8 geriausi VPN baisiems internetiniams pavojams + Helovyno nuolaidos!

Pokštas arba saldainis? Naršydami internete sunku pasakyti vienas apie kitą – ir tai yra bauginanti mintis.

Kai ruošiatės savo „Jack O’Lanterns“ apsisaugoti nuo piktųjų dvasių šį Helovyną, nepamirškite apie pavojingą grėsmės, glūdinčios interneto šešėlyje. Skaitmeniniai demonai laukia savo progos turėti jūsų įrenginį ir amžinai jus persekioti.

Bet kaip ir Helovino kostiumai slepia jūsų tapatybę nuo monstrų ir zombių, a VPT uždengs jūsų įrenginį ir apsaugoti savo ryšį nuo visų dalykų, kurie naktį sukimba.

Jūs būsite praktiškai nematomas blogiems įsilaužėliams kurie nori atlikti nemalonius triukus, o jūsų VPT jums padės prieinamas geoblokuotas turinys kaip JAV „Netflix“, todėl niekada nepraleisite progos.

Ir jei kenkėjiška programinė įranga sukelia jums košmarus, ramiai pailsėję sužinosite, kad jūsų VPN neleidžia raganoms lieti burtų jūsų įrenginyje ir užtikrina, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugiai perduodama šį Heloviną.

Geriausia, kad šiuo metu siūlo daugybė paslaugų teikėjų MASAŽINIAI GRUPĖS VPN NUOLAIDOS – skaitykite apie visus geriausius pasiūlymus!

Mes nenorime tavęs gąsdinti, tačiau šie internetiniai pavojai nėra įsivaizduojami monstrai, gyvenantys po tavo lova – jie labai tikri. Duomenų kaupikliai, elektroniniai nusikaltėliai, interneto šnipai ir kenkėjiškos programos kiekvieną dieną kelkite grėsmę jūsų saugumui internete.

Mes sukūrėme šį vadovą, kad suteiktumėte šypseną šiam Helovynui, bet ir todėl, kad tikime jūsų teise į internetinę laisvę, saugumą ir anonimiškumą. Perskaitykite mūsų geriausias VPN rekomendacijas, kad būtumėte saugūs internete.

Geriausi gąsdinančių internetinių grėsmių VPN – trumpasis sąrašas

 1. „CyberGhost“
  Viena dvasia, kurios jums nereikia bijoti šį spalį, yra „CyberGhost“, veikianti a SPECIALUSIS HALOWEEN PASIŪLYMASdabar! Naudodami 256 bitų šifravimą ir „NoSpy“ serverius, jūsų duomenys bus slapti.
 2. „NordVPN“
  Neleiskite erzinančių gudrybių iš naršyklės ir apsisaugokite nuo botnetų turėjimo naudodamiesi „NordVPN“ skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimo galimybėmis.
 3. „ExpressVPN“
  Mėgaukitės baisiu greičiu ir aprėptimi visose pagrindinėse operacinėse platformose naudodami „ExpressVPN“ formos keitimo programas.
 4. Nevalia
  Niekada nekelsite baisių interneto gatvių vien tik dėl „Ivacy“ reaktyvaus, visą parą dirbančio klientų palaikymo. Ir kalbėk apie gydomą vietą – Helovino prenumeratoriai gauna 87% IŠJUNGTAvienerių metų prenumerata!
 5. „TunnelBear“
  „TunnelBear“ „GhostBear“ protokolas slepia jūsų duomenis nuo gilaus paketų patikrinimo (DPI), puikiai tinka pasiekti skoningas, bet labai apribotas svetaines ir paslaugas..
 6. „CactusVPN“
  Paslėpkite lobių saugojimo goblinus, kad galėtumėte pasiekti daugiau nei 300 svetainių, turinčių geografinę vietą, naudodami „CactusVPN“ intelektualųjį DNS. Laiku beldžiasi į teikėjo duris, kad Helovinas galėtų atsikelti 54% IŠJUNGTAjūsų prenumerata!
 7. PureVPN
  Dėl „PureVPN“ padalijimo tuneliu galite paslėpti save nuo interneto pavojaus, tačiau norėdami aplankyti draugiškas svetaines, naudokitės įprastu IPT ryšiu. Spalio mėn. Ypatinga priemonė 73% Sutaupymasjūsų krepšyje Helovino gėrybių!
 8. Vaiduoklių kelias
  Nugalėkite geografinės padėties demonus ir paslėpkite savo IP adresą nuo internetinių įrašų, naudodamiesi „Ghost Path“ privatumo apsauga.

