7 geriausios „Kickass“ torrentų alternatyvos, veikiančios 2023 m. [Ir yra saugios]

„Kickass Torrent“ buvo populiariausia failų mainų svetainė, tačiau, deja, jos nėra. 2016 m. Liepos mėn. JAV teisingumo departamentas areštavo savininką Artemą Vauliną, kuriam buvo pateikti kaltinimai dėl daugelio autorių teisių ir pinigų plovimo pažeidimų. Tai pranešė apie originalių „Kickass Torrents“ (KAT) pabaigą.

Netrukus po to, kai KAT buvo uždarytas, atsirado daugybė veidrodinių ir kopijavimo vietų, tačiau netrukus jos buvo uždarytos.

Originalių darbuotojų grupė ir skirti KAT įkėlėjai nukreipė srautą į naują svetainę, katcr.co, nors ji vis dar stengėsi pasiekti bet kur artimą originalo populiarumą, nepaisant atnaujinimo 2023 m..

naujas KAT neturi patikimumo ar originalo turinio, yra linkęs į neįprastas ir nenuspėjamas prastovas ir vis dar yra uždraustas keliose šalyse.

Laimei, yra daugybė kitų kankinančių svetainių, kurios yra patikimos KAT alternatyvos. Kai viena torrent svetainė uždaroma ar užblokuojama, visada yra kitos, kurios pasirodo jų vietoje.

Visada naudinga nuolat atnaujinti geriausias kankinančias svetaines, ypač jei turite retą failą.

Šiame straipsnyje rekomenduojami septyni „Kickass“ torrentų alternatyvas ir paaiškina, kodėl visada turėtumėte naudoti VPN, kad prie jų prieitumėte.

Mes jums labai patariame prisiregistruokite prie aukščiausio lygio VPT, kai lankotės kankinančiose svetainėse, kad apsaugotumėte savo saugumą internete.

BŪKITE ŽINOTI: griežti autorių teisių įstatymai reiškia, kad kankinimasis gali būti neteisėtas ten, kur jūs gyvenate. Visada naudokite rekomenduojamą saugų VPN, kad apsisaugotumėte. Atminkite, kad „vpnMentor“ nepripažįsta jokios neteisėtos veiklos.

Geriausios „Kickass“ torrentų, kurie veikia dabar, alternatyvos

Žemiau rasite mūsų ekspertų naujienas SAUGŲ KAT alternatyvų sąrašas.

1. Piratų įlanka

7 geriausios „Kickass“ torrentų alternatyvos, veikiančios 2023 m. [Ir yra saugios]Piratų įlanka yra populiariausia torrentų svetainė pasaulyje. Bėgant metams ji įveikė daugybę išjungimų ir blokadų. Bet norint išlaikyti galimą išjungimą, domenas keičiasi gana dažnai, o kartais – išvis.

Laimei, vis tiek galite pasinaudokite „Always-Online“ technologijos dėka arba suraskite „The Pirate Bay“ tarpinį serverį.

Piratų įlanka siūlo jums a didžiulis torrentų pasirinkimas, kurio šiuo metu yra daugiau nei vienas milijonas, apimantis pačias įvairiausias kategorijas.

Sąsajoje lengva naršyti, todėl jums neturėtų kilti problemų ieškant to, ko ieškote.

Pirato įlankos žinomumo dėka taip ir buvo užblokuotas daugelio IPT, tačiau patikimas VPN leis jums įveikti šiuos apribojimus.

Aplankykite „The Pirate Bay“

2. „ExtraTorrent“

7 geriausios „Kickass“ torrentų alternatyvos, veikiančios 2023 m. [Ir yra saugios]

Viena didžiausių „BitTorrent“ svetainių, „ExtraTorrent“ neseniai paleido naują URL, žada naują ir patobulintą extratorrent.ag versiją.

Nors išdėstymas yra šiek tiek chaotiškas, jūs galite atsisiųskite iš didžiulės kolekcijos naujausių filmų, TV laidų, programinės įrangos, žaidimų ir muzikos.

„ExtraTorrent“ premijos apima: trūksta iššokančių skelbimų, kiekvienos kategorijos populiariausių torrentų sąrašai, informacija apie atskirų torrentų sveikatą ir tinklaraštis, kuriame vartotojai nuolat informuojami apie visus dalykus, susijusius su kankinančiais ir interneto privatumu.

