Skatieties BT Sport no jebkuras vietas Ātra, droša straumēšana Hack 2023. gadā

Ja esat Premjerlīgas fanātiķis, tad jūs zināt visu par BT Sport. Sliktā ziņa ir, jums ir jāatrodas Lielbritānijā lai to noskatītos.

Ventilatori ārpus Lielbritānijas tiek strauji bloķēti ne tikai Premjerlīgā, bet arī visās BT Sport plašajās sporta programmās, ieskaitot regbiju, kriketu un Formulu 1.

Neuztraukties. Dziļi ieelpo.

Ja jums ir uzticams VPN, varat apiet geoblokus un sāciet straumēt sporta veidus, kas aizrauj jūsu asinis, neatkarīgi no tā, vai tas ir futbols, bokss … vai, protams, pat šautriņas.

Zemāk jūs uzzināsit visu, kas jums jāzina, un saņemsiet mūsu ieteikumus par BT Sport atbloķēšanu.

Kā skatīties BT sportu no jebkuras vietas

 1. Izvēlieties VPN ar serveriem Lielbritānijā. Mūsu izvēle Nr. 1 ir NordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet jūsu VPN.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri Lielbritānijā.
 4. Reģistrējieties BT Sport. Ir ikmēneša izmaksu līmeņi, sākot no Sky TV paketes un beidzot ar tikai mobilo lietotni BT Sport.
 5. Piesakieties, izmantojot savu BT Sport kontu. Sāciet uzmundrināt!

Skatieties BT Sport Now!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos BT Sport

Pieaugošā BT Sport dominēšana sporta programmu veidošanā nozīmē, ka tā var veikt lielus ieguldījumus ģeogrāfiska bloķēšana ikvienam, kurš mēģina izmantot pakalpojumu no IP adreses ārpus Apvienotās Karalistes. 

Risinājums ir spēcīgs VPN, kas slēpj jūsu patieso atrašanās vietu un nodrošina jums IP adresi no viena no tās serveriem Lielbritānijā. Tas liek BT ​​Sport domāt, ka patiesībā atrodaties Lielbritānijā, un jūs varēsit atbloķēt sporta saturu, kuru vēlaties skatīties.

Arī BT Sport pastāvīgi meklē VPN. Tās anti-VPN tehnoloģijai jeb VPN blokam ir pastāvīgi atjaunināts VPN sniedzēju melnais saraksts. Tāpēc labākie VPN piedāvā lielu skaitu globālo serveru un bieži atjaunina savu IP adrešu banku, padarot BT Sport (un citus straumēšanas pakalpojumus) grūtāk noteikt jūsu VPN.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Uzticams VPN piedāvā daudz vairāk nekā tikai jūsu reālās IP adreses aizsardzību, lai skatītos BT Sport. Jūsu VPN ļauj piekļūt daudzām straumēšanas iespējām, no rokkoncertiem līdz bērnu programmēšanai. Pats labākais, ka straumēšanas laikā esat pilnīgi drošs, neatkarīgi no pasaules vietas.

Snoopers un hakeri nevarēs jūs spiegot, jo tas ir VPN visu laiku slēpj jūsu identitāti. Viss, sākot ar straumēšanas izvēli un beidzot ar tiešsaistes banku darbību, ir drošs.

Piedāvā augstas veiktspējas VPN militāras pakāpes šifrēšana lai aizsargātu visus jūsu dārgos datus. Plus, to var aizsargātu jūs no ļaunprātīgas programmatūras un kaitinošas (un, iespējams, bīstamas) reklāmprogrammatūras.

  Kas ir tīkla neitralitāte - galīgais ceļvedis (atjaunināts 2023. gadā)

Tagad, kad jūs zināt, ko meklēt VPN, apskatīsim piecus labākos VPN straumēšanai BT Sport.