„cyberhost“ Helovino išpardavimas

Pradėkite slinkti interneto vampyrus dabar!

Kodėl jums reikalingas VPT Helovinas ir visus metus

Nesuskaičiuojami pavojai slypi tiesiog nepastebimai internete ir laukia tobula akimirka atsiduoti neįtariantiems vartotojams ir neapsaugotiems įrenginiams. Trumpai apžvelgsime pagrindines grėsmes jūsų privatumui ir saugumui bei tai, kaip nuo jų pašalins VPN.

7 baisiausi internetiniai pavojai

1. Šnipinėjimo akys. Būtybės, kuri naktį tave stebi iš tavo spintelės, daug IPT šnipinėja tave ir tyliai užregistruokite savo naršymo veiklą.

Jūsų interneto paslaugų teikėjas gali parduoti jūsų naršymo duomenis rinkodaros kompanijoms arba pateikti juos valdžios institucijoms tirti baudžiamąjį procesą arba kaip dalį jų vyriausybės priežiūros programos.

2. Duomenų vampyrai. IPT, paieškos varikliai ir panašios korporacijos „Facebook“ ir „YouTube“ renka jūsų asmeninę informaciją ir parduoti tretiesiems asmenims.

3. Piratai. Sielą sulaikantys kibernetiniai nusikaltėliai slepiasi interneto gelmėse ir ieško pažeidžiamų ryšių, kuriais galėtų grobti. Kai tik jie suras, jie tai padarys pavogti savo tapatybę arba užkrėsti savo prietaisą su kenkiančia kenkėjiška programine įranga.

  Kaip 2023 m. Bet kur gauti Libano IP adresą [+ VIDEO]

4. Kenkėjiška programa. Šnipinėjimo programos, virusai ir kita kenkėjiška programinė įranga plinta internete kaip zombių prakeikimas. Jie įsiveržti ir sugadinti savo prietaisą be jūsų sutikimo ir paprastai be jūsų žinios. Galva aukštyn: jie mėgsta pasiklysti nemokamuose VPN. 

Šios zombių maros dažnai plinta per kontaktą su pavojingomis interneto svetainėmis. Nors visapusiškai apsaugai jums taip pat reikės aukštos kokybės antivirusinės programos, geras VPN nustato kenksmingas svetaines ir įspėja apie gresiantį pavojų.

5. Pagrobėjai. Creepy voratinklio programos tikrina internetą ieškodamos savo saugumo spragų. Jie pasinaudoja tomis spragomis įsilaužti ir įdiegti kodą kuris iškviečia robotų tinklą, kad turėtų jūsų įrenginį.

Robotinis tinklas – tai grupė prietaisų, užkrėstų šiuo kenkėjišku kodu ir kuriuos kontroliuoja pagrindinis kompiuteris arba roboto tinklo savininkas. Kai kurie pagrobėjai naudoja robotizuotus tinklus, kad surinktų perdirbimo galią, reikalingą kriptovaliutai išgauti. Kiti juos naudoja siųsti šlamštą, pavogti duomenis ir vykdyti DDoS atakas.

6. Geoblokavimas. Kai kurios svetainės ir internetinės paslaugos pateikia stebuklingos jėgos lauką norėdami valdyti tai, ką matote internete. Geoblokai apriboti vartotojų prieigą, atsižvelgiant į jų vietas. Tai neteisingas triukas, paneigiantis daugybę internetinių vertinimų.

Labiausiai žinoma, kad srautinio transliavimo paslaugos patinka „Netflix“ naudoja geoblokavimą technologija, ribojanti TV programas ir filmus, kuriuos galite žiūrėti savo regione.

7. Cenzūra. Tai yra viena problema, apie kurią niekada ne juokavome. Daugelis vyriausybių slopina žodžio laisvę apriboti turinį, kurį piliečiai gali pasiekti prisijungęs.

Pavyzdžiui, Didžioji Kinijos ugniasienė blokuoja daugybę užsienio svetainių ir sulėtina tarptautinį eismą. Mes griežtai prieštaraujame bet kokiai cenzūrai, o padėti jums ją įveikti naudojant VPN yra pagrindinis mūsų misijos komponentas.