Apsilankykite „ExtraTorrent“

3. YTS

YTSJei turite ribotą pralaidumą, YTS turėtų būti jūsų pasirinkta torrent svetainė kai „Kickass Torrents“ yra neprisijungęs. YTS suspaudžia savo torrentus, tai reiškia, kad galite žiūrėti HD turinį, nebūdami per sunkūs pralaidumui.

Su visas dėmesys filmams, YTS yra puikus pasirinkimas, jei ieškote neaiškių ar klasikinių filmų, kuriuos stengėtės rasti kitose kankinančiose svetainėse. Taigi, jei jūs ieškote žaidimų, televizoriaus ar muzikos, „YTS“ nėra jums skirta svetainė, tačiau ji yra dangus filmų mėgėjams.

  5 geriausi „Crunchyroll“ VPN - gaukite visišką anime prieigą bet kur

Apsilankykite YTS

4. „Zooqle“

7 geriausios „Kickass“ torrentų alternatyvos, veikiančios 2023 m. [Ir yra saugios]Jei esate azartinių žaidimų gerbėjas, „Zooqle“ yra tave dominanti svetainė kai „Kickass Torrents“ nusileido.

Tarp jos 3,5 milijono + patikrintų torrentų, taip pat rasite platų pramogų ir programinės įrangos pasirinkimą.

Nors „Zooqle“ yra naujas vaikas bloke, jis beveik turi Galima atsisiųsti 40 000 filmų, taip pat daugiau nei 600 TV laidų.

Dėl to ji sukūrė įspūdingą gerbėjų bazę, kurioje tikimasi, kad ateityje padidės sėjamųjų skaičius ir turinys.

Sąsaja yra šiek tiek pasenusi, tačiau ja lengva naudotis ir išplėstinės paieškos parinktis padeda rasti srautus, kurie atitinka jūsų specifikacijas, kai kalbama apie dydį, kategoriją ir kalbą.

Apsilankykite „Zooqle“

5. 1337x

„1337X“ pagrindinis puslapis

Jei nenorite praleisti valandų slinkties metu, 1337x yra puikus pasirinkimas puikios paieškos parinktys ir naršymo funkcijos.

Paprastas ir gerai organizuota sąsaja leidžia naršyti keliose kategorijose, tokiose kaip „Oskaro“ laureatai, nauji epizodai ir dar daugiau.

Neseniai 1337x buvo kapitalinis remontas, pašalinantis keletą reikšmingų saugumo pavojų ir patobulinti išdėstymą, kai jo puslapiuose yra nedaug skelbimų ar iššokančiųjų langų.

Apsilankykite 1337x

6. RARBGAS

RARBG pagrindinis puslapis

Didelės aktyvios bendruomenės ir daugybės sėjamųjų dėka RARBG siūlo jums įspūdinga naujų ir senų torrentų įvairovė, kuriuos galima greitai atsisiųsti.

Per pastarąjį dešimtmetį „RARBG“ sukūrė aukštos kokybės torrentų ir patogios sąsajos reputaciją.

Yra didžiulis torrentų pasirinkimas, suskirstytas į daugybę naudingų kategorijų – pavyzdžiui, populiariausių filmų ar TV laidų dešimtuką -, kad padėtumėte rasti norimus torrentus..

Pastaraisiais metais ji populiarėja, RARBG buvo užblokuotas daugelyje šalių, įskaitant Bulgariją, JK, Portugaliją ir Daniją.

Vis dėlto, naudodamiesi VPN galite pasiekti RARBG per serverį, esantį šalyje, kurioje jis nėra užblokuotas.

Apsilankykite RARBG

7. „LimeTorrents“

„LimeTorrents“

„LimeTorrents“ yra tinkama alternatyva, jei viena iš jūsų mėgstamiausių kankinamųjų svetainių neveikia, tačiau dėl neatitikimų ir prastovų ji pasiekė tik septynis mūsų sąraše.

Tai Svetainėje yra visa informacija apie bendruomenę, tai reiškia, kad rasite tik daugybę vartotojų patvirtintų torrentų.

Paprasta ir lengvai naršoma vartotojo sąsaja yra svarbus pliusas, kaip ir didelis naujų išleidėjų sėjamųjų skaičius, garantuojantis greitą greitį.

Tačiau jei jūs ieškote kažko šiek tiek senesnio, nesitikėkite su „LimeTorrents“, nes senesni torrentai dažnai pamirštami.

