Kaip žiūrėti „NASCAR“ internetu iš bet kur – atnaujinta 2023 m

Visi „2023“ „Monster Energy NASCAR Cup“ serijos atkrintamosios varžybos nugalės „Ford EcoBoost 400“. Vienas vairuotojas bus čempionatas po lenktynių Homestead-Majamio greitkelyje. Vis dėlto, nebent esate tinkamoje vietoje, tu nepamatysi nė vieno šių lenktynių vairuotojo.

Tinklai turi geografinius apribojimus IP adresams už savo šalies ribų – apsaugo jus nuo taurės serijos varžybų. Laimei, jūs atėjote į reikiamą vietą pagalbos.

Štai kaip galite transliuokite „Monster Energy NASCAR Cup“ serijos varžybas iš bet kurio pasaulio krašto.

Trumpas vadovas – žiūrėkite NASCAR per „NBC Sports“

„NBC Sports“ televizoriai NASCAR JAV. Norėdami žiūrėti tiesioginius NBC srautus, jums reikia TV tiekėjo (pavyzdžiui, „Sling TV“, „DirecTV“ ar „DishTV“). Norėdami žiūrėti NASCAR per „NBC Sports“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pasirinkite aukščiausios kokybės VPN su dideliu greičiu ir JAV serverius. „NordVPN“ paslauga yra puiki, jei norite peržvelgti geoblokus, kad galėtumėte žiūrėti NASCAR.
 2. Prisiregistruokite ir atsisiųskite VPN
 3. Atidarykite programą ir prisijunkite. Pasirinkite serverį, esantį JAV.
 4. Eikite į www.nbc.com/live/, prisijunkite prie savo TV tiekėjo * ir stebėkite varžybas!

* Jei neturite JAV televizijos paslaugų teikėjo, „Sling TV“ galite naudoti, kai neturite JAV mokėjimo metodo. Įsigykite „Sling TV“ dovanų kortelę „MyGiftCardSUPPY.com“ ir vykdykite instrukcijas, kad išpirktumėte savo kortelę ir užsiprenumeruotumėte „Sling TV“..

Žiūrėkite „NASCAR“ dabar!

Trumpas vadovas – žiūrėkite Kanados transliaciją per TSN

TSN Kanadoje transliuoja NASCAR anglų kalba. Vykdykite šias nuoseklias instrukcijas, kad NASCAR būtų transliuojamas per TSN:

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Kanadoje. „NordVPN“ yra mano rekomendacija dėl savo spartos tinklo ir serverių skaičiaus.
 2. Prisiregistruokite ir įdiekite savo VPN, prisijunkite ir pasirinkite serverį Kanadoje.
 3. Eikite į www.tsn.ca ir prisiregistruokite gauti „TSN Direct“. Turite naudoti Kanados kredito kortelę.
 4. Lenktynių dieną prisijunkite prie „TSN Direct“ ir mėgaukitės!

Žiūrėkite „NASCAR“ dabar!

Trumpas vadovas – žiūrėkite Kanados transliaciją per RDS

RDS rodo NASCAR prancūzų kalba Kanadoje. Štai ką reikia padaryti, norint žiūrėti NASCAR naudojant RDS:

 1. Pasirinkite VPN su greitaisiais serveriais Kanadoje. Naudokite „NordVPN“ sklandžiam transliacijos patyrimui stebėti automobilių lenktynes.
 2. Prisiregistruokite ir įdiekite programą, prisijunkite ir tada pasirinkite Kanados serverį.
 3. Eikite į www.rds.ca ir užsiregistruokite „RDS Direct“. Jums reikia Kanados kredito kortelės.
 4. Prisijunkite prie „RDS Direct“ ir transliuokite NASCAR!

Žiūrėkite „NASCAR“ dabar!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti NASCAR

„Monster Energy“ NASCAR taurės serija gali keistis kiekviena konkrečių varžybų akimirka. Bet jei esate ne iš šalies, galite visiškai praleisti titulines lenktynes. Tai yra, nes transliuotojai nerodo savo srautų niekam už savo buvimo vietos ribų.

  5 geriausi Austrijos VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2023 m

Jums reikia būdo, kaip išvengti šių geografinių apribojimų. Jei tu nukreipkite visą tinklo srautą per transliuotojo šalies serverį, tada jūs galite žiūrėti srautą.

Būtent tai VPN gali padaryti už jus. Prisijungę prie VPN galite pasirinkti serverį jūsų pasirinktoje šalyje. Viskas, ką darote tinkle, eina per tą serverį. Tada, kai prisijungiate prie transliuotojo, jis galvoja, kad esate toje pačioje šalyje ir leidžia transliuoti lenktynes.