5 labākie VPN, lai skatītos BT sportu

1. NordVPN

Skatieties BT Sport no jebkuras vietas Ātra, droša straumēšana Hack 2023. gadā

NordVPN atrodas mūsu saraksta augšgalā ar Vairāk nekā 5000 serveru 60 valstīs. Pateicoties, jūs varat noskaņoties uz Messi dažu minūšu laikā 800+ serveri Lielbritānijā.

lietotājam draudzīgs SmartPlay funkcija ir unikāla NordVPN. Nav nepieciešama iestatīšana vai papildu konfigurācija. SmartPlay automātiski ieslēdzas minūtē, kad pieslēdzaties tiešsaistē. Tas atrod ātrāko Lielbritānijas serveri BT Sport bez jebkādiem laikietilpīgiem meklējumiem.

Ātrumam ir izšķiroša nozīme BT Sport straumēšanā. NordVPN ir jūsu mugura ar super ātrie savienojumi visos tā serveros. Varat būt drošs, ka vienīgais kritiens, ko redzēsit Regbija kausā, ir bumba.

NordVPN nodrošina dažus no labākajiem tur esošajiem privātuma un drošības elementiem, ieskaitot dubultās iznīcināšanas slēdžus, sīpolu, izmantojot VPN, 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu, DNS noplūdes aizsardzību un nulles žurnālu politiku.

Ja jums rodas kādas problēmas, NordVPN piedāvā uzticamu klientu apkalpošanu. A plaša zināšanu bāze, kā arī 24 stundas diennaktī pieejamais tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, nodrošina, ka nepalaidīsit garām nevienu episko UEFA Čempionu līgas mirkli.

Visa jūsu mājsaimniecība var skatīties ar līdz pat 6 savienojumi vienlaicīgi, un tur ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. NordVPN ir mūsu ieteikums numur viens iemesla dēļ, un reālie lietotāji tam piekrīt!

Ietaupiet vietnē NordVPN ar mūsu kupona kodu.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties BT Sport ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Ja vēlaties netraucēti straumēt BT Sport, skatieties ne tālāk kā ExpressVPN. Tas ir mūsu saraksta augšgalā pēc zibens ātrumiem, un tas ir lietotājam draudzīgs formāts padara to vieglu VPN iesācējiem.

Šis VPN serveru skaits ir milzīgs 3000 serveri 160 un vairāk vietās, ar lielu daudzumu Apvienotajā Karalistē (ExpressVPN neatklāj precīzus skaitļus), lai skatītos BT Sport.

Pakalpojums ir brīvs no Apvienotās Karalistes (kas ir daļa no 5 acīm), jo tas atrodas Britu Virdžīnu salās. Tas piedāvā arī spēcīgas kiberdrošības funkcijas, kas novērš nekontrolētu uzraudzību, tostarp:

 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • AES 256 bitu militāras pakāpes šifrēšana
 • Nulles zināšanu DNS
 • Iebūvēts slēdzis
  CyberGhost nedarbojas Ķīnā 2023. gadā - lūk, ko darīt

ExpressVPN piedāvā līdz 5 ierīces vienlaicīgai apskatei. dalītā tunelēšana funkcija ļauj jums izvēlēties ierīces, kuras vēlaties palaist caur VPN, kas palīdz uzturēt vienmērīgu straumēšanas ātrumu, nepārspīlējot VPN.

Tas piedāvā arī viegli sekojošus traucējummeklēšanas norādījumus 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

Vajag pārliecinošāku? Kā būtu ar 30 dienu naudas atdošanas garantija! Uzziniet, kāpēc lietotāji nevar būt laimīgāki, izmantojot ExpressVPN.

Ietaupiet naudu ExpressVPN, izmēģinot kādu no mūsu kupona kodiem.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties BT Sport ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost ir viegli izmantot, pateicoties Pieslēgšanās ar vienu klikšķi un Labākā atrašanās vieta funkcijas (kuras automātiski atrod ātrāko serveri). Tas labi pārbauda ātrumu, un, pateicoties tam, jūs varat viegli apiet BT Sport ģeogrāfiskos ierobežojumus 400+ serveri Lielbritānijā.

Kibertreizes vienmēr slēpjas internetā. Jūsu drošība un privātums nekad netiek apdraudēts, pateicoties:

 • 256 bitu šifrēšana
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • Automātiskais slēdzis
 • Reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs

Ja rodas kādas problēmas, varat sazināties ar CyberGhost, izmantojot Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

Šis VPN piedāvā līdz 7 ierīces savienojumi abonementā. Ir arī vairāki maksājumu līmeņi, kā arī a 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost ir piemērota izvēle iesācējiem un mednieku darījumiem, un lietotāji tam piekrīt!

