Greičiausias „BitTorrent“ klientas 2020 m

Kartais sklandi ir efektyvi kankinimo patirtis gali būti tokia pati paprasta, kaip pasirinkti tinkamą „BitTorrent“ klientą. Tačiau turint tiek daug klientų, pasirinkus vieną, gali jaustis šiek tiek per daug.

Nesvarbu, ar jums patinka sudėtingas „BitTorrent“ klientas, ar lengvas ir švarus klientas, yra keletas pagrindinių funkcijų, į kurias reikia atkreipti dėmesį..

Jūsų „BitTorrent“ klientas turėtų būti greitas, nemokamas, patikimas ir lengvai naudojamas, su geras įrenginių suderinamumas. Atsižvelgiant į jūsų prioritetus, galbūt taip pat norėsite: įmontuota paieškos funkcija ir laisvė nuo skelbimų.

Vis dėlto atminkite, kad ir koks geras jūsų „BitTorrent“ klientas, kankinimasis vis tiek gali sukelti įvairius pavojus. Iš nesąmoningai atsisiunčiant kenkėjiškas programas į netyčia patekti į autorių teisių saugomą medžiagą, galėtum nusileisti sau į rimtas bėdas.

Štai kodėl rekomenduojame visada kankintis naudojant VPN. Tinkamas VPN gali saugokite įrenginį nuo kenkėjiškų programų ir taip pat įsitikinkite, kad esate apsaugoti nuo bet kokių teisinių veiksmų turėtų kankintis suklysti.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie „BitTorrent“ klientai mums pasirodė greičiausi. Taip pat išnagrinėsime, kodėl kankindamiesi visada turėtumėte naudoti VPN ir kalbėti apie geriausias kankinantis VPN pagal mūsų testus.

1. uTorrent

Greičiausias „BitTorrent“ klientas 2020 m

 • Labai lengva programa
 • Greitas parsisiuntimas
 • Mažas procesoriaus naudojimas
 • Suplanuoti atsisiuntimai

„uTorrent“, kurį šiuo metu valdo projektas „BitTorrent“, yra laikomas naudingiausiu klientu, egzistuojančiu ne Kinijoje. Tai daugiausia dėl mažo procesoriaus naudojimo ir bendras efektyvumas. Visos programos dydis yra mažesnis nei 2 MB ji beveik nenaudos nereikalingų kompiuterio išteklių.

Viena naudingiausių funkcijų yra tai, kad ji leidžia vartotojams suplanuokite daug torrent parsisiuntimų. Tai ne tik suderinama su „Mac OS“, „Windows“ ir „Linux“ kompiuteriais, bet ir „Android“. Tai reiškia, kad jūs galite atsisiųskite didelius filmus, dainas ar žaidimus tiesiai į savo mobilųjį įrenginį.

Nors tai nemokama, jame pilna skelbimų. Anksčiau vartotojai taip pat skundėsi, kad dažniausiai ji yra komplektuojama su kita programine įranga, tai reiškia, kad jei nesate atsargūs, galite netyčia įdiegti tai, ko nesitikėjote pradinio sąrankos metu..

2. qBittorrent

„qBittorrent“ ekrano kopija

 • Laisvas
 • Nėra skelbimų
 • Paprasta grafinė vartotojo sąsaja (GUI)
 • Pateikiama 70 kalbų

Daugelis jų laiko patikimiausia „uTorrent“ alternatyva, „qBittorrent“ vartotojams suteikia: paprasta ir tvarkinga perspektyva kartu su efektyvus procesoriaus naudojimas. Tai reiškia, kad galite naudoti tuo pačiu metu su kita jūsų kompiuterio programine įranga.