Viena geriausių VPN priežasčių yra laisvė žiūrėti, ko norite, nesvarbu, kur esate. Tai ne viskas, ką jis gali padaryti jums. Taip pat saugo jus prisijungęs.

VPT užkoduoja jūsų tinklo srautą, apsaugoti jūsų duomenis keliaujant internetu. Vyriausybės, korporacijos ir įsilaužėliai nori užfiksuoti jūsų duomenis ir pamatyti, ką naudojate internete. VPT nuo to saugo, apsaugoti savo duomenis ir saugoti juos anoniminiais nuo smalsių akių.

Kai pasirenkate paslaugą, aš jums rekomenduoju pasirinkti premium VPN. Transliuotojai gali nustatyti žemos kokybės VPT ir užkirsti jiems kelią pasiekti savo internetinį turinį. „Premium VPN“ yra sunkiau atpažinti, padėdamas tau venkite geografinių apribojimų taigi galite prisijungti prie savo srautų.

Laisvė ir saugumas. Tai yra geriausias iš abiejų pasaulių. Prisiregistruokite prie papildomo VPN ir sužinokite, ką jis gali padaryti jums!

Skaitykite toliau ir sužinokite, kokius VPT rekomenduoju transliuoti titulinėms lenktynėms.

3 geriausi VPN, skirti NASCAR žiūrėti

1. „NordVPN“

nordvpndevices_optimized

Aukščiausias VPN su daugybe funkcijų, „NordVPN“ yra mano pirmoji rekomendacija žiūrėti NASCAR.

Didelės spartos tinklas užtikrina, kad galėsite sekti HD srautus. Turėdamas didžiulį serverių sąrašą JAV – daugiau nei 1 500 – visame pasaulyje, „NordVPN“ užmezga ryšį.

„NordVPN“ yra aukščiausia paslauga atblokuoti turinį visoje JAV ir visame pasaulyje.

Išplėstinės funkcijos apima „SmartPlay“ pagerinti jūsų transliaciją patirti automatiškai apeinant transliuotojo geografinius apribojimus nereikia jokių rankinių konfigūracijų.

Karinio lygio šifravimas sustabdo kibernetinių pažiūrų žmones, jei jie bando pavogti jūsų duomenis. „CyberSec“ blokuoja jūsų įrenginį nuo prieigos prie skelbimų ir kenkėjiškų programų, apsaugoti nuo erzinančių iššokančiųjų langų ir kenksmingo turinio.

Naudoti Dvigubas VPN papildomas šifravimo sluoksnis savo duomenims ir „Onion over VPN“ serveriams, kad būtų užtikrinta didesnė apsauga.

Kaip „NordVPN“ klientas, jūs turite prieigą prie jo 24/7 klientų aptarnavimas palaikant tiesioginius pokalbius. Be to, galite naudoti vieną sąskaitą vienu metu prijunkite iki šešių įrenginių.

  Daugumoje „LG NAS“ įrenginių rastas kritinis pažeidžiamumas

Sužinokite daugiau apie „NordVPN“ srautinio perdavimo funkcijas ir jos saugos protokolus, skaitydami mūsų nuodugni apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija: Per 30 dienų.

„NordVPN“ gali atblokuoti:
„NBC Sports“, RDS, TSN, „Sling TV“, „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Showtime“ ir „Amazon Prime Video“.

Palaiko kankinimą:
Taip. Yra P2P specialiųjų serverių.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir kai kurie maršrutizatoriai.

Žiūrėkite NASCAR naudodamiesi „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ - „vpnMentor“

Kai NASCAR lenktynėse skirtumą daro viena tūkstantosios sekundės dalis, jums reikia greičio, kad ją išlaikytumėte. „ExpressVPN“ jį teikia kartu su kai kuriais iš geriausius pasiekiamus ryšio greičius.

Jei jūs taip pat planuojate torrent, greitaeigis tinklas yra vienas iš geriausių tokio tipo didelio pralaidumo veiklai..

Yra daugiau nei 3000 serverių srautiniam perdavimui NASCAR lenktynės, iš kurių gausybė JAV.

„ExpressVPN“ leidžia jums: padalinkite tinklo srautą tarp VPN ir jūsų vietinio ryšio, suteikiant galimybę naršyti lanksčiau. Jūs netgi galite pasirinkti savo protokolą.

Šis premium VPN neturi problemų atblokuoti turinį iš daugybės svetainių JAV ir užsienyje, bet ir jūs gaunate aukščiausio lygio saugumas.

