Atblokuokite „KickassTorrents“ (KAT) Australijoje 2023 m. [SAUGIU !!]

Aš turiu blogų naujienų Aussie gerbėjams. Australijos federalinis teismas paskelbė „KickassTorrents“ neteisėta kankinančia svetaine ir įpareigojo interneto paslaugų teikėjus ją blokuoti.

Visuotinės kovos su piratavimu dalis yra ir „KickassTorrents“ uždraustas JK ir kelios kitos šalys.

Taigi, ar tai reiškia, kad Aussie torrenters nebegali naudoti „KickassTorrents“? Tikrai ne!

Vis dar galite pasiekti „KickassTorrents“ Australijoje, jei naudojate VPN.

Iš tikrųjų saugiau yra torrent naudojant VPN net jei jūsų mėgstamas šaltinis nėra užblokuotas. VPT užmaskuokite savo IP adresą, suteikiant jums visišką anonimiškumą internete. Jie taip pat užšifruokite savo interneto srautą, taigi jūsų IPT ir kiti šnipai nemato to, ką darote internete.

Trumpas vadovas: Atblokuokite „Kickass Torrent“ Australijoje

  1. Prisiregistruokite, kad gautumėte VPN leidžia P2P ryšius. „CyberGhostis“ yra mūsų geriausias pasirinkimas „KickassTorrents“.
  2. Įdiekite savo VPN programą ir cprijungtas prie serverio šalyje, kurioje yra „Kickass“, tokiose kaip JAV ar Kanada.
  3. Atidarykite savo „torrent“ klientą, eikite į „KickassTorrents“ ir pradėkite atsisiųsti!

Kodėl jums reikia VPN, kad atblokuotumėte „KickassTorrents“ Australijoje

Kokybiški VPT užmaskuokite savo IP kad atrodytų, kad pasiekiate „Kickass“ iš kitos šalies. Tai leis jums apeiti draudimą ir pasiekite „KickassTorrents“ iš Australijos.

Jūsų VPT taip pat encrypt jūsų interneto srautą taigi jūsų IPT ir kiti šnipai negali pasiekti jūsų naršymo veiklos. Niekas niekada nesužinos, kad kankinate, arba pamatyti failus atsisiųsti. Tai taip pat apsaugos įprastą eismą nuo įsilaužėlių ir kitų elektroninių nusikaltėlių.

Kai naudojate „BitTorrent“ ir panašius klientus, kiti vartotojai gali pamatyti jūsų IP adresą. Pavojingi įsilaužėliai ir internetiniai troliai gali panaudoti šį tašką arba nukreipti jus į kibernetines atakas. Su VPN, niekas nematys jūsų tikrojo IP adreso.

Jums reikės patikimo VPN palaiko P2P ryšius. Jūsų teikėjas turėtų pasaulinis greitųjų serverių tinklas, ir pasiūlyti planus su neribotas pralaidumas.

  Kaip 2023 m. Bet kur gauti Kubos IP adresą [+ VIDEO]

Turėtumėte naudoti tik tokį VPN, kuris apsaugo jūsų duomenis 256 bitų šifravimas, išlaiko a griežta politika be žurnalų, ir siūlo automatinis užmušimo jungiklis su savo programomis. 

Geriausi VPN, atjungiantys „KickassTorrents“ Australijoje

VPN, kuriuos rekomenduojame žemiau visos palaikomos P2P jungtys. Jie naudoja karinio lygio saugumas ir eksploatuoti greitaeigius serverius gali atblokuoti „KickassTorrents“.

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ garsėja dėl savo aukštos kokybės aptarnavimas ir greitos jungtys. Ji taip pat veikia serveriai, kurie yra optimizuoti kankinimui. Tai yra tik kelios priežastys, kodėl mūsų pasirinkimas yra geriausias „KickassTorrents“ atblokavimas Australijoje. 

Kai jus kankina „CyberGhost“ automatiškai prisijungs jus prie vieno iš geriausių P2P serverių. O kai tik naršote, turėsite daugiau pasirinkimo 3000 serverių 60 šalių. Tai reiškia, kad taip pat galėsite naudotis visuotine prieiga prie tokių svetainių ir paslaugų, kaip geografiškai ribotos, ir tokių paslaugų kaip „Netflix“ JAV.

„CyberGhost“ naudoja keletą galingiausių saugos funkcijų, kad apsaugotų jūsų asmeninę informaciją, įskaitant 256 bitų šifravimas ir automatinis užmušimo jungiklis. Tai griežtai laikosi ne žurnalų politika, taip pat.

Jame yra programų, skirtų visoms pagrindinėms platformoms, ir jūs galite apsaugokite iki septynių įrenginių tuo pačiu metu.

