Kaip 2023 m. Bet kur gauti Kubos IP adresą [+ VIDEO]

Jei nesate Kuboje, gali būti labai sunku naudotis Kubos bankininkystės svetainėmis. Jūs taip pat galite turėti sunku suspėti su Kubos nacionaline serija beisbolo žaidimų ar mėgstamų laidų žiūrėjimo Kubos televizijos portale.

Kai kubietis svetainės riboja arba blokuoja jūsų prieigą jei jie aptinka svetimą IP adresą. Pakeisti savo IP adresą lengva naudojant VPN, tačiau dauguma VPN ir tarpinių serverių negali suteikti jums Kubos IP nes saloje nėra serverių.

Daugeliui šalių mes rekomenduojame keletą skirtingų VPN, kurie leidžia saugiai pasiekti norimą turinį. Tačiau išbandę šimtus VPN, mes radome tik viena patikima paslauga, teikianti tikrus, saugius IP adresus Kuboje.

Mes jums parodysime, kaip naudoti šį patikimą VPN keturiais paprastais veiksmais gauti Kubos IP adresą. Būsi žiūrint naujausią Viviro del Cuento seriją (Gyvenimas pagal savo sumanumą) greitai.

Trumpas vadovas: Kaip gauti Kubos IP adresą naudojant VPN

 1. Užsiregistruok SlėptiMyAss! VPT(HMA), vienintelis premium VPN su Kubos serveriais.
 2. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo kompiuterį ar kitą įrenginį.
 3. Paleiskite programinę įrangą ir prisijunkite prie serverio Kuboje.
 4. Patikrinkite savo naują IP adresą naudodami specialų įrankį.

Turinys

 • Kaip VPN gali jums suteikti Kubos IP adresą
 • Kiti VPN pranašumai – būkite saugūs, venkite cenzūros, neribokite srauto
 • Ko reikia ieškoti VPN
 • Geriausias VPN, norint gauti Kubos IP adresą

Kaip VPN gali jums suteikti Kubos IP adresą

Kiekvieną kartą prisijungus prie interneto, jūsų ryšiui priskiriamas unikalus IP adresas, nurodantis svetainėms, kur esate. Vienintelis būdas neleisti svetainėms matyti jūsų tikrojo IP yra nukreipti srautą per kitą kompiuterį kitoje vietoje. Štai ką daro VPN.

Geriausi VPN leidžia lengvai prisijungti prie serverių visame pasaulyje. Visi duomenys, perduodami tarp jūsų įrenginio ir jūsų pasirinkto serverio, yra kruopščiai užšifruoti – procesas vadinamas tuneliu. VPN serveris perduoda srautą į bet kurią svetainę tu naudoji.

  5 geriausi Naujosios Zelandijos VPT: greitai transliuok ir būk saugus 2023 m

Tinklalapiai mato tik IP, nurodantį serverio vietą. Taigi, jei jūs prisijungsite prie serverio Kuboje, jūsų srautas turės Kubos IP adresą. Apgaudysite svetaines, manydami, kad esate saloje, ir gausite visišką prieigą prie viso jums reikalingo kubietiško turinio.

Deja, Kuboje nėra lengva rasti patikimus VPN serverius. Yra daugybė svetainių, kurios žada jums Kubos IP, tačiau arba negali jų pateikti, arba rekomenduoti nesaugias paslaugas, kurios renka ir parduoda jūsų duomenis.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie visus „premium“ VPN naudojimo pranašumus ir kaip mūsų ekspertai rado vieną paslaugą, kuria galite pasitikėti, kad gautumėte IP adresą Kuboje..

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

Jei lankotės Kubos svetainėse, jūs reikia apsisaugoti nuo šnipinėjimo, kenkėjiškų programų ir „DoS“ atakų. Nepaisant naujausių technologinių patobulinimų, dauguma salos tinklų kenčia nuo nestabilumo ir menko saugumo.

Dėl aukščiausio lygio karinio lygio VPN šifravimo jūsų duomenys tampa neįskaitomi visiems, bandantiems juos perimti. Pažangios saugumo priemonės, tokios kaip nutekėjimas ir stebėjimo prevencija, garantuoja, kad jūsų vieta visada lieka paslėpta ir niekas negali sužinoti jūsų tapatybės.

Tai reiškia, kad naudodamiesi savo „Kubos IP“ galite vykdyti verslo ar banko operacijas nesukeldami pavojaus savo duomenims ir įrenginiams. Turėdami tinkamą VPN, net be baimės galite naudotis viešuoju wi-fi.

Nemokamos tarpinio serverio paslaugos gali suteikti jums IP adresą Kuboje, bet ne privatumo apsaugą, kurios reikia norint saugiai pasiekti kubietišką turinį. Daugelis jų naudoja silpną šifravimą, kai kurie leisti kitiems vartotojams pasiekti jūsų ryšį, ir daugelis surinkite savo naršymo duomenis.

