Geriausios 2023 metų tarpinės paslaugos

Jei ieškojote būdų, kaip tai padaryti saugokite savo privatumą internete arba apeiti ugniasienes ir cenzūrą, jums gali būti pateiktos dvi skirtingos parinktys: tarpinis serveris arba VPN.

Nors tiek tarpiniai serveriai, tiek VPT veikia labai panašiai, jie turi keli esminiai skirtumai į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš rinkdamiesi tarp jų.

Šis vadovas jums pasakys kas yra tarpinis serveris, kaip jis veikia ir kuo jis skiriasi nuo VPN, taip pat apžvelkite keletą geriausių tarpinių serverių variantų.

Kas yra įgaliotinis?

Tarpinio serverio paslauga veikia kaip tarpininkas tarp jūsų naršyklės ir svetainės srauto nukreipimas per tarpinį serverį.

Eidamas tarpininko vaidmenį tarp jūsų ir svetainės, prie kurios prisijungiate, veiksmingai įgaliotasis asmuo slepia jūsų IP adresą ir pristato savo. Tai yra neįtikėtinai naudinga, kai reikia geografinis sukčiavimas, arba apgauti svetaines, galvodami, kad esate įsikūręs kitoje vietoje.

Kartais, internetinis turinys gali būti blokuojamas. Tai gali būti taikoma viskam, pradedant TV laidomis, kurioms taikomi licencijų apribojimai, ir toms svetainėms, kurios jau buvo cenzūruotas vyriausybės užkardų.

Jei norite pasiekti šį turinį iš šalies ar vietos, kurioje jis buvo užblokuotas, turėsite sugadinti savo IP adresą. Kai nukreipiate srautą per tarpinį serverį kitoje vietoje, atrodo, kad jūs naudojatės internetu iš tos vietos, o ne savo – tokiu būdu apeiti visus jūsų vietovei taikomus geografinius apribojimus.

Yra du skirtingi tarpinių serverių tipai:

  • HTTP – Originali ir labiausiai paplitusi tarpinio serverio forma HTTP veikia su žiniatinklio srautu, naudojant HTTP protokolą. HTTP tarpinis serveris gali suprasti duomenis, kuriuos filtruoja, suteikdamas jam daug funkcionalumo.
  • SOKAI -SOCKS tarpinis serveris yra paprastesnis protokolas, kuriuo keičiamasi tik duomenimis, o ne prieiga prie jų. SOCKS neturi galimybės suprasti duomenų, todėl yra suderinamas su bet kuria srauto forma. Nors tai yra naudinga tokiai veiklai kaip kankinimas, SOCKS kartais gali būti lėtesnė nei HTTP.

Tarpinis serveris vs VPN

VPT veikia labai panašiai kaip tarpinis serveris. VPN taip pat užmaskuos jūsų IP adresą nukreipdami savo duomenis per privatų serverį kitoje vietoje.

Tačiau yra vienas esminis skirtumas. Taip pat kaip paslėpti savo IP adresą, VPN užšifruos visą jūsų srautą kaip jūs naudojatės paslauga. Tarpinis serveris negali užšifruoti jūsų duomenų, todėl jis yra daug mažiau saugus nei VPN.

Be šifravimo, įgaliotinis negali apsaugoti jūsų privatumo – tai gali tik sugadinti jūsų buvimo vietą.

Tai ypač aktualu, kai kalbama apie nemokamus įgaliotinius. Nemokami tarpiniai serveriai nėra saugūs ir dažnai uždirba sunkią reklamą. Nepatikrinti skelbimai gali būti pažeidžiamas kenkėjiškų programų įdėjimo, paliekant jūsų ir jūsų duomenų apsaugą.

Nemokami tarpiniai serveriai taip pat gali būti intensyvaus srauto srautai, todėl jie gali būti naudojami lėtas ir nemandagus.

Kitas skirtumas tarp VPN ir tarpinių serverių yra tas VPT saugos visą jūsų interneto ryšio srautą, nepriklausomai nuo taikymo. Naudodamiesi VPN galite naršyti internete savo naršyklėje arba naudoti „torrent“ klientą ir visa ši veikla bus automatiškai apsaugotas.

Tarpiniai serveriai vienu metu veikia tik su viena programa ir reikia sukonfigūruoti kiekvienoje atskiroje programoje norite apsaugoti.

Taigi kodėl žmonės pasirenka naudoti tarpinį serverį, o ne VPT?

Kadangi tarpinis serveris apima tik vieną programą vienu metu, o ne visą jūsų ryšį, jis gali būti greitesnis nei VPN. Jei vykdote tik nedidelės rizikos veiklą, pvz., Geografinį apgaulingumą, kad galėtumėte žiūrėti laidą, kurios jūsų šalyje nėra, tarpinis serveris gali būti tinkama galimybė.

Tačiau jei norite išvengti vyriausybės cenzūros ar užsiimti kita veikla, kurios nenorite būti stebimi, registruojami ar stebimi, VPN yra daug saugesnis pasirinkimas.

