvarbu, ar esate kankina, transliuoja ar užbaigia finansines operacijas.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

PERŽIŪRĖTI SPECIALIUS „PrivateVPN“ PASIŪLYMUS

Išvada

Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį naudojantis geriausiu Naujosios Zelandijos VPN prieiga, saugumas ir privatumas. Visi mūsų sąraše esantys VPN teikia šias funkcijas ir dar daugiau. Šių teikėjų siūlomos pinigų grąžinimo garantijos suteikia jums laiko rasti VPN, kuris puikiai tinka jūsų poreikiams ir nerizikuoja. Jei vis dar nesate tikri, ar verta investuoti aukščiausio lygio VPN naudą Naujojoje Zelandijoje, perskaitykite mūsų VPN vadovą, kad sužinotumėte daugiau apie daugybę būdų, kaip tinkamas VPN pagerina jūsų internetinę patirtį..

Tau taip pat gali patikti:

 • Kaip gauti Naujosios Zelandijos IP adresą iš bet kurios vietos