Apsilankykite „LimeTorrents“

Kodėl jūs visada turėtumėte naudoti VPN, norėdami aplankyti „Torrenting“ svetaines

Kadangi tūkstančiai žmonių pasiekia ir įkelia torrentus bet kurioje svetainėje, bet kuris jūsų atsiųstas failas gali būti užkrėstas kenksmingais virusais ir kita kenkėjiška programine įranga.

Be to, naudodamiesi kankinančiomis svetainėmis rizikuojate sulaukti jūsų duomenų ar būti stebimi internete.

Torrenting yra rizikingas verslas! Tačiau VPT imsis kankinimo rizikos, taip pat saugokite visą kitą veiklą internete.

Pažvelkite į pagrindines priežastis, kodėl visada turėtumėte naudoti VPN, atsisiųsdami ar įkeldami torrent failus.

1. Apeiti regioninius „Torrent“ draudimus

Dėl galimų autorių teisių pažeidimų, kankinančios svetainės dažnai užblokuojamos tam tikruose regionuose ar šalyse. Jei jūs gyvenate viename iš šių regionų, galite būti užblokuoti iš mėgstamiausių kankinančių svetainių.

VPT leidžia jums apeiti šiuos geografinius blokus, prijungiant jus prie serverio kitoje šalyje.

  Kaip perduoti Didžiojo Britanijos „Bake Off Online“ NEMOKAMAI 2023 m

Tiesiog įsitikinkite, kad prisijungiate prie serverio, kuriame nėra užblokuotos jūsų mėgstamos kankinamosios svetainės. Pasirinkę VPN su dideliu serverių tinklu, greičiausiai galėsite prisijungti prie jums reikalingų serverio vietų.

Tai ypač aktualu, jei gyvenate Australijoje. Jei esate Aussie kankinimų gerbėjas, tikriausiai girdėjote, kad vėlai 2023 m, Australijos federalinis teismas paskelbė nurodymą, įpareigojantį interneto paslaugų teikėjus blokuoti 181 piratų domenus, nukreipiančius į 78 svetaines.

Tai užsakymas galios 3 metus, o tai reiškia, kad jei esate Australijoje jūsų kančios dienos pasibaigė, nebent naudojate VPN kad pasirodytų, jog lankotės kankinančiose svetainėse iš kitos šalies.

2. Apsaugokite savo privatumą

VPT suteikia jums saugų ryšį ir užšifruoja jūsų duomenis, tai apsaugo jūsų informaciją privatumą ir neleidžia IPT sekti jūsų veiklos internete.

Be to, užšifruodamas savo duomenis, VPN sukuria įsilaužėliams neįmanoma perimti jūsų neskelbtinos informacijos arba užkrėsti savo įrenginius kenkėjiška programine įranga.

3. Venkite galimo teisinio poveikio

Visada yra tikimybė, kad gali netyčia atsisiųskite autorių teisių saugomą medžiagą. Dėl to gali būti imtasi teisinių veiksmų prieš jus, net jei tai buvo tikra klaida.

Jei tu atsisiųskite ar įkelkite per VPN, jūsų veiklos negalima atsekti.

Teisinis ir neteisėtas kankinimas – kokie yra įstatymai?

Dalytis failais naudojant torrent yra daugumoje šalių legalus. Tačiau torrent svetainių naudojimas norint atsisiųsti ir dalintis autorių teisėmis saugoma medžiaga – įskaitant dainas, žaidimus, muziką, filmus ir kt. – yra prieš įstatymą. Jokiu būdu neskatiname ir nepalaikome jokios neteisėtos kankinančios veiklos.

Atsižvelgiant į daugybę internete esančių torrentų, neįmanoma stebėti, kuriuose iš jų yra autorių teisių saugomos medžiagos. Todėl, kai kurios šalys visiškai blokuoja prieigą prie kankinančių svetainių kaip Kickaso torrentai. Peržiūrėkite mūsų pasaulio kankinančių įstatymų žemėlapį, kad sužinotumėte, kaip jūsų šalies vyriausybė vertina kankinančias savybes.

Jei jūsų šalyje yra ribojamas kankinimas – legalus ar kitaip – galite naudokite VPN, norėdami suklaidinti savo buvimo vietą, prisijungę prie serverio kitoje šalyje.

Geriausi 3 VPN, kad pasiektumėte kankinančias svetaines

Svarbu pasirinkti aukščiausio lygio VPN, norint patekti į kankinančias svetaines kad gautumėte greitį ir saugumą, reikalingą norint saugiai ir be vargo atsisiųsti ir įkelti.