Naudodamiesi premium VPN, galite saugiai sekti Kubos naujienų kanalus ir transliuoti bet kokį turinį, esantį saloje. Jei esate skauti kylančias žvaigždes Kubos beisbolo ar bokso varžybose, pamatysite juos veikiančius anksčiau nei kas nors kitas.

  Atblokuokite „KickassTorrents“ (KAT) Australijoje 2023 m. [SAUGIU !!]

Kai naudosite savo Kubos IP adresą, pastebėsite, kad šalies interneto filtrai blokuoja daugelį tarptautinių svetainių. Štai kodėl jūs reikia VPT, kuris siūlo lengvą serverio perjungimą. Jūsų artimieji Kuboje taip pat gali naudoti VPN norėdami pasiekti užsienio serverius ir apeiti cenzūrą.

Naudokite Kubos VPN serverį, kad pasiektumėte išimtinai šalyje prieinamą turinį, pavyzdžiui, žvaigždžių boksininkų aprėptį „La Finca“ sporto salėje. Tada perjunkite į serverius JAV, JK, Ispanijoje ir kitose šalyse tarptautinės naujienos apie Anteną 3 arba srautas „Netflix“, Hulu, ir BBC iPlayer.

Ko reikia ieškoti VPN

 • Serveriai Kuboje: Daugelis VPT teikėjų reklamuoja savo paslaugas kaip „Kubos VPT“, tačiau jei saloje nėra serverio, jie negali jums suteikti Kubos IP adreso.
 • Neribotas serverio perjungimas: Jei norite gauti visą norimą turinį, turėsite dažnai persijungti iš kubietiško IP į ne kubietišką IP. Įsitikinkite, kad pasirinksite tokį VPN, kuris palengvina serverių pakeitimą ir neriboja, kiek dažnai tai galite padaryti.
 • Stiprus saugumas: Ieškokite AES šifravimo, perėjimo jungiklio ir apsaugos nuo nuotėkio, kad jūsų duomenys ir įrenginiai būtų saugūs, nesvarbu, kur naudojatės žiniatinkliu.
 • Patogios programos: Geriausiuose VPN siūlomos visų pagrindinių platformų ir įrenginių programos, leidžiančios per kelias sekundes prisijungti prie norimo serverio.
 • Specializuoti srautiniai serveriai: Jei norite žiūrėti populiarias Kubos televizijos laidas ar tiesiogines sporto transliacijas, VPN su serveriais, optimizuotais transliacijai, yra idealus.

Rinkoje yra šimtai VPT, tačiau tik vienas turi visas šias svarbiausias savybes. Venkite Kubos IP sukčiavimo naudodami toliau nurodytą VPN.

Geriausias VPN, norint gauti Kubos IP adresą

„HideMyAss“!

Bendras įvertinimas: 4,6 – vienintelis saugus, stabilus ir patobulintas VPN su Kubos IP

„hidemyass“ įrenginys

TIK ribotą laiką – gaukite 75% nuolaidą savo Kubos IP adresui iš HMA DABAR!

  Geriausios 2023 metų tarpinės paslaugos

Su serverių daugiau nei 190 šalių, SlėptiMyAss! (HMA) suteikia prieigą prie visuotinio turinio nei bet kuris kitas VPN. Du iš tų serverių yra Kuboje, ir jie siūlo jums pasirinkti 6 Kubos IP adresus. Tiesiog įjunkite VPN vietos nustatymo režimą, kad galėtumėte susisiekti vienu spustelėjimu.

HMA skirti srautiniai serveriai padarykite tai populiariu pasirinkimu žiūrėti televizorių ir filmus visame pasaulyje. Jei naudojantis „Cuba IP“ susiduriate su cenzūros problemomis, pasirinkite laisvės režimą akimirksniu perkeliama į serverį šalyje, kurioje kalbama laisvai.

HMA saugo jūsų įrenginius ir duomenis, naudodamas karinio lygio šifravimą, perjungimo jungiklį ir apsaugą nuo nuotėkio. Net jei nepavyks prisijungti prie VPN serverio (kas nutiks kartais dėl Kubos tinklo apribojimų), jūsų tapatybė ir tikroji vieta niekada nebus matomi.

Greitis visame tinkle yra geras, ir draugiškas klientų aptarnavimas teikiamas visą parą per tiesioginį pokalbį. Galite patys pamatyti, ką siūlo HMA, nieko nerizikuodami. Visoms naujoms prenumeratoms taikoma a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami HMA ekspertų apžvalga.

Gaukite HMA dabar!

Papildoma literatūra

Mes turime geriausius VPN pasiūlymus ir kuponus – sužinokite, kiek galite sutaupyti!

Sužinokite, kaip jūsų artimieji Kuboje gali apsisaugoti naudodami geriausius Kubos VPT.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia VPN? Peržiūrėkite išsamų VPN pradedančiųjų vadovą.

Skaitykite apie internetinės cenzūros tendencijas visame pasaulyje ir kaip su ja apeiti.