Kaip VPN saugo jus kiekvieną kartą, kai prisijungiate

Nors Helovinas yra juokingiausia metų naktis, šios skaitmeninės grėsmės neišnyks kai naktis prabėgo. Štai kodėl VPN turėtų būti jūsų nuolatinis kompanionas žiniatinklyje visus metus.

VPN užmaskuoja jūsų IP adresą prijungdami savo prietaisą prie nuotolinio serverio ir užšifruoja jūsų duomenis todėl šliaužiantys internetiniai tikrinimo programos negali stebėti jūsų veiklos.

Geriausi VPN ne tik keičia jūsų matomą vietą, bet ir naudojasi aukštųjų technologijų užtemimo metodais, kad suteiktų jums galimybę anonimiškai apeiti cenzūrą ir geografinį blokavimą turinio iš viso pasaulio.

Kai užsitikrinate ryšį su VPN, jis tampa duomenų vampyrams yra praktiškai neįmanoma pavogti jūsų asmeninės informacijos pvz., adresą, slaptažodžius ir banko sąskaitos ar kreditinės kortelės numerius.

Visais šiais būdais ir dar daugiau, aukščiausios kokybės VPT užtikrins, kad turite saugi ir nevaržoma prieiga į internetą visą šmaikštųjį sezoną ir kas antrą metų dieną.

8 geriausi Helovino VPN su specialiais pasiūlymais!

1. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Siūlydamas karinio lygio šifravimą ir programas kiekvienai platformai, šis draugiškas vaiduoklis nuramins visas jūsų baimes dėl šio Visų šventųjų vakaro. Ir čia yra skanėstas: „CyberGhost“ dabar siūlo nuostabią Helovyno nuolaidą – šią puikią paslaugą galite gauti tik už 2,75 USD per mėnesį!!

Su daugiau nei 6000 serverių Visose 90 ir daugiau šalių, „CyberGhost“ leidžia lengvai naudotis atblokuokite cenzūruotą ir blokuotą turinį beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

„CyberGhost“ „NoSpy“ serveriai ir ne žurnalų politika reiškia, kad naršymo duomenys niekada nebus įrašyti. Iš tikrųjų teikėjas Rumunijoje palaiko specialiai tam skirtą duomenų centrą vengti vyriausybės priežiūros ir saugokite jo informaciją vartotojams nepasiekiamoje „14 akių“ šalių.

Galite patys įsitikinti, kodėl „CyberGhost“ jo vartotojai labai rekomenduoja 7 dienų nemokamas programos mobiliesiems bandymas, 24 valandų nemokamas „Windows“ bandymas, ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija visoms platformoms.

  5 geriausi „Crunchyroll“ VPN - gaukite visišką anime prieigą bet kur

Ką jums patiks „CyberGhost“:

 • Apsauga ne daugiau kaip 7 įrenginiams vienu metu su viena paskyra
 • Neribotas pralaidumas ir didelis greitis
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

2. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ neribotas pralaidumas ir žaibišku greičiu kad tai būtų geriausias pasirinkimas užtikrinant saugumą internete.

AES-256 ir 2048 bitų šifravimas saugos jūsų asmeninę informaciją nuo būtybių, kurios naktį slypi, o a griežta politika be žurnalų išlaiko naršymo veiklą Anoniminis.

Savo „CyberSec“ galite nužudyti erzinančius iššokančius langus ir užkirsti kelią robotams kenkėjiška programinė įranga ir skelbimų blokavimas liuksas. Ir su daugiau 5000 serverių 62 šalyse niekada netrūks virtualių vietų, iš kurių galėsite pasirinkti.

Galite paimti „NordVPN“ be rizikos bandymo važiavimą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ką jums patiks „NordVPN“:

 • Didžiulis programų asortimentas, skirtas apsaugoti visus jūsų įrenginius
 • Automatinis užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga
 • Papildomas saugumas naudojant dvigubą duomenų šifravimą

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ greitas ir lengvas sąranka Šis procesas puikiai tinka tiek pradedantiesiems VPN, tiek veteranams. Tai yra mūsų bendras greičio bandymo čempionas, ir su neribotas pralaidumas ir karinio lygio šifravimas, nėra geresnio pasirinkimo, kaip apsaugoti jūsų internetinį privatumą.

Jei kada nors nepavyks užmegzti jūsų VPN ryšio, „ExpressVPN“ automatinis užmušimo jungiklis atjungs jūsų įrenginį, todėl nebus nutekinta jokių jūsų duomenų. A griežta politika be žurnalų neleidžia naršymo istorijai patekti į piktosios raganos ar mušamosios rankas.