Nemokamas VPN gali atrodyti viliojantis, tačiau greičiausiai jie turi baisiai lėtą greitį, nesugebėjimą patikimai įveikti geografinių blokų ir įtaria saugos protokolus..

Net kai kurios mokamos VPN paslaugos nėra nulio, kai reikia anonimiškai kankintis. Pažvelkite į trys geriausi VPT teikėjai. Jie visi siūlo didelis greitis ir tvirta apsauga kankinant.

1. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

„NordVPN“ yra mūsų pagrindinė VPN rekomendacija kankintis dėka neribotas duomenų kiekis, tvirta sauga ir beveik 6000 greitųjų serverių, apimančių 60 šalių.

Be to, „NordVPN“ turi specialius P2P serverius, skirtus jums kankintis, ir jūs automatiškai prisijungsite prie greičiausio serverio..

Jūsų privatumas yra užtikrintas su saugos funkcijomis, įskaitant tvirtą šifravimą, nepraleidžiančias programas, griežtą nerašymo politiką, du žudiklius ir „CyberSec“ rinkinį, kuris suteikia papildomą apsaugą nuo kenkėjiškų programų.

Populiarus VPN, skirtas mėgdžioti vartotojus, išbandykite patys šeši vienu metu veikiantys įrenginiai su nerizikinga 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

  5 populiariausios VPN paslaugos, skirtos „Mac - 2023“ versijai

„NordVPN“ gali atblokuoti:

  • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

  • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

„Torrent“ su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Kankinimas be vargo labai priklauso nuo greičio ir „ExpressVPN“ yra greičiausi serveriai.

Be to, šis VPN turi įspūdingas serverių tinklas, apimantis 94 šalis, Visuose 3000 ir daugiau serverių, palaikančių P2P, kankinimas nebus problema.

Greitis nekyla saugumo sąskaita. „ExpressVPN“ teikia šifravimą karinio lygio, nulio registravimo ir automatinio žudymo jungiklio, neleidžiančio veikti jūsų duomenims, jei staiga nutrūksta jūsų VPN ryšys.

Vartotojams daro įspūdį neribotas pralaidumas ir jūs galite mėgaukitės begaliniu atsisiuntimu su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

  • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

  • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

„Torrent“ su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Su paprasta naudoti sąsaja, patikimas didelis greitis, neribotas pralaidumas ir įmontuotas torrent profilis, „CyberGhost“ yra puikus VPN saugiam kankinimui.

Su „CyberGhost“ jūs būsite automatiškai prijungtas prie vieno iš greičiausių P2P serverių, ir turint daugiau nei 6000 serverių 90 ir daugiau šalių, geografinių apribojimų perėjimas nebus problema.

Be to, jums patiks galingos „CyberGhost“ saugos funkcijos, užtikrinančios jūsų duomenų privatumą ir saugumą.

„CyberGhost“ turi visus būtinus dalykus saugiam ir greitam kankinimui, todėl tai tampa mėgstamiausiu vartotojų tarpe.

Išbandykite „CyberGhost“ patys su savo 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

  • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

  • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

  • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

„Torrent“ su „CyberGhost“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Kankinimas daugelyje šalių yra teisėtas. Tačiau naudojant kankinančias svetaines atsisiųsti ir dalintis autorių teisėmis saugoma medžiaga, pavyzdžiui, naujausiais filmais ir muzikos leidimais, yra neteisėta.

Čia „vpnMentor“, mes jokiu būdu nepalaikome ir neskatiname nelegalios kankinančios veiklos ir pabrėžiame, kad įstatymų žinojimas yra jūsų pareiga.

Kadangi neįmanoma stebėti kiekvieną kartą, kai kankina autorių teisių saugoma medžiaga, vyriausybėms prasmingiau visiškai užblokuoti prieigą prie torrentų svetainių, tokių kaip „Kickass Torrents“.

Mes sukūrėme straipsnį, kuriame išsamiai aprašomas kankinančių šalių teisėtumas pagal šalis, kad galėtumėte pamatyti, kaip jūsų regione žiūrima į kankinančią autorių teisių saugomą medžiagą..

Jei kankinimai jūsų šalyje yra apriboti arba visiškai užblokuoti, jums reikės naudoti VPN, kad įveiktumėte šiuos geoblokus norėdami pasiekti savo mėgstamiausias „torrent“ svetaines.

Be to, a VPT apsaugos jūsų privatumą ir saugokite jus internete.

Norite sužinoti daugiau apie kankinimus? Pažvelkite į mūsų straipsnį apie dešimt geriausių torrent svetainių.