Žiūrėkite „DirecTV Online“ iš bet kur 2020 m. Lengvai transliuojamas hakas

„DirecTV“ ir jos internetinė transliacijos svetainė „DirecTV DABAR“ išpopuliarėjo amerikiečių auditorijoje. Internetinė svetainė siūlo prieigą prie daugybės kanalų, įskaitant „Comedy Central“, HBO ir „STARZ“.

Tačiau kai abonentai keliauja už JAV ribų, jie sužino, kad nebegali naudotis paslauga, už kurią moka.

Tai yra, nes „DirecTV“ blokuoja savo internetinį turinį.

Jei norite žiūrėti „DirecTV“ būdami toli nuo namų - ar gyvenate ne JAV ir norite tiesiog pasiekti visus šiuos puikius kanalus - jums reikės VPN.

VPT gali apeiti geografinius apribojimus, leis jums žiūrėti „DirecTV“ iš bet kurios vietos.

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti „DirecTV“ iš bet kur

 1. Raskite turimą VPN serverių JAV. „NordVPN“ yra daugiau nei 1800 ir yra geriausias VPN srautiniam perdavimui.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite tinkamą jūsų prietaiso VPN programą.
 3. Prisijunkite prie serverio JAV.
 4. Prisijunkite arba prisiregistruokite į „DirecTV“ ir mėgaukitės!

Žiūrėkite „DirecTV“ dabar!

Kaip užsiregistruoti „DirecTV“

 1. Eikite į „DirecTV“ svetainę ir spustelėkite „Pradėti transliaciją“.
 2. Pasirinkite tinkamą paketą jums, taip pat visus papildomus priedus ar pasiūlymus.
 3. Įveskite savo informaciją sukurti paskyrą.
 4. Įveskite mokėjimo informaciją.
 5. Pradėkite transliaciją!

Kodėl jums reikia VPN, norint žiūrėti „DirecTV“

Norėdami laikytis tarptautinių licencijavimo įstatymų, daugelis srautinio perdavimo svetainių turi geografiškai apriboti savo turinį. Kadangi „DirecTV“ yra amerikiečių įmonė, ji geografiškai užblokuoja visus žiūrinčius asmenis iš bet kurios JAV ribų.

Tai gali būti ypač nelinksma amerikiečių klientams, kurie moka abonentinį mokestį, bet negali naudotis paslauga būdami toli nuo namų.

Laimei, jums nereikia apsieiti be mėgstamiausių pasirodymų vien dėl to, kad keliaujate ar negyvenate valstijose. Galite apeiti „DirecTV“ blokus naudodami VPN.

Vienintelis būdas „DirecTV“ sužinoti, iš kur transliuojate, yra jūsų IP adresas. Naudojant VPN užmaskuoja jūsų IP adresą ir pakeičia jį IP adresu, pridėtu prie kitos šalies VPN serverio.

Jei tu prisijungti prie VPN serverio valstijose, atrodys, kad jūs einate iš ten, kai prisijungiate prie „DirecTV“. Srautinės transliacijos svetainė manys, kad gyvenate JAV ir automatiškai atblokuoti visą jo turinį.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

VPN naudoja ne tik srautinio turinio atblokavimą, bet ir visus jo naudojimo būdus.

Jei daug keliaujate, galite pastebėti, kad turite reguliariai prisijungti prie viešųjų „Wi-Fi“ interneto prieigos taškų. Šios viešosios interneto prieigos taškai paprastai nėra apsaugoti ir gali jus paveikti daugybę kibernetinės grėsmės, pavyzdžiui, sukčiavimas ar įsilaužimas.

Kai prisijungiate prie VPN, jis automatiškai užšifruoja visus jūsų duomenis. Tai reiškia, kad jokios kenkėjiškos trečiosios šalys negalės perimti jūsų srauto, kai būsite prisijungę prie atviro „Wi-Fi“.

Net būdamas namų tinkle šis šifravimas gali neleisti niekam jūsų stebėti ar sekti kaip jūs naršote internete.

Tai bus reklamos kompanijos, socialinė žiniasklaida ir kitos agentūros užblokuotas nuo jūsų šnipinėjimo informacijos saugojimas ar pardavimas.

Jei ypač nerimaujate dėl kenkėjiškų programų ir šnipinėjimo programų, taip pat galite ieškoti VPN, kuriame yra įmontuoti kenkėjiškų programų blokatoriai. Paprastai tokie blokatoriai yra apsaugokite nuo erzinančių iššokančiųjų skelbimų, taip pat.

5 geriausi VPN, skirti „DirecTV“ žiūrėti

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ yra geriausiai vertinamas VPN srautiniam perdavimui. Kiekvienas serveris yra optimizuotas transliacijai ir VPN „SmartPlay“ technologija yra sukurta tam, kad automatiškai sujungs jus su geriausiu serveriu transliuoti jūsų pasirinktą paslaugą.

Geriausia, kad „NordVPN“ baigėsi 1800 serverių JAV taigi galėsite lengvai atblokuoti „DirecTV“.