Taip pat yra visiškai nemokama naudoti be jokių trikdančių skelbimų. Šiuo metu taip yra sukurta savanorių ir išgyvenama tik iš aukų. Šiuo metu „Linux“, „Mac OS“ ir „Windows“ kompiuteriuose „qBittorrent“ siūlo įprastas paslaugas, kurių galite tikėtis iš daugumos klientų, tokias kaip torrentų eilės sudarymas, IP filtravimas ir torrentų prioritetų nustatymas..

Pagrindinis neigiamas dalykas yra tas šiuo metu jis nesuderinamas su mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS“ ir „Android“.

3. „BitTorrent“

Greičiausias „BitTorrent“ klientas 2020 m

 • Lengva programa
 • Greiti ir suplanuoti atsisiuntimai
 • Galima mobiliesiems įrenginiams, kuriuose veikia „Android“
 • Per daug skelbimų

Daugelis vartotojų kartais stebisi kodėl „BitTorrent“ kartu su „uTorrent“ vykdo savo programą. Iš pradžių buvo nežymių skirtumų, tačiau neseniai paskelbtuose leidiniuose jie tapo panašesni.

„BitTorrent“ yra galima „Mac OS“, „Windows“ ir „Android“. Vartotojai, turintys mobiliuosius įrenginius, kuriuose veikia „Android“, gali jį įdiegti ir atsisiųsti mėgstamus filmus ir grojaraščius.

Kaip ir uTorrent, „BitTorrent“ programa užpildyta skelbimais. Tai yra pagrindinis pajamų šaltinis palaikant projektą.

4. Tixati

„Tixati“ ekrano kopija

 • 100% nemokama be skelbimų
 • Nėra šnipinėjimo programų
 • Lengvas ir greitas įdiegimas
 • Išsamus pralaidumo valdymas ir ataskaitų teikimas

„Tixati“ yra plačiai populiarus dėl savo galingos funkcijos pvz., magnetų nuorodų palaikymą, IP filtravimą ir įvykių (atsisiuntimų) planavimą, paslėptą už jos ypač paprastos ir lengvai naudojamos vartotojo sąsajos (UI).

„Windows“ ir „Linux“ vartotojams „Tixati“ yra greitai ir lengvai montuojamas daugiausia todėl, kad jis yra mažas. Vartotojai tai dažniausiai laiko žymiai greičiau nei kiti „BitTorrent“ klientai. Tai visiškai nemokama naudoti ir vartotojams neskelbiama jokių skelbimų, nes jis priklauso tik nuo aukų.

Vienintelis neigiamas aspektas yra tas, kad jis tiesiog prieinamas „Windows“ ir „Linux“ vietiniams vartotojams „Mac OS“, „iPhone“ ar „Android“ vartotojams pasiseka.

5. Transmisija

Perdavimo „BitTorrent“ kliento ekrano kopija

 • Labai mažai atminties
 • Nėra naudojimo stebėjimo
 • Nėra trečiųjų šalių skelbimų
 • Aukšto lygio šifravimas

Perdavimo „BitTorrent“ klientas yra populiarus tarp „Mac“ ir „Windows“ vartotojai, nes tai dažniausiai laikoma geriausia „Mac OS“. Didžiausias pranašumas yra tai, kad ji naudoja labai mažai sistemos atminties – paprastai manoma, kad ji sunaudoja mažiausiai iš visų pagrindinių „BitTorrent“ klientų..

Šiuo metu perdavimo negalima „Android“, „iOS“ ar „Windows Mobile“ negalite jo paleisti mobiliuosiuose įrenginiuose.

Kodėl „Torrenting“ visada turėtumėte naudoti VPN

Nors „BitTorrent“ protokolas yra puikus sprendimas didelių failų atsisiuntimui, jūs pasitikite kitais vartotojais, kad pateiktumėte teisėtus ir saugius failus..

Tiesa yra nepaprastai lengvai paslėpti kenksmingą programinę įrangą kankinamuose duomenyse. Kenkėjiška programa gali būti paslėptas kaip nekenksmingas atsisiuntimas arba paslėptas programinės įrangos paketuose.