Norėdami papildomai valdyti, galite naudoti padalijimo tuneliu funkcija pasirinkti, kurias svetaines naudojate naudodamiesi savo VPN ir kurias pasiekiate naudodami tikrąjį IP adresą.

„ExpressVPN“ siūlo klientų aptarnavimą visą parą, per tiesioginius pokalbius ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija visomis savo paslaugomis. Tu taip pat gali išbandykite nemokamai 7 dienas „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose. Peržiūrėkite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie „ExpressVPN“.

Kas jums patiks „ExpressVPN“:

 • Pramonėje populiariausias greitis
 • Apsauga ne daugiau kaip 3 įrenginiams vienu metu
 • Automatinis užmušimo jungiklis

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

4. Nesąžiningumas

Nekaltas Helovinas

Turėdamas serverius 100 šalių, „Ivacy VPN“ suteikia jums saugią, anoniminę prieigą prie visko – nuo saldžių kačiukų vaizdo įrašų iki baisių Helovino filmų parsisiuntimo visame pasaulyje. Nužudymo jungiklis užtikrina, kad jūsų duomenys niekada nebus matomi interneto šliaužtininkams, net jei nutrūks jūsų serverio ryšys.

Didelis greitis, palaikymo kankinimai tam skirtuose serveriuose ir neribotas pralaidumas reiškia, kad galite užpildykite savo Helovino maišą tiesioginiais srautais ir atsisiuntimais. „Ivacy“ klientų aptarnavimas yra išskirtinis ir visada prieinamas, todėl draugiškas veidas tamsoje visuomet yra paspaudimo atstumu.

Visi abonentai gauna a 7 dienų pinigų grąžinimo garantija, 1 metų ar ilgesniems planams grąžinimo laikotarpis trunka iki 30 dienų. Geriausias laikas išbandyti vieną iš šių planų, nes iki 30% nuolaidų Helovynui 87% NUOLAIDA JŪSŲ PIRKIMUI!

5. TunnelBear

tuneliniai prietaisai

Nukratykite pikta nuo savo tako ir palikite privačią naršymo veiklą naudodamiesi „GhostBear“, „TunnelBear“ DPI vengimas bruožas.

Kai kurios vyriausybės naudoja DPI norėdamos nustatyti duomenis, kurie buvo perkelti per VPN, ir užkirsti kelią jiems pasiekti paskirties vietą. „GhostBear“ naudoja „Obfsproxy“ pakeisti VPN srauto parašą, kad jis atrodytų kaip įprastas, nešifruotas srautas, kai jis yra tikrinamas.

Pats „TunnelBear“ yra mėgstamiausias VPN, siūlantis galingą apsaugą nuo visų rūšių baisių grėsmių. Jis veikia ypač greiti serveriai daugiau nei 20 šalių, ir Visada funkcija reiškia, kad jūsų duomenys niekada nebus apsaugoti.

Jei jūsų VPN ryšys nutrūksta, „TunnelBear“ nužudyti jungiklį užblokuos bet kokį srautą, kol jis vėl nebus prijungtas, ir jo ne žurnalų politika reiškia, kad jūsų naršymo veikla išnyks naktį, kai atsijungsite.

  5 geriausi Austrijos VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

Geriausia iš to, kad „TunnelBear“ siūlo: NEMOKAMAS planas kuriuos galite naudoti nuolat. Tai apsiriboja 500 MB pralaidumo kiekvieną mėnesį, kuris neleis daug transliuoti ar kankinti, tačiau vis tiek gausite puikią apsaugą nuo internetinių grėsmių..

Ką jums patiks „TunnelBear“:

 • 500MB visiškai nemokamo pralaidumo kiekvieną mėnesį pagal „Little Bear“ planą
 • Lengvas ir automatinis prisijungimas prie artimiausio serverio
 • Nustatykite ir pamirškite naudodami funkciją „Visada įjungta“

Peržiūrėkite „TunnelBear“ pasiūlymus

6. „CactusVPN“

Kaktusas Helovinas

Tamsūs pavojai dykumoje? Nebijokite savo „CactusVPN“! „SmartDNS“ teikia bet kokio pobūdžio internetines vertybes jūsų pasiekiamumui, tuo tarpu a Neprisijungimo politika ir skirti serveriai P2P garantuoja anoniminį kankinimą.

