Kaip bet kur žiūrėti „Tyson Fury“ prieš Otto Walliną

Tysonas Fury Grįžęs į ringą, ko jis tikisi, suderins pakartotinį mačą su Deontay Wilder. Tuo tarpu, Otto Wallinas tikisi, kad jis gali nugrimzti į didžiulį nusiminimą dėl čigonų karaliaus. Tai didžiulė kova su abiem kovotojais, bet galbūt nematysite to, jei esate užsienyje.

Nepanikuokite! Mes galime padėti. Naudokitės mūsų trumpu vadovu pradurti geoblokus ir pamatyti, kaip veikia šie du sunkiaatlečiai.

Trumpas vadovas: „BT Sport Box“ žiūrėkite „Fury vs Wallin“

„BT Sport“ kasa transliuoja „Fury vs Wallin“ kovą JK dėl mokamo vaizdo. Norėdami suaktyvinti „Fury vs Wallin“ kovą „BT Sport Box“ kasoje:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN teikėją ir JK serverius („streamN Box“ rekomenduojame „NorVPNN“). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Atidarykite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį JK.
 3. Eikite į btsportboxofficen.bttv.bt.com/video/fury-v-wallin ir įsigykite kovą. Galite naudoti „PayPal“.
 4. Rugsėjo 14 d. Eikite į „BT Sport Box“ kasą ir transliuokite kovą!

Žiūrėkite „Fury vs Wallin“ kovą DABAR!

Trumpas vadovas: Žiūrėkite „Fury vs Wallin“ per ESPN+

ESPN+ transliuoja „Fury vs Wallin“ kovą JAV. Jums tereikia užsiprenumeruoti ESPN +; Tai nėra JAV mokamas renginys. Norėdami išplėsti „Fury vs Wallin“ kovą naudojant ESPN +:

 1. Pasirinkite didelės spartos VPN su JAV serveriais („Box“ geriausiai tinka „NordVPN“ tarnybai). Prisiregistruokite ir atsisiųskite programą.
 2. Paleiskite programą, prisijunkite ir pasirinkite serverį JAV.
 3. Eikite į espnplus.com ir užsiprenumeruokite. Galite naudoti „PayPal“ ir turėsite įvesti JAV pašto kodą.
 4.  Kai kovos prasideda, prisijunkite prie ESPN + ir mėgaukitės!

Žiūrėkite „Fury vs Wallin“ kovą DABAR!

Kodėl jums reikia VPT, kad stebėtumėte „Fury vs. Wallin“

Tysonas Fury išrinko save kaip linijinis sunkiasvorių čempionas. Otto Wallinas neturi ko prarasti ir visko, ką gali įgyti, įžengęs į ringą su Fury. Tai didžiulė abiejų vyrų kova, nes jie tikisi patekti į čempionų titulą. Bet, jei esate už šalies ribų, gali praleisti kovą.

  10 geriausių 100% NEMOKAMŲ VPN „Kodi“ | Atnaujinta 2023 m. Sausio mėn

Tai yra, nes Transliuotojai dažnai privalo blokuoti savo srautus iš bet kurio, ne savo šalies ar regiono. Taigi, jei esate užsienyje, galbūt negalėsite prisijungti prie savo srauto. Ko jums reikia, tai būdas atrodo, kad esate toje pačioje šalyje kaip ir transliuotojas.

Čia gali padėti VPT. Tu gali pasirinkti vietą VPN serverio, kuris veikia kaip jūsų buvimo vieta. Tada, kai transliuotojas mato to VPN serverio vietą, jis galvoja, kad esate čia. Tada jie atblokuoja srautą ir tu gebi stebėti kovą.

Štai kaip VPT suteikia interneto laisvę. Tai puiki priežastis užsiprenumeruoti VPN. Bet jie daro dar daugiau: jie apsaugokite savo duomenis internete.

VPT užkoduoja jūsų duomenis kaip ji keliauja per internetą. Tai apsaugo jus nuo visų norinčių pamatyti tai, ką darote. Taigi esate apsaugoti nuo vyriausybių, korporacijų ir įsilaužėlių kurie nori pažvelgti į jūsų informaciją.

Interneto laisvė ir duomenų saugumas. Tai yra geriausias iš abiejų pasaulių. Taigi šiandien prisiregistruokite gauti VPN ir gaukite internetą, kurio visada norėjote.

Geriausi VPN žiūrėdami įniršį prieš Walliną

1.NordVPN

„NordVPN“ pranašumai

Didelis funkcijų rinkinys, siūlomas už priimtiną kainą, daro „NordVPN“ mūsų # 1 Bendras VPN. Funkcijos apima „SmartPlay“, kuris pagerina jūsų transliacijos patirtį, ir „CyberSec“, kuri apsaugo jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų. Ir jūs netgi galite naudoti Dvigubas VPN norėdami du kartus užšifruoti savo duomenis.