Iepazīstieties ar CyberGhost darījumiem ar mūsu kupona kodu.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties BT Sport ar CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark_screenshot

Surfshark ir viens no jaunākajiem tirgū esošajiem VPN, taču tā īpašības turpat ir vieni no labākajiem VPN. Tam ir 800+ serveri 50+ valstīs, ar 5 Apvienotajā Karalistē.

Ātrais savienojums funkcija atrod ātrāko Lielbritānijas serveri jūsu BT Sport skatīšanai.

Šis VPN ir ātrs. Tas konsekventi saņem augstas atzīmes par ātrums un tīkla uzticamība bez ātruma kritumiem vai savienojuma kļūmēm (vai kaitinošiem buferizācijas pārtraukumiem).

Tāpat kā ExpressVPN, arī Surshark galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salās, kur tā nav brīva no 5-14 Eyes Alliance izlūkdatu koplietošanas. Tās spēcīgās privātuma un drošības funkcijas ietver:

 • DNS noplūdes aizsardzība
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • Automātiskais slēdzis
 • Nepieteikšanās politika
 • Pret ļaunprogrammatūru un reklāmprogrammatūru
  Kā meklēt tiešsaistē bez Google

Surfshark saņem arī augstas atzīmes par klientu apkalpošanu. Ja BT Sport neizdodas izveidot savienojumu, varat sazināties ar VPN 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

Šis pakalpojums piedāvā neierobežots ierīču skaits vienā licencē30 dienu naudas atdošanas garantija ir vēl viens iemesls, kāpēc Surfshark strauji kāpj VPN rindās. Uzziniet, kāpēc lietotāji nevarēja vienoties vairāk!

Brauciet ar Surfshark ietaupījumu vilni, izmantojot mūsu kupona kodu.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox

Skatieties BT Sport ar Surfshark!

5. PrivateVPN

Skatieties BT Sport no jebkuras vietas Ātra, droša straumēšana Hack 2023. gadā

PrivateVPN ir uzticama BT Sport straumēšanas izvēle. Tas piedāvā 150 un vairāk serverus 60 valstīs (ar 6 Apvienotajā Karalistē).

Tā piedāvā labs ātrums un uzticami savienojumi, neskatoties uz nelielo serveru skaitu.

Šis VPN ir ieguvējs drošības un privātuma jomā. Funkcijas ietver:

 • IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • Automātiska iznīcināšanas slēdzis (pagaidām darbojas tikai sistēmā Windows)

PrivateVPN lietotājam draudzīgais interfeiss ļauj savienot cinch. Vienkāršais režīms funkcija ļauj ieslēgt VPN, neveicot sarežģītas konfigurācijas.

Ar līdz 6 vienlaicīgām ierīcēm vienlaikus un a 30 dienu naudas atdošanas garantija, ir viegli saprast, kāpēc gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji mīl PrivateVPN.

Pakalpojums piedāvā draudzīgs un informatīvs tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Pagaidām šī funkcija nav visu diennakti.

Saglabājiet savu budžeta apmēru, izmantojot mūsu privātā VPN kupona kodu.

PrivateVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatieties BT Sport, izmantojot PrivateVPN!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

BT Sport piedāvā vēlamos pasākumus no Bundeslīgas līdz FA Trophy, un jums nevajadzētu palaist garām savu favorītu tikai tāpēc, ka atrodaties ārpus Lielbritānijas.

Labākie VPN ātri apiet BT Sport geobloķus, neapdraudot privātumu un drošību. Jūsu straumēšanas risinājumam mēs iesakām NordVPN!

Vai jūs meklējat hermētisku anonimitāti VPN? Izlasiet mūsu emuāru par 5 labākajiem bezlocekļa VPN.

Nepieciešama izglītība VPN blokos? Izlasiet mūsu padziļināto rakstu par to, kā viņiem paiet garām.