Atminkite, kad daugelis srautinių transliacijų svetainių taip pat yra įgudusios aptikti tarpinio serverio paslaugas. Daugelis tarpinių serverių nėra pakankamai galingi, kad būtų galima apeiti griežtus geografinius apribojimus todėl gali būti, kad vis tiek turėsite naudoti VPN.

Geriausios tarpinių paslaugų paslaugos

Saugiausias pasirinkimas yra užsiprenumeruokite VPN, kuris taip pat siūlo tarpinio serverio paslaugą kaip jūsų prenumeratos dalį. Tokiu būdu galite apsisaugoti naudodamiesi VPN ir pereiti prie tarpinio serverio naudojimo, kai norite greitai ir lengvai atlikti mažos rizikos veiksmus.

Čia yra keletas svarbiausių mūsų VPN paslaugų, siūlančių tarpinį serverį, rekomendacijų:

„NordVPN“

„Bulgarijos“ „NordVPN“

Tai yra ne tik geriausias mūsų VPN, „NordVPN“ palaiko HTTP tarpinį serverį ir netgi apima išsamius tarpinio serverio nustatymo skirtingose ​​naršyklėse vadovus.

Kai nenaudosite tarpinio serverio, būsite apsaugoti karinio lygio šifravimas ir novatoriška „CyberSec“ programinė įranga skirtas apsaugoti jus nuo kenkėjiškų programų ir skelbimų.

Didžiulis tinklas 5 200 ir daugiau serverių 60 šalių suteiks jums tokį greitį, kad vis tiek galbūt nepastebėsite skirtumo tarp VPN ir tarpinio serverio naudojimo. Pažiūrėkite patys su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „NordVPN“ tarpinį serverį dabar

„PrivateVPN“

Bulgarijos „PrivateVPN“

2015 m. „PrivateVPN“ paskelbė, kad tai padarys dabar palaikykite HTTP tarpinį serverį. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra sukonfigūruoti pasirinktą programą naudojant „PrivateVPN“ serverių sąrašą.

„PrivateVPN“ siūlo ne tik tarpinį serverį paprasta, prieinama ir patogi vartotojui, su intuityvios programos visose pagrindinėse platformose ir įrenginiuose.

VPN tarnyba taip pat ypač daug dėmesio skiria saugumui AES 256 bitų šifravimas tai užtikrins jūsų duomenų privatumą, kai jums reikės šiek tiek patikimesnio nei tarpinio serverio. Pažiūrėkite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie „PrivateVPN“, arba išbandykite patys naudodami 7 dienų nemokamas bandymas arba 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „PrivateVPN“ tarpinį serverį dabar

„IPVanish“

„ipVanish“ įrenginiai

Nors „NordVPN“ ir „PrivateVPN“ siūlo HTTP tarpinį serverį, „IPVanish“ yra vienas iš nedaugelio VPN, siūlančių skirtas SOCKS5 tarpinis serveris. Čia rasite išsamų „IPVanish SOCKS5“ tarpinio serverio konfigūravimo vadovą.

Be įgaliotojo serverio, „IPVanish“ gali pasigirti tinkamu 1 300+ serverių 75 ir daugiau vietų, didelis greitis ir anoniminis kankinimas su griežta jokių žurnalų politika nepaisant JAV būstinės.

Mūsų vartotojai pranešė kyla problemų dėl „IPVanish“ atblokavimo galimybių tačiau sveikina VPT už tai greitas greitis ir 7 dienų pinigų grąžinimas garantija.

Gaukite „IPVanish“ tarpinį serverį dabar

Jei tikrai nenorėtumėte mokėti ir nesijaudintumėte dėl nemokamos paslaugos naudojimo rizikos, tai yra keletas atvejų patikimi nemokamų tarpinių paslaugų teikėjai:

„CyberGhost“ – „CyberGhost“ siūlo nemokamas tarpinio serverio naršyklės plėtinys, skirtas „Firefox“ ir „Chrome“.

„Hotspot“ skydas – „Hotspot Shield“ nemokamas tarpinis serveris yra suderinamas su visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Jei tik ieškote greitas ir paprastas būdas sugadinti savo IP adresą, įgaliotinis gali būti geras sprendimas.

Tačiau turint tiek daug tokių geriausi VPN, dabar siūlantys žaibišką greitį, abejojame, ar pavyks pasakyti, koks yra tarpinio serverio ir vieno iš mūsų rekomenduojamų greičiausių VPN skirtumas.

Kai atsižvelgsite į papildoma apsauga ir privatumas kuris ateina naudojant VPN, jis tikrai atrodo tinkamiausias pasirinkimas.

Jei persigalvojote ir verčiau transliuojate mėgstamas laidas naudodamiesi VPN, štai mūsų geriausios „Netflix“ VPT atmestos.

Ieškai patarimo, kaip kankintis? Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip anonimiškai ir saugiai kankintis.