„NordVPN“ tinklas turi visu greičiu, kurio reikia norint išlaikyti HD srautus. Čia pateikiamas platus serverių, apimančių visą pasaulį, sąrašas, jungiantis jus visur, kur jums reikia. Ir jūs netgi galite Prijunkite ne daugiau kaip 6 įrenginius vienu metu.

An pramonės lyderis duomenų apsaugos srityje „NordVPN“ puikiai tinka saugumui, privatumui ir turinio atblokavimui. Tai apsaugo jus net ir tuo atveju suteikia tau pasaulį.

  Kaip žiūrėti „Chicago Fire Season 8“ nemokamą internetą!

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kodėl „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas jums, perskaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Dedicated torrenting profile:
Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „Fury vs Wallin“ „NordVPN“ DABAR!

2.ExpressVPN

„ExpressVPN“ pranašumai

Dėl kai kurių iš „ExpressVPN“ teikia sklandų srautinį transliavimą geriausi jungties greičiai per VPN. Jo tinklui nėra problemų atblokuoti turinį visame pasaulyje. „ExpressVPN“ taip pat yra greitis, kurį jis teikia puikiai tinka kankintis.

Išplėstinės funkcijos apima galimybę pasirinkti tinklo protokolą ir paskirstyti srautą tarp VPN ir vietinių ryšių. Jūs netgi galite vienu metu prijunkite iki 5 įrenginių. Jei kyla problemų, 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas yra ten, kur jums gali padėti viskas, ko jums reikia.

Vartotojai mėgsta „ExpressVPN“ našumą, o saugumo ekspertai mėgsta tvirtą jo šifravimą. Tai suteikia puiki VPN patirtis kad jums patiks.

Tačiau nekreipkite į tai žodžio. Pažvelkite į mūsų vartotojų atsiliepimus ir sužinokite, ką kiti žmonės turi pasakyti!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandymas „iOS“ ir „Android“

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
„Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:
Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite „Fury vs Wallin“ „ExpressVPN“ DABAR!

3.CyberGhost

„CyberGhost“ VPN

Su vienas didžiausių serverių sąrašų VPN rinkoje „CyberGhost“ suteikia jums reikalingus ryšius. Jo greitaeigis tinklas apima serverių 90 šalių, suteikiant jai nepaprastą pasiekiamumą.

  Išsamus kibernetinio saugumo vadovas smulkiajam ir vidutiniam verslui - 2023 m

Jei dar nepradėjote transliuoti per VPN, „CyberGhost“ tai palengvina. Jie siūlo srautiniams serveriams sukonfigūruota specialiai tam tikslui. Ir jei jūs taip pat kankinsitės, jie siūlo ir tam skirtus serverius.

„CyberGhost“ programa padeda blokuoti internetinius stebėtojus, skelbimus ir kenkėjiškas programas iš savo įrenginio. Jūs netgi galite naudoti savo „CyberGhost“ paskyrą Prijunkite ne daugiau kaip 7 įrenginius vienu metu. Tada jie toliau tave gina, kai atsijungi jų dėka griežta politika be žurnalų.

Jei norite sužinoti daugiau apie „CyberGhost“ ir jo funkcijas, būtinai perskaitykite mūsų vartotojų atsiliepimus!

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų pagal trumpus planus; 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus

Nemokamas bandymas: 7 dienų bandomoji versija mobiliajam telefonui; Galimas 1 ar 3 dienų „Windows“ bandymas

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Dedicated torrenting profile:
Taip; rodo šalis ir vartotojų skaičių.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite „Fury vs Wallin“ kovą „CyberGhost“ DABAR!

Santrauka

Tysonas Fury tikisi dar vieno smūgio į Deontay Wilderį Vasarį. Bet jam pirmiausia reikia išgyventi muštynes ​​su Otto Wallinu, kuris nori nuliūdinti labai palankią Fury. Prisiregistruokite prie VPN šiandien ir būkite pasiruošę, kad perforatoriai skris rugsėjo 14 d!

Negaliu nuspręsti, kuris VPN jums tinka? Mes rekomenduojame „NordVPN“ už Fury prieš Wallin kovą. Be to, peržiūrėkite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapį, kad sužinotumėte, kaip galite sutaupyti prenumeruodami!

Papildoma literatūra

Galite sužinoti daugiau apie VPN skaitydami šiuos puslapius:

 • Kurie VPN iš tikrųjų gali pasiekti DAZN?
 • Geriausi nemokami VPN bandymai
 • Kaip padaryti VPN neaptinkamą ir apeiti VPN blokus