Puikus greitis protinga kenkėjiška programa ir skelbimus blokuojanti „CyberSec“ programinė įranga garantuoja sklandų srautinį perdavimą.

Papildomos saugumo priemonės apima: karinio lygio AES 256 bitų šifravimas, dvigubas VPN, DNS apsauga nuo nutekėjimo, du žudymo jungikliai, ir be žurnalų politika galite pasitikėti.

Išbandykite „DirecTV“ iki 6 įrenginiai pagal vieną licenciją dabar su „NordVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „DirecTV“ kartu su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Kai kurie VPN gali sulėtinti jūsų interneto ryšį, bet ne „ExpressVPN“. Šis VPN turi žaibišku greičiu turite transliuoti „DirecTV“, nedirgindami buferio. „ExpressVPN“ ne tik giriamas už greitį, bet ir buvo greičiausias VPN mūsų greičio bandymuose.

„ExpressVPN“ saugumas yra toks pat aukštas, kaip ir greitis. Karinio laipsnio šifravimas, padalijimas tuneliu, užmušimo jungiklis ir DNS bei IPv6 apsauga nuo nutekėjimo - viskas įsitikinkite, kad jūsų duomenys yra privatūs. VPT ne žurnalų politika yra paremta „TrustedServer“ technologija.

Jums patiks vienalaikis ryšys 5 įrenginiams naudodami „ExpressVPN“ - išbandykite tai dabar naudodami a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „DirecTV“ naudodami „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ turi 780+ serverių visoje JAV taigi jums nebus problemų atblokuoti „DirecTV“.

Specialūs srautiniai profiliai automatiškai sujungs jus su geriausiu srautiniu būdu optimizuotu serveriu jūsų pasirinktoje vietoje. „CyberGhost“ greitis taip pat yra patikimas ir pakankamai greitas, kad būtų galima maloniai transliuoti.

Žiūrėdami „DirecTV“, būsite apsaugoti karinio lygio saugumas kaip AES 256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis ir griežta nulio registravimo politika. Visi skelbimai, kenkėjiškos programos ir stebėjimo priemonės yra blokuojami automatiškai.

Su 24 valandų nemokamas bandymas ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, turėsite daug laiko išsiaiškinti, kodėl tikrieji vartotojai mėgsta „CyberGhost“. Jūs netgi galite mėgautis pinigais už paslaugą naudodami „CyberGhost“ nuolaidos kuponą.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite „DirecTV“ naudodami „CyberGhost“!

4. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

Noriu greita, lengva ir pigu būdas transliuoti „DirecTV“? Pristatome: „Surfshark“. Šis mažas VPN gali neturėti tokio didelio tinklo kaip kiti teikėjai, tačiau jis turi serverių daugiau nei 20 JAV valstijų. Jo „QuickConnect“ funkcija bus tolygi automatiškai prisijungs prie greičiausio serverio, kad būtų galima transliuoti.

„Surfshark“ yra populiarus tarp vartotojų, nes siūlo neribotas vienalaikis ryšys pagal vieną licenciją. Jis taip pat gali pasigirti tokiomis patogiomis funkcijomis kaip jos kenkėjiška programinė įranga, skelbimas, stebėjimo ir sukčiavimo programinė įranga, „CleanWeb“.

Išbandykite „Surfshark“ mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir mėgaukitės pinigais užsiprenumeravę „Surfshark“ nuolaidos kuponą.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Žiūrėkite „DirecTV“ su „Surfshark“!

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

Nereikia būti VPN ekspertu, kad transliuotumėte „DirecTV“ iš už JAV ribų. Viskas ko jums reikia yra paprasta ir lengvai naudojama paslauga kaip „PrivateVPN“.

„PrivateVPN“ yra ypač patogus vartotojui nuo diegimo iki prijungimo. VPT netgi siūlo nuotolinio diegimo paslauga jei jums reikia papildomos pagalbos. Visos programos automatiškai nustatomos su saugos funkcijomis kaip karinio lygio šifravimas ir DNS bei IPv6 apsauga nuo nutekėjimo.

Nepaisant paprastumo, „PrivateVPN“ vartotojai apibūdina tai kaip galingą. Tai turi serverių, esančių visoje JAV ir teikia skirti srautiniai profiliai kad „DirecTV“ būtų galima žiūrėti greitai ir lengvai.

„PrivateVPN“ siūlo ir 7 dienų nemokamą bandomąją versiją, ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija padėti jums nuspręsti, ar jums tai patinka.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Žiūrėkite „DirecTV“ su „PrivateVPN“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Nesijaudinkite dėl geoblokų. Mėgaukitės „DirecTV“ paslauga, už kurią mokate, iš bet kurios pasaulio vietos, atsisiųsdami patikimą VPN, pavyzdžiui, „NordVPN“, arba vieną iš kitų mūsų rekomendacijų.

Kai sukursite savo VPN ir veiksite, kodėl gi taip pat negalėtumėte mėgautis turiniu „Hulu“ ir „Netflix“?

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia geografiniai apribojimai? Čia yra mūsų išsamus geografinio blokavimo vadovas ir kaip jį apeiti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me