Galite išbandyti „CyberGhost“ be rizikos naudodami 24 valandų nemokamas bandymas ir a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat yra nemokami bandymai iki 7 dienų „Android“, „iOS“ ir „Windows“ vartotojams.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

2. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Su greitųjų jungčių, neribotas duomenų kiekis, ir galingos saugos funkcijos, „NordVPN“ yra vienas geriausių kankinimo būdų.

Paprasčiausiai negali suklysti stiprus P2P palaikymas ir jūsų pasirinkimas 5000 serverių daugiau nei 60 šalių!

Kai jus kankina „NordVPN“ automatiškai nukreipkite savo ryšį į geriausią turimą P2P serverį kad jūsų atsisiuntimai būtų greiti ir saugūs.

  Kaip žiūrėti „NASCAR“ internetu iš bet kur - atnaujinta 2023 m

Yra programų visoms platformoms, ir tu gali vienu metu prijunkite iki 6 įrenginių saugoti visą savo namų ūkį.

Išbandykite „NordVPN“ nerizikinga naudodamiesi a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija norėdami pamatyti, ką tai gali padaryti už jus.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ yra ypač greitas VPN tai daro kankinimą saugų, anonimišką ir lengvą.

Tai apsaugo jūsų privatumą karinio lygio šifravimas, griežtas ne žurnalų politika, ir automatinis užmušimo jungiklis

Veikia „ExpressVPN“ daugiau nei 3000 serverių 94 šalyse.

Yra lengvai naudojamos programos visiems įrenginiams, ir Klientų palaikymas visą parą per tiesioginį pokalbį, jei turite kokių nors klausimų. Nenuostabu, kad VPN vartotojai sako apie tai gerų dalykų! 

Jūs, kaip „ExpressVPN“ vartotojas, galėsite džiaugtis neribotas pralaidumas dėl iki trijų jūsų įrenginių tuo pačiu metu. Galite naudoti savo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija norėdami pamatyti, ką gali padaryti „ExpressVPN“, yra ir jų nemokami bandymai iki 7 dienų „Android“, „iOS“ ir „Windows“ vartotojams. 

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

4. VyprVPN

„VyprVPN“ įrenginys

VyprVPN’s greitas ir saugus paslauga apima P2P suderinamumas. Čia siūlomos aukščiausios klasės saugumo funkcijos, tokios kaip karinio lygio šifravimas ir NAT ugniasienė.

„VyprVPN“ yra labai ilgas, kad įsitikintumėte, jog jūsų ryšys yra saugus, o jūsų buvimo vietos neįmanoma nustatyti. Tiesą sakant, VPT buvo neseniai nepriklausomai patikrinta išbandyti jo saugumo protokolus ir išlaikytas skraidančiomis spalvomis!

Geriausia, kad yra „VyprVPN“ ypač lengva naudoti ir siūlo programos daugumai įrenginių. „VyprVPN“ paslauga daro įspūdį „P2P“ gerbėjus visur! 

Kai prisiregistruojate naudoti „VyprVPN“, jus apima a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

Peržiūrėkite „VyprVPN“ pasiūlymus

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

Veikia „PrivateVPN“ daugiau nei 80 P2P optimizuotų serverių daugiau nei 57 šalyse. Tai siūlo saugumą, greitį ir konkurencinga kainodara, taip pat!

  Kaip ištrinti išsaugotus slaptažodžius „Chrome“ ir visose naršyklėse

Su savo NULL duomenų registravimo politika, IPv6 apsauga nuo nuotėkio ir a nužudyti jungiklį, Nenuostabu, kad „PrivateVPN“ yra viena iš patikimiausių VPN paslaugų pasaulyje.

Tu gali apsaugoti iki 6 prietaisų, ir yra programų visoms operacinėms sistemoms. Geriausia, kad „PrivateVPN“ galite išbandyti visiškai nerizikingai 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

Santrauka

Australijos vyriausybė negali sustabdyti jūsų naudojimąsi „KickassTorrents“, kai apsisaugosite naudodamiesi VPN.

Aukštos kokybės VPT atblokuoti Kickasą ir užšifruokite savo duomenis taigi niekas nemato, ką darote internete. Taip pat bus užmaskuokite savo IP taigi troliai ir užpuolikai negali nukreipti jūsų ryšio.

Mes rekomenduojame „CyberGhost“ dėl greitųjų ryšių, galingų saugos funkcijų ir P2P optimizuotų serverių. Jūs netgi galite išbandyti nemokamai!

Papildoma literatūra

Norite sužinoti daugiau apie saugų, anoniminį kankinimą? Peržiūrėkite mūsų ekspertų mėgstamiausius VPN dėl kankinimų.

Jei jūsų mėgstamiausio pasirodymo negalima rasti „KickassTorrents“, jį rasite kitoje iš 10 populiariausių „Torrent“ svetainių.

Geriau naudoti „Pirate Bay“? Čia yra 5 geriausi VPN, kuriais galite apsisaugoti.