Su 256 bitų AES šifravimas, apsauga nuo IPv6 ir DNS nuotėkio, jūs galite jaustis užtikrintas jūsų duomenys yra saugūs nuo įsilaužėlių ir kibernetinių nusikaltėlių su šia karinio lygio apsauga. Srauto varžybos, naršykite svetaines ir atsisiųskite arba siųskite duomenis naudodamiesi ramybė.

Jos įmontuotas nužudymo jungiklis yra dar viena patobulinta saugos funkcija. Jei kada nors sumažės jūsų interneto ryšys, žudymo jungiklis atjungs VPN. Tai apsaugo jūsų duomenis nuo nutekėjimo visiems, kurie to ieško.

Pasidalykite savo transliacijos laisve su visais namuose ir prisijunkite prie „ExpressVPN“ tinklo iki penkių įrenginių vienu metu.

Jei turite problemų dėl paslaugos, 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas yra prieinamas jums kiekviename žingsnyje.

Perskaitykite mūsų ekspertizė ir sužinokite daugiau apie „ExpressVPN“ saugos funkcijas ir kodėl ji yra svarbi mano patikimų VPN sąraše.

Pinigų gražinimo garantija: Bet kada per 30 dienų.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:
„NBC Sports“, TSN, RDS, „Sling TV“, „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“ ir „DAZN“..

Palaiko kankinimą:
Taip. Visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir tam tikruose maršrutizatoriuose.

  Kaip ištrinti išsaugotus slaptažodžius „Chrome“ ir visose naršyklėse

Žiūrėkite NASCAR naudodami „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Jei esate naujokas, transliuojantis per VPN, „CyberGhost“ yra mano pasirinkimas jums. Jos paprasta naudoti sąranka padės jums per kelias minutes transliuoti NASCAR lenktynes.

„CyberGhost“ teikia srautiniams serveriams kad lengvai atblokuokite turinį ir palaikykite greitus, stabilius ryšius.

Naudodamiesi „CyberGhost“ tinklu, gausite ilgą serverių sąrašą, daugiau nei 1000 JAV, ir daugiau nei 5500 visame pasaulyje. Šie serveriai pasklido po visą pasaulį daugiau nei 85 šalyse.

Gaukite apsaugą, naudodamiesi blokatoriumi saugo skelbimus, internetinius stebėtojus ir kenksmingą turinį iš jūsų įrenginio.

Karinis, AES 256 bitų šifravimas apsaugo jūsų duomenis, kai esate prisijungę. Niekas negali patekti per šią tvirtovę. Kai atsijungsite, neprisijungimo politika užtikrina jūsų duomenys yra privatūs. Nei viena naršymo ar veikla internete nelieka serveryje.

Tu atsikeli septyni vienalaikiai ryšiai, leidžiant srautiniu būdu transliuoti NASCAR veiksmus iš bet kurio jūsų pasirinkto įrenginio.

Sužinokite daugiau apie „CyberGhost“ saugos ir srautinio perdavimo funkcijas, kai pažvelgsite į mūsų išsami ekspertų apžvalga.

Pinigų gražinimo garantija: 14 dienų pagal trumpus planus, 45 dienos pagal 6 mėnesių ar ilgesnius planus.

Nemokamas bandymas: 1 dienos bandymas.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:
„NBC Sports“, TSN, RDS, „Eurosport“, ESPN, „Netflix“, „Sky Go“, „Amazon Prime Video“ ir „Hulu“.

Palaiko kankinimą:
Taip. Specialiame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:
„Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire TV Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėkite NASCAR naudodami „CyberGhost“ dabar!

Santrauka

Atkrintamosiose varžybose viskas pasiekta: dėl titulų lenktynių. Pasibaigus „Ford EcoBoost 400“, bus „Monster Energy NASCAR Cup“ serijos čempionas. Jei planuojate būti už JAV ar Kanados ribų, įsitikinkite, kad galite sužinok, kas pakelia trofėjų, prisiregistruodamas prie papildomo VPN.

Negaliu nuspręsti, kuris VPN tinka jūsų srautiniams poreikiams? „NordVPN“ yra mano pirmoji rekomendacija, kaip geriausias pasirinkimas visiems, norint transliuoti NASCAR lenktynes. Aš balsuoju už greitį, saugumą ir serverių skaičių.

Pažvelkite į pasiūlymų ir kuponų puslapis norėdami pamatyti, kaip galite sutaupyti prisijungę!

Papildoma literatūra

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, ką VPN gali padaryti už jus, peržiūrėkite šiuos straipsnius:

 • Populiariausios (tikrai nemokamos) VPT paslaugos
 • Kaip gauti nemokamą „ExpressVPN“ bandomąją versiją
 • Geriausi (ir blogiausi) skelbimų blokatoriai