Dažniau nei ne, jūs nežinote, kad atsisiuntėte kenkėjiškas programas, kol dar nevėlu. Daugeliu atvejų šnipinėjimo programos taip efektyviai slepia save galbūt niekada nesužinosite, kad esate iš viso šnipinėjami.

Kitas galimas kankinantis klausimas yra teisinių problemų rizika jei netyčia atsisiųsite autorių teisių saugomą medžiagą.

Pats kankinimas nėra neteisėtas. Tai tampa neteisėta tik tada, kai jis naudojamas platinti turinį, kuriam ginamas autorių teises. Kadangi ne visada lengva tiksliai pasakyti, kas jus kankina, atsisiųsti tokį turinį atsitiktinai yra reali galimybė.

Teisėtumo klausimas paskatino kai kurias šalis antklodžių draudimas bandant sustabdyti saugomo turinio apyvartą.

Jei jūs gyvenate vienoje iš šių šalių, jums gali tekti naudoti VPN, kad pirmiausia galėtumėte pasiekti kankinančias svetaines..

VPT gali apeiti vyriausybių blokus.

Jie gali paslėpti jūsų IP adresas ir nukreipkite srautą per privatų serverį kitoje šalyje, kur kankinimas nėra uždraustas. Tai leidžia atrodyti taip, lyg jūs patektumėte į tos šalies svetainę, leidžiančią jums apeiti geografinį apribojimą.

VPN taip pat gali apsaugoti jus nuo įvairių pavojų, susijusių su kankinimu. Kaip ir maskuoti savo IP adresą, a VPN užšifruos visą jūsų srautą. Tai reiškia, kad jūsų kankinanti veikla bus visiškai privati ​​ir paslėpta.

Tai ne tik apsaugo jus nuo bet kokių teisinių veiksmų, bet ir užtikrina, kad neskelbtini duomenys, tokie kaip jūsų IP adresas ir vieta, būtų paslėpti nuo kitų jūsų spiečiaus vartotojų. Tai gali apsaugoti jus nuo bet kokių galimų kibernetinių grėsmių kaip DDoS ataka.

Taip pat yra geriausių VPT kenkėjiškų programų ir reklaminių programų blokatoriai. Apsauga nuo kenkėjiškų programų gali įspėti apie įtartinas svetaines ir failus arba visiškai juos užblokuoti, neleisti atsisiųsti nieko pavojingo.

Geriausias „Torrenting“ VPN

Pasirinkdami „BitTorrent“ VPN, įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta paslauga turi šias funkcijas:

 • P2P draugiški serveriai
 • Žaibiškas greitis
 • Nėra žurnalų politikos
 • Kenkėjiškų programų blokavimo programinė įranga
 • Neribotas pralaidumas

„NordVPN“ yra pagrindinė mūsų rekomendacija kai reikia kankintis. Greta „torrenting“ optimizuoti serveriai, „NordVPN“ turi puikios atblokavimo galimybės ir ypač greitas greitis jums reikia vientisų atsisiuntimų.

„NordVPN“ jus taip pat apsaugos karinio lygio šifravimas ir novatoriška „CyberSec“ programinė įranga. Daugiau apie „NordVPN“ galite perskaityti mūsų realių vartotojų apžvalgose.

Pradėkite kankintis naudodami „NordVPN“ dabar!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Geriausi „BitTorrent“ klientai yra greiti, patikimi ir veiksmingi. Tačiau vienintelis būdas išlikti saugiam sėjant yra torrent su VPN.

Jei norite pasirinkti daugiau VPN parinkčių, pateikiame geriausių „BitTorrent“ VPN sąrašą..

Dėl biudžeto? Taip pat yra keletas nemokamų VPN, skirtų kankinimui.

Kai sutvarkysite savo VPN, nepamirškite perskaityti mūsų saugaus ir anoniminio kankinimo vadovo..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me