„CactusVPN“ palaiko šešis tuneliavimo protokolus, įskaitant „OpenVPN“, „IKEv2“ ir SSTP. Programos visoms pagrindinėms platformoms, įskaitant „Android“ ir „iOS“, reiškia, kad galite pasiimti VPN apsaugą su savimi visur, kur einate Helovyno naktį.

VPT paslauga aprūpinama 24 valandų nemokamu bandomuoju periodu („SmartDNS“ – 7 dienos) ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, o sumokėję teikėjui Helovyno vizitą, atnešite jums Sutaupykite iki 54%!

7. PureVPN

8 geriausi VPN baisiems internetiniams pavojams + Helovyno nuolaidos!

„PureVPN“ apima pasaulius su serveriais daugiau nei 140 šalių ir elgiasi su jumis maišas pilnas pažangių funkcijų.

Kartais per Heloviną norite maskuoti savo tapatybę, bet atskleisti tai patikimiems kompanionams, tokiems kaip jūsų šeima. Su daugeliu teikėjų, perjungimas iš anoniminio į įprastą naršymą reikia atjungti VPN, tačiau „PureVPN“ tai padaro paprastas su padalytu tuneliu.

„PureVPN“ siūlo specialią apsaugą nuo bauginančių internetinių demonų, turinčių Ozonui paruoštus serverius automatiškai blokuoja pavojingas svetaines ir iššokančius langus kurie gali pakenkti jūsų įrenginiams, leisdami naršyti be baimės.

Kaip tinka spalio mėn., „PureVPN“ tampa daugiausiai konkurentų, pridėdama papildomą dieną savo pinigų grąžinimo politikai, siūlydama 31 dienų pinigų grąžinimo garantija. Šis Helovinas yra puikus laikas prenumeruoti, teikėjas siūlo daugybę 73% NUOLAIDOS GRUPĖJE metiniam planui.

8. Vaiduoklių kelias

8 geriausi VPN baisiems internetiniams pavojams + Helovyno nuolaidos!

Vaiduoklių kelias siūlo jums keletą iš šių būdų: geriausia apsauga internete įmanoma su savo „Plex Multi-Hop VPN“. Tiesa, savo vardu, šis VPN siūlo beveik visišką nematomumą tinkle.

Prisijungę per „Plex“ šliuzą, jūsų duomenys bus perduoti „Ghost Path“ tinkle ir bent per vieną papildomą serverį, kol jie nebus išleisti atgal į viešąjį internetą. Tai daro niekam neįmanoma sekti jūsų veiklos.

Su 142 serveriai 49 šalyse, „Ghost Path“ tinklas nėra toks didelis kaip „CyberGhost“ ir „NordVPN“, tačiau jis yra beveik toks pat stiprus. Ir jos pakuotės yra pigesnės pusės, todėl biudžetą tausojantis pasirinkimas.

Naudodami „Ghost Path“ galėsite mėgautis didelis, greitas, neribotas pralaidumas, ir sugebėjimas prijunkite iki 5 įrenginių Tuo pačiu metu.

Mėgaukitės gydyti a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija norėdami sužinoti, kodėl tiek daug vartotojų mėgsta „Ghost Path“.

Kas jums patiks „Ghost Path“:

 • Programos beveik kiekvienam įrenginiui
 • Biudžetui palankūs paketai

Peržiūrėti vaiduoklių kelio pasiūlymus

Santrauka

Gauk gydyti – ne apgauti – kai apsaugoti savo duomenis su VPN šį Heloviną. Jūsų ryšys bus nepakeliamas visoms blogio jėgoms, ar jie yra vampyrai, raganos, kibernetiniai nusikaltėliai, ar visų trijų derinys!

VPN taip pat suteiks jums prieigą prie daugybės svetainių ir žiniasklaidos, įskaitant jūsų mėgstamiausias srautinio perdavimo paslaugas apeinant geoblokavimą ir cenzūrą.

Uždėję savo VPN kaukę, galėsite saugiai klaidžioti skaitmeninėmis gatvėmis, kad gautumėte savo Helovino dovanas!

Norėdami įsitikinti, kad naudojate visus įmanomus įrankius interneto vaiduokliams ir vaiduokliams atstumti, taip pat peržiūrėkite mūsų rekomendacijas dėl geriausių „Chrome“ skirtų VPN plėtinių..

Pradėkite nemokamą „CyberGhost“ bandomąją versiją dabar